Prosbička o pomoc

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Prosbička o pomoc

Příspěvek od BANDIDOS » 03 pro 2014 19:38

Všechny zdravím!
Mám takovou prosbičku, jestli je tady někdo , kdo vidí a určí na fotce různé záření, geopatogenní zony apod. Potřeboval bych něco určit, u mě v domě, v pokoji. Něco se mi tam objevilo, já to cítím, ale nejsem si jistý o co jde. Chce to určit z více stran. Dělala to kdysi LEVI, ale na maily neodpovídá a tady taky už asi rok , aspoň co vím, nebyla... Jinak mám v domě orgonity od Ondřeje...
Ještě dotaz - jak odrušit přijímací talířovitou anténu WIFI-internetovou, která je na střeše. Já dávám mezi moji anténu a pokoje v domě orgonity a taky křišťály v síťce kolem tyče natény. Teď si soused vedle na domě, který je přilepen na náš, dal podobnou anténu a já přemýšlím co s tím. Jedině dát na moji střechu, směrem a co nejblíž k němu, a to na hřebenáč střechy- TB . Jestli má někdo radu, budu moc rád. ;)

Mnohokrát děkuji za odpověď. :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Prosbička o pomoc

Příspěvek od Ondřej » 09 pro 2014 18:11

Bude to pravděpodobně DUCH pravdy a lásky: Václav Havel. Vzhledem k současné vysoké aktivitě fanatických havlistů, se dala očekávat Jeho emanace. Konečné stadium posvátného kvičotu pražské kavárny, je hmotná precipitace entity Václava Havla ve tvé ložnici... Lituji, nejsem schopen garantovat ochranu orgonitem. Chce to exorcistu a vypudit ducha například na ruzyňské letiště Svatého lahváče.

Ehm, chtělo by to najít někoho, kdo umí dělat podobný rozbory třeba automatickou kresbou. Může to být posunutá GPZ nebo odraz z mikrovlnné antény. V prostředí orgonitu škodlivý nebude. Záleží co jak vlastně cítíš.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Prosbička o pomoc

Příspěvek od BANDIDOS » 24 led 2015 17:42

quote="BANDIDOS"] Ahoj,
já všechny zdravím, předem přeji vše nejlepší do nového roku a dovoluji si poslat fotečky místností a domu ohledně toho záření Jsem zvědav co tam někdo uvidíte... ;) Zatím všem mockrát děkuji!
Tady posílá ty fotky. Asi to nebude nejlepší poslání, ale líp to neumím... :oops:
Ještě jednou děkuji za Váš čas.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[/img][/quote]

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Prosbička o pomoc

Příspěvek od Ondřej » 01 úno 2015 15:05

Osoby co to uměly, sem už zřejmě nechodí dýl. Dál se za podobnou službu dneska platí těžký prachy...

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Prosbička o pomoc

Příspěvek od BANDIDOS » 01 úno 2015 17:22

Něco na tom bude... Zajímá mě proč sem ty osoby již nechodí...
Jinak mě nabídl k tomuto pomoc Mike. Jt. :?
Já to spíš potřebuju zkonzultovat ještě s někým ohledné toho co tam cítím. Víc hlav víc ví...
C o já o jakém místě zjistím nebo co o tomhle vím, poradím každému zadara... V téhle oblasti je zištnost na nepravém místě.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Prosbička o pomoc

Příspěvek od Ondřej » 10 úno 2015 20:08

Moderátoři tu 100% selhali a trollové to tu otrávili žvástama. Proto se lidi odnaučili sem chodit, protože nikdo normální/slušný nebude chodit na hnůj. :idea: Jde to samozřejmě zvrátit, ale lidi se musí trochu snažit.

Člověk by měl nalézt cit pro to, kdy pomoct nezištně a kdy, i za malou, odměnu. Jinak dostane lekci (po palici). Kosmická zakonnitost.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Prosbička o pomoc

Příspěvek od jiřík » 16 kvě 2015 22:53

gpz jsem si doma nechal zmerit od pana Jana Spevacka ,chtel za to 300,poslat mu na ctvreckovanym papiru vlastnorucne malovanej planek bytu v obalce a on na tom planku vyznacil zony a poslal zpet.je to uz rok,ale snad to jeste dela.nabizel to v casopise MEDIUM.pokud by to nebyla zona ale neco jinyho se ti tam zabydlelo tak by to treba zkouknul taky,kdybys mu zavolal a rekl jsi mu o co jde. nikoho lepsiho neznam

Odpovědět