micro gifting

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

micro gifting

Příspěvek od potravina » 29 lis 2009 00:47

i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: micro gifting

Příspěvek od cardej » 29 lis 2009 21:50

ahoj Potravina
To už dříve jsem dělal tyto malé jako osobní pomůcku. Nazývám to "Květ života"-
Má to v sobě orgon energie a posvátnou geometrii- celkem fungují. Nějak je nezdůrazňuji.
Ženy je rády nosí v kabelce.
Ještě to chce propracovat -tento- je takový pracovní. Chce to průhlednou pryskyřici, křištálovou a ametystovou drt a jemné měděnné a hliníkové piliny...atd

Jak je vidět je účinější tvar včelího plástu - hexagonální struktura - tvar šestiúhelníka- lépe ruší geopatogenní zóny..
Ty vrstva měděných piliny těsně nad to vrstva jemný hliníkových pilin a mezi to drt křištál ametyst- nebo růženín..

nyní mě napadá , vyříznout z včelího plástu - z voštiny z včelího úlu- malý šestiboký tvar a do struktiry těch buněk nalít směs pryskyřice, křištálového prachu a hliníkový a měděných pilin, odlévat to z průhledné -- no potravina ty jsi mě k něčemu navedl-- díky. díky díky..

Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: micro gifting

Příspěvek od Ondřej » 30 lis 2009 18:56

microgifting? Možná jako obdoba akupunktury. Jinak mi to připomnělo rčení "kdo si hraje, nezlobí".

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: micro gifting

Příspěvek od potravina » 03 pro 2009 13:31

ó, šenkuji převelice. snad se do toho někdy v brzké budoucnosti vrhnu. nejdříve ale CéBéčko, to tu potřebujem jako sůl. přáškují nás tu na ostrově o sto šest:(
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: micro gifting

Příspěvek od Aerosmith » 03 pro 2009 16:59

potravina píše:ó, šenkuji převelice. snad se do toho někdy v brzké budoucnosti vrhnu. nejdříve ale CéBéčko, to tu potřebujem jako sůl. přáškují nás tu na ostrově o sto šest:(
Když už jsi to vzpomenul. Máš nějaké zprávy o tom, že je vás v tej Angliji vícero? Jako gifterů nebo CB? No napsal jsem to blbě. Jasně, že tam někdo je, podle web sitů, ale jestli jsi v kontaktu.

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: micro gifting

Příspěvek od potravina » 03 pro 2009 19:49

Aerosmith píše:
potravina píše:ó, šenkuji převelice. snad se do toho někdy v brzké budoucnosti vrhnu. nejdříve ale CéBéčko, to tu potřebujem jako sůl. přáškují nás tu na ostrově o sto šest:(
Když už jsi to vzpomenul. Máš nějaké zprávy o tom, že je vás v tej Angliji vícero? Jako gifterů nebo CB? No napsal jsem to blbě. Jasně, že tam někdo je, podle web sitů, ale jestli jsi v kontaktu.
vypadá to, že je nás tu celkem dosti, a nekteří jsou převelice aktivní. nějakou dobu jsem si psal s Richem z moksha a s Pat z blue sun , a ptal jsem se v krámku s minerálama a křišťálama v Norwichi jestli vědí o orgonitu a oni věděli :) někdo jim prý přinesl pár pyramid.nechal jsem tam emila, tak snad se se mnou spojí. několik farem a komunit je tu začalo běžně používati. tady je jeden gifting log z verlyby, je jich vícero ale tohle by mělo posloužiti jako obrázek šikovná velryba .hledám tu lidi v mém okolí ale zatím kde nic tu nic. je tu kupa anglo-amerických základen, jeden nemalej golfovej fujradar, kupa antén, našel jsem aj jednu haarpovou(už měla předčasné vánoce) atd. práce dosti ;)
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: micro gifting

Příspěvek od Aerosmith » 03 pro 2009 22:03

Tak hodně sil a zdaru. Je to strategické místo ta Anglijé - mořské proudy - tvorba počasí pro kontinentální Evropu a tak. Co nám vyrobíte, to nám přijde :D :D :D

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: micro gifting

Příspěvek od ercecko » 03 pro 2009 22:28

ano to je pravda,skoro vse jde pres anglii co jde sem... takze tak 100x nadupane CB tam rozmistit a snad nam tu bude hej :)

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: micro gifting

Příspěvek od potravina » 04 pro 2009 01:10

někdo někde psal, že hlavní roly v tom hraje Norfolk ve východní Anglánii, v "pro-Evropském" počasí :D tam zrovínka trčím. brzo se chci pustit do tébéčkové 108. tak mě napadlo jestli to už někdo zkusil s HáHáGéčkama. a co takhle prdnout do prostřed 108 CéBéčko? :shock:
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: micro gifting

Příspěvek od truthseeker » 17 pro 2009 01:33

doprostřed né. cébéčkové 108!!!!
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: micro gifting

Příspěvek od Michael » 17 pro 2009 06:41

podívejme truthseeker je zpátky :shock:
kde se touláš? :P

btw sem přispívá čím dál míň prvně registrovaných lidí, čím to? že by změna zájmu? Ostravaci haló? :oops:

Odpovědět