kolik snese příroda?

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

kolik snese příroda?

Příspěvek od cardej » 20 črc 2009 10:26

Ahoj. Když jsem pekl prvních pár kousků orgonitů,tak se mě má milá ptala, co se stane když všichni "zapneme ty svoje TB co udělá nebe?
Je pravda ,že když jsem to správně nasměroval, tak se nad mým domem rozpustily mraky a udělal se kruhu modré oblohy a nepršelo.
Takže ovlivňujeme přírodu, a víme jakým způsobem? Víme ,co udělá převaha pozitivních částic v atmosféře?
Po diskusi s mojí přítelkyní jsem ukryl orgonit do temného prostoru- a během půl hodiny se obloha zatáhla mraky a pršelo. Pršelo však rovnoměrně a skoro celé odpoledne.

Ještě jsem pozoroval, že orgonit reaguje na přítomnost svého tvůrce.
Je to asi na základě zákona, Pozoruješ-li, jsi také pozorován.

Ještě jedno upozornění.
Měli bychom dávat pozor na tvary které odlejeme , protože dle psychotroniky záleží na tvaru zářiče. např u polokoule záleží kam směřuje vrchlík.

Ještě se ozvu. ahoj. :) :)

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od Hox » 20 črc 2009 10:58

blue hole efekt to dělá jen chvíli, než si to zvykne. potom už neplatí, že to ruší mraky (přírodní, umělé ano), je prostě normální počasí... tak jak má být ;)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od mufin » 21 črc 2009 22:16

S těma polokoulema to je zajimavý, viz známé české pokusy pana Drbala s pyramidami a žiletkami a také polokoulemi, viz knihy pana Ing. Žerta velmi zajímavé atd, tam se pojednává o tom že dřevěné polokoule o průměru třeba 15cm zavěšené na sobě plochami dolů a polokoulemi nahoru třeba už 2 - 5 kusů ve stropě sklepa působí tak, že dolů vyzařují negativní tvarovou energii a hlodavci zdrhají pryč zatímco polokoulemi nahoru vyzařují kladně... Přemýšlím jak by se chovaly orgonity tohoto tvaru, ale myslímsi, že by všechno opět jen transformovaly na kladné pozitivní... Je to zajímavá otázka, kdo odleje takové tvary a zkusí???

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od cardej » 22 črc 2009 21:39

Díky za doplnění.Já věděl že ing. Žert psal o těch tvarových zářičích,ale tu knížku jsem nemohl najít.
Tak ti díky za doplnění. Víme oba o co jde.
Také někde v pyramidách byly ochranné prvky jako tvarové zářiče, ale ten text už také nemám.
Z hlediska psychotroniky ,ale vím že to funguje a že se na to má dávat pozor.
Jsem rád že si rozumíme.
Hezký večer. Ahoj.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od ercecko » 22 črc 2009 23:20

Toho, že orgonit reaguje na přítomnost svého tvůrce sem si také všiml.. a to hned u prvních pár kousků, například když sem se blížil do mé vesničky s pár orgonity tak se zacaly sra*ky na obloze rychleji rozpoustet nebo seskupovat do ruznych utvaru.. ale nemyslim tim primou pritomnost, uz na kilak to bylo hodne poznat, nevím jak to vysvetlit ale proste je to tak :)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od mufin » 28 črc 2009 23:35

Joo... holt.. síla záměru.. a jak to tak sleduju nějakou dobu všechno, začíná mi docházet víc a víc, ve smyslu kvant.fyziky atd, že když se vloží POŘÁDNÝ nosný záměr, tak stačí, jako prostředek či prostředník, třeb a i centimetrový orgonit!!! Pokud fyzikové říkají, že jen v dlani máme potenciál energie, schopné (kdyby se aktivovala) vysušit moře, tak to tak všechno nějak bude. Čistota a síla záměru... funguje to i u měření s virgulí, a čehokoliv. A když se síla záměru posílí generátorem orgonu.. No už pomlčím, nevím kdo všechno ty diskuze čte :lol: abych ještě dočkal rána.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od Zenko.Idane » 30 črc 2009 02:17

Zdravím vás asi by jsme se měli navzájem hlídat aby jsme předešli nečekaným jevum?! Jsem zde nový ale moc se mě to líbí a brzo budu dělat první orgonity: Jsem moc zvědavej. Přeji všem dobrou energii ;)

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od Zenko.Idane » 30 črc 2009 02:20

A ještě něco? Už jste slyšeli pojem kolidní Stříbro? Má to prý užasnou sílu proti bakteriim a virum. Možná to pomuže aji proti Chemii z nebe? Na netu je toho hodně zde je ukazka. http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=4168 :idea:

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od Zenko.Idane » 30 črc 2009 02:35

Proč ??!! Nám to pořád dělají ??!! :? :o

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od truthseeker » 30 črc 2009 08:39

Koloidní stříbro, Miracle Mineral Supplement a Zapper jsou v orgonitových kruzích uznávané klasiky :)
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od Zenko.Idane » 30 črc 2009 10:42

phpBB [video]
takové pěkné video

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: kolik snese příroda?

Příspěvek od Aerosmith » 30 črc 2009 13:07

Zenko.Idane píše:Proč ??!! Nám to pořád dělají ??!! :? :o
Zdenko najdi si va vyhledavačích NWO nebo si přečti něco na www.matrix-2001.cz . Až to přelouskáš, bude vše jasné. Když jsem kdysi býval tzv. zaslepený (resp. s neotevřenýma očima ubit denní realitou života), divil jsem se všem tzv. antiglobalistům co dělali bordel na summitech NATO, MMF, různých devítek a jednadvacítek atd. atd. jo a taky Bildergerg goup. Byl (je) to sice pro můj vkus dost "nevkusný" projev protestu, ale i to je dobré proti těm zrůdám...

Odpovědět