jak měřit?

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

jak měřit?

Příspěvek od cardej » 28 srp 2009 12:50

Správně AEROSMITH.
Jen pro upřesnění , frekvence 7,83 Hz je vlastně vibrace Země, jestli se nepletu. Údajně ale Země prochází jakousi přeměnou a tato vibrace už neplatí. Četl jsem to někde v souvislosti s přístoji AVS (audiovizuální stimulace anobrž psychowalkmany lidově).

Mě to napovídá takto:

Jak máme měřit ORGON fyzikálními přístroji?

Slabina je kde si v základech.
Naše síly jsou Roztříštění.
Jsme jako hora na hliněných základech která se posouvá a rozrušuje.
Jsme jako „slon v porcelánu.“

Slabina je kdesi v základech, které jako kdyby někdo svým působením rozrušoval. Pokus uplatnit své dílo za těchto okolností nepřinese úspěch, ale zřícení.

Dodatek:
Tvůrčí síle jíž stojí v cestě hora naší strnulosti- nehybnost.
Výklad:
Naše síla má být v souladu s působením nebes. Je však nutné se zastavit, protože to, co je nutné zdolat, jsou znehybnělé představy a předsudky minulosti a způsoby měření.
Co mělo účel kdysi, nemusí mít dnes už smysl.

Co kdysi zajišťovalo pokrok, dnes se může stát překážkou. Proto je nejdříve nutné poznat minulost a objevit v ní klíč k přítomnosti - původ toho, co nám zatarasilo cestu.
Pak bude zřejmé, jak překonat i zdánlivě nepřekonatelné překážky.
Děkuji. Děkuji. Děkuji.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: jak měřit?

Příspěvek od Ondřej » 28 srp 2009 21:20

Jo, tak nějak:) Ale já osobně na technický měření orgonu kašlu.
"znehybnělé představy a předsudky minulosti a způsoby měření.
Co mělo účel kdysi, nemusí mít dnes už smysl."
-sranda je to, že to nemělo nikdy smysl. Pokud by se do vývoje lidí nemontovali destruktivní emzáci, mělo by teď lidstvo úplně jinou techniku a společnost vůbec. Díky nim jsme dost retardovaní.

7,83 Hz: taky jsem čet, že se hýbe, ale nějaké důkazy/dokumenty nikde. Jak víš, že to tak je?

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: jak měřit?-frekvence země

Příspěvek od cardej » 30 srp 2009 12:32

Schumannovy rezonance: Geomagnetická převrácení a význam lidského mozku
18.08.09 Tony Smith
Tak jako má ladička přirozené frekvence zvuku, planeta Země má přirozené frekvence elektromagnetického záření, jimž se říká Schumannovy rezonance. Přirozené frekvence pro elektromagnetické záření má rovněž lidský mozek. Ukázalo se, že Schumannovy zemské rezonance „ladí“ s Alfa a Theta hladinami lidského mozku. Základní frekvence Schumannovy rezonance je zhruba rovna základní frekvencí kulovité skořápky, jejíž vnitřní hranici tvoří zemský povrch a vnější povrch je ionosféra, která se chová jako elektromagneticky vodivá dutina v kulovité skořápce. Základní frekvence se musí zhruba shodovat s časem, který odpovídá době, za jakou elektromagnetické záření prolétne okolo celé kulovité skořápky. Jelikož je rychlost světla nějakých 300 000 km/s a jeden cyklus odpovídá obvodu Země, který je asi 40 000 km, pak se frekvence musí pohybovat v řádu 300 000 km/s lomeno 40 000 km/cyklus, což je rovno 7,5 cyklům za sekundu, tj. frekvenci o nějakých 7,5 Hz.

Pro materiál na této stránce jsem využíval korespondence a komunikace s J. C. Paulem, Michaelem Gibbsem a Jimem Bransonem (e-mail: knowhow@cyberhighway.net). Ti ovšem nenesou odpovědnost za jakékoliv nesprávné spekulace.

Experimenty prokázaly, že Schumannovy rezonance lze pozorovat při několika různých frekvencích pohybujících se mezi 6 a 50 cykly za sekundu, konkrétně při 7,8; 14; 20; 26; 33; 39 a 45 hertzi, s průměrnou denní odchylkou +/- 0,5 hertzů
Pozorovaná základní rezonance o 7,8 hertzích je velmi blízko odhadované hodnotě 7,5 Hz.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: jak měřit?

Příspěvek od Ondřej » 31 srp 2009 17:51

no ano, odchylky 0,5Hz znám, to má být ono? Nic fatálního bych v tom neviděl.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: jak měřit?

Příspěvek od Galliano » 02 zář 2009 20:33

Ondřej píše:Jo, tak nějak:) Ale já osobně na technický měření orgonu kašlu.
"znehybnělé představy a předsudky minulosti a způsoby měření.
Co mělo účel kdysi, nemusí mít dnes už smysl."
-sranda je to, že to nemělo nikdy smysl. Pokud by se do vývoje lidí nemontovali destruktivní emzáci, mělo by teď lidstvo úplně jinou techniku a společnost vůbec. Díky nim jsme dost retardovaní.

7,83 Hz: taky jsem čet, že se hýbe, ale nějaké důkazy/dokumenty nikde. Jak víš, že to tak je?
Přesně tak!
"Co nedokážeme změřit, to neexistuje. Kdo tvrdí opak, toho prohlásíme za mešugeho. My jsme vědci a věda je pokrok!"
A já si myslím opak. Nebýt vědy a náboženství a monetárního systému, tak už dávno žijeme svoje životy beze strachu,nenávisti, zloby a všech ostatních negativních energií a využíváme technologie o kterých se může zdát i těm nejulítlejším sci-fi autorům a univerzální energie by byla běžná věc. Proč myslíte, že stále nedokážeme vvytápět dům pouze solární energií? Protože by se všichni rázem stali nezávislí. A to oni nechtějí...
Fuj, jsem se zase rozohnil...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Odpovědět