Čistenie orgonitov

Máte otázku nebo odpověď?
jozef
Příspěvky: 28
Registrován: 06 dub 2013 22:47
Bydliště: Košice

Re: Čistenie orgonitov

Příspěvek od jozef » 13 dub 2013 07:39

nazory na cistenie orgonitu sa rozchadzaju...
existuje nazor ze treba cistit a takisto aj teoria ze orgonit je samocistiaci.
skusal som moje orgonity ale vysledky som mal az ked som ich dal pod tecucu vodu.

je mozne ze niektore treba cistit a niektore nie, zalezi ako su vyrobene ???

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Čistenie orgonitov

Příspěvek od mufin » 13 dub 2013 09:15

Za celé roky zkušeností je jasné že orgonity pracují ihned, jakmile se odlejí. Vpodstatě energie jde vnímat už od určité fáze odlévání a při vytvrzování. Že by podle někoho nefungovaly, až když se opláchnou je podle mne rozhodně nesmysl.
Ale zjistili jsme, že když se po nějaké době orgonit opláchne, nebo nechá i vyvětrat třeba přes noc na balkoně a nabrat "čerstvou pránu", tak je potom o něco svěžejší.
Jinak ale rozhodně nejsou potřeba čistit ani nabíjet - i ty první co mám, po pěti letech stále stejně pracují, stále je jde stejně vnímat. Navíc, principielně je není od čeho čistit protože v orgonitu neulpívá žádná špinavá nebo špatná nebo nečistá energie. To jsou jen slova a taková energie neexistuje, stejně jako dobrá neexistuje. Sama energie je pouze vlnění určitého charakteru, stejně jako třeba televizní vlny nerozdělujeme na dobré a špatné, to až v televizi podle obsahu programu, ale to je dáno programem, filmem, a ne nosnými vlnami. Orgonit není kondenzátor, neponechává si pole, to přes něj plyne a křišťály jej do určité míry vyhladí, jeho divočejší vlnění zjemní a to je i ten efekt působení na okolí, jehož energie jsou takto jemně harmonizovány - neutralizovány. Nic víc, nic míň. A orgonit se tedy nezanáší, nemá čím!!! Stejně jako není třeba nikdy čistit tibetskou mísu atd. Hodně lidí v tom má zmatek ale špatné je, když jej šíří dál a ostatní přebírají nepřesné názory. ;)
Ještě jiný pohled na tu naši "realitu" - samozřejmě si ji vytváříme, jednotlivě i kolektivně, protože se jedná jen o kvantovou iluzi, pozemskou scénu a hru. Pokud někdo vytvoří ve své hlavě pocit, že mu orgonit nebude fungovat pokud jej občas neopláchne a nenabije, vytvoří tím svoji realitu, program, pocitem mu vdechne život... a bude muset pak čistit orgonity svoje :lol: Naštěstí takový názor nesdílí všichni, takže se tato iluze nestane kolektivní :D

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 662
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Čistenie orgonitov

Příspěvek od sysel » 13 dub 2013 09:26

Ano, nezbyva nic jineho, nez souhlasit :-)
Jen mozna k vyzarovani energii.......i v prirode jsou mista ktera vyzaruji bud pozitivni nebo negativni energii. Na urcitych mistech se zije lepe/hure. Tato mista nejsou zrejme nikym programovna, vznikaji na zlomech - GP zony napr. S temito si Orgonit take poradi a je to v podstate asi dnes jediny prostredek - funkcni, ktery na toto staci. Po cela leta se vymyslely ruzne zpusoby, zrdcatka, folie....atd,ale nic. Kdyz proutkar vhodne ulozi TBcka tam kde maji byt, je schopen na vzdy funkcne odstinit cely dum:-) .......je to vyjimecne zarizeni.
Preji krasny den:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Čistenie orgonitov

Příspěvek od mufin » 13 dub 2013 09:56

To je jasné, některá místa jsou vitálnější - nabíjející kladně živý organismus a některá jsou zatížena disharmonickým charakterem energií - pole, vytvářeného napětím v tektonických zlomech dvou a více vrstev, tím spíše když jsou vyplněny tekoucí vodou, ale i pramen samotný vyzařuje škodlivé pole. Tady je zase potřeba upřesnit - neděje se tak kolmo od zdroje vzhůru nad povrch, ale šikmo podle určitých pravidel fyzikálních - jak jsme vypozorovali. Čili spát nad hlubším pramenem nevadí - jeho škodlivé pole se vyzařuje většinou cca 45°a kolmo pravoúhle od osy a směru toku, čili nad pravý břeh toku. Pokud stojí domy kolem potoka, ty na pravém břehu to schytávají cca v prvních patrech, tam se to škodlivé pole promítá, podle vzdálenosti domu od potoka, aby to odpovídalo cca těm 45-50°.
Ano, orgonity částečně pomohou neutralizovat - harmonizovat škodlivý vliv geo-patogenních zón, řekněme na 60-80% podle kvality použitých křišťálů atd.

Tvrdit ale, že orgonit úplně zóny odruší nebo odstíní, je nesmysl
, protože to není pravda. Pole té zóny (i elektrosmogu, i mikrovln) v tom místě nadále zůstává, i jeho velikost (na přesných měřákách stejná hodnota), ale mění se pouze charakter místního pole - přestává být víceméně škodlivé, v dosahu pár metrů - dle velikosti a kvality orgonitu. Pokud to chce senzibil zijšťovat a naladí se na původní pole, nachází je i u hromady orgonitů samozřejmě. Senzibil se musí dotazovat na škodlivost přítomných polí - a to je ten okamžik, kdy mu virgule začne ukazovat, že u orgonitu je to víceméně v pořádku, srovnané, až v dosahu většinou 2 - 4 metrů. A to je také rozumný způsob, jak testovat dosah působení orgonitu.
Funkčně odstínit pár TBčky celý dům, to opravdu ne, ačkoliv bych byl tomu moc rád.

Odpovědět