Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Přéma Podrážka
Příspěvky: 18
Registrován: 06 led 2014 18:18

Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od Přéma Podrážka » 12 čer 2014 11:33

Už se to tady někomu stalo nebo jsem zatim první?
V jednom baru mě oslovil chlap asi 35-40 s anglickym přízvukem (špatně vyslovoval "r" a místo "a" vyslovoval často "e" ) a vyhrožoval mi ohledně vyvařování octa/dalších sloučenin velkejma problémama - pracovně,společensky,fyzicky,právně...Byl docela neodbytnej,prej bezpečně ví,že jsem odpařoval,hlavně je prej blbý,že o tom píšu na internet a dávám fotky(postupy,efekt...) a měl bych s tim přestat.Když jsem zmínil,že "pozdě,předváděl jsem to už pár lidem",tak vypěnil,napadnul mně(pěsti,facky,kravaty a úchopy za krk,ramena a paže,několik kopanců směrem na kolena,lýtka a břicho) a porvali jsme se.Roztrhnul mi triko v ceně 135 KČ a umazal nový rifle.Bylo taky pár modřin a oděrek.On podle barmana dostal ode mně z pravačky popelníkem nad levý ucho a spustila se mu z nosu krev (to nějak nechápu,jak se to stalo).Pak na zemi řval a pro něco sahal po kapsách/za pásek/nevim,tak dostal židlí přes záda.Popelník byl rozbitej (zaplatil jsem ho),židle zůstala celá,jen vypadlo polstrování opěrky.Pak jsem z toho baru utekl (v policejních papírech alkoholismus stupně 3,opakovanej trestní záznam za vážnou potyčku v opilosti se zraněním a vysokým obsahem alkoholu v krvi - vždy nad 1,5 a záznam za dopravní nehodu v opilosti,rovněž nad 1,5) byl jsem nametenej a vim to jen z doslechu.Toho chlapa tu od tý události nikdo neviděl,prej snad byl z nějakýho ghck nebo nějak tak (podle barmana ukazoval ve vozidle ZZS posádce nějakej "kovovej erb s korunou" na peněžence a prej se jmenoval James,na příjmení si nevzpomíná,jen že končilo na -vis).
Výslech na PČR v týhle souvislosti zatim nebyl (a neměl by cenu,vim jenom to,co mi řekli následně ostatní),ale bylo podobně vyhrožováno několika známým,z toho tři byli podobnými útočníky zbiti.Jediný,co mě zatim v týhle souvislosti nějak zasáhlo,je trvalej zákaz vstupu do toho konkrétního baru pro rvačku a poškození výbavy.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od antistatic » 12 čer 2014 12:39

No tak to je síla!!! že by si takhle vytipovávali octovače a giftery??? Jestli tu opravdu někdo takhle operuje tak jde vidět že naše snaha není marná!!
A to ten chlap prostě došel a začal vyhrožovat jo? A on Tě někde viděl octovat? nebo jak si Tě našel??

Přéma Podrážka
Příspěvky: 18
Registrován: 06 led 2014 18:18

Re: Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od Přéma Podrážka » 14 čer 2014 22:09

Asi podle díry našel město (vařim to opravdu silný až přehnaný,někdy jeden var funguje až 5 dní) a v tom městě se vyptával po hospodách.Pak už to nebylo tak těžký,v "opici" o "tom mluvim dost často a prej i dost hlasitě.Pak se mi pár lidí zmínilo,že se na mně vyptával chlap s přízvukem v souvislosti s vařením octa a čehosi dalšího a na některý byl hustej,dva nebo tři dokonce napadnul (oni s nim jednali stejně arogantně jako on s nima).Pak jsme se jednou potkali v baru a začal rejpat.Pak zas já rejpal do něj stylem "já to neplatim,nejsem takovej debil,abych platil takový blbosti,tak to budu rozpouštět furt".Nakonec jsme se porvali,bylo pár modřin a škrábanců (o stěnu a stůl),jednou fackou přes oko mě donepříčetna vytočil,dostal popelníkem nad ucho a posléze židlí přes záda.Já jsem utek a co bylo dál,to nevim (jenom se povídá,že je ve špitále na nějakym karimu nebo co,prej má prasklou klínovou a skalní kost,zlomený dvě žebra a "protrženou plenu" (to nevim,co znamená),jenom vim,že něco hledal za opaskem,přitom si držel spánek a z nosu mu dost tekla krev ikdyž přes něj nedostal).
Tou židlej přes záda bych ho v takovym stavu co byl normálně nevzal,ale bál jsem se,že vytáhne kudlu,pistoli,pepřák nebo boxera.A na výslechu řekli,že ta šrajtofle,na který byl "ten kovovej erb s korunou" byla pravá,ověřili číslo a prej je platný.To by mně zajímalo,kde a komu to ten chlap sebral.
Předvolání na městskou komisi zatim nedorazilo,dost věcí hraje v můj prospěch (začal on,dal první ránu,útočil na hlavu,jsou svědci...).V můj neprospěch hraje jenom opilost,předchozí záznamy taky v opilosti,použití předmětů (popelník,židle) a to,že asi došlo ke středně těžkýmu úrazu.Pokud to ale byl skutečně Brit od nějaký jejich tajný agentury,to by bylo asi na VPP (veřejnej činitel :?: ) nebo zase podmínka,VPP a pokuta navrch jako tenkrát s tim autem.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od Ondřej » 15 čer 2014 10:52

Na takový případy bych asi doporučil nesledovat více akční filmy a vyloučit další užívání opiátů spolu s alkoholem.

laboutenka
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2014 20:46

Re: Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od laboutenka » 17 čer 2014 21:00

hmmm chlast tomu asi nepomáhá ale slyšela jsem již o pár podobných setkáních. v některých případech ti chlápci vůbec nemluvili Česky ani Slovensky. Tak na tom s části pravda bude.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od antistatic » 17 čer 2014 21:38

To jako fakt? To jako objíždí nějaká banda sígrů najmutejch NWO po česku a slovensku a vychytávají si octovače a giftery a dělaj na ně BU BU?? No už bych se u nás ničemu nedivil...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od Ondřej » 18 čer 2014 11:53

Nesmysly.

laboutenka
Příspěvky: 7
Registrován: 16 čer 2014 20:46

Re: Fyzická konfrontace s "druhou stranou"

Příspěvek od laboutenka » 18 čer 2014 14:56

nesmysl možná, ale něco málo pravdy na tom bude. Já jsem takovou zkušenost neměla jen jsem slyšela. No to v klidu mohou být i odpůrci.

Odpovědět