Aktívní obrana

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Michael » 07 pro 2009 00:03

mikrovlny, jestli vás nikdo třeba doma neozařuje v noci by mohlo umět měřit tohle http://www.orgo.cz/./viewtopic.php?f=23&t=370

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od junak » 07 pro 2009 00:07

ano na to som uz pozeral :) nejake linky na ten magnetic pristroj ci ako sa to vola? a je nutne k tomu power wand-u aj ten zapper(generator)?

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Michael » 07 pro 2009 00:14

v power wandu už ten zapper je, link na přístroj http://www.trifieldmeter.com/TriField100XE.html

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od junak » 07 pro 2009 00:20

dakujem velmi pekne :D .ten pwerwand by som si najradsej vyrobil.ma niekto skusenosti?myslim ze sa daju kupit aj elektronicke skladacky na ten zapper(pulzny generator) v nejakom hoby a tak.ale nie som si isty ci sa nemylim preto by som bol rad keby niekto predhodil nejaky napad :D

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Michael » 07 pro 2009 00:29

taky bych potřeboval pár těch pulzátorů, ale z USA to je moc peněz to poštovné... Myslím, že Ondřej elektro profík by to zvládnul zbastlit za pár kaček. Co říkáš Ondřeji?

Jinak ten power wand taky nic složitého, to se dá postavit za 1/4 než tady http://orgoniseafrica.com/shop/en/orgon ... rk-27.html

Obrázek

Obrázek

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Ondřej » 09 pro 2009 00:37

No zkus říct skutečnýmu profíkovi ať ti to zbastlí za pár kaček a vymete s tebou:) Já to píchám do předvrtaných spojů, takže taková stavebnička pro chytré děti. Nutný taky použít osciloskop (7,83Hz). Jasně PW jde vyrobit dobře doma. Je ale nutný používat mozek a znát teorii. Například, nevím proč ignorovaná, správná výroba cívky.

Když seš napaden černokněžníkama, jde to s tebou do pr*ele a nevíš proč... nebo tě něco bolí jak kráva (čakry) nebo manipulace s psychikou a pod. Typicky pocity DOR.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od ercecko » 09 pro 2009 11:51

to me asi taky napadli :geek: ale nic me aspon neboli.. co proti tomu poradneho udelat?

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od junak » 10 pro 2009 19:41

Podla mna co sa da urobit co pomaha mne je: joga na uvolnenie svalov atd.. meditacia+dychove cvicenia,
pitie dostatocne mnostvo vody,zdravsia strava alebo aj post na ocistenie organizmu.Samozrejme orgonit a rusenie mikro vln. :lol:

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od ercecko » 10 pro 2009 23:12

jo na ty svine mikrovlny na to ja sem senzitivnii, znicit nezadouci ucinky :twisted:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Ondřej » 11 pro 2009 14:49

Spolupracovat s průvodcema a cvičit cítění a intuici.

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od ercecko » 11 pro 2009 23:01

Ondřej píše:Spolupracovat s průvodcema a cvičit cítění a intuici.
ano intuice se mi hodne rozvinula, da se podle ni dost ridit, proste vycitit predem co a jak se stane a pak jsem prekvapeny ze to tak fakt je.. Ale mam v tom vsem uz delsi dobu trochu zmatek.. jak myslis spolupracovat s pruvodci??

Přéma Podrážka
Příspěvky: 18
Registrován: 06 led 2014 18:18

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Přéma Podrážka » 06 led 2014 20:47

Pořád se dá udělat třeba RLC obvod,kterej je naladěnej do rezonance těch mikrovln.Jsou nějaký možnosti:
A.sériovej laděnej obvod - v rezonanci se chová tak,že spotřebovává nejvíc signálu.
B.paralelní laděnej obvod - v rezonanci může mikrovlnnej signál odrážet z5 k vysílači.
C.stíněná místnost - místnost ze všech stran obehnaná silnou vrstvou kovu s dobrym vodivym spojenim jak mezi stěnama,tak se zemí.
D.Aktivní zařízení s vlastním zdrojem energie operující ve stejném pásmu jako nežádoucí zdroj,s možností posílat vysílači jeho signál otočený o 180° s nastavitelným zesílením (ideálně výkonnější než rušivej zdroj).
E. HW poškození rušivého zdroje (nejspolehlivěji přepětím na jeho vstupu nebo nadproudem/zkratem na jeho výstupu,zkrat udělá třeba při lezení po věži se "náhodou" rozšlápnou koaxiály tak,aby se deformovaly,v tom místě se změní radikálně impedance oproti zbytku soustavy koncák-kabel-anténa nebo se úplně proděraví obal mezi střednim drátem a stíněním,čímž vznikne "tvrdej zkrat").

