funkce tvaru

Máte otázku nebo odpověď?
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

funkce tvaru

Příspěvek od cardej » 30 srp 2009 22:37

Zdravím
ELEKTA mě "nakopla jistou informací. Díky.
Výchozím materiálem je čistý oxid křemičitý (křemen) v práškové podobě,
Dále informace TESLA - anodionizovaný odpad hliníku malé kousky[/color]
a tak zkouším spíše diskovitý - talířovitý -tvar TB - /dno polévkového talíře/ a dělám vrstvy-
pryskyřice hliník,pryskyřice- drcený křištál jemné kousky, pryskyřice vrstva hliníku .
Pokud to zkouším na kyvadlo, tak je to výrazně silnější.
Dávám to k dobru k dalšímu experimentování.
Zkusím se podívat ještě podrobněji na texty TESLA...
Je to zajímavé..?
Naposledy upravil(a) cardej dne 09 zář 2009 23:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Galliano » 02 zář 2009 20:23

No já si teď nejsem jisten jeslti jsem to četl nebo mě to napadlo, ale mám pocit, že největší účinnost má pyramida. Ale ty rozdíly způsobený tvarem budou asi minimální!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

reckless
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2009 15:07

Re: funkce tvaru

Příspěvek od reckless » 05 zář 2009 11:18

Ahoj, jsem tady nový, orgonity a jejich výrobou se zabývám teprve cca půl roku. Mám dotaz, chtěl bych dělat i jiné tvary, než kýble a kelímky od jogurtů. Můžete mi někdo poradit, kde sehnat formy na pyramidy? Zároveň se chci zeptat, jakou použít pryskyřici, aby se dala probarvit a jaké používat barvy? Díky.

Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Michael » 05 zář 2009 11:55

reckless píše:Ahoj, jsem tady nový, orgonity a jejich výrobou se zabývám teprve cca půl roku. Mám dotaz, chtěl bych dělat i jiné tvary, než kýble a kelímky od jogurtů. Můžete mi někdo poradit, kde sehnat formy na pyramidy? Zároveň se chci zeptat, jakou použít pryskyřici, aby se dala probarvit a jaké používat barvy? Díky.
- formy - cokoliv skleněného nebo z plastu (nejlépe měkčího)
- pryskyřice na barvení se zeptej přímo u Havla, která je vhodná na tónování

osobně si ale myslím, že barvit orgonit je vcelku k ničemu a jen to celé zbytečně prodraží ;)

reckless
Příspěvky: 3
Registrován: 15 srp 2009 15:07

Re: funkce tvaru

Příspěvek od reckless » 05 zář 2009 12:41

- formy - cokoliv skleněného nebo z plastu (nejlépe měkčího)
- pryskyřice na barvení se zeptej přímo u Havla, která je vhodná na tónování

osobně si ale myslím, že barvit orgonit je vcelku k ničemu a jen to celé zbytečně prodraží ;)[/quote]

Díky, Michaeli
asi jsem se ale nevyjádřil dostatečně. Myslel jsem konkrétní výrobky forem, ne že si je budu sám vyrábět. Např. jestli někdo neví, který obchod a jaké formy ve tvaru pyramid má k prodeji (např. hračky). Nebo to můžou být nějaké vhodné obaly od něčeho. A co se týče toho barvení, samozřejmě nechci používat barvené pyramidy do země, na to postačí kelímky od čehokoliv. Pyramidy chci na použití do bytů, aby se to nemuselo schovávat a bylo to i dekorativní. :)

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Aerosmith » 05 zář 2009 18:38

Taky celkem dám na vzhled a proto používám hlavně sklo - skleničky různých tvarů a nechal jsem si udělat u sklenáře pyramidu. Je slepená silikonem, takže je ve spojích mírně pohyblivá a pokud trochu orgonit ve formě uvízne, lehce se "vykýve" ven. Samozřejmě před každým litím se musí vystříkat silikonem. Jinak Havel má čirou pryskyřici,ale je drahá.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: funkce tvaru

Příspěvek od cardej » 05 zář 2009 21:38

ahoj.
Někde jsem četl že dalším tvarem pro další stupeň frekvence planety je tvar osmiboké pyramidy.Zkusil jsem i osmiboký tvar odlít..

