Cloudbuster a voda v něm

Máte otázku nebo odpověď?
marek 122
Příspěvky: 53
Registrován: 12 led 2012 20:57

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od marek 122 » 13 led 2012 23:55

Ďakujem Vám priatelia za pomoc aj radi, je super že sa čisteniu venuje dosť ľudí. Pre mňa je novinka orgonit a CB. No čisteniu sa zaoberám už dlhší čas a to hlavne zvyšovaním vibrácií pri meditáciách ale aj počas dňa ( dajú sa robiť zázraky ) odskúšané. Okrem toho v izbe používam silné kamenné mandali, sú naprogramované a je to fakt sila. Okrem odrušenia negatívnych energií, geop. zón, elektrosmogu, žiareniu - mobil wifw, tv, neg. myšlienkové formy atď. tiež upravujú jedlo, vodu, liečia a hlavne zvyšujú vibrácie. Stále mi nie je jasné čo je v rúrkach Water CB. Sú tam kryštáli, sú voľné alebo zaliate a čo je na dne nádoby orgonit, je v celosti zaliaty alebo orgonitové odliatky a aké množstvo ? Super by bolo keby bol nejaký návod na výrobu Water CB. Spravým ode CB - čka. živicu, dnes som volal majú ju v dunajskej strede a je to česká pobočka na tejto stránke je to tretia od spodu http://www.havel-composites.com/shop/17 ... -list.html Tá stránka s kryštálmi je super cena. Zajtra sa mám stretnúť s chlapíkom čo hľadá a zbiera mineráli + je jeden super obchod v B. Štiavnica na mineráli a je to v banskom múzeu nad Štiavnicou. Má tam dobrý výber a lacno, ale mono kryštáli nemá. čo sa týka výroby či kúpenia CB, tak radšej si vyrobím a viem čo je v tom aké materiáli a tiež si viem naprogramovať kryštáli, takže to zvýši účinok. S tým videním energie sa to dá ľahko naučiť a je to podobné alebo to isté ako videnie aury. Najlepšie to vidno na rannej modrej oblohe. A je to len hra zo zaostrovaním, no zaostruje sa v inej vzdialenosti a potom treba vedieť udržať ten bod čo najdlhšie. Water CB, je tam voda a tá sa dá tiež naprogramovať, zvýšiť vibrácie + odstrániť baktérie, preprogramovať z mŕtvej a negatívnej vody na živú a pozitívnu + ju nabiť. Voda má pamäť a čo do nej vložíme to ta bude. Záleží na našej vnútornej čistote a vibračnom stave. A takto naprogramované kryštáli a voda v CB, to musí byť iná sila.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od anton2 » 14 led 2012 00:46

V rurkach WCB nie je nic :). Novsi model je tu http://orgo.cz/viewtopic.php?p=15370#p15370
Ak si sa len teraz stretol s orgonitom, tak to mas pred sebou kopec spoznavania. Nakoniec sa budes cudovat, co vsetko si sa dozvedel (tak ako ja). Od rusenia elektrosmogu, az k usporiadaniu dnesneho sveta. To usporiadanie dnesneho sveta s tym suvisi viac, ako si si mohol teraz co i len predstavit.
Ale ako citam v energiach si zdatnejsi ako asi vacsina tu pritomnych, co je super.
Na uvod si pozri co je to orgon a kto bol Dr. Wilhelm Reich.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 10:12

Ano, koukni na to, to jsem presne myslel, me to bezva funguje......stale se da zkouset neco noveho. Jen ty plastove koncovky které jsou potopene ve vode asi opravdu musí být dole uzavřeny, protože když jsem na to navlekl jen kusy hadice a nechal dole volne do vody otevrene, tak jsem mel dojem, že se tomu celemu moc nechtelo....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 10:56

Potom mam jeste jeden postreh, myslim, že je lepe udelat jen dvoutrubkovy WCB a udelat více kusů WCB.(dve trubky do kyble, použivam plastova vedra), sice to nepotrhá oblačnost tak uhledne, ale ve vetším meřítku. A nahoře potom pozoruji závody.....je to nekdy opravdu sila, zvlaste, když např. byl připravován koktejl pro bouřky 12.01.2012, tak byl uplne barevny západ slunce.....Uvidis, že proudení a vitr je v jiných vrstvach než jsou rozhozeny postřiky v podobe extremne silnych čar, které se treba pul dne nepohnou....ale fouka jako blláássennn...:-)
Potom ještě si vyhlidnout nejakou vodní nádrž poblíž a tam naházet nekolik TB. No obrovskou proudící masou oblačnosti ve velkem vetru asi nepohnes, ale přípravy nabouráš rozhodně.
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

calleb
Příspěvky: 33
Registrován: 10 zář 2011 14:36

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od calleb » 14 led 2012 11:18

Mám na zahradě 3x jednotrubkový WCB a 2x klasik CB,jeden sem dělal já a druhý koupený od človeka který se tím zabýva delší dobu ,ogiftováno jak se dá a hádej co se stalo,,, vůbec nic,. žádna známka funkčnosti žádny viditelný efekt ,
jediné co mi lidi citlivý na orgonit potvrdili že mnou vyrobené HHG ,TB jim zpúsobuje až mrazení v pažich a zádech a cití i můj osobní orgonit co mám u sebe v kapse takže orgonity fungují ale ne tak jak tu někdo píše že jim kvůli tomu lítá helikoptera nad hlavou nebo že dělají díru do nebe dle mých zkušeností ,,,blbost...

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 11:30

Tak nejprve predchazelo nekolik příprav:
Obrázek
Trocha již zminovaných žlutých třesků(oblast okolo Prahy a Chebska):
Obrázek
A vysledek pred bouří:
Obrázek
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 11:38

Vse je o tom, se na vlastni oči presvedcit. Treba delas nekde chybu?? Nevim....ale pozitivních zpráv a zkušeností na tema WCB je tady více :-)
Viz. Kozma.....jo a opravdu neco bude na tom, ty trubky uložit torzně......
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od sysel » 14 led 2012 11:47

calleb píše:Mám na zahradě 3x jednotrubkový WCB a 2x klasik CB,jeden sem dělal já a druhý koupený od človeka který se tím zabýva delší dobu ,ogiftováno jak se dá a hádej co se stalo,,, vůbec nic,. žádna známka funkčnosti žádny viditelný efekt ,
jediné co mi lidi citlivý na orgonit potvrdili že mnou vyrobené HHG ,TB jim zpúsobuje až mrazení v pažich a zádech a cití i můj osobní orgonit co mám u sebe v kapse takže orgonity fungují ale ne tak jak tu někdo píše že jim kvůli tomu lítá helikoptera nad hlavou nebo že dělají díru do nebe dle mých zkušeností ,,,blbost...
Taky jsem v tomto delal pokusy....ale je treba mit dobre odizolovane trubky od vody, potom udelat vice WCB a treba s ruznou delkou trubek...zkouset..... myslim, že neni vzžy uplne presne se držet delky trubek 180cm, to me prave moc nefunguje :-)
Proste jsem dal na radu a pouřil kovove nasady od koštat....hahaha....maji již na konci umely nastavec, ktery jen ponoříš,z Obi.....tato sestava(2x nasada na kybl je ucinna)....
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

marek 122
Příspěvky: 53
Registrován: 12 led 2012 20:57

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od marek 122 » 15 led 2012 20:45

Ďakujem Vám za odpovede. viete mi povedať, ktorá mašina je najúčinnejšia na čistenie. čítal som tu aj o triniti ? ako to funguje, dá sa s tým nahradiž CB, je to silnejšie, slabšie. čo by ste mi odporučili aby som dosiahol najlepšie výsledky, ktoré by zrušili všetkonegatývne od geopatogénnich zón až po haarp? A v WCB na spodku vedra je orgonit v celosti odliaty alebo nejaké kúsky, množstvo poukladané vo vedre? Chcem dosiahnúť najlepšie čistiace účinky a rozpočet je obmedzený. Po novom plánujem stavbu WCB, orgonitov a aj triniti. Viete mi v tomto konkrétnejšie poradiť. Vopred Vám ďakujem.

marek 122
Příspěvky: 53
Registrován: 12 led 2012 20:57

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od marek 122 » 15 led 2012 20:54

V čera som bol svedkom ryžovania zlata v štavnickom pohorý a hne%d na prvý raz v miske bolo niekolko zrniek zlata, no boli malé ako piesok. Ukázal mi to človek ktorý sa venuje mineralógii. Tiež mi do zbierky pribudli nejaké krištáli aj ametisti zo štiavnických vrchov aj menšie drúzi. No monokryštáli som nezohnal. Dnes u nás bola obloha pomerne čistá, chemtrais za lietadlami hneď mizol. ;) Tiež mám spustené nejaké veci a fungujú. :)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od kocour » 15 led 2012 22:52

marku 122 - ač si myslím, že jsi obyčejný fejk, který si tady z toho dělá srandu, odpovím ti: věnuj svou námahu pročtení tohoto fóra a přijdeš na odpovědi k 99% otázek, které tě napadnou. s tím jedním, zbývajícím procentem ti pak ti, kteří skutečně hledají a k něčemu i došli, rádi poradí a pomůžou.

marek 122
Příspěvky: 53
Registrován: 12 led 2012 20:57

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od marek 122 » 16 led 2012 00:08

Prajem pekný večer. Srandu si určite z nikoho tu na fóre nerobím. Môže to tak vyzerať z iného pohľadu, možno som sa zle vyjadril.. Ako som spomínal vyššie, CB a orgonity dlho nepoznám, za posledné 1 až 2 týždne som toho pomerne dosť o tom prečítal, no vystávajú ďalšie otázky. Prečo venovať ďalší čas čítaním pokiaľ som nenašiel odpovede ( je pre mňa lepšie zatelefonovať človeku ktorý vie a je ochotný poradiť ako použiť ďalší čas na hľadanie a nenájsť čo hľadám ). Myslím si že toto fórum je o komunikácii, o pomoci, tak prečo sa neopýtať ? Rád by som vedel, čo som napísal také čo spochybnilo moje články. No pýtam sa hlavne ľudí čo sa nielen venujú tejto téme ale aj majú postavené CB, orgoniti atď.. Keďže mám vážny záujem o info. WCB, CB, Orgon., tak sa pýtam. Poslali návod na výrobu WCB za ktorý Vám ďakujem ale je v angličtine ktorej nerozumiem, tak znova kladiem tie isté otázky. Nechcem posudzvať ale budem. Napísať na fóre citujem : ( odpovím ti: věnuj svou námahu pročtení tohoto fóra a přijdeš na odpovědi k 99% otázek, které tě napadnou. s tím jedním, zbývajícím procentem ti pak ti, kteří skutečně hledají a k něčemu i došli, rádi poradí a pomůžou.) je starý spôsob myslenia a jednania pochádzajúci z EGA. ( Ego máme každý jeden, no presne nám ukazuje aké negatívne emócie máme ešte riešiť ) Tento čas nie je o konkurencii, závisti či súperení ale o jednote, pomoci a láske. Nechcem nikoho uraziť ani ponížiť a ak sa tak stalo tak sa vopred ospravedlňujem. Kto nechce neodpovie kto chce napíše alebo poradí. Ešte raz Vám všetkým ďakujem za pomoc a rady.

anton2
Příspěvky: 320
Registrován: 30 říj 2011 19:00

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od anton2 » 16 led 2012 00:47

Ahoj Marek, je obrovska skoda, ze nevies anglicky. Pripravil si sa tym o obrovske mnozstvo informacii. Kocour ma podla mna pravdu, ked hovori, ze najprv by si si mal co to postudovat. Ja som studoval cca pol roka, kym som sa zorientoval a chytlo ma to naramne, takze som studoval velmi intenzivne, kedy som len mohol (skoro cely volny cas) a aj tak zdaleka neviem vsetko. A skusal som aj prakticky, kym som chytol ten pocit, ako to funguje.
Tu na tomto fore, alebo na webe si zisti meno Don Croft, co je towerbuster, HHG, cloudbuster, earthpipe, succor punch, powerwand....atd
Ak chces mat maximalne vysledky daj si vsetky tieto veci, co len mozes. Co sa tyka pocasia, mne sa daleko najviac osvedcilo TW. Ak mas CB, daj si aj ten. Do zeme si daj zopar Earthpipes (EP) , ogiftuj sa mnozstvom TB a HHG a okolie tiez. Najma veze (towers). V uvedenych zdrojoch najdes navod ako.
Ono sa to vsetko podpori navzajom. Ta problematika je naozaj siroka, to je podobne, ako keby si chcel nejake remeslo popisat na par riadkov. :)
Mozes si podrobne prejst toto forum a preluskaj si http://orgo-net.blogspot.com/
Kedze si sa zaradil az teraz, mal by si si pozriet clanky, ktore tu su a su aj na orgonete. Je ich dost za tych par rokov.
Je to vsetko v jazykoch ktorym rozumies a dozvies sa strasne, ale strasne vela veci. A skusaj aj prakticky.

marek 122
Příspěvky: 53
Registrován: 12 led 2012 20:57

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od marek 122 » 16 led 2012 22:22

Zdravým ťa Anton 2, aj všetkých ostatných. Ano je to škoda že neviem anglicky, no je toho dosť popísaného aj na našich stránkach. Skúsim kombináciu TW, CB alebo WCB, aj orgonitovích odliatkov. Naozaj je toho veľa, čo sa treba učiť a naštudovať. Kocor, ospravedlňujem sa za moje nezvládnuté emócie a ďakujem že si mi ukázal čo potrebujem rieši, trpezlivosť, výbušnosť. Ešte raz prepáč. Ďakujem Vám za pomoc, odpovede.

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 663
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: Cloudbuster a voda v něm

Příspěvek od sysel » 16 led 2012 23:19

Když budu vedet, rad poradim....:-)
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Odpovědět