POZOR!!! Způsoby D a E nelze podle práva použít (zákon o radiokomunikacích a pirátský vysílání + trestní právo a poškozování cizí věci).

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od juhele2009 » 07 led 2014 18:30

Přéma Podrážka
Dobrej nápad s tou aktivní obranou. Akorát bych doplnil, že orgoneťáci si s technikou zas až tolik netykají, takže jako "schůdný" nápad se jeví bod E ... :lol: Z doslechu mám jednu historku - před pár léty si jeden síbíčkář (občanské pásmo 27MHz) pořídil ke své stanici (výkon 4 watty) zesilovač o výkonu přes 100 wattů, a k tomu potřebný zdroj. Provozoval to kdesi v jižních čechách v menším městečku. No jo, ale jeho sousedům začala blbnout televize, bylo to ještě těsně před digitalizací a lidi měli na střechách různý bastly. Takže záhy bylo jasno, kdo je rušič, na malém městě se nic neutají ... Co ted? Prý se místní radioamatér pokoušel s rušičem mluvit a domlouvat mu, aby zesilovač vypnul, ale nic nepomáhalo ... Asi by to řešila odrušovací služba, kam by toho dobráka nahlásili, ale místňáci vymysleli jednou v hospodě něco lepšího a účinějšího. Takže když byl barák prázdný (omladina ve škole a majitel v práci), kdosi mu vlezl na střechu a do koaxiálu od antény píchnul obyčejný špendlík, zaštípnul to tak, aby to nebylo vidět a bylo vymalováno ... V místě vpichu se totiž zkratuje opletení (země) s živým vodičem (střed) a tím pádem se to celé rozladí - stanice špatně poslouchá a zesilovač se snadno odpráskne. Prý se to i stalo, nachvíli se rušič "záhadně" odmlčel a pak se vrátil ke standardnímu výkonu. Jak sem to slyšel, tak to dávám dál ... ;)

Přéma Podrážka
Příspěvky: 18
Registrován: 06 led 2014 18:18

Re: Aktívní obrana

Příspěvek od Přéma Podrážka » 13 led 2014 20:55

Původně to bylo jen tak ze srandy,prostě "není do čeho píchnout,tak zkusíme nějakou kletbu".Co poslední dobou vidim,tak už to taková sranda není,těch rituálů bylo hodně a zřejmě některej z nich "spustil".Dokonce jsem cestoval za ezoterikem-profesionálem asi 80km daleko a z mýho vyprávění nadšenej nebyl (nazval mě nerozvážnym hlupákem,kterej způsobil nenapravitelnou škodu - viz to téma na warforu).
Tak už mám jasno.Byl jsem za odborníkem až někde v okrese MB,všecko mu od A do Z pověděl a prej to je zlý.NEDÁ SE S TIM UDĚLAT NAPROSTO NIC,ABY SE TO DALO ZRUŠIT.
Zjistil,že z těch snad třiceti použitých kleteb minimálně 7 je "momentálně funkčních" a 5 je nevratnýho rázu.
U jedný došlo k chybě v postupu,která "efekt" výrazně ovlivnila,a to nedefinovatelnou silou.
Nepomůže mi to vrátit,je zbytečný mě za to zavřít nebo jakkoliv potrestat a dokonce prej je zbytečný mě usmrtit ,je pozdě,na účinnost už to žádnej vliv nemá.
S těma "cílema" a jejich rodinama je konec,zastavit to nejde a nedá se říct,kdy začne která kletba působit ani s jakou silou zapůsobí.
Nazval mě "nerozvážnym hlupákem,kterej způsobil nepředstavitelnej průser" tím,že si "krátil chvíle" tak nebezpečnou zábavou.
Dále potvrdil ty slova "červenýho golema" o vyhoštění a vysvětlil mi je tak,že po smrti mam vstup zakázanej nejen do nebe,ale i do pekla/očistce.

_________________

Odpovědět