Aktívní obrana

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Aktívní obrana

Příspěvek od orwa » 21 črc 2009 08:49

Již pár dnů si pohrávám s myšlenklou, zda by bylo správné přejít z naší pasívní obrany (orgonitové prostředky jen rozpouštějí,nebo odstiňují produkty škodlivých zdrojů), do fáze aktívní ochrany. A to, eliminace zdrojů negativních produktů. Nebudu teď tady řešit jakým způsobem (např. Teslův skalární interferometr :lol: ), ale zda by to bylo "morální", zda by tyto akce neprodukovaly ještě větší množství negativa a zda by na nás nevytáhli nějaký "větší kalibr" elektronického terorismu !?
Chtěl bych vás požádat o sdělení svého názoru. Můj ještě né zcela ucelený názor zní: ANO.
Odůvodňuji si to tím, že pokud "mocní" používají agresívních a nelegálních prostředků pro dosažení svých zájmů a cílů, tak nám vlastně ani nezbývá nic jiného, než se adekvátně bránit. Ale to je jen můj alibismus, nenechte se jím ovlivnit. Taktéž po právní stránce by nás asi těžko mohl někdo popotahovat za to, že jsme uvedli mimo provoz něco, co vlastně neexistuje a navíc ještě něčím, co taky neexistuje (např.skalární výboj). Samozřejmě nemůžeme oficiálně vyřadit vysílače mobilních operátorů, nebo vysílač TV ale...
Taktéž by bylo velmi složité určit, která zařízení produkují škodlivý produkt. No ale když se kácí les, tak lítají třísky...
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
visitor
Příspěvky: 34
Registrován: 26 kvě 2009 21:13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od visitor » 21 črc 2009 21:00

spíše by z nás udělali teroristy...on by se našel důvod jak nás odstranit.. :!:

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od mufin » 21 črc 2009 21:59

Tak tak, rozhodně to neni prdel a nevíš kdo je v pozadí, já teda se mám rád. Šel jsem na to trochu jinak a orgonity šíříme pro lidi jako čističe patogenních zón a s tímto (zmiňuju se taky o elektrosmogu a psychosomatických zónách) jsem vyrukoval do týdeníku Spirit (článek), do srpnového časáku Medium č.8 (zadní obálka) i s kontakty pro zájemce a děj se vůle boží :lol: Samozřejmě si taky za tím stojím po mnoha zkušenostech protože orgonity jsou vážně skvělý a velmi účinný. No lidi se ozývají hodně protože kdekdo nespí, kdekdo má slabou imunitu atd a chtějí snadno řešit zóny a tak si myslím, že se tím hodně lidí dozví o orgonitu byť ode mne ve článcích určitý fragment, ale bude to v povědomí a ti moudřejší už zabrouzdaj leckde na netu a dozvědí se zbytek co je třeba a o čem to tu je. :geek:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Aerosmith » 21 črc 2009 23:26

Tak mě dnes napadlo jak co nejvíce lidem přiblížit orgonit.Jak jsem od přírody líný :lol: a furt se mě nechce někomu vysvětlovat co to je ( a jak jsem puntičkář, musím to vysvětlit " od Adama - tedy Reicha " a to je na hodinovou přednášku :D ) tak co např. na spodek každého kousku orgonitu vyfrézovat, či nalepit některou z web adres o orgonitu a ať si to každý přečte. A třeba se chytí další a další a další a čím víc, tím líp (možná :?: ).
A jinak jsem pro aktivní odpor. Myslím, že pokud by to bylo něčemu na škodu tak TI, kteří nám prostřednictvím orgonitu pomáhají by nám dali najevo, že tak nee.
Naposledy upravil(a) Aerosmith dne 22 črc 2009 00:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 66
Registrován: 28 kvě 2009 01:08
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Sunny:-) » 21 črc 2009 23:55

To asi jo, ale stejně mám dojem, že už jistým aktivním odporem a změnou je právě naše snažení a jednání - náprava + budoucí ochrana míst před jejich bordelem. (gifting) Nejsme ve válce a měli bychom si spíš víc uvědomit o čem to tu všechno okolo je a proč tomu tak je. (naše /potažmo celosvětová/ karma a její vyrovnávání + očištění na cestu dál)
Potom nemá význam si hrát "na ně" a mlátit se mezi dvěma kopcema a dělat hromadný bordel všude. Orgonit je o čistých věcech, vyšších.. a tam není místo pro boj či nějaké vzájemné ubližování. Oni sami již jdou pozvolna do kytek právě tím svým vlastním směřováním, o jejich karmě ani nemluvě.. naše cesta vede jinudy, ne zpět do hmoty a mlácení se kdo z koho.. ale k vyšším věcem a cílům, vyššímu uvědomění o všem. Konec všem strachům, válkám a nepokojům.. orgonit je o lásce, míru a harmonii a měla by to být především ta, kdo ovládá a vede naše srdce.
Sám za sebe jsem za MÍR, lásku a harmonii ..vyšší uvědomění, vzájemnou pomoc a přátelství všude okolo.. za Ráj na Zemi. :)

PS. Pro šíření povědomí a infu o orgonitu jsem rozhodně, sám o něm šířím info, kde jen to jde. :D
S úsměvem jde všechno líp. ;-)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Aerosmith » 22 črc 2009 00:14

