Podvratné skupiny "divných "lidí.

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od orwa » 09 lis 2009 19:47

:lol: Zdravím všechny orgonáře, mám na vás - dotaz. Máte již někdo založenou tzv. podvratnou skupinu ??? :o Mám na mysli samozřejmě partu lidí, která se neúplně organizovaně schází a kuje pikle okolo orgonitů, *N*W*O*, volné energie apod. :twisted: .
Nám se podařilo dát dohromady skupin*u několika "silných" lidí a fungujeme již asi dva měsíce. Přímým řešením naších zájmů docházíme ke stále lepším a lepším poznatkům. V této přímé vazbě, jsou naše diskuze mnohem lepší a konstruktivnější, než na blogu.
Tímto příspěvkem bych chtěl apelovat na všechny lidičky, kteří by měli zájem a odvahu se s náma setkávat. Samozřejmě nebudu chtít, aby na naše srazy v Ostravě dojížděl někdo např. z Londýna. Ale kdo může, ať se k nám přidá :roll: . Kontakt na mně je na našich stránkách : http://www.orwa.wbs.cz
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

host
Příspěvky: 3
Registrován: 20 zář 2009 13:18

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od host » 09 lis 2009 20:11

Zdravím, konečně dobrý nápad. Také se někdy ukážu.
host

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od petra » 09 lis 2009 20:41

Ahoj všichni, já myslím, že je na tomto fóru spousta dobrých a velmi užitečných nápadů, ale možná by nebylo špatné založit takovéto buňky po celém území repubiky, i na Slovensku, samozřejmě.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od sophia » 09 lis 2009 22:55

Jistě, tady na fóru je to anonymní a přístupné pro "monitoring" těch, kteří to mají jako náplň práce ;)
a předpokládám, že každý kdo sem píše, si je toho vědom.



Jak ale zajistíte, aby se Vám do buňky neinfiltroval někdo, "kdo tam nepatří"? :lol:

btw koukám budu muset omezit příspěvky, mám jich už přes 400 a stejně to nikdo nečte :o :roll:

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Zenko.Idane » 10 lis 2009 00:55

samozřejmě je slušnost pozdravit ty co nás tady sledují :ugeek: nazdárek všem. jo jo není to jednoduché

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 10 lis 2009 13:26

orwa: dobré, ale buď si jist, že pokud začnete být nepohodlní systému, budou perfektně vědět kdo jste a o čem se bavíte...

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od orwa » 10 lis 2009 18:33

Ondřeji neboj ! Nikdy, nebudou,nic vědět :lol: Nikdy, nikdo, nepovolaný, nevstoupí mezi nás :lol: !
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 10 lis 2009 22:24

:) tohle nemyslím. Není dneska potřeba žádnou skupinu infiltrovat. Ale to byste už museli být hardcore disidenti:)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 10 lis 2009 23:30

Pamatujte: co popíráte, to přitahujete! Proti čemu bojujete, to bojuje proti vám!

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od cardej » 11 lis 2009 15:24

Kocoure - jsi dobrý to sedí. jako kdybys mluvil mojí řečí...

Jinak k tématu.

Jsem ještě ve dvou nejmenovaných klubech. Bývalo to dobré, když jsme byli vždy v dosahu okresu. Nyní se to centralizovalo,a je to tak, že platím roční příspěvek, a semináře a ve vědecké přednášky se dělají ve vědeckých knihovnách těch velkých centr.
Nám "vesnickým to dají na vědomí,ale účast to je záležitost těch "výborů" kteří po seminářích jdou ještě do hospody na jedno a potom domů.Semináře skončí pozdě večer, potom se jde do hospody a , když bych chtěl potom jet domů, tak už není čím...

"Výboři" jsou většinou v pozicích - kde mají internet zadara, a často i dopravu a příspěvky členů ..................

ale zpět k tématu
To sdružení do zájmových kroužků jde v rámci těch větších center, kde sedneš na tramvaj a si tam a pozdě večer zase zpět.Potom si sám aktivní protože po práci máš ještě chvilku času na pokec o problému v hospodě.Zároveň můžeš sledovat co se děje s příspěvky a , co je v pozadí . Potom se najde i kamarád který Ti k problému i poradí,
bez toho že Tvé řeči nezneužije a že nezradí...

Přísloví " Vrána k vráně sedá , rovný rovného si hledá"

Mám rád toto forum.
Když chci, tak se ozvu. Nikdo mě na pivo nenutí, můj názor je otištěn hned po kliknutí, a recenzi mi dělají ti nejlepší oponenti, to jste všichni z Vás.
A když chci být profesorem, tak jsem . Když chci být bezdomovcem, tak jsem. Přesto mi nikdo nesoudí a nebrání mi mít slovo.. a tvořit sebe .. nebo TB z Nebe. ..

Přitom jsem pořád sám sebou .. i když možná roztrhán a špinavý....
Někdy nasraný a hladový,
ale jsem.. Já jsem....

Díky.Díky.

Klid a mír ve mně patří i Tobě..

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od ergo » 11 lis 2009 23:50

To jsi mi zlehka připoměl jednu kdysi populární ...špinavý a roztrhán, s puškou v ruce s ohněm v srdci uhání vpřed partyzán ;) zdá se, že to je skutečně partyzánská válka.
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od cardej » 12 lis 2009 23:28

No, i když už mám kus životní cesty za sebou, tak partyzán jsem určitě nebyl. Ani ta slova jsem s s tím co napadlo Tebe, nespojoval.Ale mám zkušenosti z několika amaterských činností, které se najednou staly středobodem profesionálů a potom se tam vyžadovala evidenci, průkazky, foto, vzdělání , a rozdělení na horní a dolní. Na konec i utajení informací .
Zkusím Ti poslat email oběžník- Vymývání mozků- tam je to velice vhodně popsáno.

Připoměň si historii- rosekrociáni, zednáři, templáři , jezuiti a pod.

Jinak Ti díky za tvoje vyjádření.

Uživatelský avatar
orwa
Příspěvky: 142
Registrován: 13 čer 2009 09:11
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od orwa » 13 lis 2009 00:48

kocour píše:Pamatujte: co popíráte, to přitahujete! Proti čemu bojujete, to bojuje proti vám!
:roll: No Kocoure, ale to je přecíž samozřejmé a bez toho to nejde.

Cardeji, Cardeji :shock: . Ty mně vždy dokážeš překvapit :lol: .

Věřte, že pro NWO neplatí že: Sedí panenka v koutě, možná NEVŠIMNOU si tě .....
Pavel Serafin z Nového světa http://serafin.mysteria.cz

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od ergo » 13 lis 2009 09:52

cardej píše: Zkusím Ti poslat email oběžník- Vymývání mozků- tam je to velice vhodně popsáno.

Připoměň si historii- rosekrociáni, zednáři, templáři , jezuiti a pod.

Jinak Ti díky za tvoje vyjádření.
Náš mozeček funguje na základě asociací a ta dvě slova "roztrhán a špinavý" okamžitě vyvolala tuto vzpomínku.
Za ten email-Vymývání mozků bych ti byl moc vděčný, díky.
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 13 lis 2009 16:19

orwa píše:
kocour píše:Pamatujte: co popíráte, to přitahujete! Proti čemu bojujete, to bojuje proti vám!
:roll: No Kocoure, ale to je přecíž samozřejmé a bez toho to nejde.

Ahoj,
no já to myslel spíše tak, že giftování, resp. cokoliv, co je proměnou zlého v dobré, je třeba dělat skrze emoce lásky. Ne boje, nenávisti či odporu. Protože v okamžiku, kdy přijmeš strategii oko za oko, zub za zub, padáš na úroveň svého soupeře. V absolutním slova smyslu jej posiluješ a přispíváš na misce vah na jeho stranu. Jen z pozice lásky a soucitu se zlem jej lze přetvořit v lásku. Možná, že to zní příliš obecně, ale tohle pravidlo platí všude, i zde. V úplně absolutní rovině totiž žádné zlo ani dobro neexistují, jsou to pouze opačné strany jedné duality, jejichž interferencí se proměňuje a realizuje naše bytí. Tato dualita je pak jen jedním ze základních pravidel a předpokladů hry, kterou na hřišti - zde na Zemi, tady a teď, hrajeme. Smyslem této hry, je pak znovuobjevování Tvůrce a nás v Něm skrze zkoušky a vše, co zde prožíváme. Toto vše nás očišťuje a učí - tvořivému, láskyplnému sebevyjádření, rozpomenutí se na naši pravou podstatu.
Takto vnímám i otázku giftingu - ne jako boj, ale jako tvořivý a láskyplný proces, kterým lze proměňovat v dobré. Chápu a rozumím ale i tomu, že ne každý může a musí se mnou souhlasit - život je nekonečně rozmanitý a proto krásný. Píšu jen o svém náhledu a své cestě. :)

Odpovědět