Kde koupit svůj první orgonit ?

Máte otázku nebo odpověď?
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Kde koupit svůj první orgonit ?

Příspěvek od Ondřej » 11 srp 2010 19:12

bandidos: to jsem rád teda, že to fakt funguje :lol: Zatím jsem objevil něco, co by tě mohlo zajímat. http://detox.uforum.sk/topic/194/elektr ... a-scarlet/
elektrosenzitivita je prý taky jedním z průvodních projevů lymské boreliózy. Ještě je možný se tam dočíst, proč orgonitový pecky na mobil zdaleka nestačí, jak už dva roky furt píšu...

rastoo: Do UK by neměl být problém. Tam není nikdo kdo dělá orgonit???

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Kde koupit svůj první orgonit ?

Příspěvek od rastoo » 12 srp 2010 10:58

Robim si sam,ale rad by som ochutnal tie tvoje mufiny :) inak nepoznam tu nikoho cez orgonity a 10l iber za kus co som objavil na nete sa mi zda trocha vela.Neviem ale akym sposobom by som ti poslal peniaze,ja pouzivam paypal ak.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Kde koupit svůj první orgonit ?

Příspěvek od am2 » 12 srp 2010 11:11

poslat balík do UK by neměl být žádný problém. v podstatě žádný rozdíl kromě UK adresy.
chce to jen dobře zabalit, čitelnou a nesmazatelnou (izolepou přelepenou) adresu (nevím, jestli vyžadují zpáteční),
a raději to poslat jako doporučené.
akorát poštovné bude stát víc jak orgonity... http://kzas.cpost.cz/eep_zkal/CleanForm ... ec5f6b72d6

Nedávno jsem platitl za platbu z CR banky do nemecke banky kolem 300Kč, tak v UK to muze byt tak nebo více.

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: Kde koupit svůj první orgonit ?

Příspěvek od rastoo » 12 srp 2010 13:42

Z postovnym pocitam,ze nebude najlacnejsie.Naposledy ked som posielal peniaze z Uk uctu na Sk ucet ma to stalo 20 liber, asi tak 1.5 roka naspat, ale myslim,ze sa to od vtedy len tazko zmenilo.Inak Ondreji, zajtra vyrazam na Slovensko a budem prechadzat cez cechy tak ak by si byval niekde okolo dalnice aj by som sa stavil.

Odpovědět