pyramida orgon a spodní voda

Máte otázku nebo odpověď?
cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od cardej » 10 zář 2009 10:57

Jaký vliv má orgon pyramida na spodní vodu?
Tento výtvor toto „stvoření“ ovlivňují síly měsíce. Přiblížení a oddálení. Síla do úplňku a síla od úplňku.
Vliv narůstáni síly JANG A JIN. Princip vlivu a přichýlení je tu naplněn vrchovatě.
Když zjevně narůstá JIN tak Jang ubývá a opak.
Jsou to neustálé cykly – návraty měsíce. Přiblížení a oddálení. Co působí a má vliv na svět.Vliv na tom mají lunární cykly.

Jde o přitažlivost , která je přírodní zákon. Z různých přitažlivostí můžeme poznat podstatu.
Myšlenka působení na spodní vodu ,už je tady, ale není vidět , takže pro vnější svět je lhostejná.

Měli bychom sledovat síly JANG a Jin a to co svým působení vytváříme . Když zabydlujeme krajinu a tvoříme nová sídliště a sami se rozmnožujeme a stabilizujeme nebo narušujeme vlastní rovnováhu sil v krajině , kterou obýváme.

Postupujme opatrně, a měli bychom se mít na pozoru u vědomí riskantnosti svého počínání. Pak se vyvaruje chyb.
Vyvarujeme se chyb?
Otázka-Dochází k dehydrataci struktur země vlivem pyramid?
Otázka – Mikrovlné energie mikrovlnné trouby vysušují potraviny. Odstraňují vodu z potravin.
Mikrovlnné vysílače na území spojují lidi mezi sebou umožňují komunikaci a svým vlivem skrytě působí na půdu a vody .. Mění její struktury a ohřívají krajinu nebo vysouší povrch.??
Jako jemné síly působí a jsou skrytou příčinou tohoto stavu- mají vliv na vodu i siločáry elektromagnetického pole mimo zemi. ???

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Zenko.Idane » 14 zář 2009 21:19

Otázka-Dochází k dehydrataci struktur země vlivem pyramid? Pak by bylo možné že velikost pyramyd v egyptě mohla zpusobit vysušení krajiny ? a z toho poušt? taky zajímavé?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Aerosmith » 14 zář 2009 22:28

Toto téma mě zavedlo na kamaráda, který si před lety nechal za drahé peníze nainstalovat do sklepa jakousi báň, něco jako starý lustr z mléčného skla, bez přívodu elektřiny, který mu vysouší sklep a zdivo. Prý to funguje. Do budliny se bojí podívat, aby mu to nepřestalo fungovat a výrobci odmítají sdělit podrobnosti. Že by pyramidový efekt?

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Zenko.Idane » 14 zář 2009 22:45

jedině jak to zjistit tak se tam podivat?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Aerosmith » 14 zář 2009 22:52

Zenko.Idane píše:jedině jak to zjistit tak se tam podivat?
No, neboj se, už jsem se mu po tom sápal, ale málem mě urazil ruce. Stálo to dost tisíc korunek. Možná by se divil co tam je...

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Zenko.Idane » 14 zář 2009 23:17

No asi by byl třeba překvapen na jakem principu to funguje? Je možný že to bude něco takového? ale dokavad se nepodívá tak mužem jen domýšlet? :idea: třeba je to jednoduchá věc ale když lidi neznají skutečnost tak pak platí :?:

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od truthseeker » 15 zář 2009 10:04

Aerosmith píše:
Zenko.Idane píše:jedině jak to zjistit tak se tam podivat?
No, neboj se, už jsem se mu po tom sápal, ale málem mě urazil ruce. Stálo to dost tisíc korunek. Možná by se divil co tam je...
Rozmontovat, rozmontovat!!!! :lol:
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Ondřej » 15 zář 2009 20:06

No jasně, já bych to okamžitě rozkuchal!:) Nějaký link?

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Aerosmith » 15 zář 2009 23:30

Zjistím firmu co to dělala, zda má nějaké preference nebo aspoň webovky...

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od cardej » 16 zář 2009 14:03

Zdravím Vás
od Zenko.Idane v 14 zář 2009 21:19
Otázka-Dochází k dehydrataci struktur země vlivem pyramid? Pak by bylo možné že velikost pyramyd v egyptě mohla zpusobit vysušení krajiny ? a z toho poušt? taky zajímavé?


Zajímavé, že Tě to napadlo také. Mě to přišlo na mysl když mi to psalo.
Potom jsem vytvořil pár malých pyramid orgonit a dal je na chalupě do ložnice ,protože v ložnicí, v linii základů, jde spodní žíla vody která se projevovala na opačném rohu dlouhé chalupy. Tam mám malou šachtu na vodu. Tak dva měsíce jsou ty pyramidy v té ložnici .
V šachtě voda nejdříve kolísala voda, a nyní se úplně ztratila- šachtice je prázdná.
V klasické studni deset metrů od baráku je o 3/4 metru pod normál.

Nyní budu jenom spekulovat...
Pokud by to tak mělo mít skutečně takový vliv, pak by při velikosti a počtu pyramid v Egyptě mohlo dojít k poklesu vody do spodních vrstev a k postupnému vysušení povrchu území- poušť..

když Cb má vliv do kilometrů, potom by pyramidy skutečné velikosti by mohly mít vliv nejméně na tisíc kilometrů.

Neregulovali tím záplavy Nilu?

No budu to dál sledovat , ale s těmi orgonity ve tvaru pyramidy budu mnohem opatrnější.
Ostatní tvary nemají tak silný vliv.
hezký den..

ercecko
Příspěvky: 427
Registrován: 24 čer 2009 22:30
Bydliště: Zlínsko

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od ercecko » 16 zář 2009 16:54

ja jsem mel dve pyramidky a jedna je ve studance a nevypada to ze by tam bylo sucho :) tento tvar ma vsak urcite velkou silu

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od sophia » 16 zář 2009 18:36

cardej píše: když Cb má vliv do kilometrů...
do stovek kilometrů ;) :!:

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Aerosmith » 16 zář 2009 18:54

Mám pyramidu na teráriu s pavoukem. Až teď mě došlo, proč je každý den v misce sucho. Nějak mě neťuklo, že to ten pavouk nemůže vypít. Musím to ještě ověřit...

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od Galliano » 16 zář 2009 20:46

Pyramidy, sucho... boj proti záplavám Nilu... Věru zajímavé!!
zkusím pátrat...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
truthseeker
Příspěvky: 280
Registrován: 24 kvě 2009 23:15

Re: pyramida orgon a spodní voda

Příspěvek od truthseeker » 16 zář 2009 23:20

... takže dyž ji votočim vhůru nohama, nebude nikdy pršet. No konečně se někam dostáváme.
http://www.naturalmagic.cz/
Although you have to do something to see that, actually you have nothing to do to be that.

Odpovědět