Podvratné skupiny "divných "lidí.

Máte otázku nebo odpověď?
kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 26 úno 2011 10:59

tatooovik píše:Ahoj všetci zase sa vraciam k diamantovej vode ,včera 24.02.priletela moja dcéra z anglicka a priviezla mi cca 4 dcl vody z vodopádu na islande kde bola minulý rok v lete na dovolenke .Čo by ste povedali a aké názory máte na to , urobiť z nej vodu diamantovú bola mi prinesená z láskou a nabraná pre mňa skutočne z vodopádu.Taktiež mi boli prinesené rôzne kamienky horniny ,zväčša sopečného pôvodu ,ako aj popol zo sopky Eyjafjallajôkull čo vždy bolo je a bude pre mňa najväčší darček z dovoleniek pre mňa je to väčší darček ako keby mi kúpila na každý prst zlatý prsteň. Už toho bolo dosť ,teraz čakám na vaše odpovede Tatooovik Ďakujem
Určitě bych se té vody nebál - ono v podstatě vše, čeho se bojíš, to k sobě přitahuješ... Takže hurá, do množení vody, jak jsem ti psal minule - byla by škoda vodu pro jednou vypít a nenechat si její kousek v každém dalším litru, který si z její části připravíš. Ať už bude energetizovaná nebo ne, tak za tu přítomnou vzpomínku na přítomnost, která bude pitím minulé, ale přesto stále přítomné vody z vodopádu, to určitě stojí :)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od pepr » 26 úno 2011 15:19

No nevím, půl roku starou vodu skladovanou ve flašce bych moc nadšeně asi nepil.

tatooovik
Příspěvky: 18
Registrován: 01 pro 2010 23:48
Bydliště: Dojč 63 okr.Senica Slovakia

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od tatooovik » 26 úno 2011 17:48

No keby som Ti nalial do pohára určite by si nespoznal že je vo flaši 1/2 roka .

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 26 úno 2011 19:23

pepr píše:No nevím, půl roku starou vodu skladovanou ve flašce bych moc nadšeně asi nepil.
No je fakt, že ta voda už za tu dobu nachytala spoustu jiného balastu ze svého okolí. Ale když se smísí s čerstvou, tak by to nemělo moc vadit...

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od pepr » 26 úno 2011 22:07

Možná trochu sterilizovat v mikrovlnce? :D

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Mike.Jt » 26 úno 2011 22:43

tak to tu vodu můžeš rovnou vylejt do záchodu ! :D
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 02 bře 2011 19:10

poté, co na letišti prošla tvrdým rentgenem, už tak úžasná nebude :mrgreen:

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 06 bře 2011 20:46

Pokud téma diamantové vody někoho skutečně zajímá a nechce jen blbě plkat o něčem, co vůbec nezná, může začít třeba tady: http://druidova.mysteria.cz/ZDRAVA_VYZI ... 20VODA.htm

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Hox » 06 bře 2011 23:12

kocour píše:Pokud téma diamantové vody někoho skutečně zajímá a nechce jen blbě plkat o něčem, co vůbec nezná, může začít třeba tady: http://druidova.mysteria.cz/ZDRAVA_VYZI ... 20VODA.htm
já o ní četl celkem dost... vypadá to úúúúžasně, ale ve světle informace, že se k ní připletli židé/kabalisté a nahráli do ní své "kódy", se všechny ostatní informace stávají zcela irelevatní, toto by mělo každému stačit aby od toho dal ruce pryč... ps. nejsem zdaleka sám, kdo před ní varuje

