pyramida orgon a spodní voda

Máte otázku nebo odpověď?
Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Zenko.Idane » 17 zář 2009 08:02

Zenko.Idane píše:Otázka-Dochází k dehydrataci struktur země vlivem pyramid? Pak by bylo možné že velikost pyramyd v egyptě mohla zpusobit vysušení krajiny ? a z toho poušt? taky zajímavé?
S těma pyramydama mě to napadlo už někdy dřív ani nevím proč? ale to jsem ještě ani netušil že bude nějakej chem. a orgonit? prostě mě to jednou napadlo a ted koukám že to muže být možná souvislost? Ale to už zase moc špekuluji? :idea:

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Zenko.Idane » 19 zář 2009 23:04


Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Aerosmith » 07 říj 2009 20:40

Aerosmith píše:Mám pyramidu na teráriu s pavoukem. Až teď mě došlo, proč je každý den v misce sucho. Nějak mě neťuklo, že to ten pavouk nemůže vypít. Musím to ještě ověřit...
Tak to vysoušení nebylo pyramidou, ale vrstvičkou sanitru, kterou voda vzlínala do rašeliny.

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od tatooovik » 09 čer 2011 23:12

mám taký dojem že nejaká firma v SK na tom zarába sto tisíce dávajú to do kostolov starých budov a v ponuke majú aj normálnych občanov

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Mike.Jt » 10 čer 2011 22:35

Pyramidy hlavně egyptně by to chtělo zbořit a srovnat se zemí. 1) by to pomohlo podnebí 2) v Egypt je jedno další velké období lidstva plné průserů, a ty pyramidy rozhodně nejsou energeticky nic OK.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od kocour » 11 čer 2011 10:10

Mike.Jt píše:Pyramidy hlavně egyptně by to chtělo zbořit a srovnat se zemí. 1) by to pomohlo podnebí 2) v Egypt je jedno další velké období lidstva plné průserů, a ty pyramidy rozhodně nejsou energeticky nic OK.
To je docela silné tvrzení. Ale určitě víš, proč to říkáš :)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od mufin » 14 čer 2011 19:30

No, když prostudujem nebo skouknem seriál Škola mysterií - Okem Boha Hóra, tak je vidět že tamnější energetické i jiné systémy jsou na velice vysoké úrovni, silné transformátory a akumulátory životní prány a transformační nástroje atd, ...něco šmahem odsuzovat bez rozlišení je spíš znakem jednoduchosti či blbosti.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od antistatic » 14 čer 2011 22:54

Pyramidy mají určitě svůj význam na Zemi!! A že je stavěli všechny civilizace mimo té naší je docela k zamyšlení..
Nějaké pyramidy na Zemi jsme ještě neměli tu čest ani objevit..Stejné pyramidy lépe řečeno stejně orientované jako jsou v Egyptě jsou i v Peru a pozor také prý na Měsíci!!:) Zkuste přečíst Navrat Bohů 2012 od Danikena..

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Mike.Jt » 20 čer 2011 18:00

školu mystérií sem četl přesvědčilo mě to že egypt byl opravdu vyspělý a na druhé straně to nadmíru pozitivistické podání mě přesvědčilo o tom že je opravdu co skrývat.

Moje tvrzení se opírá o to že, když čistíme nějaký problém at na sobě nebo někde na Zemi tak většinou to dříve nebo později skončí buď u průseru #1 a to je Atlantida nebo u průseru #2 a to je egypt.

Jako ty pyramidy např v Peru nejsou taky zrovna dobrý. Ale asi se to tam neposralo tolik protože do fáze amerických pyramid nás to odkáže docela zřídkakdy.

Speciálně proti těm pyramidám v Egyptě mám to, že byli (možná ještě jsou) napojený na Orion. Ale problém je že cíl toho napojení je něco jako parazitická civilizace. Prostě to od nás dává energii jim, takže zatímco by se jejich společnost už dávno zhroutilo tak je naše slavné pyramidy krásně dopujou a nikdo na ně pořádně nemůže.
Ale to už se moc rozepisuju.
Prostě pyramida je určitý způsobem nástroj. Bohužel ve většině případů zneužijtej.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od kocour » 20 čer 2011 18:08

Mike, dost možná máš pravdu, ale taky se na to dá dívat (a i pro to jsou pádné důkazy) obráceně: čili že bez pomoci z hvězd (Sirius, Orion) by zde nemuselo být vůbec nic - protože pyramidy slouží jako hvězdná brána propojující tyto dimenze vzájemně mezi sebou a současně programují tuto 3D verzi Země k tomu, abychom zde vůbec mohli existovat.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Mike.Jt » 20 čer 2011 23:49

tot otázka, je možný že určitý čas sloužili pyramidy k dobrým účelům, dnes si myslím že kdyby se zbořili všechny pyramidy světa, tak by to "transformaci" dost pomohlo.
Nejlépe by bylo ukončit etapu Egypta a Atlantidy, protože spousta lidí je zranitelná kvůli tomu že si nese nějaký temný věci z těhle období. Ono ještě tu bude hodně práce. Kdyby aspoň 5% ezoteriků místo kecaní a tvoření přihlouplejch teorií trošku mákla a vyčistila aspon sebe, nebo kdyby se překonali a podívali se an své okolí, to by tu byl úplně jinej svět.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět