Turmalin a jeho fyzické pocity pri noseni

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Rutak
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2012 23:37

Turmalin a jeho fyzické pocity pri noseni

Příspěvek od Rutak » 23 zář 2012 00:28

Rad by som sa dozvedel o či niekto s vas pri noseni čierneho turmaliny má aj nejake fyzické pocity?

Ja mám veľmi zaujímavú skúsenosť kde som (čo je na dlhe písanie tak to nerozpisem zatiaľ) sa dostal pred asi tromi mesiacmi úplnou náhodou ako nezaujaty neznali vôbec minerálov a kamenou k turmalinu. Ked mi ho doporucili v jednej ezoterickej predajni aby som ho skúsil.
Prišla u mna jedna veľká a a vobec necakana skúsenosť :shock: ked som si ho zavesil na krk neuveriteľný pocitom sa do mna okamžite zaryl cítil som pichanie tlak na ako keby sa do mna v podol tlačil proste sa to ťažko opisuje. Hneď som si ho zacal pozerať čo to je zač či neni na baterky alebo čo... Okamžite som volal do predajne kde sa má snažili ukludnit a vysvetlit že to sú nejake energie atd. Ako úplne neznali problematiky som bol úplne rozcarovany ničomu som nerozumel ako môže kamen s celom ľudsky telom takto mavat.
Ďalej to malo další priebeh či na druhý den a proste stále mám pocit že sa mi kamen so mnou zameta raz ma tlači potom picha a pali niekedy silno pali niekedy prijemne pali atd. je to permanentne.
Vôbec neviem s čím si to mám spájať ako tomu rozumieť samozrejme som sa snažil cel literatúru sa k niečomu dopracovat ale zatiaľ som nebol úspešný. O kamen sa staram čistim ho nabijam na slnku.
Veľmi by som bol vdacny keby mi niekto poradil vysvetlil o čo ide respektive či s vás niekto mal podobne fyzicke pocity. Som si vedomí že mentálne pocity sú s tým spojené len to je o niečom inom a ťažko opisovatelnom. Dočítatal som sa len samé pozitíva s mentalnych (alebo dusevnych) pocitou nikde sa ale nespajaju s fyzickymi a mna to neuveriteľne záujmami pátram pýtam sa každého o ktorom si myslím že mi vie pomôcť prirodzene poniektori sa na mna čudné pozerajú v zmysle toho že si to domyslam atd. Je to proste pravda!
Moc vám dopredu DAKUJEM za odpovede!!!

Morte
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2012 20:20

Re: Turmalin a jeho fyzické pocity pri noseni

Příspěvek od Morte » 23 zář 2012 12:19

Možná jsem to špatně přečetl ale nenašel jsem ve Vašem postu o jaký turmalím se jedná. Turmalínů je vícero druhů. Lépe bude, když se podíváte na weby zaměřené přímo na kameny. Dobré je při působení vyčkat několik dnů a srovnat své vnímání před použitím kamene a při použití kamene.
Dobrá, a podle mne nevyhnutelná věc, je kámen po koupi očistit standardními metodami a případně nabít. Jedná se o vibrace a nikdy netušíte, co se s kamenem dělo o výrobce, u prodejce, kdo toměl, co s tim dělal a podobně.

V každém případku je u všech podobných věcí dobré si něco dopředu zjistit, než to začnu bezhlavě používat. Sice si nemyslím, že by šlo o něco špatného ale tak či tak, turmalín je jeden ze silných kamenů. Pokud je člověk na podobné věci citlivější, měl by být opatrný.

monikag
Příspěvky: 275
Registrován: 06 bře 2011 20:43

Příspěvek od monikag » 23 zář 2012 15:00

...dobry den,snad sa nemylim,ze ide o pana z Pezinskeho vinobrania....nebol tam velmi priestor na hlbsiu diskusiu...nie vsetci ludia citia energie...kedze ich citite,ste z tych stastnejsich...vsetky Vami popisovane pocity su moznosti,ako kamen citit...cierny turmalin je pravom povazovany za najsilnejsi ochranny kamen pred negativnymi energiami...je mozne,ze pracuje s Vasimi emociami,alebo mate blizko seba niekoho,alebo nieco zle...co on spracovava...niekedy moze byt kamen aj velmi silny,takze pokial su pocity negativne,skuste ho na par dni odlozit...skuste ho po par dnoch...dajte vediet...ja turmaliny zboznujem...vsetky su uzasne silne...vsetko dobre prajem na ceste vzostupu...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Turmalin a jeho fyzické pocity pri noseni

Příspěvek od sysel » 23 zář 2012 19:20

Zdravim nove cleny fora :-)
Ano obecne plati,ze by se melo pouzivat to, co cloveku prinaší nejaky uzitek a dobre pocity.
Kdyz se dostavi negativni vjem, je moznost kamen na chvili odlozit, toto plati i pro Orgonit.
Preji hodne prijemnych zazitků s kameny(Orgonity).

http://www.nakridlechandelu.cz/lecive-kameny/turmalin
http://www.nakridlechandelu.cz/energie- ... ani-kamenu
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Rutak
Příspěvky: 2
Registrován: 22 zář 2012 23:37

Re: Turmalin a jeho fyzické pocity pri noseni

Příspěvek od Rutak » 27 zář 2012 21:31

Dakujem za odpovede a obzvlášť za pekne privitanie ako člena.:-)
Mozno som nebol dostatočne presný ani som dôsledne nevysvetlil moje pocity resp potrebu v com hľadám pomoc. Asi to bolo pre kratkost času alebo vecernu hodinu.
Co by som teraz rad napravil. Takze sa jedna o skoryl teda cierny turmalin. O ktorý sa staram podľa rad od spriaznenych ľudí čo mi poradili a literatúry k ktorej som sa dostal a či na www stránkach ktorým som sa dopracoval. Kamen som dal na 12 hodín do čistej himalajsek soli potom so ho oplachol pod tecucou bodom cca 5 minút. Ďalej ho kazdy den cistim a nabijam sice pred časom stačilo raz za týždeň a teraz uz ale mesiac každý den. Kamen mám nie iba tri mesiace ale uz som si uvedomil že uz aj pol roka. Teraz je uz mesiac zakopany v lese v zemi a chcem ho akurát zajtra pri splní mesiaca vybrať. Čo som nestihol napisat že uz mi prestával vladať slabol a doporučili aby som ho nechal oddýchnuť. Mám medzi časom aj od toho istého dodávateľa další a jeho reakcie sú veľmi podobne len s tým že trochu odlisne v vplýva na psichyku.
Mám aj verdelit melonovy a paraibu a tie cítim fyzicky len trochu menej akcne. Napríklad paraiba skor stipe ako tlači a pali. Čo sa týka mojich pocitou sú silne ale nikdy nie negatívne skor ma neuveriteľne zaraza reakcia tak silná fyzická na taký mali kus kamienka. Miestami sa mi stane že sa viem ledvaj pohnúť. Ked prechadzam v velkom mnozstve ludi tak hodne tlaci ale ked komunikujem s prijemnymi ľudmi tak krásne hreje. Čo sa týka to hriatia tak jedna osoba mi ho dokázala pozitívne nabit a asi tri dni má len hrial.
Hľadám ľudí čo by mi vedeli pomôcť vysvetlit reakcie a veľmi veľmi veľmi  rad by som ich spojiť s skutocnostami čo to má znamenať! Ešte čo som nespomenul tak pred rokom sa mi náhodou dostal do rúk orgonit ktorý som si kúpil a tiez s neho som prvy krát cítil ako keby tok mravencou cez vnútri ruky do celého tela to som ale neriesil iba som sa nevedome s ním zahraval po veceroch. Čo tak isto nesmiem zabudnúť spomenúť že s kamenmi ako takými som sa nikdy pred tým nestretaval a vôbec mi nic nehovorili. Som si tiez vedomí keby som nic necítil myslím fyzicky tak asize by som tomu dodnes nic neveril.:-/
Proste by rad chcel vediet či  sa niekto stretol s takými reakciami alebo o niekom co vie či niekde o tom sa da dočítat.

Dakujem za typi na web stránky sú zaujímavé. Ostavam s vierou zodpovedala mojich fyzických pocitou.

Odpovědět