Cistenie a nabijanie kristalov

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od antistatic » 15 dub 2017 07:09

Pokud někdo hledá opravdu jednoduchý a poměrně rychlý způsob jak krystal nebo kámen nabít a zároveň očistit , není nic jednoduššího než si koupit pořádný kus křišťálové, ametystové nebo citrínové(palený ametyst) drůzy! Ještě lepší je koupit si křišťálovou nebo ametystovou geodu!(čím větší, tím víc kamenů naráz očistím) to jsou takový ferrari mezi kameny!:)) Stačí krystal nebo kámen nechat položený na drůze nebo uvnitř geody a do pár hodin, nejlépe přes noc je kámen očištěný a zároveň dobitý! Další možná a "jednoduchá" metoda čistění je kouřem Šalvěje bílé, energií reiky, nebo jen energií z rukou(není potřeba mít reiki)..Nebo prosbou duchovní bytosti(andělé, nanebevzatí mistři), také funguje dobře studená voda z kohoutku(rychlá metoda) a při tom opakujeme očistnou afirmaci podle sebe..Např čistím tě ve jménu lásky,dobra,staniž se.. apod..
očištěné křišťáli můžeme nabíjet na slunci, zase energií z rukou nebo reiki,nebo opět poprosit duchovní bytosti o nabití kamene čistou energií lásky..
Já většinou na vše používám geody, stačí mít kameny i vyskládané kolem geody cca do 20cm(myslím z přední strany ze které koukají hroty) a kameny jsou za pár hodin(nemám to změřené,radši déle) nabité a očištěné! Sladěné z energií geody!!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Ondřej » 23 dub 2017 18:28

Bohatě stačí čurůček z kohoutku a 20 minut. Všechno ostatní je "duchovní hobby", snad kromě extra nabití. Nanebevzatý mistry anunnaky reptily z Bílýho bratrstva, do toho určitě tahat nedoporučuji.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od antistatic » 24 dub 2017 11:09

Ondřej píše:Bohatě stačí čurůček z kohoutku a 20 minut. Všechno ostatní je "duchovní hobby", snad kromě extra nabití. Nanebevzatý mistry anunnaky reptily z Bílýho bratrstva, do toho určitě tahat nedoporučuji.
20minut pod tekoucí vodou??:)) Můžeš mi říct kolik platíš doma za vodu?:) Bohatě stačí minuta pod slabým čurůčkem, důležité ale je aspoň v mysli si představovat, že kámen očišťujeme od negat. energie když se nám nechce říkat afirmace!
Nanebevzaté mistry a anděli žádá většinou jen duchovní osoba s duchovní praxí,např ten kdo je občas schopný se od srdce pomodlit, což samozřejmě není Tvůj případ Ondřeji, Ty Anunnaki jeden!:))
Ty Tvé rady opravdu stojí za to! Snad Tě už tady nikdo nebere vážně!:)

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od antistatic » 24 dub 2017 15:09

Já Ti můžu jen bezpečně říct Ondřeji, že za poslední půl rok si neprodal ani jeden svůj orgonit a ani se nedivím, já bych při Tvých znalostech od Tebe nekoupil ani klíčenku!!.))

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Ondřej » 27 dub 2017 20:21

Za 20 minut odteče tak 10 litrů.
Minuta je k ničemu. Krystal má taky nějakou svoji rychlost a to se musí respektovat.
V mysli není potřeba si představovat nic. O vše se postará voda.
S "modlitbou" mám pravidelný a spolehlivý úspěchy.
Vzhledem k tomu co právě předvádíš, nebude nikdo brát vážně tebe.

Duchovní zjištění, že jsem údajně za půlrok nic neprodal, stačí napsat jednou v jednom vlákně.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od antistatic » 10 kvě 2017 06:11

Ondřej píše:Za 20 minut odteče tak 10 litrů.
Minuta je k ničemu. Krystal má taky nějakou svoji rychlost a to se musí respektovat.
V mysli není potřeba si představovat nic. O vše se postará voda.
S "modlitbou" mám pravidelný a spolehlivý úspěchy.
Vzhledem k tomu co právě předvádíš, nebude nikdo brát vážně tebe.

Duchovní zjištění, že jsem údajně za půlrok nic neprodal, stačí napsat jednou v jednom vlákně.
Krystal nema zadnou rychlost.. pokud je krytal velky, nechame tect vodu dele.. treba dve minuty . Na vsechny normanlni krystaly od blahy velikosti do 4-5cm staci bohatě JEDNA minuta tekouci vody! V tom pripade ze krystal drzime v ruce a pritom opakuji afirmaci..Jelikoz je clovek programator a svou mysli aktivne ovlivnuje hmotu a vse kolem tak Ti rikam ze bohate staci i mene nez jedna minuta..Protoze bys ten krystal ocistil svou mysli i bez vody..Ale ty bys potreboval asi kubik vysokohorske vody..Podle toho co tu predvadis..:))) jestli takovy zakladni veci neovladas, nechapu proc se vubec zabyvas orgonity kameny a vubwc timhle tematem.. rekl bych ze asi kvuli kseftu kterej nemas:)))

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Ondřej » 10 kvě 2017 16:05

"Krystal nema zadnou rychlost.."
To může napsat fakt jen někdo, kdo nezná ani základy o věci :roll:
U tak malých krystalů může být 20 minut moc. Mám tu i několikakilový speciály a 20 minut je rozumný minimum. Rozhodně ne 2-5 minut apod.

Pseudo-humorně-naučný rozbor antistatikova duchovního záchvatu zde: viewtopic.php?p=19897#p19897

Adam91
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2018 15:29
Bydliště: Kutná Hora

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Adam91 » 26 kvě 2018 15:46

Dobrý den

S nabíjením, celkovým managementem kamenů, se mi z dosavadního nabijení v Geodě jeví jako nejlepší, jednoduchá cesta.
Takový Ametyst, jak je to s Geodou,v které nabijíme, jak často je dobré se o ní starat ?
S poděkováním za cenné informace i krapet humoru A.

Adam91
Příspěvky: 2
Registrován: 26 kvě 2018 15:29
Bydliště: Kutná Hora

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Adam91 » 26 kvě 2018 16:10

Dobrý den

S nabíjením, celkovým managementem kamenů, se mi z dosavadního nabíjení v Geodě jeví jako nejlepší, jednoduchá cesta.
Jen SiO2 Bych bral určitě přípravnou cestou lednice / hematit a dále Slunce / Geoda bych volil účelově -životní / duchovní energie.
Pokud se SiO2 účastní na nabíjení kamenů Měsíce, určitě s ním na Slunce.

Takový Ametyst, jak je to s Geodou,v které nabijíme, jak často je dobré se o ní starat ?
Dá se říct, že kristalické Geody již jsou svojí strukturou přirozeně uzeměné ?
S poděkováním za cenné informace, A.

Odpovědět