funkce tvaru

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Galliano » 27 zář 2009 21:40

Takhle nějak si představuju orgonit na domácí použití!
05 clear (apple green).jpg
http://images.google.cz/imgres?imgurl=h ... N%26um%3D1
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: funkce tvaru

Příspěvek od ercecko » 27 zář 2009 21:46

to je nadhernyyy.. nemam cirou pryskyrici tak si muzu hrat jen "na povrchu" orgonitu, ale i to se nekdy povede velmi pekne :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Ondřej » 28 zář 2009 09:42

Sice pěkný, ale orgonit to není...

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: funkce tvaru

Příspěvek od ercecko » 28 zář 2009 13:06

to je pravda, vypada to ze neni dodrzeny pomer pul na pul nebude to fungovat jako klasika co vyrabime :) ale nejake ucinky to ma urcite..

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 107
Registrován: 25 kvě 2009 08:59
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od ATA » 28 zář 2009 14:26

sice krasna ale energeticky nic moc ma horši a minnež obyč TB
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum! :)

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: funkce tvaru

Příspěvek od cardej » 28 zář 2009 16:51

Sice krásná.Je v tom skrytým záměr tvůrce získat od nás více..Zmást naše palice..Efekt pro bysnys. je to pro každého zkouška.To už jsem v regresi na tento úkol narazil a prohrál jsem.To zlaté, krásné, uvádí do "otroctví".vlastnictví..spoutanosti...

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Galliano » 28 zář 2009 17:17

No, orgonit by to být měl. Prodávají to takto. Souhlasím s tím, že je to více pro efekt pro byznys, nedokážu říct jestli to funguje nebo ne ale vypadá to parádně...
jinak pokud ty "podvodníky" chcete prostudovat víc tak zde:
http://yourhealthandenergy.com/catalog.html
mají tam ještě další orgonity, co nejsou orgonity.
no a tady podrobnosti:
http://yourhealthandenergy.com/gpage4.html
Já osobně se budu snažit o podobný výtvor pro domácí použití. Pokud nebude fungovat, tak to zde ohlásím. Pokud ano, rozjedu byznys... :D :D :D
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: funkce tvaru

Příspěvek od cardej » 29 zář 2009 09:43

Informace pro Tebe. Máš tři možnosti.sám si ukázal tři smajlíky, jak se ti vysmívají. jak si s Tebou hrají..Máš tři možnosti... Zlatou,stříbrnou a bílou. Vyber si jenom svým pocitem. Dívej se dobře . Vnímej. Vnímáš jejich vnitřní hodnoty a sílu? Kde je nejvíce čistoty?:Která obsahuje všechny barvy DUHY?
Jsi tam kde jsem Já? Byl jsem tam a také jsem byl jako ty..Co je pro Tebe nahoru a dolů??? Má zkušenost nelze vyprávět...
Nevěřil bys tomu. Věř sám sobě a pokud uděláš správně, dostane se ti správné....jinak.....

.........."pod pláštíkem krásy je krásný myslivec, nebo i divoký tanec"....

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Galliano » 29 zář 2009 20:33

cardej píše:Informace pro Tebe. Máš tři možnosti.sám si ukázal tři smajlíky, jak se ti vysmívají. jak si s Tebou hrají..Máš tři možnosti... Zlatou,stříbrnou a bílou. Vyber si jenom svým pocitem. Dívej se dobře . Vnímej. Vnímáš jejich vnitřní hodnoty a sílu? Kde je nejvíce čistoty?:Která obsahuje všechny barvy DUHY?
Jsi tam kde jsem Já? Byl jsem tam a také jsem byl jako ty..Co je pro Tebe nahoru a dolů??? Má zkušenost nelze vyprávět...
Nevěřil bys tomu. Věř sám sobě a pokud uděláš správně, dostane se ti správné....jinak.....

.........."pod pláštíkem krásy je krásný myslivec, nebo i divoký tanec"....
Díky za informaci, cardeji... těm možnostem rozumím... nechápu otázku (co je pro tebe nahoru a dolů????) cítím v ní hlubší smysl, který mi uniká.
Trošku mě mrazí, když ten vzkaz čtu ale nedokážu ho plně rozluštit.
Díky ti!!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: funkce tvaru- pyramida

Příspěvek od cardej » 30 zář 2009 19:11

ahoj, kamarád mi poslat nějaké informace k pyramidálnímu tvaru které stáhnul.
tak je dávám k dispozici.