Sunny:-) píše:To asi jo, ale stejně mám dojem, že už jistým aktivním odporem a změnou je právě naše snažení a jednání - náprava + budoucí ochrana míst před jejich bordelem. (gifting) Nejsme ve válce a měli bychom si spíš víc uvědomit o čem to tu všechno okolo je a proč tomu tak je. (naše /potažmo celosvětová/ karma a její vyrovnávání + očištění na cestu dál)
Potom nemá význam si hrát "na ně" a mlátit se mezi dvěma kopcema a dělat hromadný bordel všude. Orgonit je o čistých věcech, vyšších.. a tam není místo pro boj či nějaké vzájemné ubližování. Oni sami již jdou pozvolna do kytek právě tím svým vlastním směřováním, o jejich karmě ani nemluvě.. naše cesta vede jinudy, ne zpět do hmoty a mlácení se kdo z koho.. ale k vyšším věcem a cílům, vyššímu uvědomění o všem. Konec všem strachům, válkám a nepokojům.. orgonit je o lásce, míru a harmonii a měla by to být především ta, kdo ovládá a vede naše srdce.
Sám za sebe jsem za MÍR, lásku a harmonii ..vyšší uvědomění, vzájemnou pomoc a přátelství všude okolo.. za Ráj na Zemi. :)

PS. Pro šíření povědomí a infu o orgonitu jsem rozhodně, sám o něm šířím info, kde jen to jde. :D
Jasně, tak to cítím i já. A na webu Orgoneta je vyslovena hezká myšlenka, se kterou bychom měli i orgonit programovat a aplikovat. Nebrat JE jako nepřátele, ale jen pomýlence, kteří stejně dojedou na to s čím zacházejí. (tak to není doslova ale podobně). Tedy je tlumit láskou... :)

Uživatelský avatar
Richelieu
Příspěvky: 100
Registrován: 19 čer 2009 14:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Richelieu » 22 črc 2009 11:44

Ahinsa - nenasili a tak to musi zustat.
Nasili plodi dalsi nasili atd a to nikdo znas nechce.
Oni potrebuji odpor protoze na nem je zalozena jejich vlastni existence, pokud odpor prestane existovat tak i jejich existence strati smysl.

Moje teorie je takovato, je treba vytvorit lokalne i celosvetove energeticky tak silne prostredi ze zadna negace nebude schopna setrvat na danem miste. Ti lide nebudou chapat co se to s nima deje...!

Proto souhlasim z ostatnima v predesle diskuzi a timto odpovidam za sebe autorovi - musime jit cestou nenasili.
Gifting a cb a mozna jeste casem prijdeme na jine veci ktere nam budou ukazany jako odpoved na nase usili.
Vzdyt ta dobra strana velmy dobre vy co a jak delame, ma to prece uz davno naplanovane.

THX Richelieu

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od truthseeker » 22 črc 2009 11:55

Je třeba najít rovnováhu mezi "budeme nečině přihlížet, jak nás vybíjejí" a "zabijeme je dřív, než oni nás". Sedět se založenýma rukama a pozitivně přemýšlet neudělá všechnu práci. Musíme jednat, ale nesmíme to brát jako válku "my proti nim", ta myšlenka je sama o sobě dost negativní a nic nevyřeší.

Pokud by existoval způsob, jak vyřadit vyřadit vysílače, nevidím v tom zase takový rozdíl od giftingu. Pokud orgonit zabraňuje možnost ovládat pomocí vysílačů a podobně, tak vlastně taky "ničí" jejich zamýšlenou funkci a pokud se nějaký vysílač ogfituje, je poté "negativně nefunkční" a tudíž nepoužitelný. Mně to zní jako celkem aktivní obrana, když se nad tím zamyslím ;)
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od cardej » 23 črc 2009 11:32

Ano,souhlasím s vámi. Orgonit je bezvadný prostředek na odstranění- /přepólování/patogenních zon i na změnu působení elektrosmogu.Mám vyzkoušeno řadu nabízených "odrušovačů GPZ" ale orgonit funguje skvěle.
Pokud dnes řeším přítomnost patogenních zon, tak orgonit doporučuji.

Jinak s vámi souhlasím, že orgonit harmonizuje prostředí.Díky aktivitě našich stránek se rozšiřuje k těm , co sami cítí, že potřebují mír lásku a harmonii.
Díky. Ještě se na to podívám z jiného hlediska. Potom se ozvu. Hezký den.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od kocour » 06 pro 2009 22:10

Co byste poradili na astrální ochranu jednotlivce? Které krystaly, tvary, umístění orgonitu?

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Michael » 06 pro 2009 22:22

něco, co můžeš mít pořád u sebe např. pendant z orgonu na krk. Zkrátka si udělat přívěšek a naprogramovat ho pro sebe aby tě chránil... Nebo koupit, třeba zde:


http://www.orgonecrystals.com/catalog/l ... ndant.html
nebo
http://www.ctbusters.com/cart/orgoneproducts-c-22.html
nebo
http://orgoniseafrica.com/shop/en/perso ... one-ite-5/
nebo
http://www.orgoneenergybalancing.org/page3.html
nebo
http://www.orgonised-germany-orgonit-shop.de/

atd. ;)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od kocour » 06 pro 2009 22:26

Díky, ale nic kupovat si nechci. Už proto, že nevím, kdo a jak co programoval - pokud vůbec. Myslím, že prostředek své ochrany by si měl každý tvořit přímo na sebe. Alespoň já to tak udělám. Pokud bude mít někdo osobní zkušenost, budu za ni taky rád.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Michael » 06 pro 2009 22:59

no údajně by to mělo jít pak i přeprogramovat už hotové podle sebe, ale nevím nevím.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Ondřej » 06 pro 2009 23:27

zatím nejlepší co znám je power wand. Ten odpuzuje i démony, dělá tě neviditelným a neutralizoval i černou magii (byl jsem napaden).

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od junak » 06 pro 2009 23:44

ako clovek zisti ci je napadnuty magiou alebo mikrovlnou? :shock:

Odpovědět