Nabíjení křišťálu

Máte otázku nebo odpověď?
Criters
Příspěvky: 6
Registrován: 06 pro 2009 00:34
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Nabíjení křišťálu

Příspěvek od Criters » 31 led 2010 20:52

Ahoj všem,
Teprve začínám a chystám se odlévat první dávku TB. Jinak doma žádná nemám. CB už vůbec ne :)
Dá se v tomto období nějakým způsobem nabíjet surový křišťál ?
Slunce stále né a né vykouknout. Téměř všude se dočítám o nabíjení pomocí CB nebo TB+slunce...

Dala by se použít pyramida, nebo předat vlastní energii při meditaci ?

Dík moc za všechny rady :)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od kocour » 31 led 2010 22:24

V první řadě: čístit, čistit, čistit!!! I měsíc je možná málo. Koupat vodě (ve sklenici), často vodu měnit. Nikdo neví, odkud původní křišťál přišel a s jakými programy. Až v okamžiku kdy jsi jseš jistý (to musíš poznat sám...), můžeš započít s nabíjením. Pyramida v zásadě pouze propojuje dvě světla, tzn. nabíjí polaritu Slunce i Měsíce, na Slunci nabíjíš poute Slunce, ne Měsíc.
Programování je ale o něčem jiném. Je to o tvarování úmyslu. Což jde ruku v urce s čistotou křišťálu, jeho nabitím a čistotou úmyslu programujícího...

Criters
Příspěvky: 6
Registrován: 06 pro 2009 00:34
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od Criters » 31 led 2010 23:28

Díky za bleskovou odpověď :)
Čistím, čistím. V noci je nechávám volně ve vodě, ráno dám na pár minut pod tekoucí vodu a pak zase do nově nalité vody. Dál opakuji párkrát přez den. Myslím že čištění by už mohlo být hotové.

Někde tady na fóru jsem četl o způsbu čištění pod proudem vody od pár minut po několik hodin.

Měsíc je fakt dlouho. Jistě se nemá nic uspěchat, ale jsem dost natěšený na první kousky.

O programování mám načteno hodně, jen to musím zkusit na ostro a dále vylepšovat. :)

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od PodAkt » 01 úno 2010 17:40

Orgonity sice nevyrábím, ale na čištění kamenů, šperků apod. používám tuhle krabičku, zdá se, že funguje dobře.
http://www.tetakaterina.cz/e-shop/produ ... l?katID=30

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od Ondřej » 01 úno 2010 18:32

Pyramida je na nabíjení dobrá. ne ale při tuhnutí prysk.
Měsíc čistit? A co?
"zdá se, že funguje dobře." -tak zdá se nebo ověřeně funguje dobře?

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od PodAkt » 01 úno 2010 22:52

Když píšu zdá se, tak myslím zdá se ;)
Pocitově - např. když jsem dostala šperk který prošek kdo ví kudy a nechtěla jsem ho nosit kvůli špatnému pocitu, co jsem z něj měla, tak po vložení do krabičky to bylo pryč a nošení bylo zcela OK.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od Aerosmith » 02 úno 2010 00:06

Není to sugesce, když máš pocit?? Chtělo by to, aby krabičku někdo otestoval kyvadlem nebo se třeba cardej zeptal...

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od PodAkt » 02 úno 2010 00:19

Doufám, že ne :D
Fakt si to nemyslím, z toho obchůdku toho mám víc a v podstatě všechno funguje, jak má, snad bych si to nevsugerovala u deseti různých věcí.
Učím se pracovat s kyvadlem, takže jsem to teď zkusila otestovat a prý funguje, jak je psáno v popisu. Nicméně vzhledem ke svým malým zkušenostem s kyvadlem bych věřila spíš tomu mému pocitu.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od Ondřej » 03 úno 2010 14:01

OK, mám taky indicie, že tetka K. umí dobře programovat:) Zkus se zeptat kývadla zda existuje nějaké nulagramové fuj, co ta krabička vypucovat nedokáže... jo? To by mě zajímalo, dík.

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od PodAkt » 03 úno 2010 14:50

:D Zkoušla jsem tu formulaci, ale dostala jsem rozporuplné odpovědi. Takže jsem se zeptala, jestli je něco negativního, co nedokáže odvést - ne (+ potvrzení - "je toto pravda" - ano), jestli je vhodná po čištění křišťálů na orgonity (ano + potvrzení ano) a jestli je pak potřeba s těmi křišťály dělat ještě něco - ne (+ potvrzení OK).
Ale byla bych ráda, kdyby to ověřil ještě někdo, opravdu se s kyvadlem teprve učím.

key-loss
Příspěvky: 1
Registrován: 31 bře 2010 21:42

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od key-loss » 14 dub 2010 18:17

zdravím, jsem tu nový, zatím mám jen tři malé orgoše ze sádry, ale potřeboval bych poradit s něčím trochu jiným. Mám doma už druhý křištálový hrot ( kolem 400 g) a prostě mi ty hroty praskají...uplně nepochopitelně se " drtí" hrany, nebo se objevují v kamenu poškození jako při "průstřelu". zajímám se o kameny poměrně krátce, přitáhlo si mě to, sbírám informace, zatím jsem slyšel jen že to neni normální když se tohle děje, ovšem nedostal jsem nikde vysvětlení, nebo alepson doporučení co s tím dělat. Kameny nabíjím na slunci a čistím pod tekoucí vodou 1x týdně, toho slunce ale není poslední dobou moc. Můžete mi poradit nebo správně nasměrovat ? :-) Díky

PodAkt
Příspěvky: 28
Registrován: 31 led 2010 22:59

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od PodAkt » 14 dub 2010 23:53

Nemůže to být tím, že se pohybuješ v nějakém silně negativním prostředí? Moc velký přehled o tom nemám, ale mám dojem, že křišťál absorbuje negativní energie a když jich je moc, tak praská. Možná by pomohlo častější čištění.
Také jsem našla tohle:
Čištění a nabíjení:
Čistí se pod proudem vody nebo v misce s vodou, nabíjí se na přímém slunci (s výjimkou Brazilského křišťálu, který je citlivý na slunce a nabíjí se pouze v noci).
( http://tajemno.najdise.cz/kamen/kristal )

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od Ondřej » 15 dub 2010 21:22

Brazilský SiO2 že nemá rád slunko? To jsou věci... :roll:
Tu vodu bych na ně pouštěl mnohem častěji a pozvi si telestéta apod.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od junak » 05 lis 2010 16:02

Dobrý deň, takže tu mám novú osobnú skúsenosť s nabíjaním a čistením kryštáľov a kameňov.Dnes oblačný deń sa zmenil na celkom slnečný po tom čo som urobil "očistu" a vystavil na slnko.Darmo sa snažili zamlžiť oblohu svetlo je silnejšie.

Takže potvrdzujem že čistenie a nabíjanie má svoj význam.Nič nové ale potvrdzujem. :mrgreen:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Nabíjení křišťálu

Příspěvek od Mike.Jt » 05 lis 2010 17:45

NA křištály je hodně účiná tekoucí voda. Jak voda do krystalu naráží tak se tím ještě víc aktivuje.
Jinak poslední dobou sem četl, a mylsím že to dává smysl, je že krystaly se nejlépe nabijou při styku se zemí.
Byly její součástí. Proto je prej super dát křištály např ke kořenům starého stromu. Stačí na pár minutek.
Jinak určitě vše pude myšlenkou nebo i kyvadílkem.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět