Podvratné skupiny "divných "lidí.

Máte otázku nebo odpověď?
Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 13 lis 2009 20:24

no taky výrazy typu "bojovat orgonitem" považuju za nevhodný. Kocour má většinou recht, nemá smysl do toho míchat nějaké negativní emoce, nenávist. Je to kontraproduktivní.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od cardej » 14 lis 2009 00:13

Ergo zkus se podívat na GRANO Salis- BRAINWASHING 1 - Bitva o vaši mysl. je to zajímavé.
http://chat.granosalis.cz/modules.php?n ... e&sid=1237

Uživatelský avatar
ergo
Příspěvky: 25
Registrován: 31 říj 2009 11:07

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od ergo » 19 lis 2009 13:19

Díky cardeji, velmi užitečný odkaz.
Jsou věci mezi nebem a zemí na které naše školská moudrost nestačí milý Horácio...
William Shakespeare

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Lugar » 23 led 2010 22:43

Týden jsem Vás pěčlivě pozoroval přes mobil, ale mobil mi neumožníl sem psát příspěvky. Po týdnu pozorného čtení jsem Vás tady povětšinou klasifikoval jako "lidi divné a živly podvratné" tzn. mou krevní skupinu! :D Tož mě tu máte ! Mám pocit že jsem mezi lidmi stejného smýšlení. A zahlédl jsem tu i pár ostraváků, což je velice dobře. Rád bych se tedy zapojil do spolupráce. Tak pokud jsem Vás moc nevyděsil, můžeme vyčistit oblohu nad Ostravou! Orgonitům a orgoniťákům zdar!!! ;)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od sophia » 24 led 2010 09:37

buď vítán, poslední týden to tady bylo docela ostřejší :lol:

Uživatelský avatar
Lugar
Příspěvky: 36
Registrován: 13 led 2010 23:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Lugar » 24 led 2010 14:22

Ono je to poslední dobou vůbec ostřejší....... :D

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od petra » 01 úno 2010 23:29

Další "šílenec" do našich řad. Co je ovšem zajímavé - ty reakce lidí pod článkem.
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... n-usa.html

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Zenko.Idane » 03 úno 2010 17:01

Zajímavé video jaké používají zařízení na hledání vidí všechno aji v noci, http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/7990013.stm

Zenko.Idane
Příspěvky: 495
Registrován: 29 črc 2009 02:31
Bydliště: Kosmonosy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Zenko.Idane » 14 lis 2010 02:44

EU: INDECT, projekt pro sledování chování občanů , návrh agenta (sw), který bude umístěn do počítačové sítě s úkolem detekovat abnormální chování , je to starší článek tak je možné že už zřejmě pokročili? :roll: 1984 :twisted: http://www.abclinuxu.cz/blog/Robert/200 ... ani-obcanu

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 14 lis 2010 09:42

Už delší dobu mám pocit, že tyhle nasírací články o tom, co všechno velký bratr umí, jsou právě a jen o tom: nasrat nás, vyvolat dojem, že si nás znásilní vždy podle své vůle, že jsme jen loutkami. Opak je ale pravdou! Máme neskutečnou moc, akorát se jí dobrovolně vzdáváme. Je načase přestat se nasírat a bát.

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od michala13 » 14 lis 2010 16:05

cardej píše:Ergo zkus se podívat na GRANO Salis- BRAINWASHING 1 - Bitva o vaši mysl. je to zajímavé.
http://chat.granosalis.cz/modules.php?n ... e&sid=1237
tááák a televízia je vytiahnutá zo zásuvky :lol: :lol: :lol:

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od michala13 » 14 lis 2010 16:12

kocour píše:Už delší dobu mám pocit, že tyhle nasírací články o tom, co všechno velký bratr umí, jsou právě a jen o tom: nasrat nás, vyvolat dojem, že si nás znásilní vždy podle své vůle, že jsme jen loutkami. Opak je ale pravdou! Máme neskutečnou moc, akorát se jí dobrovolně vzdáváme. Je načase přestat se nasírat a bát.
a ty nemávaš z ničoho nič stavy skoro až úzkosti, alebo paniky? a potom s tým musíš "bojovať" a trvá to kým sa dostaneš do pohody?? čo s tým :?:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Mike.Jt » 14 lis 2010 16:28

tak mi máme "podvratnou" organizaci už dlouho. Říkáme si SAO. Fungujeme an šumavě, a já ted sháním nové lidi do party v Praze. Většínou jde o sebezvdělávání, orgonity, magii / čístění okolí / odblokování energií / kontakt s astrálním světem .... atd. Snažíme se co to jde. Vítán je kdokoli kdo má chut na sobě pracovat.

ps jinak naprostej souhlas s kocourem. Není to boj. Přece by nebyl fér bojovat s někým jako jsou celonárdní vládnocí sítě. Všichni víme že nemají sebemenší šanci :lol:

Jinak jesli někdo bejvá v Praze tak určitě dejte vědět.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od am2 » 14 lis 2010 18:41

kocour píše:Už delší dobu mám pocit, že tyhle nasírací články o tom, co všechno velký bratr umí, jsou právě a jen o tom: nasrat nás, vyvolat dojem, že si nás znásilní vždy podle své vůle, že jsme jen loutkami. Opak je ale pravdou! Máme neskutečnou moc, akorát se jí dobrovolně vzdáváme. Je načase přestat se nasírat a bát.
Tyhle nasírací články jsou jako spousta jiných věcí dvoujsečnou zbraní:

Při správném použití mohou "nakopnout" lidi, aby začali na sobě pracovat a aby byli více pozorní a zodpovědní k tomu, co se kolem nich dějě.

Při nesprávném použití se to skutečně může zvrátit naopak v to, že člověk se bude bát cokoliv někde udělat, že ho jako hned vidí, a chystají proti němu útoky. Že nasranost z takových článků bude odvádět pozornost od duševní práce na sobě směrem k "těm zlým" venku.

Bohužel v mnoha těchto článcích je popsáno jen to, jakou velkou mocí, finančním zázemím a technologiemi disponuje druhá strana.
Ale jen málo článků upozorní i na to, že na straně dobra nestojí jen těch pár nadšenců, ale že za těmi nadšenci je obrovská podpora z "Vesmíru" (dosaďte si co chcete), kterou naznačuje Kocour.

Detaily k tomuto např. na http://www.wtc917.freevar.com v poslední části stránky (název podkapitoly "Jak lze pomoci").
Nebo http://jakynarodtakovavlada.angelfire.com , kapitola "I málo stačí".
Kdyby tato neviditelná podpora neexistovala, dávno by mocní své ovládací plány realizovali. Ale tato pomoc z "Vesmíru" nemůže být vzhledem k "svobodné vůli" prováděna automaticky, takže i tak je pozitivní stránka věci v rukou těch pár nadšenců.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 14 lis 2010 18:49

michala13 píše:
kocour píše:Už delší dobu mám pocit, že tyhle nasírací články o tom, co všechno velký bratr umí, jsou právě a jen o tom: nasrat nás, vyvolat dojem, že si nás znásilní vždy podle své vůle, že jsme jen loutkami. Opak je ale pravdou! Máme neskutečnou moc, akorát se jí dobrovolně vzdáváme. Je načase přestat se nasírat a bát.
a ty nemávaš z ničoho nič stavy skoro až úzkosti, alebo paniky? a potom s tým musíš "bojovať" a trvá to kým sa dostaneš do pohody?? čo s tým :?:
Každý má (nebo už jenom měl) své démony, každý má svou cestu, takže neexistuje jediná správná odpověď. Svoje první orgonity jsem odléval se strachem, dnes je dělám s láskou, odevzdáním a radostí - rozdíl v čase cca. rok. Co mi pomohlo nejvíc? Obrácení se k Světlu, ke tmě zády - obrazně i doslova. Kdo chce, ten najde. Pozůstatky strachů někdy zatnou, ale vcelku rychle mizí - teď už vím a mám vlastní praxí odzkoušené, že je to vždy na mě, jak a jestli vůbec nechám strach působit anebo jej odevzdám a nechám rozpustit Světlem.

Odpovědět