veľkosť orgonitu

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od sophia » 08 srp 2010 09:46

digitální budík co nejdál od hlavy, září neuvěřitelně silně ještě metr daleko :evil:
(měřeno trifieldem)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 09 srp 2010 18:28

Budík na baterku nebo radiobudík s trafem?...

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od sophia » 09 srp 2010 21:42

na 220V, zkoušel jsem asi 3 značky a všechny svítí-září metr daleko, skoro jako slabá mikrovlnka :evil:

jako kdyby to byl záměr pouštět lidem v noci do hlavy při spaní EMF

něco jako tady:

phpBB [video]


viz. http://orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=370

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od vlady » 09 srp 2010 23:31

No nejvíc asi budou zářit ty na 230 V a s LED displejem ty od Ťamanů tam běhaj dost velký proudy.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od sophia » 10 srp 2010 14:59

září i "značkové" jako Sony atp.

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od vlady » 10 srp 2010 19:17

No je to jasný vše co má něco digitálního je zdrojem elektrosmogu. Už i televize vysílá digitálně tak to musí být pěkný binec v éteru. A také Teslovy transformátory když s tím někdo experimentuje.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od Mike.Jt » 11 srp 2010 00:52

+btw dá se vůbecudělat elektronika bez toho aby dělal elektrosmog ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od vlady » 11 srp 2010 12:37

Určitě pokud třeba zapojíš žárovku na baterii. Tak je to v klidu, pouze zapnutí a vypnutí způsobí proudový náraz a ten indukuje elekromagnetické pole a vlastně přispívá ke smogu.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od pepr » 11 srp 2010 13:07

Když se v zařízení používá jen jedna frekvence a sinusový průběh signálu, vyzařuje to na té dané frekvenci. Když se používá digitální zařízení, objevují se tam pravoúhlé pulzy. Z principiálních důvodů vyzařují v širokém spektru frekvencí (odpovídá to hranatosti pulzů -- čím přesněji hranaté, tím širší spektrum). Zařízení typu budík s fluorescenčním displejem taky budou používat měniče pro získání vyššího napětí... Takže těch zdrojů záření je tam dost. Ale z hlediska škodlivosti je důležitý i vyzařovaný výkon. Pokud to běží na baterky, tak tam samozřejmě výkon nebude nic moc (taky to není záměr konstruktéra, aby to zářilo a žralo baterky). Použití specifických frekvencí, které mají specifický vliv na organismy -- něco jsem o tom slyšel a četl, ale moc toho nevím. Takže z mé strany jen takhle čistě technicky...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 11 srp 2010 19:21

Tak samozřejmě, ze zdi napájený hodiny bych si k sobe nedal ani náhodou. Měřils i budíky na baterku? A nákupní centrum?...

To že jsou hodiny digitální nic neznamená. Jádro co měří čas a emituje EM je všude stejný, jak v digitálech tak analogu - "QUARTZ", neboli oscilátor co kmitá na desítkách kilohertz...

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od BANDIDOS » 20 srp 2010 23:17

S budíkem zkušenost nemám, ale mám náhodou získanou zkušenost s nabíječkou tužkových alkalických baterií. Dávám ji do chodby do zásuvky u vchod. dveří a kousek od ní odkládám osobní TB. Šel jsem spát a řekl jsem manželce aby ji vytáhla ze zásuvky až půjde spát. Nemohl jsem nějakou dobu usnout a slyšel jsem jak později vytahuje nabíječku ze zásuvky a najednou jsem cítil jak poklesla energie v ložnici. Přitom v ložnici mám 3 TB a nabíječka je dole v přízemí v chodbě. Zkrátka všechny TB se spolu se zapnutím nabíječky rozjely a pak zase při vypnutí všichni ubrali plyn. Do té doby jsem měl za to že to má na starost nejbližší TB a to na to stačí... ;) To samo se děje když zapnu napájení antény internetu a tel. antény. Vzroste energie v celém domě. Jinak si myslím / je to můj začátečnický názor/ že kdo má el. budíka někde poblíž hlavy a dá k němu silné TB tak bude dostávat akorát hodně energie z TB, protože jede na zvýšené obrátky až ho z toho bude bolet hlava a nevyspí se, ale škodlivá složka záření tam nebude. Tak je to s každým el. přístrojem, alespoň co jsem na sobě zkoušel a to jsem na energie citlivý až trochu moc. :cry: :idea:
Vřele doporučuji knihu : ELEKTROSMOG-ELEKTROSTRES, záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit, autor : Wulf-Dietrich Rose
Naposledy upravil(a) BANDIDOS dne 20 srp 2010 23:23, celkem upraveno 1 x.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od Ondřej » 21 srp 2010 17:31

zajímavé!

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od hajcman » 22 srp 2010 15:13

BANDIDOS píše:S budíkem zkušenost nemám, ale mám náhodou získanou zkušenost s nabíječkou tužkových alkalických baterií. Dávám ji do chodby do zásuvky u vchod. dveří a kousek od ní odkládám osobní TB. Šel jsem spát a řekl jsem manželce aby ji vytáhla ze zásuvky až půjde spát. Nemohl jsem nějakou dobu usnout a slyšel jsem jak později vytahuje nabíječku ze zásuvky a najednou jsem cítil jak poklesla energie v ložnici. Přitom v ložnici mám 3 TB a nabíječka je dole v přízemí v chodbě. Zkrátka všechny TB se spolu se zapnutím nabíječky rozjely a pak zase při vypnutí všichni ubrali plyn. Do té doby jsem měl za to že to má na starost nejbližší TB a to na to stačí... ;) To samo se děje když zapnu napájení antény internetu a tel. antény. Vzroste energie v celém domě. Jinak si myslím / je to můj začátečnický názor/ že kdo má el. budíka někde poblíž hlavy a dá k němu silné TB tak bude dostávat akorát hodně energie z TB, protože jede na zvýšené obrátky až ho z toho bude bolet hlava a nevyspí se, ale škodlivá složka záření tam nebude. Tak je to s každým el. přístrojem, alespoň co jsem na sobě zkoušel a to jsem na energie citlivý až trochu moc. :cry: :idea:
Vřele doporučuji knihu : ELEKTROSMOG-ELEKTROSTRES, záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit, autor : Wulf-Dietrich Rose

To co píšeš souvisí i smými poznatky...pokud se člověk přesune na místo kde není ogiftováno a dá si orgoníka do běžné vzdálenosti jako doma tak spánek nemusí být ideální. Jak píšeš jede naplno a člověk se budí.
Bohužel nejsem na to tak citlivý jako ty, ale když se nejde pořádně vyspat, tak se tohle vysvětlení přímo nabízí. :D
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od BANDIDOS » 23 srp 2010 21:14

hajcman píše:
BANDIDOS píše:S budíkem zkušenost nemám, ale mám náhodou získanou zkušenost s nabíječkou tužkových alkalických baterií. Dávám ji do chodby do zásuvky u vchod. dveří a kousek od ní odkládám osobní TB. Šel jsem spát a řekl jsem manželce aby ji vytáhla ze zásuvky až půjde spát. Nemohl jsem nějakou dobu usnout a slyšel jsem jak později vytahuje nabíječku ze zásuvky a najednou jsem cítil jak poklesla energie v ložnici. Přitom v ložnici mám 3 TB a nabíječka je dole v přízemí v chodbě. Zkrátka všechny TB se spolu se zapnutím nabíječky rozjely a pak zase při vypnutí všichni ubrali plyn. Do té doby jsem měl za to že to má na starost nejbližší TB a to na to stačí... ;) To samo se děje když zapnu napájení antény internetu a tel. antény. Vzroste energie v celém domě. Jinak si myslím / je to můj začátečnický názor/ že kdo má el. budíka někde poblíž hlavy a dá k němu silné TB tak bude dostávat akorát hodně energie z TB, protože jede na zvýšené obrátky až ho z toho bude bolet hlava a nevyspí se, ale škodlivá složka záření tam nebude. Tak je to s každým el. přístrojem, alespoň co jsem na sobě zkoušel a to jsem na energie citlivý až trochu moc. :cry: :idea:
Vřele doporučuji knihu : ELEKTROSMOG-ELEKTROSTRES, záření, které nás obklopuje a jak se proti němu bránit, autor : Wulf-Dietrich Rose

To co píšeš souvisí i smými poznatky...pokud se člověk přesune na místo kde není ogiftováno a dá si orgoníka do běžné vzdálenosti jako doma tak spánek nemusí být ideální. Jak píšeš jede naplno a člověk se budí.
Bohužel nejsem na to tak citlivý jako ty, ale když se nejde pořádně vyspat, tak se tohle vysvětlení přímo nabízí. :D
Buď rád že nejsi citlivý :lol: .Někdy je to o život. Já např. prchám od drátů velmi vysokého napětí a jednou jsem zastavil autem u těchhle drátů a jiskřil tam při dešti izolátor a mě tak silně rozbolela hlava na straně přivrácené k drátům , že jsem myslel že bude po mě. Tři dny jsem se z toho dostával. A to jsem stál kousek od nich. Ne přímo pod nima. Jinak TB ,,ucítím" tak na 10-15m. I z fotky. Vyzařuje to úplně stejně. O HHG ani nemluvím. :lol: :lol: :lol:

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: veľkosť orgonitu

Příspěvek od vlady » 23 srp 2010 22:09

Já spím v místnosti kde je celkem 6 Orgonitů ale nevnímám nějaké rušení spánku.Pravda jsem důchodce a neřeším nějaké brzy vstávání. Spím tak 6 hod denně a šlofíka po obědě. :)

Odpovědět