Průzkům u přátel

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Průzkům u přátel

Příspěvek od orwa » 04 srp 2009 02:38

Chtěl bych vědět, jakou máte zkušenost s průzkumem o znalosti orgonu u svých přátel ,známých a případně spolupracovníků či sousedů ???
Já mám tu zkušenost, že v mém akčním radiu jsem jediný ,kdo o tom něco málo ví. Většinou si lidé myslí, že Orgonová energie je nějaká novinka od ČEZu a orgonit je něco úplně spešl zdravého jako asi : BIFFIDUS ACTIREGULARIS :mrgreen: !!! Takže si při osvětlování orgopojmů připadám jako nějaký misionář v zapomenutém koutě Afriky.
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Průzkům u přátel

Příspěvek od ercecko » 04 srp 2009 12:48

ja info o nem celkem sirim a hodne lidi uz po mne orgonit chtelo a sou spokojeni.. ale ze by nekdo primo vedel o co presne jde nez se mu to vysvetlil se mi jeste myslim nestalo :)

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Průzkům u přátel

Příspěvek od cardej » 04 srp 2009 16:42

zdravím . Máte pravdu. I v mém okolí velmi málo jedinců ví něco o orgonitech.Uvidíme co to udělá nyní, když se objevil článek v MEDIU číslo 8.

Někteří z přátel si to i pletou a ptají na TACHYONY a ORGONY jim nic neříkají. To i ironizují.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkům u přátel

Příspěvek od Galliano » 02 zář 2009 16:00

No tak v okruhu mých známých není nikdo, kdo by o orgonu resp. orgonitu něco věděl (buďto mám konzumně založené přátele-ovce anebo mám sakra málo přátel) a když nás navštíví u nás doma a manželka jim ukazuje mé HHG tak se většinou shovívavě usmívají a po mém vysvětlení, cože to vlastně je, se dál nezajímají.
Škoda!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Průzkům u přátel

Příspěvek od Michael » 02 zář 2009 19:04

jj, jsou to ovce... Nevěří tomu, nevěří vápnění, mají nás za podivíny, neřku-li blbce :o :lol: :roll:

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Průzkům u přátel

Příspěvek od Saila » 02 zář 2009 22:24

matinka se na me koukala dost podivne kdyz jsem ji dala ten co jsem ji udelala nevypadala ze by tomu moc verila ale kdyz se pak deli veci ve svztahu ji a myho otce :-D napr dala si ho k posteli a v noci ji porad lezl na jeji pulku postele coz nikdy nedelal pak rano vstala a on se doprevalil do jeji postele kdyz tam orgonit neni tak je porad na svy:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Odpovědět