Cistenie a nabijanie kristalov

Máte otázku nebo odpověď?
jozef
Příspěvky: 28
Registrován: 06 dub 2013 22:47
Bydliště: Košice

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od jozef » 31 srp 2013 18:36

Proč se křišťál nenabíjí na slunci? Je jeho velikost rozhodující pro jeho sílu?
Alue K. Loskotová

dotaz:
Zdravím Alue,
chci se zeptat na křišťál. U sebe na blogu jsi psala, že se čistí tím, že se dá pod proud ledové vody. Jenže proč jinde na netu píší, že se nabíjí vystavením na sluníčku? Píšou to často, tak mě to právě zarazilo.

Taky se chci zeptat, jestli pomáhají i menší nebroušené kusy křišťálu?
Jeden takový jsem si koupila a ten co mám je nebroušený, ale je menší. Zajímá mě to, protože při bolestech břicha jsem si ho vzala (jako náhodou jsem ho půl hodiny před zrovna očišťovala ledovou vodou) a bolesti zmizely prakticky hned.
Držela jsem ho pak v ruce, ale ne nijak silně, spíš "jen tak light" a i přesto jsem cítila jak mi brní levá ruka.
Ten pocit dosahoval k zápěstí, snad i trochu výš nad něj. Myslíš, že by i takový kousek mohl mít nějakou léčivou energii?
Díky.:)

odpoved:
Ahoj,
Nemůžu za to, že někteří lidé píší o věcech, kterým vůbec nerozumí. Upřímně, nabíjet kámen, který vzniká v podzemí, na slunci? Už tady je dokonce podle obyčejné selské logiky něco špatně. Že to autory takových článků nenapadne? Joo.. musí se reklamovat u nich. To jsou totiž ti, co opisují jeden od druhého nesmysly, bez vlastní zkušenosti.

Klidně to zkuste, dávat jeden kámen na slunce a druhý pod vodu, jak vám to pak bude fungovat.

Pokud je křišťál nebroušený, dobře uražený a má třeba i víc špiček, tzv. ,,dvojčátko nebo trojčátko", bývá silný. Velikost krystalu není přímo rozhodující pro jeho sílu. Mám doma i bazmeky, které jsou slabší než něco menšího do dlaně.
- Zkrátka poměr: ,,Velikost rovná se Síla", tady neplatí.

Jestli to brnění jde přes zápěstí, tak ten je dost dobrý, určitě používat.

Hodně štěstí :)
Alue

jozef
Příspěvky: 28
Registrován: 06 dub 2013 22:47
Bydliště: Košice

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od jozef » 31 srp 2013 18:41

Čištění:
Po použití každého křišťálu je nutné ho vyčistit. Pokud to nebudete dělat, začne ztrácet sílu. Myslete také na bytost, která v něm žije, protože těm se nikdy nelíbí, když je necháte bez očisty. Mohou se i urazit.

Postavte křišťál špičkou dolů do umyvadla a na jeho spodní plochu nechte stékat ledovou vodu. Ideální a doporučená doba čištění je 20 minut, pokud byl problém silný. Minimum je 10 minut.
Aby křišťál nespadl, je dobré podložit jeho špičku houbičkou na mytí nádobí, nebo menší utěrkou. Myslete na to, že nesmí spadnout a jeho špička se nesmí nešetrným zacházením odlomit. Ujistěte se, že stojí stabilně, v rámci vašich možností.
Dbejte na to, aby voda, kterou necháte křišťál čistit, byla skutečně ledová. Teplou vodu totiž nenávidí a může se vám stát, že sám v umyvadle odskočí z jejího dosahu.
Není nutné, aby proud vody byl silný, stačí slabý pramen.

Tímto se křišťál zaroveň energeticky vyčistí a obnoví se i jeho léčivá síla. Zásadně varuji před snahou ho nějak dodatečně nabíjet, kódovat, nebo dokonce vystavovat na slunci. Tohle je nejen zbytečné, ale také mu to není ku prospěchu. Pokud mu chcete projevit vděk za jeho pomoc, stačí poděkovat.

Při čištění by měl dát křišťál pod tekoucí vodu ten, kdo ho použil. Pokud uchopíte použitý křišťál (hlavně v případě, že je ještě teplý) do ruky po někom druhém, můžete cítit bolest, nevolnost, nebo jiné nepříjemné pocity.
Vyvarujte se sahání na cizí použité křišťály. Pokud je to ale potřeba, vezměte ho přes látku, aby se nedotýkal vaší kůže. Tím se od něj částečně izolujete a nebude vám dělat zle. Sahat na cizí kameny se nedoporučuje všeobecně, v tomto případě to platí také.

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od pyrotechnik » 31 srp 2013 19:54

kde si prosím tě našel tyhle zaručený zprávy ohledně čištění kamenů nebo křišťálů ? Tyto informace sem vůbec nepatří,ale spíše do pořadu Vtip za stovku. .....kamen se urazí ... :lol:

pyrotechnik
Příspěvky: 48
Registrován: 03 čer 2013 19:11
Bydliště: Vesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od pyrotechnik » 01 zář 2013 21:07

tak už vím odkud vítr vane....aluška..aha....ach jo...tyto informace této moudré dámy sem raději netahej. Není dobré míchat pohádkový svět s orgonity,děkuji.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od sysel » 02 zář 2013 17:53

Taky je zdravé se divat dlouhe hodiny do prudkeho slunce.....hahahahahahahahaha
To je taky jeji napad. Myslim, že slunce je vcelku zdrave.....ale nekdy je to moc...:-)
Preji krasny den
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Naso » 09 zář 2013 13:21

sysel píše:Taky je zdravé se divat dlouhe hodiny do prudkeho slunce.....hahahahahahahahaha
To je taky jeji napad. Myslim, že slunce je vcelku zdrave.....ale nekdy je to moc...:-)
Preji krasny den

Nikoliv do prudkého slunce, ale do zapadajícího, či vycházejícího, doporučuji si přečíst její obsah stránek, ta holka ví co mluví. Sám mám s tím kladnou zkušenost.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od pepr » 09 zář 2013 20:33

Naso píše:Nikoliv do prudkého slunce, ale do zapadajícího, či vycházejícího, doporučuji si přečíst její obsah stránek, ta holka ví co mluví. Sám mám s tím kladnou zkušenost.
Já s tím osobní zkušenost nemám, ale narazil jsem na související články, které popisují detaily. U nás to známé moc není, v Asii by se tomu asi nikdo neposmíval. Věci jsou někdy trochu "na palici". Přešel jsem po žhavém uhlí i když nevím jak to funguje.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Ondřej » 24 lis 2013 16:22

Schválně se poptám konkrétně, jak je to s tím slunkem a krystalem. Sám mám SiO2, který je nutný nabíjet na slunku, jinak se nevyužije jeho potenciál.

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od kolosjackos » 27 lis 2013 02:41

nabijeni je nejlipsi dopoledne, hlavne ne na primem slunci (poledne) a za dor-podminek (absolutne cista obloha bez jakekoliv oblacnosti viz http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=17&t=1124 ). placni ho nejdriv ale na dve hodky do mrazaku.

@jozef: rekl bych ze ta alue nema poneti co pise. nabijet kristal v zemi by sem doporucoval asi jen v zime (orgon se stahuje do zeme, stromy straceji zelenou barvu, listy opadavaji. reich vysvetlil zelenou barvu listu jako kombinaci cervene mizy stromu zmichanou s modrou barvou orgonu). urcite je rozdil jestli nabijis kamen v horskem potoku, v kterem je voda este dostatecne "ziva", anebo pod vodovodem.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Ondřej » 30 lis 2013 21:19

Tak s Alue jsem to rozebíral osobně a je to zhruba takhle:
-je to její osobní názor, který si nějakým způsobem syntetizovala. Její logika je, že proč by se měl nabíjet krystal na Slunku, když se tam můžeš nabíjet ty sám a krystal k tomu nepotřebuješ. To je zřejmě hlavní logický startér jejího názoru.
-krystal se dá vyčistit vodou nebo zakopáním do země (vodivé uzemnění). Upozorňuji na rozdíl mezi čištěním a nabíjením...
-slunko krystalu nijak neškodí a sluneční záření se do něj skutečně nabíjí (konstruktivní data ze Slunka)

Jsem to konzultoval i s někým chytřejším, než jsme my dva, hehe. V každým případě by SiO2 měl být před zalitím vyčištěný, kvůli ošmatlávání nepříliš svatýma (každý má v sobě nějakou destrukci) Brazilcama a dalšíma překupníkama.

jarda63
Příspěvky: 10
Registrován: 25 srp 2014 21:23
Bydliště: Škrovád
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od jarda63 » 25 srp 2014 23:48

Ahoj všichni. Tak to tady pročítám a zřejmě to dám sem. Už jsem udělal pár orgoušků, poprosil jsem je o kdeco, uvěznil jsem v nich spoustu křišťálů, které jsem předtím nabíjel na sluníčku atd. Jen jsem je nejspíš neočistil. Teda jestli se do toho nepočítá několik hodin až dnů v třímetrové pyramidě. Než se teď ochladilo, nechal jsem orgonity i tvrdnout pod pyramidou v úložném prostoru lůžka. Jenže teď je venku zima jak za oltářem a nějak se nechtěly přihřát a ztuhnout. Doma v teple to pak byl cvrkot. Pak je zase dopeču v pyramidě. Podle pana Blažejovského, který mimochodem dělal pyramidy a odstínění od patogenních zón ve stájích žokeje Váni, by měla takhle velká pyramida měnit věci na subatomární úrovni. Třeba takovou mikrovlnku, nebo mobil. Tyhle i jiné škodlivé přístroje, které neustále používáme, po jednom dni v pyramidě prý už neškodí, nebo aspoň míň. Jen nevím, co to vlastně udělá s orgonitem, který má už z principu dělat podobnou, nebo stejnou práci, ale externě. Jen doplním, že jeden střední orgonit je součástí pyramidy a nachází se přímo ve špici(už od výroby) a druhý je zakopaný uprostřed podlahy. Já to beru jako když tady někdo psal, že nabíjí krystaly mezi jinými orgonity, že ta moje pyramida je vlastně ségra orgonitu a vzájemně si pomáhají. Nabitá pyramida, které už děkovala spousta lidí, snad vyčistí i kamínky.
Nejsem žádný odborník ani léčitel. Jsem fanda do pyramid a jen náhodou jsem díky tomu "přičichnul" k orgonitům. Už se tady někde probírala pyramidální energie? Já si myslím, že by se to mělo prozkoumat víc. Zatím v pyramidě nabíjím orgonity, sebe, manželku a pár kámošek z okolí. Všem to dělá ve výsledku dobře. Možná i mým rybám v jezírku hned vedle pyramidy. Orgonitům snad nevadí, že do nich pyramida kosmickou a geomagnetickou energii brutálně rve a neptá se jich, jestli se jim to líbí. Nebo se už domluvily a mě nic neřekly. Nevím. Každopádně každému obdarovanému orgonitem říkám - Mluvte s nima, poslouchají. Co do nich dáte, to se vám vrátí. Třeba si je doladí líp, než to umím já a moje pyramida.
Vody v zahradě nikdy není dost.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od sysel » 29 srp 2014 13:29

Ahoj, rozhodne je pyramida čarokrásná a energetická věc a urcite pomaha. Uz bych si mohl take vyrovit svoji :)
Pekny den
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od Ondřej » 30 srp 2014 20:51

Neřek bych, že pyramida čistí. Pyramida nabíjí, neb je druh akumulátoru. Kovový konstrukce navíc mohou koncetrovat i energii destruktivní, takže takovou pyramidu je třeba čistit :mrgreen:
Vlákna o pyr. tu už dávno jsou, včetně Váni, že už je nepoužívá. Teď má konusy, jako HHG... Tuším už nezávodí, jak jsem zachytil.
V pyramidě bych jen nabíjel matroš, ale nenechal orgonit tvrdnout.

jarda63
Příspěvky: 10
Registrován: 25 srp 2014 21:23
Bydliště: Škrovád
Kontaktovat uživatele:

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od jarda63 » 02 zář 2014 23:39

Aha, tady si asi všichni myslí, že pyramida je jen čtyřboký jehlan. Já do toho beru všechno - tříboké, pětiboké... a konusy taky. O své pyramidě mluvím jako o pyramidě, i když to je taky konus. Nerozlišuju to. Nemá to cenu. Mimochodem jsem slyšel i názor, že hranatá pyramida se vůbec nemusí směrovat ke světovým stranám, aby fungovala. Ono jen záleží na tom, jakou energii chceme akumulovat. Směrované chytají energii vesmíru a pak i geomagnetickou, planetární. Nesměrované jen vesmírnou, čili orgon. A ten se, jak je známo, šíří ve všech směrech. Ta moje kruhová se směrovat nemusí, jen o ní píšou, že by se měla postavit vodorovně. To bude asi lepší, ale zřejmě to bude zase jen zesilovat geomagnetismus planety. No zřejmě to není na škodu a jako bonus k větší síle pyramidy (konusu) to pomáhá uklidit geopatogenní zóny asi v půlkilometrovém okruhu. Rozhodně to nedělá opak, protože to už bych dostal vylágoš od sousedů.
A Váňa pyramidy používá dál. Co vím od pana Blažejovského, má jich ve stájích víc a používá je na čištění a eleiminaci patogenních zón, kterých je v okolí Vladaře (bývalá sopka) neurekom. Jinak by se mu v některých stájích zbláznily koně z nedostatku spánku.
Sorry, že nerozlišuju pyramidy od kuželů. Kužel je mimochodem silnější. Ten můj je laminátový. Žádný plech.
http://jezirko-skrovad.webzdarma.cz/moj ... 00317.html
Ještě musím trochu doladit okolí. Kdo chce, může přijít pomoct a já ho za odměnu nechám nabít.
Jsem s pyramidou trochu mimo vlákno. Snad mi to nebude mít nikdo zazlé. A orgonity z pyramidy si nechám schválně přeměřit a porovnat s jinými. Uvidíme. Výsledek práce orgonitu a pyramidy mi připadá dost podobný. Hlavně když orgonity jsou součástí mé pyramidy už od výroby. Jeden je zalitý ve špici, druhý je pod dlažbou.
A Váňa ještě pojede. Ten elán mu lidi můžou jen tiše závidět. Já mu ho nezávidím, já mu ho přeju.
Vody v zahradě nikdy není dost.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Cistenie a nabijanie kristalov

Příspěvek od pepr » 26 zář 2014 14:23

Vypadá to jako přistávací modul -- zatím bez motorů a vybavení ;)

Odpovědět