ionty a orgonit

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

ionty a orgonit

Příspěvek od cardej » 05 srp 2009 17:49

Zdravím a ptám se jaké ionty vytváří ORGONIT a kolik ?

v poznámce část textu z OSUDU-
05.08.2009 - jiří mašek - Transformace - jak to vidím já
Umřeme na pozitivní ionty? Žijte negativně! :o

Psal jsem o tom již v prvním dílu své knihy 2012 Zlatá brána otevřena. Dopřávejte si záporné, negativní ionty! Takže, mimo jiné, když vám někdo říká: buďte pozitivní, nepřeje vám nic dobrého. Ale pokračujme dál. Teprve v poslední době mi dochází, o čem to všechno je. atd celý na OSUDU.cz

Co tomu říkáte?
Pokud ORGONITY vytváří ze záporných plus, potom bychom to měli prověřit a najít společné řešení
kolik čeho a jak dál . :o


Poznámka pro sebe
Aniont - záporný ion . Kation kladně nabitý iont.
ÉTER - energie , energie chi,životní energie

Carol Croftová, která má ostrý smysl pro tyto abstraktní energie si uvědomila, význam tohoto nálezu a šla ještě o krok dál, přidáním malých krystalů křemene k této směsi k efektivnímu sbírání, přeměně a vysílání éterické energie. Tento doplněk k substanci s pryskyřice a kovu, pracuje samořízeně a nepřetržitě operuje s vysokou účinností přeměny negativní DOR energii, na pozitivní POR energii.

Obrázek

Tak ono to ne "kationuje" ale vysílá ÉTER energie
Tak konečně jsem pochopil pojmy.
Tak proto to reaguje na přítomnost živého organismu.
odpovídá to tomu" dej trochu a já dám více upravím Ti srdce, podej mi své ruce... "
je to jako v pohádce.....
ale to už zbytečně žvaním a pro radost svou i Vás.
ale hezký den. jdu raději od té "mašiny" někam ven...
Naposledy upravil(a) cardej dne 14 srp 2009 11:28, celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 911
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od sophia » 05 srp 2009 18:12

však už to tady je, stačí jen číst ;)

...orgonit je prostý elektrický kondenzátor, žádná tajemná energie, žádné podivné a tajné energetické formy, pouze elektrony (elektrostatická energie).

Elektromagnetické vlny, které vysílají hračky zlých mužů, jsou prostě velké toky elektronů, které kationizují hmotu. Orgonit (říkám mu raději elektronit) chytá elektrony z tohoto toku a vytváří tlak na křišťál. Křišťál pak generuje více elektronů, a přidává je k tomu toku, čímž vytváří prostředí aniontů. Právě opak toho, co chtějí oni. (Přečtěte si o blahodárných účincích aniontového prostředí.)

http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=6&t=208

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od Ondřej » 08 srp 2009 17:20

orgonit prý ionizuje okolní vzduch. Já to ověřeno zatím nemám. Pokud ale ze záporných iontů dělá kladný, tak všechen okamžitě hážu do popelníce:) Pro život a zdraví jsou samozřejmě potřeba záporný ionty (přebytek elektronů).

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od Aerosmith » 08 srp 2009 18:55

Ondřej píše:orgonit prý ionizuje okolní vzduch. Já to ověřeno zatím nemám. Pokud ale ze záporných iontů dělá kladný, tak všechen okamžitě hážu do popelníce:) Pro život a zdraví jsou samozřejmě potřeba záporný ionty (přebytek elektronů).
Myslím, že podle pocitů všech lidí co s tím přišli do styku tak si myslím, že určitě emituje záporné (tedy pokud jsou to opravdu ionty a ne "pravý" nezměřitelný orgon). Ale určitě existují přístroje co měří ionty v prostředí. A ty to buď potvrdí, nebo vyloučí.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od mufin » 09 srp 2009 19:01