Také jsem se PTAL na čtyřboký tvar pyramidy, protože jsem již někde četl, že tento tvar čtyřboký je příslušný k jistému postavení planet země času a sil minulých civilizací.
Je to tvar který nejvíce odolává zemětřesení i potopě.
Zároveň mi to sdělilo že tvar čtyřboké pyramidy má také svůj řád a obnovuje přirozený účelný řád věcí.
Obsahuje myšlenku bohatosti jak materiální tak Duchovní.
S pokorou se mám obracet k tomu, co je nad námi i k tomu co mě přesahuje.
Říká to dodržuj posvátné zákony a obřady, jimž se obracíte k Vyšším věcem. Potom dosáhnete úspěchu.
..
Dále to říká " Byli jste příliš slabí, ochablí nebo jste neuměli využít nezbytných prostředků k zabránění rozkladu. Zkaženost je plodem lhostejnosti a lenosti. Před vámi je významný úkol. Nejdříve přemýšlet a analyzovat minulé, až poznáte skutečné příčiny současného rozkladu.
Potom se musíte snažit, nejprve u sebe a poté u ostatních, o očistu a zdokonalení. Náprava vyžaduje důraznost i oběti.."
tak uvidíme.

I v tomto tvaru zkouším uplatnit vrstvy podle vrstev v pyramidě..
Výchozím materiálem je čistý oxid křemičitý (křemen) v práškové podobě,
Dále informace TESLA - anodionizovaný odpad hliníku malé kousky

jinak jsem měli stejnou myšlenku. také jsem si nechal u sklénáře udělat malou skleněnou formu pyramidy. Otázka je správného úhlu pro tuto zeměpisnou šířku...

Jinak skleněná pyramidka nemá to být moc velká, protože jsou v tom i jiné skryté síly, které mohou působit do prostoru...
Obrázek
zatím na tom pracuji dál. chci změřit účinnost.
Naposledy upravil(a) cardej dne 09 zář 2009 22:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Aerosmith » 05 zář 2009 23:12

Někde jsem četl, že pokud má být účinnost pyramidy "ta největší" má být v poměru k Cheopsově pyramidě a pak může být i malá. Výpočet pro badatele: v/a= 2/¶ kdy v je výška, a je základna (ten divný znak je pí=3,14). Výška pyramidy v reálu je 146,6 m, základna je 230x230 m. Toto jsou rozměry jaké měla před tím než z ní místní obyvatelé strhali mramorový obklad a pozlacenou špici.

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Zenko.Idane » 05 zář 2009 23:28

Ahoj máte na mysli tohle ? http://cs.wikipedia.org/wiki/Oxid_k%C5% ... 8Dit%C3%BD kde se to dá jinak asi sehnat? kdyby to bylo levnější než krystaly a učinnost stejná tak je to dobrý ne? :idea:

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Zenko.Idane » 05 zář 2009 23:30

A nebo mužu nasbírat křemeny a rozbít to kladivem? bude to také fungovat? :idea:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Ondřej » 06 zář 2009 19:20

No vyrobit si to sklenářem asi bude nejlepší. Návod je i na foru U Pramene. Prý pro naši polohu je nejlepší sklon 65°, ale tomuto nerozumím.
Práškový oxid - řek bych, že ti bude dost scházet krystalická mřížka, ale zkusit to můžeš:)

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Galliano » 07 zář 2009 19:55

Taky se přiznám k preferenci dobrého vzhledu, vzhledem k tomu, že chci dělat orgonity do domácností. Myslím, že pyramidy budou nejpopulárnější ale kde vzít skleněnou pyramidu. od sklenáře, slepenou silikonem... tomu moc nevěřím, no... (díky aero)
Chce to hledat...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Galliano » 07 zář 2009 20:02

voila
je teda trochu menší (základna 9x9) ale orgonity by byl moc pěkný...
no a ta cena taky nic moc...

http://www.kuchynskedoplnky.cz/kuchynsk ... -12750.htm
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: funkce tvaru

Příspěvek od ercecko » 07 zář 2009 21:52

ja sem si delal pyramidu z papiru, ale moc se mi to nelibilo.. zkusim vyrobit z plexiskla, slepenou silikonem.. zitra jedu pro pryskyrici tak hned zacnu ;) jinak jako tvar je pyramida vyborna i po funkcni strance

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Aerosmith » 08 zář 2009 00:16

4 Galliano: mám pyramidu slepenou silikonem na akvárka a je fakt perfektní. Pokud se orgonit někdy trochu "zasekne", tak díky tomu, že je trochu vůle v těch elastických spojích se lehce dostane ven.Sklenář se asi trochu zapotí, pokud budeš chtít přesné rozměry. Ono není jednoduché udělat pyramidu s přesným vnitřním rozměrem s ohledem na tloušťku skla a úhel sklonu stěn. Ta nerezová se zdá taky dobrá. Asi vyzkouším. Důležitý je hladký povrch. Dělal jsem je z papíru, sádry a vše toto není ono.

Odpovědět