druh kovu

Máte otázku nebo odpověď?
crovax
Příspěvky: 4
Registrován: 18 dub 2010 13:05

druh kovu

Příspěvek od crovax » 18 dub 2010 13:14

dobry den vsetkym.
o orgonite som sa nahodou dozvedel vcera, takze zatial nemam moc dobre jasno v ziadnej oblasti co sa toho tyka. zvazujem ze nejake kupim, ale zaroven ma zaujalo, ze sa daju vyrobit. mam vsak obavu, ze ak ho aj vyrobim, nieco urobim zle a bude v lepsom pripade nefunkcny.
preto by som chcel poprosit o zhrnutie informacii aj ked viem, ze dokopy to na fore niekde je.

1. aky druh kovovych pilin sa pouziva, pripadne aky nieje vhodny a ake ma byt rozpatie velkosti pilin

2. zalezi na druhu a velkosti polodrahokamu/krystalu, ci sa to iba viaze v pomere na velkost orgonitu, co je ho velkost moze zmenit?pripadne kolko % obsahu ma tvorit

3. pokial by som rad nejake doma mal, je jedno ci si vyrobil, alebo kupil, aka velkost sluzi na co?

4. rad by som sa opytal aj na signal. orgonit iba signal, napr wifi robi neskodnym, ale v zasade ho nerusi,ci?

5. zivica/pryskirice moze byt vo vseobecnosti, alebo je tiez urcity druh?

za odpovede vopred dakujem, kazdopadne pokial by mal niekto dalsie informacie, budem rad ak mi ich poslete na crovax@post.sk

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: druh kovu

Příspěvek od sophia » 18 dub 2010 15:19


Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: druh kovu

Příspěvek od Ondřej » 19 dub 2010 17:47

Vrchol shnilosti crowaxi.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: druh kovu

Příspěvek od Aerosmith » 19 dub 2010 18:38

Přesto, že ti to Ondřej podal natvrdo, nemohu než souhlasit. Mám štěstí, že jsem na fóru od prvních dní jeho existence a téměř každý den na něj chodím, aby mě něco neuteklo. Takže mám přehled o všem co se zde šustne. Pro vás nové to bude truchu pracné, ale ujišťuju tě.Je zde opravdu všechno...

crovax
Příspěvky: 4
Registrován: 18 dub 2010 13:05

Re: druh kovu

Příspěvek od crovax » 19 dub 2010 19:36

kazdy to nazyva inak. ale ludia su rozni. mne nikdy nerobilo problem niekomu priamo odpovedat na otazku, pretoze tych par minut mi za to stalo. pokial ste ini a nemate zaujem ludom odpovedat, usetrite si podobne prihluple komentare, vy mozno ano, ja urcite nemam odhadujem 2-3 dni aby som sa prehryzol kopou informacii, spamu a rovnako dezinformacii, ked sa to da podat jednoduchsie.
ale kazdopadne dakujem, aspon viem aka komunita tu sidli

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: druh kovu

Příspěvek od Aerosmith » 19 dub 2010 20:33

crovax píše:kazdy to nazyva inak. ale ludia su rozni. mne nikdy nerobilo problem niekomu priamo odpovedat na otazku, pretoze tych par minut mi za to stalo. pokial ste ini a nemate zaujem ludom odpovedat, usetrite si podobne prihluple komentare, vy mozno ano, ja urcite nemam odhadujem 2-3 dni aby som sa prehryzol kopou informacii, spamu a rovnako dezinformacii, ked sa to da podat jednoduchsie.
ale kazdopadne dakujem, aspon viem aka komunita tu sidli
Crovaxi neblázni. Je mnoho věcí kolem orgonitu, které nejsou dogmatem a stále se k něčemu dopracováváme. A to právě na základě nejen převzatých věcí, ale hlavně osobními zkušenostmi a zkoušením. Nemyslím, že "prokousávání" fórem je ztráta času a čtení spamů. A protože jsem tady od začátku tak vím, že tato komutita je skvělá. Jo a odpovědět na těch tvých "pár" otázek nejde několika slovy. V podstatě je v nich obsah tohoto fóra... ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: druh kovu

Příspěvek od Ondřej » 19 dub 2010 20:44

:lol: Crovaxi, ty ses o orgonitu dozvěděl včera a už tu píšeš hafo otázek na ty nejzákladnější věci a chceš aby ti někdo všechno strčil pod nos? nechceš náhodou aby ti někdo ten orgonit i vyrobil a poslal zadarmo? Jejda ty nemáš 3 dny? Víš jak dlouho to trvalo mě než jsem ho začal vyrábět? Dva roky.

Uživatelský avatar
rastoo
Příspěvky: 82
Registrován: 25 čer 2009 23:53

Re: druh kovu

Příspěvek od rastoo » 19 dub 2010 21:21

crovax píše:dobry den vsetkym.
o orgonite som sa nahodou dozvedel vcera, takze zatial nemam moc dobre jasno v ziadnej oblasti co sa toho tyka. zvazujem ze nejake kupim, ale zaroven ma zaujalo, ze sa daju vyrobit. mam vsak obavu, ze ak ho aj vyrobim, nieco urobim zle a bude v lepsom pripade nefunkcny.
preto by som chcel poprosit o zhrnutie informacii aj ked viem, ze dokopy to na fore niekde je.

1. aky druh kovovych pilin sa pouziva, pripadne aky nieje vhodny a ake ma byt rozpatie velkosti pilin

2. zalezi na druhu a velkosti polodrahokamu/krystalu, ci sa to iba viaze v pomere na velkost orgonitu, co je ho velkost moze zmenit?pripadne kolko % obsahu ma tvorit

3. pokial by som rad nejake doma mal, je jedno ci si vyrobil, alebo kupil, aka velkost sluzi na co?

