Earthpipe! Jak na ni..

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Earthpipe! Jak na ni..

Příspěvek od antistatic » 10 kvě 2014 11:49

Potřeboval bych poradit jak vyrobit Earthpipe a jak ji potom zatlouct aby přežila a zůstala v ní ta dutina volná,prázdná..??
Chtěl bych zkusit zatlouct EP do potoka asi půl metru hlubokého 3 metry širokého.. Ale když to udělám bude ta roura plná bahna!Bude fungovat potom? díky za odpovědi..
ps:výrobu bych jěšte zládnul, ale jak ji dostat do země? zakopat? aby tam zůstala dutina..

indigový anděl
Příspěvky: 18
Registrován: 16 zář 2013 17:38
Bydliště: Vidlákov
Kontaktovat uživatele:

Re: Earthpipe! Jak na ni..

Příspěvek od indigový anděl » 11 kvě 2014 21:46

výroba: zalepit do konce trubky zátku ,třeba korkovou aby orgonit nebyl až do konce a tlučením se nezničil,otočit a upevnit do kyblíku s pískem ,a dovnitř nalít ,,pukovinu" .umístění možné takto: orgonitem dolů a otevřený konec zešikma nahoru po směru proudění vody do místa kde to nebude tak nápadné, nebo udělat do dna o něco větší díru pomocí trubky a následně ji vytáhnout i s blátem pokud možno nejlépe najednou do o něco větší hloubky,a ihned následně vložit earthpipe ,vzduch v dutině zabrání vniknutí kapaliny dovnitř,což může být problém jak zajistit aby tam držela-nadusat okolo štěrk případně pod úrovní dna zatížit větším kamenem.do země to lze dostat tak ,že zatlučeš stejně tlustou trubku -nutno po menších částech aby šla vytáhnout a hlínu vysypat případně z trubky tyčkou vytlačit nebo výkonnou aku vrtačku a díru navrtat. zkušenosti s tímto použitím nemám ale mám malé CB ze tří earthpipe zalitých v orgonitu a funguje jak má :arrow:


:arrow: http://pukmaster.rajce.idnes.cz/chembus ... o_sylfove/ :D

máte problém,to chce puk
on po mne kamenem ,já po něm pukem

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Earthpipe! Jak na ni..

Příspěvek od antistatic » 12 kvě 2014 18:56

Děkuji za velmi konstruktivní odpoveď!! EP určitě vyrobím a pak dám vědět výsledek.. Tuším ale že se mi nepodaří dostat EP do země resp. do dna potoka bez toho aniž by do ní natekla voda nebo bahno:/ Za pokus to ale určo stojí! Vyvstává ale otázka jestli stejnou práci neodvede HHG hozené jen tak do vody..??
Mohl bych si zapíchnout do bahna u hráze ale to by zas nebyla v přímém kontaktu s vodou:/

indigový anděl
Příspěvky: 18
Registrován: 16 zář 2013 17:38
Bydliště: Vidlákov
Kontaktovat uživatele:

Re: Earthpipe! Jak na ni..

Příspěvek od indigový anděl » 13 kvě 2014 21:45

zapíchnout šikmo do hráze ale tak aby část s dutinou byla částečně pod vodou ale ve zbylé části dutiny byl vzduch .orgonit by byl v horní části .zkus otočit dnem vzhůru skleničku a zatlačit ji do vody ,vzduch uvnitř zůstane.pokud to nebudeš zatloukat můžeš to taky udělat jako mini CB jaké mám na fotkách-takové tébéčko s trubkou.

:idea:

Odpovědět