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 07 bře 2011 19:14

Hox píše:
kocour píše:Pokud téma diamantové vody někoho skutečně zajímá a nechce jen blbě plkat o něčem, co vůbec nezná, může začít třeba tady: http://druidova.mysteria.cz/ZDRAVA_VYZI ... 20VODA.htm
já o ní četl celkem dost... vypadá to úúúúžasně, ale ve světle informace, že se k ní připletli židé/kabalisté a nahráli do ní své "kódy", se všechny ostatní informace stávají zcela irelevatní, toto by mělo každému stačit aby od toho dal ruce pryč... ps. nejsem zdaleka sám, kdo před ní varuje
Mně fascinuje, jak se mají všichni potřebu stavět na jednu či druhou stranu - buď je něco jen černé nebo zase jen bílé. Já o diamantové vodě zas tolik nevím, na webu se dají najít jak neskonale skvělé, tak i do pekla shazující články nejen o tomhle, ale o čemkoli jiném. Soudit proto jen podle toho, co kde jaký chytrák (a kdo ví, proč?) napsal, tak bych se bál vylézt z baráku, protože hned za dveřmi na mě čeká vrah s brokovnicí anebo mě na prvním přechodu přejede auto :)
Vše stvořené je v první řadě výsledkem projevené informace. U diamantové vody tomu není jinak - tím spíš, že voda je skvělý nosič informací. Takže ano, je docela možné, že se do ní někdo pokusil nahrát informace - a třeba to byl i kabalista. Anebo dokonce sám rohatej! No a co? Každý z nás má takovou sílu myšlenky, že dokáže programovat libovolnou vodu přesně dle svých záměrů! Programujeme realitu, nejen vodu! Tak čeho se, sakrakrucipísek, pořád kdo bojí??? To jste všichni pořád takoví ustrašenci nebo vás jen baví hrát si na hříšníky a svaté? My všichni tvoříme svou realitu! Každý z nás, bez výjimek. Jak se potom bát někoho, kdo možná ani neexistuje, že nám páchá něco, co nejspíš možná ani nepáchá? Všude jen samé domněnky, konspirace, záhady a pomluvy. Za zlo může někdo jiný, za programování naší reality taky zodpovídá někdo jiný, nám akorát zbývá odžít to, co nám tady někdo jiný připravil... No to snad ne!!!
Je na čase se konečně probrat, přestat blbnout a hlavně se nebát. Protože každého strašáka jsme si vždy museli stvořit my sami - ve své hlavě, svými strachy, svými přesvědčeními.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Hox » 07 bře 2011 23:01

buď něco je v pořádku, nebo není, je to takhle jednoduché....

ale měl by ses ptát jinak, ohledně diamantové vody - myslíš že je rozumné do sebe lít něco, o čemž nevíš přesně, co to je a co to dělá? ;)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 07 bře 2011 23:19

Hox píše:buď něco je v pořádku, nebo není, je to takhle jednoduché....

ale měl by ses ptát jinak, ohledně diamantové vody - myslíš že je rozumné do sebe lít něco, o čemž nevíš přesně, co to je a co to dělá? ;)
piju tuhle vodu dewnně dva litry už několik let a je mi skvěle! takže vím, co to dělá. žádné bububu se nekoná, alespoň ne v mém případě. samozřejmě někdo jiný může mít vodu zakletou a narostou mu kvůli tomu z toho rohy a kopyta :)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od am2 » 08 bře 2011 00:29

otázka je, jestli piješ skutečně diamantovou vodu, tedy tu původní
podle mě sis ji dávno za tu dobu přeprogramoval
což považuji za pozitivní - raději své osobní, třebas ještě nedokonalé, než cosi cizí neznámé, třebas údajně božské

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od Ondřej » 08 bře 2011 12:04

Kocoure, jsi Žid?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Podvratné skupiny "divných "lidí.

Příspěvek od kocour » 08 bře 2011 17:07

Ondřej píše:Kocoure, jsi Žid?
Ne. Proč se ptáš?
am2 píše:otázka je, jestli piješ skutečně diamantovou vodu, tedy tu původní
podle mě sis ji dávno za tu dobu přeprogramoval
což považuji za pozitivní - raději své osobní, třebas ještě nedokonalé, než cosi cizí neznámé, třebas údajně božské
Takže připouštíš, že vodu si může přeprogramovat každý sám? V tom případě pak není se čeho bát!

Odpovědět