použití včelího vosku místo pryskyřice

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
eusebio1940
Příspěvky: 1
Registrován: 21 srp 2009 22:31
Bydliště: Šternberk

použití včelího vosku místo pryskyřice

Příspěvek od eusebio1940 » 05 srp 2010 18:19

prosím,má někdo skušenosti s výrobou orgonitu z včelího vosku?já jsem jich několik vyrobil,a podle měření kyvadlem fungují velmi dobře.teď bych chtěl zkusit vyrobit z palmového vosku,co myslíte bude to dobré?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: použití včelího vosku místo pryskyřice

Příspěvek od Mike.Jt » 06 srp 2010 00:06

na včelí vosk sem se doslech spíše negativní reakce. Uvědom si že je to určité míry stále živá látka. Jsou v něm enzymy a tak. Je to do určité míry mrtvý organismus, který se ti začne rozkládat. Což rozhodně nebude vytvářet dobré "vlny".
+i z hlediska trvanlivosti není včelí vosk moc dobrej.
+je teorie že v krystalu v pryskyřici se vytváří piezoelektrický jev ( díky tomu že krystal je sevřen v pryskyřici ) a to rohzodně ve vosku mít nebudeš.

Doporučulu havelpol H834. Ani to nesmrdí, dá se to dobře umejt z rukou a prostě je to dobrej materiál.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: použití včelího vosku místo pryskyřice

Příspěvek od vlady » 06 srp 2010 06:22

Chce to prohlídnout forum, je to tady někde dobře probráno. Ondřej se zmiňuje že vosky se neosvědčily, nemá to ten výkon. Také je tu někde popis výroby z lepidla do tavných pistolí.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: použití včelího vosku místo pryskyřice

Příspěvek od Ondřej » 06 srp 2010 19:07

eusebio1940 píše:prosím,má někdo skušenosti s výrobou orgonitu z včelího vosku?já jsem jich několik vyrobil,a podle měření kyvadlem fungují velmi dobře.teď bych chtěl zkusit vyrobit z palmového vosku,co myslíte bude to dobré?
To by měl admin napsat do návodu, pokud to tam není: napřed vyhledávat, potom se ptát.
No voskové doporučuju sledovat dlouhodobě, a zjišťovat jejich schopnost transformace oproti pryskyřici. Z palmovýho vosku jsem si dělal a necítil ho v ruce vůbec. To se mi ještě nestalo...

Odpovědět