Neni HHG moc silny?

Máte otázku nebo odpověď?
halam
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2010 22:32

Neni HHG moc silny?

Příspěvek od halam » 05 zář 2010 22:59

Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli je dobry napad umistit si HHG na svem pracovnim stole.
Vsude kolem me je spousta pocitacu a nedaleko je wifi antena.
Neni to HHG moc silny pokud by u toho clovek sedel 8 hodin denne v tesne blizkosti?

Dekuji.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od Aerosmith » 05 zář 2010 23:12

Není.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od Mike.Jt » 05 zář 2010 23:47

To záleží na tom jak moc si zvyklý na orgonity. Pokud jsi vystaven dávce orgonitu, které nejseš zvyklé, může např dostavit nespavost, nebo bolest hlavy. Je to ale jen otázka pár dní, než si člověk zvykne.
Jinak jaksi psal o těch počítačích, tak to HHG tam rozhodně patří.

Možná bych ještě varoval, před postavením orgonitů přímo na počítač / televizi / settopbox / modem. Orgonit se snaží "zneutralizovat" všechno násilí v signálu. A to i když ej spotřebič vypnutý. Je jasné že proti celému internetu nebo 110 kanálům kabelovky nemá šanci. Kamarádovi dokonce vyhodil pojistky.
Tak udržuj aspon 10 cm bezpečnou vzdálenost.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

halam
Příspěvky: 2
Registrován: 05 zář 2010 22:32

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od halam » 06 zář 2010 09:58

Dekuji za odpovedi. Na orgonity nejsem vubec zvykly a jsem v nich naprosty zacatecnik a nikdy jsem zadny nemel.
Koupim tedy HHG a uvidim jak to budu snaset (a taky kolegove okolo me ;) )

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od Aerosmith » 06 zář 2010 10:53

Pokud to bude v kanclu, kde je více lidí a elektroniky, tak tam rozhodně udělá hodně dobré "práce". Pokud to nebude u hlavy při spánku (což v práci nepředpokládám :-)), tak možná ani nic navenek nepoznáš. Tak jako nepoznáš, že ti EM smog škodí (aspoň v krátkodobém horizontu).

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od cardej » 06 zář 2010 11:44

říká to že HHG má vliv na mentální hladiny v prostředí i na stroje/počítače/, ale nemusí se příliš zviditelňovat. Jeví se tam že nemá rád předvádění . Sám majitel má jít do meditace a najít prostotu sebe, aby byl v normě s prostředím. nebo se seznámit HO OPONOPONO a mluvit s prostorem a se svým Já.. atd..

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od Stisko » 06 zář 2010 16:54

Doporučila bych Ti aby sis koupil ( v lepším případě vyrobil) i TB, a nosil ho chvíli u sebe, a vzal si do práce nejdřív ten menší, až si zvykneš, tak bych tam na Tvém místě vzala HHG. TB využiješ určitě taky, když si ho dáš v noci do nohou postele, tak uvidíš jak se vyspinkáš, takže to nebude zbytečný nákup.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od Stisko » 02 lis 2010 17:52

Nevím jestli je tohle vlákno zrovna vhodné k mé otázce, ale nechce se mi zakládat nové. Ozvala se mi jedna paní, která si ode mne brala orgonity. Brala si je i pro své přátele a jedna z jejích kamarádek cítila při držení orgonitů v ruce silné chvění, nebyl to prý špatný ani dobrý pocit. Prý to bylo při držení jakékoliv velikosti orgonitu, jak při TB, tak při HHG,a síla chvění se neměnila v závislosti na velikosti orgonitu. Máte k tomu někdo nějaké vysvětlení, nebo doporučení?

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od kocour » 02 lis 2010 17:57

Stisko píše:Nevím jestli je tohle vlákno zrovna vhodné k mé otázce, ale nechce se mi zakládat nové. Ozvala se mi jedna paní, která si ode mne brala orgonity. Brala si je i pro své přátele a jedna z jejích kamarádek cítila při držení orgonitů v ruce silné chvění, nebyl to prý špatný ani dobrý pocit. Prý to bylo při držení jakékoliv velikosti orgonitu, jak při TB, tak při HHG,a síla chvění se neměnila v závislosti na velikosti orgonitu. Máte k tomu někdo nějaké vysvětlení, nebo doporučení?
Milé kamarádce bych pogratuloval, protože má dar cítit proudění orgonu. Jestli to je nebo není špatně, ať posoudí ona sama :)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od Ondřej » 02 lis 2010 19:25

To chvění je normální, ale ten žádný rozdíl je divný. asi nějaká její osobní věc citlivosti?

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od Stisko » 03 lis 2010 12:25

S tou citlivostí jsem to možná jen blbě pochopila. :roll: A co byste tedy té paní doporučili? Protože mít furt pocit vibrování to taky asi není příjemný. Myslíte, že to odezní?

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od junak » 03 lis 2010 12:36

Pravdepodobne sa to casom ustali. ;)

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od kocour » 03 lis 2010 18:33

Mně osobně to vibrování je příjemné, alespoň díky tomu vím, že orgonit funguje. Škoda, že nedokážu porovnávat síly jednotlivých odlitků, ale i tak je to podle mě fajn - chybu v tom nevidím.

foxx
Příspěvky: 30
Registrován: 05 led 2011 22:09

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od foxx » 27 led 2011 15:22

Mohu poprosit zkušené o názor?
Chtěl bych zde popsat jednu včerejší zkušenost s orgonity. Včera jsem udělal 4 HHG ve tvaru pyramidy (2x o základně 10cm a 2 x 12cm) + jeden kužel (velký HHG)mám již 14 dní. Myslím, že se mi i povedly, jelikož žena má schopnost je cítit a nad pyramidou cítí koncentrovaný kužel energie do jednoho bodu, ale dost silný.
Položil jsem je vedle sebe na bar do kuchyně a šli všichni spát. Jenže jaksi to nešlo, pořád jsme se všichni převalovali,až manželce došla ve 3 v noci trpělivost a odnesla je všechny do auta před dům, jelikož naše málá 7 měsíční holka, nemohla spát a ani tím pádem žena, natož pak já že? Myslíme si, že to mohlo být těma orgonitama, je to možné? Přejde to a budeme v klidu spát, poradíte někdo, máte zkušenosti? Není to velká dávka, jak říká moje žena? Trochu jsem znejistěl..

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Neni HHG moc silny?

Příspěvek od tomas » 27 led 2011 16:18

foxx:

odpvěď od Mika (skloňuje se to tak že?) je jasná, pár dní může bejt nespavost, zvykáš si postupně. Já sem měl u postele vždycky jen pár a když sem odlejval na Vánoce pro ordinu a přátelé (aby to moh bej Gift s velkym G), tak sem se hecnul a vyskládal do kruhu (přibližně) kolem svojí postele, abych to tak nějak odzkoušel, ještě sem si vzal dva do ruky a na srdeční čakru si jeden položil. Chvíli nic a po nějaký době sem myslel, že mě to "vystřelí" z postele. Nemoh sem spát já, brácha s přítelkyní, sestra s neteří a donutili mě to uklidit. Pak už sme dospali. Po čase jsem si zvykl a když spím u jiříka, který má doma několik kousků od ondřeje a asi na dvě desítky TB a HHG, nedělá mi to problém......teda až na ty sny, to je každej večer kino. Dal bych je asi na různý místa, ať se maj s čim prát, ne všechny na bar. Nevim ovšem jak si bude zvykat tvoje ratolest, může někdo napsat jaký má zkušenosti s orgonitama na děti? :-D

Odpovědět