4. rad by som sa opytal aj na signal. orgonit iba signal, napr wifi robi neskodnym, ale v zasade ho nerusi,ci?

5. zivica/pryskirice moze byt vo vseobecnosti, alebo je tiez urcity
za odpovede vopred dakujem, kazdopadne pokial by mal niekto dalsie informacie, budem rad ak mi ich poslete na crovax@post.sk


Skusim ti len v skratke odpovedat na tvoje casto kladene otazky, asi to tomu foru dlhujem, tiez som sa kedysi skor pytal ako cital :)

1.ocelove, hlinikove, medene, mosadzne, bronzove atd. kdesi som cital ze sa nehodia olovene.Na velkosti zalezi, idealne su asi co najmensie, alebo ich kombinovat, ja pouzivam co najmensie.

2.kristal by mal byt tak akurat, neviem ci sa to da udat v % , tak nejak primerane :) to som ti asi nepomohol.

3.hmm, ak si ho vyrobis nic tym nepokazis akurat mozno nebude mat taku ucinnost ako tie co uz ma ten co vyraba niekto uz dlhsie a ma stym bohatsie skusenosti, ale ak si ho nevyrobis tak tie skusenosti asi neziskas.

4.wifi nerusi, zrus si ho sam, len ti skodi :), pichni si do compa kabel :)

5.epoxid v zasade co najlacnejsi :)

Tak asi som ti velmi nepomohol, ale na vsetko prides aj sam, najlepsie ak sam zacnes vyrabat a delit sa zo skusenostami s ostatnymi.Hlavu hore :|

petra
Příspěvky: 288
Registrován: 12 zář 2009 17:35
Bydliště: Brno

Re: druh kovu

Příspěvek od petra » 19 dub 2010 22:09

Ahoj crovax,
tady má Orwa návody i s fotkama http://www.orwa.wbs.cz/Navody.html

crovax
Příspěvky: 4
Registrován: 18 dub 2010 13:05

Re: druh kovu

Příspěvek od crovax » 20 dub 2010 00:31

rastoo diki za odpovede, som rad ze sa niekto nasiel, ale kazdopadne som rad, ze ostatni povedzme 'prehliadli' moje chvilkove neovladnutie sa a ostrejsi prispevok.

Uživatelský avatar
Hox
Příspěvky: 351
Registrován: 25 kvě 2009 08:35
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: druh kovu

Příspěvek od Hox » 20 dub 2010 05:59

epoxidová pryskyřice je na orgonit zbytečná, bohatě stačí nejlevnější polyesterová, havelpol1

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: druh kovu

Příspěvek od Aien » 20 dub 2010 07:37

Ještě je důležité přistupovat k výrobě ve sluníčkové náladě , zapomenout na všechny starosti, myslet na modré nebe bez chemka (teď je, tak si to všichni zapamatujme ), zdravou přírodu, případně si představit, že orgoš je hračka pro koťátko, prostě dát do toho lásku k Zemi.V žádném případě se nevztekat, to je lepší si jít zahrát fotbal a vyřádit se.Mějte se zlatíčka!

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: druh kovu

Příspěvek od Stisko » 20 dub 2010 11:42

Musím dodat maličkost, před nedávnou dobou, jsem se tu také topila v moři mně neznámých informací, a připadalo mi toho balastu okolo spousty. Ale čím víc jsem toho přečetla, tím víc jsem o orgonitech pochopila, a hlavně je tu spousta zkušeností, které by se daly platit zlatem, které když budeš vnímavý Tě posunou o x let zkoušení dopředu. Děkuju vám, kdo jste nám tu cestu takhle ulehčili. A uplně nejvíc toho zjistíš, když se do toho pustíš, pak je to teprve škola!! No a jinak taky nahoře v pravém rohu je okénko hledej, o kterém jsem se dozvěděla od Ondřeje asi po 2 měsících pročítání a pročítání. Nikdy dřív jsem na žádném fóru nebyla, tak mně ani nenapadlo něco podobného hledat :lol: . Ale znovu zdůrazňuju, to pročítání mi hodně dalo :!:
Jinak krásně shrnuté co je vše třeba k výrobě je:
http://orgo-net.blogspot.com/2009/02/ud ... gonit.html
Zkus pár kousků a pak teprve uvidíš co budeš mít otázek. :lol:

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: druh kovu

Příspěvek od Galliano » 22 dub 2010 20:13

Aien píše:Ještě je důležité přistupovat k výrobě ve sluníčkové náladě , zapomenout na všechny starosti, myslet na modré nebe bez chemka (teď je, tak si to všichni zapamatujme ), zdravou přírodu, případně si představit, že orgoš je hračka pro koťátko, prostě dát do toho lásku k Zemi.V žádném případě se nevztekat, to je lepší si jít zahrát fotbal a vyřádit se.Mějte se zlatíčka!
Tohle je pro orgonit životně důležité, rozhodně bych to nepodceňoval.
Dále také vyrábět co nejdále od zdrojů rušivého elektromagnetického vlnění, tzn. příroda pod otevřeným nebem.
Ale ta pozitivní nálada, láska v srdci a slunce v duši, hraje jednoznačně prim!
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: druh kovu

Příspěvek od Mike.Jt » 22 dub 2010 20:18

Jaký je váš názor na pouštění hudby během přípravy a tvrdnutí.
Napadlo mě, jestli by se krásné vibrace Mozarta přenesly do tý pryskyřice když tuhne.
Ale hudba by byla z repráků a patrně napájená notebookem což je zdroj DOR. Tak jestli by to nebylo kontraproduktivní.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět