Vznik orgonitu

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Vznik orgonitu

Příspěvek od orwa » 02 črc 2009 17:28

Zdravím všechny , mám takový malý dotaz. Nevíte někdo, jak a kdy a kde přišel někdo s myšlenkou na výrobu orgonitů ? A jak je to dávno ? Nikde se nemohu dopátrat prvního vzniku orgonitu v té podobě, jak je užíváme.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od Aerosmith » 02 črc 2009 18:55

Myslím, že to byl Don Croft a jeho manželka, co "vymysleli" tuto formu transformování orgonu.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od sophia » 02 črc 2009 19:22

někde jsem četl, že ještě dřív to byl James DeMeo s vydatnou pomocí dcery W. Reicha Evou Reich
http://pesn.com/2009/06/03/9501547_Jame ... interview/
http://www.orgonelab.org/

tady na Reichové stránce je o něm taky zmínka
http://en.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_Reich

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od orwa » 03 črc 2009 19:18

Díky za odpovědi, zabývám se teď takovou myšlenkou - co se stane, až bude rozmístěno po celém světě tolik orgonitů, že vytvoří paralelní řetězec kolem celé Země, samozřejmě v různých směrech, ha ???
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od sophia » 03 črc 2009 22:55

že by došlo k rovnováze? to se ale nestane, oni mají náskok tak asi 100 000 000:1 :lol: :?

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od Sunny:-) » 04 črc 2009 00:58

No neviděl bych to tak černě, možná že mají nějaký ten náskok a rozhodně snahu vrazit nám do hlav, jací to nejsou koumáci a nemají všechno podchycené.. (že by strach z jejich strany, že už nám to musí oznamovat?) ale ani my na tom nejsme zdaleka tak špatně, jak se může na první pohled zdát.
Jen co se týče lidí s orgonitem, tak se šíří šílenou rychlostí úplně všude možně od Hong Kongu, Bali až po Afriku, sev. Ameriku i Evropu (možná i více) a vůbec bych se nedivil, kdyby za rok dva tímto tempem to byla běžná záležitost pro většinu lidí okolo nás. Ač jste si toho povšimli či ne, lidé okolo nás se čím dál tím více probouzí a začínají si mnohem více uvědomovat v jakém, že nás to svinčíku udržují a o čem všem to okolo vlastně je, a podle toho poté reagují a již tím svým pidi- uvědomněním, ať už na jakékoliv úrovni, se postupně čím dál tím více stávají svobodnější a silnější. Přestávájí býti jen neoznačenou šedou masou (manipulovanými), ale stávají se uvědomnělými barevnými človíčky, kteří mají svá jména, své cesty a všímají si věcí okolo a podle toho poté volí své kroky (stávají se svobodnými).

Může se vám zdát, že to vidím až moc idealisticky a že nic podobného není možné, beztak ještě všichni žijeme v "systému".. nicméně co jsem vnímal všude okolo, tak lidé v nejširším spektru se každý na své úrovní skutečně probouzí a začíná si uvědomovat víc. A to už je jen krůček ke Změně s velkým "Z".
Dnešní časy mají jednu neskonalou výhodu a tou je najednou obrovské uvolnění jakkýkoliv informací, kdokoliv z nás jen potřebuje a naprosto o všem. V podstatě to vypadá tak, že něco potřebujete (chcete, cokoliv..) a v tu ránu vám v blízké době "přijde odpověď", stačí heslo, malý útržek ve větru a najednou.. stačí se za ním pustit a objevíte novou Ameriku. Ještě dva roky zpět "toto" nefungovalo a vše bylo jak brodit se bažinou.. dnes? Lusknutím prsty.

Toto je jen pár věcí, které hovoří "pro nás", ale spíše než pro "nás" (nejsme v bitvě), tak pro probuzení co největšího počtu lidí a jejich většího uvědomění o všem okolo ..a změně.

V poslední době vyplouvá na povrch i velmi mnoho informací o naší skutečné historii, o lidech, jež nám zde předcházeli, o energetických systémech a silových místech (menhiry, energ. body, svatyně, atd /orgonit je jakýmsi moderním pokračováním téhož/), která budovali a následně využívali a která více či méně přetrvala dodnes (a jsou dnes znovu obnovovány; roste i povědomí o vyšších bytostech atd). Nejsme v tom ani zdaleka sami. Jen jsme začali věřit té představě, jejich představě.
Ve skutečnosti to začíná být spíše čím dál tím více nahnuté s nimi, a proto se ještě z posledních sil snaží nám tu šířit všechno možné, ale je to už předem prohraná bitva a mám dojem, že už to sami musí podvědomě vědět, ale bojí se si to připustit, a tak ječí ještě o to víc v zoufalé snaze udržet se nad hladinou.

Věřím v dobrý svět, svět kde nejsou války, iluze ani sobectví, a kde lidé mohou žít v míru a vzájemné harmonii. To je svět, který tvořím.

Hodně zdaru přeju proto všem na tomto fóru, kteří svými činy a aktivním jednáním skutečně pomáhají tvořit lepší místo na Zemi. :)
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od truthseeker » 04 črc 2009 10:02

V jednom interview řekl David Icke (takový bláznivý konspirační brit, který do toho plete reptiliány a podobné věci, ale zdá se že ví, o čem mluví, alespoň ve většině případů), že ONI jsou ti, kdo se nyní brání, ne neopak. Lidi se opravdu probouzejí a to se jim nelíbí, takže bude ještě spousta krve ;)

A tenhle člověk taky řekl, že cítí, že do tohoto vývoje prudce zasáhne nějaká "nová síla", něco, co otevře oči spoustě lidem.

...tak si říkám, jestli to náhodou není orgonit?
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od orwa » 04 črc 2009 11:17

Zdravím Vás a musím jen souhlasit !
Můj prvotní dotaz splnil účel, rozjel tuto diskuzi. Děkuji všem za vaše myšlenky, jsou velmi správné. I citace interwiew Davida Icka je přesná. Sophi, můžeš ubrat nějakou tu nulu, ale v podstatě opravdu stojíme proti velké přesile, ale máme jednu velkou výhodu. Jsou nás miliardy, miliardy positivně naladěných živočichů (viz Sunny), kteří spojením dokáži vytvořit tak mohutnou vlnu energie, že ta dokáže přinejmenším zastavit úřadující zlo. Jen je třeba se spojit a vytvořenou energii použít tím správným směrem.
Co dává mocným jejich MOC ???
V prvé řadě jsou to finance, ovládání zdrojů energie a ovládání médií. Takže, když je odřízneme od těchto mocenských nástrojů, zůstanou jím jen holé ruce a jelikož žijí v "jiném světě" , tak s těma svýma holýma rukama nedokáži vůbec nic! A my začínáme s holýma rukama, akorát jsme vystihli tu správnou dobu. Dobu, kdy se o nadvládu nad světem začínají bít dvě skupiny mocných.Říkejme jim finanční skupina a militantní skupina.Zatím jsme jen jako pozorovatelé a občasní pokusní králici. Takže vše co se teď na naši Zemi děje je jen demonstrací síly těchto dvou skupin stojících proti sobě.
Tak jako mocní budují na NAŠEM! nebi síť s velkými možnostmi, tak my budujeme "pozemní síť", pro naší obranu. Jen používáme rozdílné prostředky. Ty naše - Orgo prostředky - jsou mnohe lepší, neboť ke své práci nepotřebijí žádnou z energií, kterou ovládají mocní.
Další naší výhodou je, že pokud opravdu všichni "požádáme", tak po dokončení světové sítě orgonitů, nám přijde pomoc "zvenčí" ! Pak už stačí aktivovat kterýkoliv z orgonitů v celé soustavě a už to jede . Co se rozjede, nechávám na Vás.
Takže , odlévejte , roznášejte, rozdávejte............
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

vymylimimozek
Příspěvky: 4
Registrován: 28 čer 2009 22:03

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od vymylimimozek » 09 črc 2009 22:07

Vůbec se tady nevyznám, tak nevím, jestli píšu do správný tabulky, ale chtěla bych se zeptat: Ta pryskyřice, co mám připravenou smrdí i přes kanystr jako 10 chemiček a na tvrdidlech jsou takový výstražný nápisy, že dělat to ve skafandru je málo. To mě děsí. Nedá se to dělat z nějakýho přívětivějšího materiálu? Četla jsem cukr, ale ten by se hned rozpustil. Napadá mě vosk, ale ten by zas asi sežraly myšky.
Od vymylimimozek 9.7

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od ercecko » 09 črc 2009 23:08

vymylimimozek píše:Vůbec se tady nevyznám, tak nevím, jestli píšu do správný tabulky, ale chtěla bych se zeptat: Ta pryskyřice, co mám připravenou smrdí i přes kanystr jako 10 chemiček a na tvrdidlech jsou takový výstražný nápisy, že dělat to ve skafandru je málo. To mě děsí. Nedá se to dělat z nějakýho přívětivějšího materiálu? Četla jsem cukr, ale ten by se hned rozpustil. Napadá mě vosk, ale ten by zas asi sežraly myšky.
Od vymylimimozek 9.7
no nepíšeš to správně, ale nevadí... jojo smrdí to hrozně,je to chemie, ale po vytvrdnutí je to vlastně přírodní látka :) na ten peroxid si davam pozor, ale delam bez skafandru i bez rukavic, kdyz mi neco kapne na ruku tak hned utru.. staci davat bacha ;) vosk je prej taky fajn, ale nejlepsi se mi jevi prirodni pryskyrice ze stromu i kdyz je to trochu pracnejsi, ale za to levnejsi zalezitost.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od mufin » 10 črc 2009 10:58

Navazuji na minulé, na přírodní pryskyřici ze stromu... Zkoušel jsem odlévat z kalafuny, což je vlastně ta pryskyřice, ale je to pak hodně křehké, snadno to popraská, i po vložení do lednice a má to jakoby hodně tendenci tříštit se... A jakože mi kalafuna od mala při letování pájkou vždy libě voněla, při zahřátí plecháčku s kalafunou do tekuta to má takovou sílu, že pěkně bolela hlava :)
orgovyvoj1a.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) mufin dne 10 črc 2009 11:11, celkem upraveno 1 x.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od mufin » 10 črc 2009 11:08

A ještě přidám takový úsměvný pokus, zajímalo mne jak se ta kalafuna chová a chtělsem ji odlít, abych také testoval vlastnosti a sílu orgonitu z kalafuny. Napadlo mne odlít do ukrojeného spodku pet-lahve, protože nic jiného nebylo hned po ruce, ale jak byla kalafuna vařicí, tak se ta pet - forma nějak smrskla do šířky a snížila, tak jsem ani nemohl dolejt špony a už to přetékalo přes okraj :D
orgovyvoj2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od ATA » 12 črc 2009 19:33

kalafunu sem zkoušel ale cenove je to nic moc a problejm s tou křehkosti a stršne smrdi
z tou prirodni je to trchu lepsi neni to tak krehky smrdi to přivyrobě min a hlavne je zadarmo
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

Uživatelský avatar
potravina
Příspěvky: 141
Registrován: 08 čer 2009 12:25
Bydliště: Anglijé - norfolk - všude a teď zasejc sev. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od potravina » 18 črc 2009 18:49

ercecko píše:
vymylimimozek píše:Vůbec se tady nevyznám, tak nevím, jestli píšu do správný tabulky, ale chtěla bych se zeptat: Ta pryskyřice, co mám připravenou smrdí i přes kanystr jako 10 chemiček a na tvrdidlech jsou takový výstražný nápisy, že dělat to ve skafandru je málo. To mě děsí. Nedá se to dělat z nějakýho přívětivějšího materiálu? Četla jsem cukr, ale ten by se hned rozpustil. Napadá mě vosk, ale ten by zas asi sežraly myšky.
Od vymylimimozek 9.7
no nepíšeš to správně, ale nevadí... jojo smrdí to hrozně,je to chemie, ale po vytvrdnutí je to vlastně přírodní látka :) na ten peroxid si davam pozor, ale delam bez skafandru i bez rukavic, kdyz mi neco kapne na ruku tak hned utru.. staci davat bacha ;) vosk je prej taky fajn, ale nejlepsi se mi jevi prirodni pryskyrice ze stromu i kdyz je to trochu pracnejsi, ale za to levnejsi zalezitost.
nebo cukr:)
http://orgo-net.blogspot.com/2009/06/or ... cukru.html
i fluff you all a můj kousek ku šíření http://www.orgoknight.com/

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Vznik orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 08 srp 2009 20:10

tak to je dobrý, DeMeo jako vynálezce orgonitu:) DeMeo je skoro militantní odpůrce a pomlouvač orgonitu a hlavně CB. Orgonit vynalezl někdy kolem roku 90 Karl Welz a vyrábí z něj radionický přístroje. welz.us

Parafín je humus, včelý vosk zatím nevím. Kalafuna i cukr by měl být v pohodě, pro mě ale nemá smysl to dělat.

Odpovědět