Teta orgonitarka

Cesta za poznáním...
Odpovědět
mano22
Příspěvky: 54
Registrován: 02 úno 2012 17:08
Bydliště: Konská/Žilina

Teta orgonitarka

Příspěvek od mano22 » 05 čer 2012 17:48

Pred par dnami som bol na ezoterickom festivale v martine. Zakecal som sa s jednou tetou co tam predavala orgonity(mozno je aj tu medzi nami). Ukazal som jej nejake svoje kusky,zhodnotila ze to je orgonit,pretoze je tazky :?:
To akoze keby som robil cisto hlinikove,ktore by boli lahke, tak to nieje orgonit? :lol:
Na jednej strane mala pravdu,ze orgonitom sa treba venovat pri vyrobe,pustat im hudbu,mat cistu hlavu,ciste prostredie...aby potom fungovali naplno...ze je to velmi dolezite(to mi je a aj bolo jasne),inak nebudu take ucinne.
Potom zobrala kivadlo,moj orgonit do ruky...kivadlo sa po dlhom case pohlo asi o 1mm na kazdu stranu,(max 2mm) a ona hned usudila ze funguju iba na 50%....potom nad nim chvylku pomeditovala,potocila kivadielkom a podala mi ho s tym ze uz funguje na 100%
Naco im potom mam pustat tu hudbu,ked z tohoto vypliva ze ich mozem odliat akokolvek,ked ich roztocit moze aj dodatocne a budu rovnako ucinne?
Nechcem ju ziadno podcenovat,ani nic podobne...len mi to trosku nesedi a mrzi ma aj to,ze sa ma snazila akoby zhodit,ze len jej orgonity su skutocne orgonity...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Teta orgonitarka

Příspěvek od sysel » 05 čer 2012 18:06

Kdyz budes delat orogonity s cistou hlavou, navodis prijemnou atmosferu peknou muzikou. Proste nebyt ve stresu. Tak nepotrebujes zadnou babku na hodnoceni. Kdyz ti slapal na 50%, jak tvrdila.....tak vlastne proc ne....nekdy je potreba i tento polovicni vykon. Ale pokud to detekovala milimetrovym vykyvem, tak mozna zavrit okno, potom by mel jen 10% vykon :-) , pruvan dela svoje. Ja nad orgonitem carovat neumim, ale dle toho cim se zabyvam, vim, ze maji silu a pomahaji.
Ja mam jedny z nejsilnejsich privesky. Na to jak jsou male, maji az nevysvetlitelny vykon.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Alchymista
Příspěvky: 31
Registrován: 23 čer 2009 22:46

Re: Teta orgonitarka

Příspěvek od Alchymista » 23 čer 2012 22:50

Ahoj, s tou tetou som sa stretla tiež, poznám ju...ťaha od iných orgoniťákov ich techniky, ale ona svoje neprezradí...a áno myslím že si ju vystihol...len jej orgonity sú najlepšie /to si ona myslí/a myslím, že s kyvadielkom by mala ešte viac popracovať, alebo so sebou? Ináč prácu s kývadlom pokladám za veľmi serióznu...ak to človek naozaj s ním vie.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Re: Teta orgonitarka

Příspěvek od monikag » 25 čer 2012 00:11

Myslím, že tiež viem ,o kom píšete, má tak cez 50? Aj moje orgonity zhodila, že nejdú na 100 %....darovala som jej nejaké kamienky, povedala, že mi donesie nejaký svoj orgonit, povedala som jej, že nie...ona, že áno, nech mám aj jej orgonit, no nestalo sa....nemala som z nej extra dobrý pocit... ;)

Odpovědět