Funguje?

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
dangroj
Příspěvky: 5
Registrován: 27 črc 2014 20:42

Funguje?

Příspěvek od dangroj » 31 srp 2014 14:52

Čau, vyrobil jsem si svůj první orgonit podle návodu na Orgonetu a zkoušel jsem test s ledem a tema bublinkama..
ten se ale nepovedl :-( také mi vadí, že ten orgonit smrdí po tom tužidle xD takže bych se chtěl zeptat, jak zaručeně zjistit, zda funguje a super by taky bylo, kdyby jste mi poradili, co jsem udělal špatně, že smrdí ..

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Funguje?

Příspěvek od junak » 02 zář 2014 21:08

ja len tak dávno som tu nebol :) asi si to zle premiešal alebo si dal toho vela..tužidla..použi radšej niečo na báze živice..drahšie ale krajšie a nesmrdí ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Funguje?

Příspěvek od Ondřej » 03 zář 2014 21:34

Normálně vytvrzený orgonit nesmrdí. Řekni kolik použils pryskyřice a kolik tvrdidla.

dangroj
Příspěvky: 5
Registrován: 27 črc 2014 20:42

Re: Funguje?

Příspěvek od dangroj » 04 zář 2014 17:03

tyjo nevim kolik, ale ředim sem to na 2% roztok.. a neni to třeba tím, že to tužidlo zůstalo v nějaké skulince, bublince a tam prostě smrdí? :DD

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Funguje?

Příspěvek od potravina » 09 zář 2014 21:45

dej je na pár dní ven na slunce, třeba to vysmrádne.
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Funguje?

Příspěvek od Ondřej » 10 zář 2014 23:10

Pokud to nevytvrdil, tak nevysmrádne nikdy...
Z odpovědi jsem se dozvěděl, že cosi ředí na 2% roztok. :?:

dangroj
Příspěvky: 5
Registrován: 27 črc 2014 20:42

Re: Funguje?

Příspěvek od dangroj » 11 zář 2014 17:59

na 2% ředím tužidlo s pryskyřicí .. ten smrad je sice humus, ale spíš by mě zajímalo, jak poznat, zda funguje..

indigový anděl
Příspěvky: 18
Registrován: 16 zář 2013 17:38
Bydliště: Vidlákov
Kontaktovat uživatele:

Re: Funguje?

Příspěvek od indigový anděl » 14 zář 2014 13:01

mě to smrdí pouze když se tvrdidlo dostatečně nepromíchá -rovnoměrně není vhodné používat úzkou vysokou nádobu -petku používám dvoulitrovou plastovou konvičku s otevřeným vrchem a zkráceným ,,sosákem, taky to někdy dělá starší pryskyřice když jsou v ní už kousky a některý se dostane na povrch a neztvrdne, další příčina špinavé nebo vlhké špony.používám havelpol 834 30w rea a nehodlám měnit ,protože skoro nesmrdí pokud to nepřeženeš s tužidlem a nevyvaří se to .používám cca 1 -2,5 procenta tvrdidla podle teploty okolí-v zimě víc.pokud se dá 0,8 tak lze dokonce odlít i CB najednou.
tak to zalej do o něco větší formy abys to zalepil dovnitř ,pokut to nepopraská pušinec se ven nedostane :lol:
ověření
kyvadlo , virgule -bovisův biometr
dvě misky se semeny ,jedna s pukem ,druhá bez puku-klíčení
psí pelech dát na geopatogenní zonu a dát tam puk a sledovat kde si lehne samozřejmě to nesmí pušit-samozřejmě to potom vrátit zpět

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Funguje?

Příspěvek od Ondřej » 15 zář 2014 14:15

2% jsou zralé na popraskání, takže takový odlitek musí být vytvrzení na 100%. Jenže nemám jistotu, co si představuješ pod těma 2%:) Proto mě zajímají použité objemy v mililitrech...

Jo, mastný třísky smrdí. Mastný nebrat.

Míchání je taky důležitý. Uvědomte si, že nemícháte sirup do vodičky, ale mnohem hustčí kapaliny, co potřebují míchat mnohokrát víc.

postcd
Příspěvky: 9
Registrován: 31 led 2014 12:31

Re: Funguje?

Příspěvek od postcd » 16 zář 2014 11:18

test s bublinkama v ledu je podle mě blbost.
alespoňb u mě se to nepovedlo!
jelikož bublinky (takový výr jakoby) se tam vytvořil i když jsem tam orgonit nedal do mrazáku..
Fórum o zdraví - fórum energie, frekvence
"často se nám stává to, na co myslíme"
pracuji denně v dosahu 2 orgonitů a dvou šungitů. pokud nefungují, tak alespoň mám dobrý pocit že něco dělám proti elektrosmogu

Odpovědět