Podvratné skupiny "divných "lidí.

Máte otázku nebo odpověď?
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 09 bře 2011 17:19

kocour píše:piju tuhle vodu dewnně dva litry už několik let a je mi skvěle! takže vím, co to dělá. žádné bububu se nekoná, alespoň ne v mém případě. samozřejmě někdo jiný může mít vodu zakletou a narostou mu kvůli tomu z toho rohy a kopyta :)
V žádným případě nikomu nedoporučuju tuhle vodu používat, jinak dopadnete jako kocour - budete rezonovat na destruktivní podstatě vody a bude vám z toho skvěle, = "nic moc" z pohledu konstruktivního vesmíru. :mrgreen:

Jedna ženská kvůli vypití diamantovky byla párkrát i v nemocnici - tak blbě se jí udělalo. Sama to psala v nějaké diskusi a ostatní "diamanťáci" ji tam cupovali na kusy, že je temný mág a dostala za uši a podobný kecy.
Bacha, dokáže nakazit i vodu ve sklince 20 cm daleko.

Kabbala je esoterická nauka, kterou svým zdejším agentům předali Anunnaki.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Názor na diamantovou vodu.

Příspěvek od Alfa » 09 bře 2011 19:07

Řekl bych, že s tou vodou není všechno tak, jak má být.
Asi před 5ti lety se ke mně dostala i s popisem vzniku a účinků. Mám rád nové věci, zvláště když se jeví pozitivně, takže jsem ji popíjel denně přes rok, já ale nejsem nějak extra vnímavý na jemné podněty........
Jednou přijela dcera za mnou na návštěvu a já si vzpomněl na tu vodu a nabídl jsem jí, aby si ji sebou vzala do světa.
No a po pár dnech mi volala, že s pitím diamantové vody musela přestat, že vůbec nemá dobré pocity, spíše naopak.
Hodně mne to překvapilo, jenže dcerka je velmi, velmi ezotericky a duchovně citlivá, takže jsem vodu radši přestal pít. Dcera zažila i několik velmi silných útoků negativních bytostí, dokonce nezávisle na stejném čase a vzdáleni od sebe jí pomáhal v boji (nebo jak to nazvat) její bratr (můj syn, žejo, je také velmi citlivý) pomocí silného světla a přivoláváním světelných andělů. Prožívali to ve stejném čase! Tohle se dělo několik týdnů, tak jsem vyhledal pomoc psychotronika a přišli jsme na velmi zajímavé skutečnosti, potvrzené z několika stran. Dnes už je vše vyřešené.
Jojo, duchovní svět, to je dílo....

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 09 bře 2011 19:26

Ondřeji, stále čekám na Tvou odpověď.

Alfo, chápu a rozumím - já píšu o své zkušenosti. Nicméně to, že voda jako nosič se dá přeprogramovat a jsme to právě jen my, kdo programy vytváříme a s nimi pracujeme či bojujeme. Vše co vidíme a prožíváme, je projevený program, takže se není čeho bát - leda strachu samotného, protože tento vzorec je jedním z nejmocnějších. Ano, i já měl s určitými entitami "tu čest" - ale vím, že setkání s nimi je původu buď karmického čištění anebo náhody - myslet si, že budu potkávat jen to příjemné a milé, je naprostá naivita a hloupost. Takže svým způsobem jsem za ta setkání rád, protože mě zaprvé udržují v povědomí, že existují i jiné reality než, ve kterých momentálně vnímám a žiju, ale i takové, které potřebují permanentní Světlo, mír a odpuštění. A za druhé mě takové setkání posiluje: v každodenním shonu a rutině člověk snadno a rád zapomíná na vyšší hodnoty - proto lze taková setkání brát i jako upozornění, že je třeba neustále sám na sobě pracovat a pročišťovat nejen sebe, ale i své okolí.

Uživatelský avatar
Alfa
Příspěvky: 243
Registrován: 18 kvě 2010 17:56
Bydliště: Jižní Morava/Tišnov

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Alfa » 09 bře 2011 23:10

Ahoj Kocoure, hezky jsi to napsal.
Život není to, co se nám děje, ale jak na to reagujeme. Toto utváří náš život. A že všechno jsou "programy", považuji za hlubokou pravdu. Žijeme v iluzi programů. A když se člověk dokáže na chvilku zastavit a vnímat přítomný okamžik, tak to je obrovský prostor klidu, lásky a jakési nepopsatelné síly a stability. Tak to vnímám já.
Měj se hezky.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 10 bře 2011 18:31

kocour: ále, jen mě to tak napadlo...

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 10 bře 2011 21:06

Ondřej píše:kocour: ále, jen mě to tak napadlo...
Stále čekám na Tvou dpověď!

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 10 bře 2011 21:08

Alfa píše:Ahoj Kocoure, hezky jsi to napsal.
Život není to, co se nám děje, ale jak na to reagujeme. Toto utváří náš život. A že všechno jsou "programy", považuji za hlubokou pravdu. Žijeme v iluzi programů. A když se člověk dokáže na chvilku zastavit a vnímat přítomný okamžik, tak to je obrovský prostor klidu, lásky a jakési nepopsatelné síly a stability. Tak to vnímám já.
Měj se hezky.
nápodobně!

Odpovědět