pyramida- orgonit- hudba.

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

pyramida- orgonit- hudba.

Příspěvek od cardej » 16 zář 2009 13:44

Pyramida – orgonit – hudba
JIž jste mnozí psali o vlivu hudby.

Podle archeologického průzkumu byly prý pyramidy laděny a aktivovány zvukově laděnými amforami.
Mě to řeklo , že pyramidy a chvění země.
Chvěje se, se zemí.
Bouře vibrací je jako hudba, která dokáže v lidech rozechvět vznešené, ale i bojovné pocity.

Hudba zvuk má stejnou moc. Vše s ním rezonuje.
Odedávna považovali moc hudby za záhadu, která umí zbavit každého napětí.
Proto považovali hudbu za něco svatého , co očišťuje city lidí.

Pokud budeme pracovat na stvoření orgonitu měly by v prostředí tvoření působit tony harmonie ušlechtilé hudby.
Hudba by ladila vytvrzující se struktury do vzájemné harmonie tonů světla a citu člověka..

Hotový orgonit má lepší působení vlivem tonů..

Ještě něco zkouším, potom se ozvu...

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: pyramida- orgonit- hudba.

Příspěvek od petra » 16 zář 2009 16:47

Chtěla bych se zeptat - než začnu sama s výrobou, můžete mi prosím někdo prodat - poslat na dobírku jeden kus ? Buď pyramidu nebo jehlan. Moje adresa pedask@seznam.cz

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: pyramida- orgonit- hudba.

Příspěvek od orwa » 16 zář 2009 16:59

Cardeji, můžeš mi prosím specifikovat : "lepší působení" . Já když to chci popsat, tak mi to neleze z klávesnice.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: pyramida- orgonit- hudba.

Příspěvek od cardej » 18 zář 2009 19:18

Asi jsem se nepřesně vyjádřil...ale k tomu lepšímu působení to
Říká
Hudba na ORGONIIT jakoby rytmicky stlačuje svými vibracemi struktury ORGONIT
a jeho složky zhutňuje a tím je to co vydává hodnotnější.
Nasává nepřízeň a "štěstí" z něj odchází… ale záleží na stylu hudby. Ne každý tón posiluje.
Může i vysilovat..
Nelze však tím odvracet rány osudu....

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: pyramida- orgonit- hudba.

Příspěvek od orwa » 18 zář 2009 21:06

Cardeji, dobře jsi se vyjádřil i já jsem tě pochopil. Spíše mi šlo o to, najít nějaký trefný výraz pro specifikování kvality orgonové energie usměrněné a emitované našími udělátky. Nejde použít výrazy jako je : silnější, drsnější (to jen ti amíci mají samý "power" :lol: ,nedá mi to nerýpnout si), výkonnější, nebo silná a dalekosáhlá. Tyto výrazy sice používáme, ale jen proto, že nemáme ten správný! Já osobně bych použil spíše výrazy jako: harmonická,souladná s naším en. polem,nebo tak něco. Zkus napovědět :shock: .
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: pyramida- orgonit- hudba.

Příspěvek od Ondřej » 18 zář 2009 21:44

Úplně všechno se do orgonitu nahrává, hudba taky. Zvuk produkuje světlo - energii, která působí na energie v okolí. Prostě tomu pouštějte co se líbí vám, pokud si ten orgonit děláte pro sebe nebo do baráku. Existuje hromada všelijakých frekvencí a tónů. Várka se dá zřejmě i zničit. To když třeba zrovna v obecním rozhlase pustí Helenku Vondráčkovou:))
Spíš bych se ale teď zaměřil na to co je nahraný v krystalech, který jsou zabalený v novinovým papíře plným všelijakých blábolů, slov a lží. Doteď jsem to ignoroval a dočišťoval orgonit už hotový. Může se na to někdo zaměřit co na tom je pravdy? Tuhle mi jedna šamanka musela jeden krystal "vykouřit" nějakým dračím hovnem, či co to bylo. Vyšlo jí to kyvadlem, že krystal v sobě nese nějaký humus.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: pyramida- orgonit- hudba.

Příspěvek od sophia » 18 zář 2009 22:14

Ondřej píše: Tuhle mi jedna šamanka musela "vykouřit" nějakým dračím hovnem, či co to bylo.
:o :lol: :lol: :lol:

Odpovědět