Možná si to Ondřej plete záporný "DOR" energie a záporné ionty, ty jsou samozřejmě žádoucí a skvělé, viz les, parky, fontány. Orgonit transformuje energie na kladně působící, tedy opak destruktivních, ale to není o tom že vyrábí kladné ionty :)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 911
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od sophia » 09 srp 2009 20:20

myslím, že není podstatné jestli jsou + nebo - ale to, že fungují

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od Naso » 24 zář 2012 14:23

Toto téma je poměrně staré, ale pro mne docela aktuální. Orgonit vidím jako aniontový tvarový zářič. Princip fungování vidím tak že při stlačení SiO2 se napěti vzniklé v pevné struktuře(krystal) uvolňuje ve formě aniontu (záporného náboje= pozitivní energie) a pro vyrovnání napětí se příjme kation (kladný náboj)= elektron. Tímto efektem se eliminuje (snížením) počet kationů (kladných částic= negativní energie). Třísky pouze usměrňují tok těchto iontů tím vznikají tzv. siločary (dráhy), po kterých ionty cestují. Proto orgonit je natolik silný na kolik iontů dokáže vyrobit, to bude závislé, na čistotě SiO2, hustotě daného krystalu, množství krystalů v celém orgonitu, síle stlačení, propustnosti pryskiřice. Zde vidím problém podle mne polyesterová pryskiřice (živice) není úplně organické původu aby mohla obsahovat vodu (elektrický vodič) a bude dle mne docela elektroizolační, proto se podle mne ionty vytvoří v blízkosti krystalu a dál se šíří pomocí kovových špon (siločar) ele jestli pryskyřice obalí i špony a krystal tak jak tyto ionty mohou utíkat do prostoru a tím vytvářet proces přeměny kationu na ionty. V případě že nějaká špona čouhá tak ionty unikají zde, případně že mezi šponou a pryskyřicí k vnějšímu prostoru je malý odpor (tenká vrstva pryskyřice (izolátoru) dojde ke skokovému efektu kdy částice překoná tuto bariéru. Toto by vysvětlovalo proč vaše orgonity z polyesterové pryskyřice fungují, ale jejich funkčnost je omezena pouze na skokový efekt, proto dle mne orgonity s měděnou trubkou towerbuster (myslím že to tak je) fungují podstatně účiněji tok iontů je směrován a má odkud unikat. Další možností je elektromagnetismus, kdy ionty opouštějí orgonit pomocí elektromagnetických vln (skokový efekt). Každopádně tyto procesty probíhají mezi orbitaly atomů křemíku a vnějším prostředím vodiči, polovodiči, izolanty.

Další věcí sem vstupuje programování mentální energií, které vnímám taky jako účinné a žádoucí. Jde o určitou frekfenční vibraci na úrovni mentální (duchovní= eterická a astrální). mcož znamená že mentálním laděním orgonitů zvyšujete, nebo snižujete vibraci samotného orgonitu, hmoty a stabilizujete to v hmmotě. což by znamenalo že pryskyřice,krystal a špony jsou v rovnovážné oscilační (frekvenci)- podobný kmitočet, který usměrnuje energii. Tedy mentální program a mentální energie tedy (program) dokáže zvýšit a ustálit frekvenci, oscilaci, na určité hladině.

Co se týče jednotlivých kovů tak jejich účinost je dána tím na jaké frekvenci oscilují

Al- osciluje na vysokých frekvencích proto dochází k výraznému zvýšení energie a rychlosti pohybu energie, zde cítím rychlejší tok energie, al v towerbusteru tyče směřující nahoru zasahují hodně vysoko až do ionosféry a do oblasti kde zasahuje harp

Cu- je hutný stabilní kov, který osciluje na nižšších frekvencích a má zemitou frekvenci, proto tok energie je středně rychlý a působá v toverbusteru (tyče, trubky) a jsou nejvhodnější pro usměrnování výškových hladin kde se vypouští chemtrails

Bronz- je energeticky velice stabilní, a zvyšuje prostorovou vibraci

Mosaz- mí očištující efekt, stahovací od negativní energie

nikl je stabilně neutrální, nijak nereaguje (hmota navíc)

nerez- je silný vodič elektrosmogu a působí na vnějších hranicích prostoru, tedy znamená že působí prostorově ve vnejších hranicích kde dochází ke skokovému efektu energie- složitý proces pohybu energie


Sory za tak dlouhý příspěvek, ale naladil jsem se na informace o orgonitech a toto je to co mi přišlo do vědomí, a je pro mne důležité aby otom vědělo více lidí, v procestu psaní mi bylo diktováno, děkuji všem kteří se podíleli na tomto přenosu informací a děkuji všem kteří to dočetli až sem, s láskou Naso.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od juhele2009 » 24 zář 2012 18:35

naso
Víš co řekla hérečka V. Žilková o své dceři A. Hanychové? Cituji: Tak ta se povedla, že jo ... :lol: :lol: No jo, i ty seš pěknej kus. Tvé myšlenky dávají smysl. A má to navíc logiku !! Néééé, dělám si srandu :lol: Sem se musel podívat z okna a potom na kalendář, jestli je fakt rok 2012. Je to síla. :roll: Ale nevadí, pěkně sem si početl a za odměnu ti nabízím tyto stránky http://www.vesmirni-lide.cz/default_cz.htm Tam napři svoje síly a viz, že Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské
:roll: :mrgreen:

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od Naso » 24 zář 2012 21:06

juhele2009 píše:naso
Víš co řekla hérečka V. Žilková o své dceři A. Hanychové? Cituji: Tak ta se povedla, že jo ... :lol: :lol: No jo, i ty seš pěknej kus. Tvé myšlenky dávají smysl. A má to navíc logiku !! Néééé, dělám si srandu :lol: Sem se musel podívat z okna a potom na kalendář, jestli je fakt rok 2012. Je to síla. :roll: Ale nevadí, pěkně sem si početl a za odměnu ti nabízím tyto stránky http://www.vesmirni-lide.cz/default_cz.htm Tam napři svoje síly a viz, že Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské
:roll: :mrgreen:
moc jsem nepochopil ale neva.

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od jiřík » 25 zář 2012 23:43

vis naso,to je nas pan juhele.dela si legraci z neceho o cem nechce nic vedet...co se tyce tveho prispevku..docela pekne jsi to vysvetlil,dava to smysl cos napsal.juhelaka si nevsimej jako ostatni zde,on ma v popisu prace aby tu prudil lidi tak je tady a prudi :)

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od juhele2009 » 26 zář 2012 20:00

:lol: Vy nehodní chlapci, zašeptal Zelí, za trest vám dnes neprozradím již nic nového o ježkovi. :lol: http://1url.cz/H1bS Jiříku, neblázni, hodˇ se do klidu, mrkni třeba na PULP FICTION a pak sem zas něco chytrýho napiš. Já se za chvíli půjdu asi mentálně rozvibrovat do postele, tak zatím pa pá ... ;)

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od kolosjackos » 24 říj 2012 19:58

Elektronit a ionizace: někdo říká orgonitu elektronit a chápe ho jako prostředek, který převádí kladné (škodlivé) ionty na záporné (blahodárné), tedy funguje v podstatě jako ionizátor. Dá se to tak říct. I když pojem orgon obsahuje navíc duchovní rozměr, který orgonit určitě má.
Ale některým lépe vyhovuje představa ionizace, což je srozumitelná fyzikální záležitost.
Elektrický ionizátor vás ale bude stát tisíce, a malý kousek orgonitu doma zastane stejnou službu.
Firmy, provozující modifikace počasí na objednávku zemědělců apod., mají k tomu ionizátory. (Najdete na webu, anglicky.)
Klimatické zbraně rovněž provádějí ionizaci atmosféry, plní ji kladnými ionty (viz dokumenty o klimatických technologiích 70. let zde na Orgonetu). Náš orgonit je mění na záporné, čímž rozpouští bouřkovou oblačnost, brání vichřicím atd.
zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/p/orgon-org ... pojmy.html

by me zajimalo komu tahlenz bylo "zdeleno" :roll: urcite nekomu, kdo rechovy spisy nevidel ani z dalky.
orgon ani orgonit nema s ionizaci nic spolecne. i kdyz radioaktivita spusobuje ionizaci, coz by potvrdilo teorii dorgonitu.

nepochopim proc si neprectete neco primo od reicha, namisto placani hlouposti. kdyz orgon odumre anebo se zmeni na ORANUR je s neho DOR :arrow: TECKA. zadna moznost ho nejakymi primitivnimy pomucky promenit spet neni.
orgonit ma schopnost v jeho okoli delat "dobre" skutky hlavne diky reakci ORUR kristalu, ale globalne je kontraproduktivni, prtoze ubira z obalu zeme orgon a meni ho na oranur :arrow: dor.

ve vesmiru je orgon neustale v pohybu. neustale priteka novy, jenze bohuzel nepriteka jen OR ale i DOR a ORANUR. kdyz v obalu zeme bude presahovat koncentrace DOR, tak "umre".

orgonicky obal zeme nadale odumira a orgonit tomu nezabrani a vy to nechcete chapat a zijete nadale ve snech :!: sme emocionalni mor (reich) a produkujeme DOR a sme zavisli na ORANUR.

CORE-man (reich nazyval ET) nas maji v hrsti.
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
sysel
Příspěvky: 662
Registrován: 25 říj 2011 17:04
Bydliště: Strední Čechy

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od sysel » 24 říj 2012 22:39

Ahoj Náso. Píšu z mobilu:) . Musím reagovat. Píšeš zajímavé věci. Ano také si myslím že spojení tb s cu trubkou je dobré. Cu má elektron navíc a je reaktivní. Jinak jsem slyšel od člověka který dostal do ruky můj tb prvně, že cítí jak od spodu vzniká kruhovitě energie a vystřeluje až do mezigalaktickeho prostoru. Potom se od stal co to je. Co si o tom myslíš ty?
Jako příslušník kmene "Opravdových Lidí", nemáš žádnou zbraň.

Naso
Příspěvky: 61
Registrován: 24 kvě 2010 16:16

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od Naso » 27 říj 2012 23:30

Měď má pro mne zemitou energii, a proto je propojení s matkou zemí daleko výraznější a vibrčně je to na stejné úrovni. jednoduše řečeno synchroně materiál mědi vibruje (osciluje s matkou zemí). Každopádně co se týče orgonitů, tak to funguje na podobném principu jako magnet, když hodíš magnet do kovových špon tak uvidíš jeho siločary. Po té silořaře cestuje (nějaká energie, která cirkuluje) na vstupu plus a na výstupu mínus. Tak samo je to u orgonitů. okolo orgonitu se to víří jako kolem magnetu. Protože jde o elektrony bude mít tato spojitost také s ionosférou. Další věc co jsem zjistil, je to že klasický tb mufin, pokud je postavený tak že svým polem zasahuje ionosféru tak energie cestuje i směrem odtud a zpátky. Jde i oto jak je postavený samotný orgonit a k jakému účelu, jak jsem psal vstupuje do hry taky mentální energie, která ustaluje vibraci na určité frekvenci. Já co mám TB mufin, se spirálou tak jsem si všiml jak to působí na proud energie, pokud je spirála položena tak nebo opačně dochází k usměrňování toku energie a to buď ze zhora nebo ze zdola, je to něco jako když soustředíš paprsky slunce přez lupu. a ano může to jít až do mezigalaktických prostor tokový jednoduchý astrální laser.

juhele2009
Příspěvky: 482
Registrován: 19 kvě 2010 19:44

Re: ionty a orgonit

Příspěvek od juhele2009 » 28 říj 2012 20:31

Naso !!! To je maso ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět