Orgonit a elektroinstalace v domě

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Orgonit a elektroinstalace v domě

Příspěvek od BANDIDOS » 09 srp 2010 23:57

Všechny zdravím.
Jsem naprostý začátečník ve fázi prvních pokusů s Orgonitem, jmenovitě s TB. Mám dotaz: Mám před sloupem z kterého vede jedním kabelem přívod el.energie do rod. domu na té straně k domu v zemi 1ks TB a v pojistkách na domě kde tento kabel přichází do domu také 1ks TB / víc se tam nevleze/, dále v pojistkách / ty jsou zvenku kuchyně/ s hlavním jističem ve zdi domu na opačné straně domu 2 ks TB. V přízemí mám dvě místnosti , které spolu sousedí a jsou průchozí , / je to kuchyně a pokoj , dohromady je tady 3 ks TB u elelktropřístrojů/ kde jsou v jedné části místnosti u zdi ve které je elektroinstalace velice silné rezonanční pole které sahají až 0.5m do místnosti. Do dneška jsem měl ještě z časů kdy jsem nevěděl že Orgonit existuje tuto elektroinstalaci odpojenou. Dnes jsem se rozhodl znovu zapojit tyto zásuvky a vypínače. Ihned po zapojení el. se dostavila silná ostrá bolest hlavy na bocích nejen u mě, ale i u manželky.Když jsem pod každou tuto zeď dal 1ks TB , celkem tedy 2 ks TB, bolest byla ještě i sezhora na hlavě. Musel jsem tu část elektroinstalace zase odpojit. Odstranit přidané TB pomohlo jen z části, ale po odpojení této části elektroinstalace jsem je tam zase vrátil. Jde mi o to , jestli elelktroinstalace po ogiftování /jak jsem psal výše/TB, vyzařuje stále ještě nějaký DOR a když jsem přidal ty dva TB tak se tyto rozjely na větší výkon protože tzv. měly co přeměňovat na POR? A nebo vyzařuje už po ogiftování jenom POR a tím jak jsem přidal 2 TB tak jsem množství energie zvětšil ? :idea:Děkuji všem za odpověď.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Orgonit a elektroinstalace v domě

Příspěvek od Ondřej » 11 srp 2010 19:25

No na to je fakt těžký něco říct.... Buď barák nebo ty jste extrémní případ:) Já bych to nechal zapnutý, i s TB a šel pryč. A sledoval během dnů co se děje. Zkoušels mít TB i v auře?

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a elektroinstalace v domě

Příspěvek od BANDIDOS » 12 srp 2010 17:18

Ondřej píše:No na to je fakt těžký něco říct.... Buď barák nebo ty jste extrémní případ:) Já bych to nechal zapnutý, i s TB a šel pryč. A sledoval během dnů co se děje. Zkoušels mít TB i v auře?
Zapnuty to bohužel nechat nemužu, protože manželka je doma s malým synem a nevím co byto s nima dělalo. Tenkrát mi volal do práce že ji bolí hrozně hlava ať to přijedu vypnout. TB mám sebou skoro pořád.Mám ho i v práci v brašničce na opasku vzadu na kostrči.Už ho ani necítím jak ho mám pořád sebou.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Orgonit a elektroinstalace v domě

Příspěvek od Aien » 13 srp 2010 08:03

Ahoj Lidi,když jsem to četla,napadlo mne, že to přehnal-šok.Člověk si zvykne i na šibenici-jsou na to zvyklí a myslím si, že je potřeba ty TBčka přidávat postupně.Ten sloup u baráku:ve Feng šuej se to řeší tak, že se jakoby vrátí zrcadlem (nebo nějakou leštěnou plochou)-dala bych tam nějakou leštěnou čočku (vypouklou plochu v průměri asi půl metru)-napadlo mě vytepané slunce z mosazného plechu.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a elektroinstalace v domě

Příspěvek od BANDIDOS » 13 srp 2010 19:08

Aien píše:Ahoj Lidi,když jsem to četla,napadlo mne, že to přehnal-šok.Člověk si zvykne i na šibenici-jsou na to zvyklí a myslím si, že je potřeba ty TBčka přidávat postupně.Ten sloup u baráku:ve Feng šuej se to řeší tak, že se jakoby vrátí zrcadlem (nebo nějakou leštěnou plochou)-dala bych tam nějakou leštěnou čočku (vypouklou plochu v průměri asi půl metru)-napadlo mě vytepané slunce z mosazného plechu.
Jo, je to možné.A kde by se dala ta leštěná čočka nebo něco podobného pořídit?

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: Orgonit a elektroinstalace v domě

Příspěvek od Aien » 16 srp 2010 14:15

Ahoj Bandi, napřed bych zkusila jestli to bude fugovat: staré plechové umyvadlo potáhnout alobalem a nechat tam pár dní viset (nech to tam od jednoho ke druhému úplňku-to se věci mění).Pokud se osvědčí, zajdi do klempířství ať ti to vytepají z mosazi(nějaké umělecké klempířství), nebo stará anténa na televizi(ten talíř)-obrátit (vykuchat) a potáhnout folií, dá se sehnat i zlatá folie, kterou se pozlacují sochy, není to tak drahé jak by se mohlo zdát, ta folie je průhledná (tlouštka v nějakých mikronech)a vzhled zlata dostane až se přidělá (ovšem nevím jak).Na jednu pozlacenou sochu se prý použije zlata jak na prstýnek, přiťukávali to měkkým kladívkem.Restaurátorská dílna byla v Táboře,kde je teď nevím, ale na netu seženeš všechno.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: Orgonit a elektroinstalace v domě

Příspěvek od BANDIDOS » 17 srp 2010 18:16

Díky Ti za kvalifikovanou odpověď. To by bylo taky řešení. Ale proto, abych nemusel shánět nějaké plechy a dělat z toho čočky a pod.jsem dal před každý ten sloup 1 ks TB do země, abych vytvořil mezi domem a sloupem hráz z energie , která pohltí DOR ze sloupu a přeměního na POR. Kromě toho ten betonový jsem nechal uzemnit do přesně najitého místa drátama od člověka co se tím zabývá.Já doufám že to 1 TB stačilo. I v domě je dost TB, které jsou rozmístěny u elektospotřebičů a jak jsem psal i v elektroinstalaci a v přívodu el. do domu. Takže i kdyby něco proniklo až do domu tak tady jsou další TB.Já to mám doma tak zasítované TB, že enegie z TB je všude. Možná až moc ale myslím že si zvyknemna víc energie. Myslím že to dobře pokryjí. Dokonce i moje manželka říká že je to v domě lepší.

Odpovědět