Podvratné skupiny "divných "lidí.

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Galliano » 14 lis 2010 20:37

Univerzální rada: Naplnit svá srdce k prasknutí bezpodmínečnou láskou. Je to rada, bez výjimky, pro všechny. Ale pozor, nezaměňovat skutečnou lásku za závislost (tak jak ji znají všichni - něco za něco). Skutečná láska je "dát a nic za to nechtít." Já se ji učím... není to jednoduchý ale občas se mi podaří vnímat svoje negativní emoce jakoby z nadhledu, bez toho aniž by mě to nějak vykolejilo. Je to hrozně zvláštní pocit a já za něj děkuju.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od michala13 » 14 lis 2010 23:29

Kocour ďakujem, skúšam to.. :) A orgonity odlievam s láskou a sláskou ich aj rozdávam,,,

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 15 lis 2010 17:46

Pokud někoho strašidelný články straší neba nasírají, je to jeho mínus. Ty emoce generuje sám. Ale dá se s tím něco dělat:)

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od michala13 » 15 lis 2010 17:56

Ja to beriem ako svoje veľké mínus, :oops: ale snažím sa s tým niečo robiť...

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od tatooovik » 18 úno 2011 21:47

Je to suprový nápad,rád by som sa zúčastnil ,ale ostrava je pre mňa ďaleko ,nie je takéto stretko niekde bližšie,trebars BV,HO ,ZN,UH respektíve niekde na západnom slovensku.Ešte sa chcem ospravedlniť v článku Dobré rady som sa podpísal ako Viktatoo čo je moje meno na inom fóre,prepáčte Tatooovik

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od tatooovik » 18 úno 2011 21:54

Ešte by som mal jednu prosbu,netýka sa tejto témy ,ale skúsim .Prosím niekoho kto má ,alebo vie zaobstarať DIAMANTOVÚ VODU ,veľmi by mi pomohol vopred ďakujem Tatooovik

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 19 úno 2011 11:56

tatooovik píše:Ešte by som mal jednu prosbu,netýka sa tejto témy ,ale skúsim .Prosím niekoho kto má ,alebo vie zaobstarať DIAMANTOVÚ VODU ,veľmi by mi pomohol vopred ďakujem Tatooovik
Voda je vynikající nosič informací, čili můžeš si ji jako diamantovou připravit i ty sám - jednoduše si ji naprogramuj: ideálně si najít nějaký čistý pramen (voda z kohoutku je energeticky často dost rozbitá) a z něj vodu napustit do skleněné lahve (plast není moc dobrý) a buď ty sám, nebo někdo, komu věříš a víš, že je energeticky čistý a bez zlých úmyslů, ti ji naprogramuje, tzn. vloží do ní pozitivní informace (hojnost, radost, láska, zdraví, mír...). Není to nijak těžké, stačí, když s vodou vědomě mluvíš: jednoduše jí vtiskneš svůj záměr, žádné extra rituály nejsou potřeba, ale pokud je umíš, je to plus - funguje to ale i bez nich. Do takové vody je ideální vložit očištěný (anebo i klidně pozitivně nabitý) křišťálový hrot a nechat jej v ní. Tuto vodu pak rozlét do lahví vždy tak, aby aspoň 1/10 byla té původní, naprogramované a zbytek dopuštěné z kohoutku - po cca. 2 - 3 hodinách se ta dopuštěná s tou původní energeticky spojí, čili stane se stejnou jako původní zdrojová a pak ji můžeš pít. Já mám doma 2 dvoulitrové petky v lednici a piju cca. 3 litry denně. Chuť je oproti té kohoutkové úplně někde jinde, je svěží a opravdu živá. Základem je původní diamantová voda, mám ji už nevím jak dlouho, takže něco z původního naprogramování tam je, ale faktem je, že často už při napouštění vody do petky se zbytkem původní vody naplňované vodě "žehnám", posílám jí své vibrace lásky a tak už ta původní diamantová voda je dotčena mými vibracemi a záměrem. U diamantové vody, u níž nevíš, odkud je, kdo ji připravoval, se můžeš bohužel i dočkat toho, že v ní budou destruktivní programy - nechci strašit, ale obezřetnost se vyplácí. Možná jako ideální základ by bylo použít jako zdrojovou vodu z léčivého pramene nebo vodu čerstvě vysvěcenou (ne už od někud donesenou, kde by mohla do sebe nacucnout negativní vibrace). Ideální je pak mít v lednici u této vody vložený orgonit, který čistí a zrychluje energii v jinak mrtvém prostoru lednice a pomáhá udržovat vodu energeticky čilou a zdravou. Delší stání vody (když ji nepiješ a máš ji pouze uskladněnou) může opět způsobit, že do sebe natáhne negativní vibrace ze svého okolí - voda je totiž mimo to, že je velmi vnímavá, taky velmi nestabilní a náchylná k přeprogramování, takže bacha na to :)

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od tatooovik » 19 úno 2011 23:21

Veľmi pekne a moc ďakujem za informácie o diamantovej vode , budem skúšať ,ešte raz ďakujem

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od tatooovik » 20 úno 2011 14:18

ahoj kocoure máš uvedené bydlište jih moravy môžeš upresnit alebo pošli na viking50@seznam.cz díky

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Hox » 23 úno 2011 10:57

před diamantovou vodou bych každého důrazně varoval - do její přípravy se připletli židé/kabalisté/rabíni, nevím, přesně, a "přidali" tam své programy. Jejím pitím do sebe tyhle programy nahráváte, a nevíte co jsou zač a jaký mají účel.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od vlady » 23 úno 2011 21:41

Naprostý souhlas.

michala13
Příspěvky: 99
Registrován: 28 črc 2010 01:58
Bydliště: Žilina

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od michala13 » 24 úno 2011 15:17

Varovanie platí aj v prípade vody, do ktorej vložím krištáľ, ktorý si sama očistím a nabijem? :?:

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Hox » 24 úno 2011 15:47

michala13 píše:Varovanie platí aj v prípade vody, do ktorej vložím krištáľ, ktorý si sama očistím a nabijem? :?:
ne, to se týkalo pouze diamantové vody, což je něco poněkud jiného než nějakým způdobem energetizovaná/vyčištěná voda. pokud tedy nemáš na mysli vkládat krystal do diamantové vody..

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od tatooovik » 25 úno 2011 22:08

Ahoj všetci zase sa vraciam k diamantovej vode ,včera 24.02.priletela moja dcéra z anglicka a priviezla mi cca 4 dcl vody z vodopádu na islande kde bola minulý rok v lete na dovolenke .Čo by ste povedali a aké názory máte na to , urobiť z nej vodu diamantovú bola mi prinesená z láskou a nabraná pre mňa skutočne z vodopádu.Taktiež mi boli prinesené rôzne kamienky horniny ,zväčša sopečného pôvodu ,ako aj popol zo sopky Eyjafjallajôkull čo vždy bolo je a bude pre mňa najväčší darček z dovoleniek pre mňa je to väčší darček ako keby mi kúpila na každý prst zlatý prsteň. Už toho bolo dosť ,teraz čakám na vaše odpovede Tatooovik Ďakujem

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Mike.Jt » 25 úno 2011 22:37

bejt tebou tak si jí dám vychladit dám do ní nabitý křištály a pochutnám si na ní

já osobně bych z ní udělal zelenej čaj, jelikož takové Gyokuro nebo alespon Tamaryokucha by byli určitě epochální !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět