Sny...

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Michael
Příspěvky: 473
Registrován: 29 srp 2009 12:47
Bydliště: doma a v okolí

Re: Sny...

Příspěvek od Michael » 22 dub 2010 21:30

já zase viděl na obzoru spousty letadel, bombardování a výbuchy a hned jsem věděl, že je to v prdeli, že už "to" začalo - na nic jsem nečekal a utíkal pryč - bylo to hoodně intenzivní a hoodně nepříjemny :|

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Sny...

Příspěvek od levi » 22 dub 2010 22:00

To Mike.Jt: Tak to bylo stejný. Stejný barvy, pomalu rostl, úplný ticho okolo. A taky to bylo za něčím - v mém případě za budovou pošty, ve tvém případě za kopcem. Jen ten můj bouchl ve dne :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Sny...

Příspěvek od Mike.Jt » 22 dub 2010 22:12

ono jako čas to bylo ve dne ( nevim proč ale prostě to bylo ) ALe všechno totálěn setmělo. To na tom bylo nejděsivější. Vim že by to mělo zářit a tak, ale ono to svítilo temně červeným světlem faakt divný.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Sny...

Příspěvek od Galliano » 23 dub 2010 21:16

Mě se zdálo, že zmizeli všichni lidi z okolí našeho paneláku, ze země vystupovaly sloupce páry, všechno bylo dočervena, země začala praskat, jakoby se na okolní krajinu začaly snášet stíny, vyběhl jsem do našeho jedenáctýho patra, kde jsem si myslel, že budu v bezpečí a na to všechno jsem se koukal z okna... Bylo to deprimující a já si pamatuju děs a zoufalství...Hm...
Jinak Michaeli... spousty letadel na obzoru jsem viděl taky... resp. se mi o nich zdálo... byly to všechny možný druhy letadel, ze všech letišť, jako by si všichni mysleli, že jediná záchrana před smrtí je v letadle... Já byl na zemi a věděl jsem, že všichni v těch ledadlech zemřou... Letadla začala padat a já to vyděšeně a zoufale sledoval...
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

jINDRICH
Příspěvky: 29
Registrován: 31 srp 2009 20:52

Re: Sny...

Příspěvek od jINDRICH » 09 kvě 2010 20:33

rastoo píše:Raz som mal sen, bolo to po branom cviceni na zakladnej skole kde nam vysvetlovali co robit v pripade vybuchu atom.bomby.Snivalo sa mi ze buchla atomka a ja v tom strese som nevedel ci si mam teraz lahnut patami k hribu ci hlavou a len som tam pobehoval az som sa prebral :D .blbost ne?
Skutečnou pravdou je, zastavit se dívat se, protože to uř víckrát v životě n e s p a t ř í š.
No ale dle možností patama k výbuchu, tím je i více chráněna hlava - oči, ale zas je to jen teorie-

jiřík
Příspěvky: 94
Registrován: 28 srp 2010 17:16
Bydliště: Pacov

Re: Sny...

Příspěvek od jiřík » 28 srp 2010 17:38

treba vam pri identifikaci smyslu a duvodu vasich snu pomuze tenhle snar jestli ho neznate.je nejlepsi co znam,proste "funguje" :)

http://www.medo.cz/jaromir/kniha_snar/index.html

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Sny...

Příspěvek od am2 » 28 srp 2010 18:33

díky! (jsou tam idalší knihy http://www.medo.cz/jaromir/index.html )

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Sny...

Příspěvek od levi » 17 zář 2010 22:57

Další sen, před dvěma dny.
Jsem na nějakém "temném" místě, je to tam oplocené - drátěné pletivo. Atmosférou mi to trochu připomíná nacisty za 2. světové, ale je to současné, jakoby jejich pokračování do - teď mě napadlo do novověku, nevím proč. Chtěla jsem původně napsat do současné doby, ale třeba to slovo má nějaký význam.
Ploty mi až tak nevadí, z mnoha svých předchozích snů umím lítat a už si jsem touto dovedností poměrně jistá. V prostoru jsou natažené dráty, vedení elektrického proudu. Z minulých snů vím, že pokud narazím do drátů, přijde bolest, která mě donutí se probudit.

Každopádně - proč ten sen sem píšu: Nechci vedení podlétávat, protože dole"cosi" je, co by si mě rádo stáhlo k sobě. Tedy to beru horem. A vtom mě překvapí obrovská bolest. Abyste rozuměli, já tu bolest cítím i v denní realitě, pokud třeba autem projíždím pod vedením vysokého napětí a speciálně pokud se třeba otevřu a naladím na "intenzívnější vnímání", pokud před tím průjezdem zapomenu udělat si okolo aury ochranné vajíčko. No a nad dráty to je v mém snu ještě mnohem mnohem horší. Zkouším ve snu, kam až "bolavá oblast" sahá a je to do stovek metrů, možná i dál (výš). Ale je to skutečně jen nahoru.

Přemýšlím o tom už druhý den a mám dvě možná vysvětlení. Jedna možnost - dráty fungují jako ploty, jako rozdělení oblastí reality. Za drát se nedostanete, pokud neumíte hoooodně vysoko lítat - a to není jen tak. Díky tomu jedna oblast nekomunikuje s druhou, lidé nekomunikují mezi sebou navzájem. Je to prostředek kontroly. V běžném životě se nad nimi nepozastavíte, skoro si jich nevšimnete. Ale víme někdo z nás, co vlastně všechno oddělují? V jedné Pogačnikově knížce jsem četla o tom, jak dvě souběžná vedení vysokého napětí přerušila zemskou ley-line, energetickou dráhu. A jak ji opět různými technikami spojovali dohromady.
Ale co když jsou pro nás důležité i mnohem jemnější cestičky, proudy energií, které tak nejsou schopny proudit?

Druhá možnost - dráty posílají něco nahoru. Obrana to nebyla, byl to útok. Na co útočí? Proč? Tato možnost mi přijde méně pravděpodobná, možná tu první jen nějak doplňuje, nevím.

Máte k tomu někdo nějaký nápad?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Sny...

Příspěvek od Mike.Jt » 17 zář 2010 23:04

To tou přerušenou komunikací může něco do sebe mít. Ty dráty jsou někdy fakt nesmyslně, a možná to fakt zabraňuje propojení lidí mezi sebou. Může např působit orgonite jako zesilovač kterej dokáže tu bariéru narušit, nebo informaci dát tolik energie aby tu bariéru prorazila ... ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět