Změna zájmu?

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Galliano » 15 říj 2009 19:43

Ehm...spam? ok, chápu. Omezím to...
Pak se ale nic nedozvíte, kapiš?
CENZURÁÁÁÁÁ
BOJKÓÓÓÓÓÓT

Dám si tedy pauzu a doufám, že vymyslíte ten nejlepšejší orgonit zatímco vám Obamič bude kakat na hlávky.

Zakládám hnutí Orgo forum RESISTANCE

Zenko je první člen! :twisted:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Zenko.Idane » 16 říj 2009 15:51

Ahoj lidi tak jsem zase zde. :oops:

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od elekta » 17 říj 2009 16:21

Zenko, vnímám tě jako člověka se srdcem na dlani (pro mne velmi důležité) nenech se vyvést z míry nějakým "šťouchancem". Buď takový, jaký skutečně jsi. Já také všechny tvé odkazy z časových důvodů nečtu. Vybírám intuitivně. Někteří ti sdělilli svůj názor jistým způsobem ( s chi chi smajlíky) , tak to přijmi a dále konej podle sebe.

Scházíme se zde ne proto, abychom se rozdělilli, ale proto, abychom se spojili. Jsou zde projevy našeho Ega i našeho Srdce, a tak je to dobře. Nejsme dokonalí, snažíme se k dokonalosti dospět a to dynamický vývoj.

Citace Aerosmith : "Všimli jste si, že jsme se nějak přestali zajímat o orgonit a jeho testování apod. A sklouzli jsme v debatách ke globálním problémům? Je mně jasné, že testovat mohou jen ti, co maj dáno od boha. Ale jinak: to už je nám všechno jsané ?"

Mám za to, že pokud bychom debatili jen o orgonitech, brzy by se téma vyčerpalo. Rčení "všechno souvisí se vším" zní jako fráze, ale já to tak vnímám. Uvedu jededen příklad. Začla jsem zkoumáním orgonu a testováním orgonitů,ale...tato zkušenost mě zavedla hluboko do svého nitra...a určila mi prioritu - sebe. Řekla jsem si, že bych se chtěla podílet na nových poznatcích, je-li mi dáno. Abych však mohla zodpovědně předávat druhým, je nutné zodpovědně předat nejdříve sobě. Takhle to funguje obecně. Chceš-li milovat druhé, musíš milovat nejdříve sám sebe. Chceš-li pomoci druhým, musíš nejdříve pomoci sobě. Pokud ti vadí zlo kolem tebe, vyřeš si zlo uvnitř sebe. atd., atd. - doplňte si co chcete. Pokud to děláte opačně, vytváříte si disharmonii, která vás dál nepustí.

Globální problémy se nás týkají, souvisí s námi všemi, kolektivně. Kvůli nim jsme začaly "orgonovat a orgonitovat".

A testovat můžeš i ty, Aerostmithe, také je ti dáno od boha. Jen si to zatím nepřipouštíš. Málokomu, kdo nějak pracuje s energiemi, to spadlo jen tak z nebe.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Aerosmith » 17 říj 2009 23:40

Máš pravdu elekto, že mohu testovat taky, ale jaks mě u nás řekla: moc to chci a proto jsem se zasekl. Asi není ještě ten správný čas :-)

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od elekta » 18 říj 2009 11:48

Třeba to, že ses zasekl je obrana tvé duše. Někdy si přejeme něco, co není v souladu s naším cílem duše. A nyní je taková zrychlená doba, že není čas chodit oklikami. Více napíši do SZ.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od cardej » 18 říj 2009 13:25

ELEKTA-jsem rád že jsi se zase ozvala. máš pravdu ,někdy to chce čas zrání.Jde to jako ve vlnách..je to moře informací.. Mám nyní podnět udělat průnik čtyrbokých jehlanů- pyramid orgonit- jedna sádra-bílá a druhá pryskyřice-tmavá -tak, aby vytvořily svými průniky těleso JIN-JANG-hvězdy...ještě to dozrává a doznívají informace..
mám rád tvoje podněty...hezký den..

elekta
Příspěvky: 71
Registrován: 26 črc 2009 19:41
Bydliště: Ostrava

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od elekta » 19 říj 2009 23:43

To potěší, Cardeji. Tak jsi již přišel na 3D hvězdu o 10-ti hrotech? Jin-Jang hvězda. Volíš i dvoj-barevné provedení. Bude to chtít dosti zručnosti a trpělivosti. Přeji přízeň sfér...

Saila
Příspěvky: 274
Registrován: 01 črc 2009 16:07

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Saila » 30 říj 2009 19:48

to si nejak nedokazu predstavit tu jing jang hvezdu:-D
jinak me taky trvalo par mesicu od ty doby co jsem se dozvedela o orgonitu a nez jsem udlela prvni a s myslenkou na CB si pohravam uz od konce srpna ale cejtim ze jsem pro to jeste neuzrala...:-D
"život je jako jedna velká LAN párty" :-D by me...

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od ergo » 31 říj 2009 11:30

Takhle nějak podobně.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Aerosmith » 31 říj 2009 14:01

Ano, toto je tzv. Merkaba, pak jsou desetihroté a více hroté "hvězdyů, které mají různé vlastnosti.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od cardej » 04 lis 2009 19:38

Zdravím ERGO i AERO

ERGo- ano, to je co se snažím vyrobit. Zatím to stále sonduji.

Jeden můj kamarád -jogín, má znalosti geometrie , varuje že jsou tvary dobré a tvary zlé.
Ten tříboký je symetrický ve všech směrech=MER-KA-BA

Když udělám deseti stěn- to je průniky čtyřbokých jehlanů- je tam nesymetrie tří a čtyř předtím varuje.
ještě to zkusím na modelu z papíru. je to trochu pracné.
JOgín říkal že deseti hroté- hvězdice - prý mají jinak rozvržené síly - a je to jako "ježek"- a chce to hodně vnitřní síly. No je to varování , uvidím.

S MER KA BOU souhlasí- ta odpovídá symetrii vesmíru

Ale planeta povyšuje , tak by právě tento tvar měl odpovídat budoucnosti a symbolizoval čtyři a pět.
Otázka je jak to bude energeticky reagovat, když tam dám křištály..

Ještě se na to zeptám.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od kocour » 04 lis 2009 20:32

Na netu jsem našel odkaz na výrobce zařízení, které pracuje na bázi desetistěnu (je to vložený mezikus do vodovosnígo potrubí, který funguje jako čistič - nabíješ protékající vody. Zkušenosti s tím osobně nemám, ale zřejmě to nějak fungovat bude...

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Změna zájmu?

Příspěvek od Aerosmith » 04 lis 2009 23:20

kocour píše:Na netu jsem našel odkaz na výrobce zařízení, které pracuje na bázi desetistěnu (je to vložený mezikus do vodovosnígo potrubí, který funguje jako čistič - nabíješ protékající vody. Zkušenosti s tím osobně nemám, ale zřejmě to nějak fungovat bude...
Ano, je to prý "zázračné" zařízení, které vyrábí tzv. strukturovanou vodu, která nese nějakou informaci a je léčivá a lidem a všemu živému velmi prospěšná. Vedou se kolem toho všelijaké diskuse. Od nedůvěry (jednoduchost versus zázračné vlastnosti) po opěvování, ale "chránění patentu" a mlžení kolem funkčnosti a principu.

cardej: napadlo mě sestavit tyto tvary z malých pyramidek nalepených na střed - jádro (šestistěn, desetistěn). Vše z orgonitu s vhodně umístěnými krystaly. Ale to by ses musel ty nebo elekta zeptat jak na to. Elekta jinak na stránkách orwy popisuje testování orwového udělátka, kdy se ocitla uprostřed MERKABAy

Odpovědět