Nelze si nepovšimnout jedné záležitosti, která s Velkou pyramidou v Gíze souvisí.
V roce 1989 byly zveřejněny výsledky výzkumů uvnitř této pyramidy, které doslova šokovaly odborníky.
Zjistilo se, že každý předmět, uložený do nitra této obří stavby vykazuje neznámé energetické pole, jímž je obklopen a které nemá elektromagnetickou povahu.
Tato energie je orientována přesně severojižním směrem a váže se na magnetické pole Země.
Energie, která se kumuluje uvnitř pyramidy, neproniká ven, odráží se zpět a vykazuje vlastní stabilitu.
Největší kumulace této energie byla zjištěna přesně v místech, kde se nachází „královská hrobka“ (zda ovšem tato „hrobka“ s prázdným sarkofágem skutečně měla sloužit, či sloužila k pohřebním účelům, není jisté).
Odrážená energie uvnitř pyramidy mění povrchovou strukturu kovů a v brtnických látkách dochází ke ztrátě vody, čímž vzniká proces přirozené mumifikace.
Mýtus o tom, že Velkou pyramidu nechal postavit faraón Cheops (Chu-fu), se zdá být dnes již neudržitelný. Uvedená zjištění totiž jasně svědčí o tom, že stavitelé Velké pyramidy museli mít znalosti, před nimiž i dnešní věda bledne závistí. Navíc vůbec nevíme, jaká energie uvnitř této pyramidy vlastně působí. Svým typem totiž odpovídá tomu druhu energie, kterou vysílá lidský mozek například při telepatii a která snad ani nemá elektromagnetickou povahu.
Povrch Země se nachází pod stálým vlivem dvou protichůdných sil: zemské a kosmické. Tyto síly spolupůsobí, udržují rovnováhu, harmonii a život na zemi. Když se jejich rovnováha poruší, vznikají nemoci a ve větším měřítku pak přírodní katastrofy.
Pyramida má schopnost obě síly koncentrovat a umožňuje také jejich ovládání.
Model pyramidy je v dnešní době jedním z mála zařízení umožňujících skutečnou likvidaci škodlivého zemského záření v naších obydlích.
Aby se problém pyramid mohl zkoumat anebo využít zjištěného, byla postavena řada nejrůznějších proporčně zmenšených pyramid a pyramidek. Byly to třeba pyramidy
 pro ostření žiletek
 pro vysušování organických hmot, především potravin
 pro zabránění plesnivění a hnití (přírodní konzervace)
 pro sušení bylin
 pro zvýraznění chuti některých potravin
 pro léčebné účinky
Jediným jasným výsledkem těchto různých ověřování je skutečnost, že pyramida není pouze jakýmsi dokladem gigantománie nějakého faraóna anebo extrémní umělecké dílo. Zřejmě to je obrovský tvarový zářič, který měl ovlivňovat a také asi ovlivňoval či doposud ovlivňuje určitou oblast, určité množství lidí - tedy měl vlastně vliv na celou zemi, pochopitelně podle tehdejších měřítek.
Jiné jevy probíhají v dolní části pyramidy, jiné ve střední a jiné v horní části. Horní část pyramidy, tzn. do 1/3 výšky od vrcholu, je definována jako prostor pozitivního záření. Dolní část od základny do 1/3 výšky je definována jako část negativního působení. Mezi nimi je část neutrálního vlivu.
Je jasné, že energie, která se v pyramidě akumuluje, není pro člověka škodlivá, Naopak, posiluje jeho vitalitu. Znemožňuje také množení bakterií a mikroorganismu, které způsobují rozklad potravin.
Je dokázáno, že zvětšením velikosti modelu narůstá energie záření. Znamená to, že dosah účinků pyramidy je závislý na jejích geometrických rozměrech.
Je potřebné zdůraznit, že v každém, i v malém modelu pyramidy, spolupůsobí (pokud je nám známo) tři druhy energie. Jsou to:
 energie elektrická - emitovaná vrcholem
 energie magnetická - záření z bočních stěn
 energie mentální - tzv. faktor pointingu, polarizovaný na „zeleno“, s mumifikačním účinkem.

Díky tomu, že pyramida má optimální proporce, shromažďuje ve svých útrobách životní energii pocházející z hloubky země a okolního prostoru. Energie proudí směrem od základny k vrcholu formou vln o délkách odpovídajících „devíti základním barvám“ vesmíru. Pyramida tuto energii zároveň emituje stěnami do nitra ve všech směrech. Uvedená energie velmi blahodárně působí na člověka a jeho prostředí. Má různé využití. Může posilovat organismus, imunitu, omlazovat, léčit lidi, zvířata a rostliny, zmírňovat bolesti, urychlovat hojení ran, pohmožděnin a popálenin, zajistit zdravé sny, neutralizovat negativní záření vodních toků, energetizovat potravu, nápoje a také vodu určenou k pití, ošetřovat těla a kultury rostlin.
Energie vyzařovaná z modelu pyramidy může působit na živé organizmy pozitivně, v některých případech také negativně.
Pro naše zeměpisné šířky vyhovuje podle těchto teorií sklon 65°. Taková pyramida emituje silnější záření, které může být pro zdraví člověka velmi nebezpečné. Ostrý úhel pyramidy prý otvírá astrální vidění, ale silně mumifikuje.

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Lugar » 19 úno 2010 12:07

Úhel sklonu souvisí s úhlem magnetické deklinace, pyramida pro naše podmínky by měla být strmější než egyptská.Asi kolem 60 stupňů, viz. střechy gotický katedrál.....

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: funkce tvaru

Příspěvek od cardej » 19 úno 2010 13:59

Lugar si dobrý, asi se v tom vyznáš.

Nyní plácnu- MER KA BA je tříboká s vrcholem čtyř- či-li jakoby současný trojrozměrný stav...
PYRAMIDA základna čtverec- čtyřboká s vrcholem pět- nesouvisí to se změnou do čtvrté a páté dimeneze?
Nebo čtyřrozměrný až pátý.. ??
Možná že mi pomůžeš to lépe podat a vysvětlit.
Pořád mě totiž napadá myšlenka že ty pyramidy mají souvislost se čtvrtou a pátou dimenzí...

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Lugar » 20 úno 2010 00:16

cardej píše:Lugar si dobrý, asi se v tom vyznáš.

Nyní plácnu- MER KA BA je tříboká s vrcholem čtyř- či-li jakoby současný trojrozměrný stav...
PYRAMIDA základna čtverec- čtyřboká s vrcholem pět- nesouvisí to se změnou do čtvrté a páté dimeneze?
Nebo čtyřrozměrný až pátý.. ??
Možná že mi pomůžeš to lépe podat a vysvětlit.
Pořád mě totiž napadá myšlenka že ty pyramidy mají souvislost se čtvrtou a pátou dimenzí...
Asi na tom něco bude :) ta symbolika tam je. Pyramidy byly centrem iniciací a také bránou. Jednou jsem byl v ní meditovat a pak jsem byl měsíc mimo ...ale kde... nevím..... :D Ten kořen pyr - oheň je taky zajimavý, je v tom hluboká symbolika.

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Linuxak » 20 úno 2010 20:36

A teprve vyrobit orgonový transformátor ve tvaru pyramidy by bylo velmi zajímavé... Jen aby to mělo pozitivní a ne příliš negativní účinky...

Lugar: Jak si prosím mám představit, že jsi byl meditovat pyramidě? Přímo v egyptské nebo jsi byl v nějakém pyramidovém útvaru?
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: funkce tvaru

Příspěvek od Lugar » 21 úno 2010 11:58

Linuxak píše:A teprve vyrobit orgonový transformátor ve tvaru pyramidy by bylo velmi zajímavé... Jen aby to mělo pozitivní a ne příliš negativní účinky...

Lugar: Jak si prosím mám představit, že jsi byl meditovat pyramidě? Přímo v egyptské nebo jsi byl v nějakém pyramidovém útvaru?

No přímo v Egyptě jsem nebyl. Ale stačí když se trochu podíváš jak vypadají egyptské pyramidy vevnitř, jednu si vybereš. A pak si v klidu sedneš, napojíš se na Zemi a na Kosmos, pomalu půjdeš dovnítř. Já jsem šel do "královské komory, lehnul si do sarkofágu. A meditoval, poprosil starého Chrona aby mě vrátil do "Zep Tepi" a pak jsem byl vytažen skrze "větrací šachtu" kamsi do prostoru....ale pak jsem byl měsíc mimo protože jsem se dotatěčně celý nevrátil zpátky, takže opatrně.

Orgonový transformátor ve tvaru pyramidy je v plánu, ale první musím pochopit jak to vlasně pracuje. ;)

Odpovědět