vady ve výrobě TB

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

vady ve výrobě TB

Příspěvek od kozma » 06 kvě 2010 18:20

Hoj lidi, mám pár otázek... doufám že neotrávím příliš pakliže jsou již někde zodpovězeny, heh.
Včera jsme vyrobili naše první tři TB v životě :) ukázalo se, že u několika jsme nesmíchali důkladně špony s pryskyřicí a tak to má na okrajích díry odkud nějaké drobnější i vypadnou... ale jinak krystal nikde neštrčí a je spolehlivě zalitej v orgonitu.. předpokládám že to na funkci moc neubírá, ne ? Nebo ano ? příště budem mít víc praxe :)

Otázka druhá, koupil jsem vedle krystalů i několik krystalů záhnědy a do dvou TB dal místo čistého křištálu záhnědové krystaly. Vyšel jsem z názoru, že záhněda je nečistý křištál a obojí je z křemíku a snad to bude všechno fungovat také...
... co myslíte ?

Ocením vaše názory gifteři moji

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: vady ve výrobě TB

Příspěvek od Linuxak » 07 kvě 2010 20:40

Ty díry by, co já vím, neměly nijak extra vadit. Myslím si, že ale není problém nalít do té formy, v které jste to lili, znovu trochu pryskyřice a dát do té formy ten nezalitý orgonit.

Záhněda také funguje v orgonitu, křišťál (křemen) má různé zabarvené podoby: růženín, ametyst, citrín, achát, záhněda... Všechno je to SiO2. Každá odrůda má trochu jiné vlastnosti, často se řídím touto tabulkou: http://www.zdraviproradost.cz/!fs/seznam-nemoci.pdf např. člověku, který trpí migrénami, dělám orgonit z ametystu.

Snad jsou mé domněky správné, budu rád, když se vyjádří ješčtě ostatní.
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: vady ve výrobě TB

Příspěvek od Ondřej » 07 kvě 2010 21:26

ty bubliny jsou právě jeden z důvodů proč jsem přešel na prášeček... Záhnědu je řekl bych škoda dávat do obyč orgonitu. Je dražší a má trochu jiný "esoterický" vlastnosti. Vyhledej si to.
Ametyst na migrénu je taková klasika. Bohužel ale neřeší primární příčinu, ta není v nedostatku ametystu.

Mám najednou nepochopitelný problémy s praskáním věcí, který dřív nepraskaly. Samozřejmě žádná změna ve výrobě a dokonce i používám pomalejší peroxid a stejně to praskne. Je na tom někdo podobně? Typicky Havelpol 1. Ale novou várkou to není. Začalo mi to praskat už u zbytků rok a půl staré.

loveforgifting.com je v čudu :cry:

Uživatelský avatar
Linuxak
Příspěvky: 67
Registrován: 22 říj 2009 19:17

Re: vady ve výrobě TB

Příspěvek od Linuxak » 07 kvě 2010 21:55

S praskáním ti já bohužel neporadím. Mohl bys měl prosím, Ondřeji, někam nasměrovat s tím bojem proti bolení hlavy. orgonit neřeší primární příčinu, dobře, co mám tedy dělat lepšího? Určitě asi přesunout postel od geopatogenních zón, ale já jsem právě udělal orgonity proti migréně dvoum spolužačkám, které jsou vůči esoterice jako většina obyvatel skeptickém, jedna z nich je křesťanka a vůbec se divím, že ode mne příjmula takovou pohanskou věc. Nevím, jak bych jí jinak mohl pomoci, kromě toho, že giftuju. Možná, že to má z toho, že se furt šprtá... Ta druhá zase má sníženou hladinu stresu - psychická vada, je to normální fajn veselá holka, ale prostě když má být zkoušená ve škole, začne brečet, i když všechno ví...

Určitě by bylo dobré najít prvotní příčinu, ale nevím, zda je to v mých silách a zda to ty lidi chtějí tím - esoterickým - způsobem řešit a zda těmto způsobům vůbec věří. Budu rád, když mě nasměruješ k nějakým informacím, díky moc.
Berme to s nadhledem.
Snažím se informace o orgonitu a souvisejících věcech shrnout do jedné ucelené orgonitové otevřené encyklopedie... Zatím nic moc http://orgowiki.mzf.cz

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: vady ve výrobě TB

Příspěvek od Ondřej » 08 kvě 2010 17:18

Uf, to může být pěkně široká paleta příčin. Nedostatek orgonitu to určitě nebude. Obratle, biochemie, metabolismus, psychika atd... Chce to diagnostiku u vícero lidí. Pokud věří pouze dochtorům, tak je v pr...

Odpovědět