Počasí-?ORGONIT

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Počasí-?ORGONIT

Příspěvek od cardej » 25 srp 2009 15:58

Zdravím všechny.
Tak nevím , pár TB jsem udělal, pár kamarádů si od vás nechalo poslat TB . Pár TB jsem rozdal známým.
A najednou, pozoruji že v okruhu cca 15 km je od začátku srpna 2009 slušné počasí - spíše pořád jasno. sem tam mráček, a půda na loukach i v zahradě suchá až praská. Je to ORGONITEM ?
Hladina spodní vody ve zkušební šachtici klesla o 15 cm.?
Mám pocit ,že je hezké , že je hezky, ale když nebude voda .....
Někde se píše , že se může ORGONITEM přivolat voda- ale potom tam byl problém vody - deště 36 hodin- to bych nechtěl, ale déšť by trochu krajině v mém okolí slušel. Takový normální déšt na den až dva, aby se zase trochu osvěžila krajina..a napojily prameny...

Dá se ORGONIT zastavit když to vyrobíme, jako zalité a jednou spuštěné??

Neslušelo by dávat k TB návod k používání?

Jaké máte zkušenosti ?..

když TB nosím u sebe může být napájen mojí energií a vedle baráku je vysílač mobil sítě, tak z toho je také napájen a potom může pěkně působit do nebe a mraky skutečně kolem jsou jenom minimální....
co tomu říkáte?..
neblábolím moc?....

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Počasí-?ORGONIT

Příspěvek od sophia » 25 srp 2009 16:03

Orgonit dává počasí (nejen je) do rovnováhy. To znamená nezpůsobuje sucho, ale ani lijáky. Usměrňuje umělé počasí, "vápnění" a jiné prasárny co dělá člověk, pomáhá přírodě v její činnosti...

Tady je taky celej srpen sucho jako prase a před tím v červnu a i včervenci pršelo docela hodně. viz zde http://www.weatheronline.co.uk/weather/ ... 01&LAND=CZ

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: Počasí-?ORGONIT

Příspěvek od ercecko » 25 srp 2009 18:03

jojo tady je krasne, chemie se rozpousti, posledni serie umelych bourek se tady temer vubec neprojevily.. obcas zaprsi, ale ne na dlouho, zda se mi ze tak akorat jak to priroda potrebuje... V nejblizsi dobe chystam CB a dalsi orgonity, budu zase rozdavat jako doposud a je fakt ze by k tomu chtelo dat nejaky letacek, ptalo se me na to uz mnoho lidi a nebavi me to stale vysvetlovat :-D a vetsinou jsou spokojeni, jen jeden clovicek byl citlivejsi a orgonit moc blizko u tela na nej pusobil spatne tak si musi zvykat byt od nej dal.. dost lidi to chce na spatne zony v dome..
v televizi sem slysel ze v nekterych castech moravy je tak sucho, ze ani slivovicka nebude dobra.. ale tady to snad nehrozi ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

"akupunktura oblohy"

Příspěvek od sophia » 26 srp 2009 05:20


Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Počasí-?ORGONIT

Příspěvek od Ondřej » 26 srp 2009 10:46

jen klid cardeji, sucho způsobuje spíš DOR. Jak už psal sophia, orgonit má tendenci navozovat rovnováhu. Na tom že je někde přes měsic sucho nevidím nic zvláštního.

Odpovědět