Můj (ne)funkční orgonit

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Galliano » 03 lis 2010 20:24

Chtěl jsem vás, kamarádi, poprosit, zejména vás citlivější, cardeji, elekto, jestli byste se mi nemohli podívat na můj poslední TB. Je z dávky šesti ks a nevím proč, ale mám pocit, že pořádně nefunguje ani jeden. Co konkrétně proběhlo při výrobě špatně?
Děkuji, za jakoukoliv informaci a pomoc.
Gall_org.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Ondřej » 03 lis 2010 21:09

Nemáš požehnání od Galaktické Federace :lol:
Nevím, ale ta velká špona je fakt zbytečně velká.

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Galliano » 03 lis 2010 21:27

Ajo, já nevěděl, že musím odvádět desátky tam nahoru do mateřské lodi... Kruci...
Jinak ale jsem chtěl dodržet princip nejjemnější piliny nahoře, hrubší uprostřed a nejhrubší dole...
Jestli to je tak jak říkáš, tak si ty svoje hobliny můžu schovat tak maximálně do CB... :roll:
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od sophia » 03 lis 2010 21:35

a proč by neměl fungovat? myslím, že je v pohodě...

http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t= ... %ADky#p212

Uživatelský avatar
Galliano
Příspěvky: 392
Registrován: 01 zář 2009 20:57
Bydliště: Nora blízko solar plexu
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Galliano » 03 lis 2010 22:04

No a je to... nefunguje.
Zkoušel jsem kyvadlo... nic... zkusil jsem kyvadlo (prsten na niti) na kouscích od Ondřeje a bác ho. Nad jeho TB se točilo jako o život, nad HHG to bylo slabší (Ondřeji!) a nad mým Ikeáčem nic... ani ťuk...

Tím spíš bych poprosil vás, co dokážete něco vyčíst z fotky, o pomoc a radu, co jsem udělal při výrobě špatně.
Musíme věřit v dobré věci, které neexistují. Jak jinak by se mohly stát skutečností?
probuzeni.blogspot.com

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od am2 » 03 lis 2010 22:21

mně přijde, žes při výrobě nebyl v pohodě, jakoby ne plně vědomý a s ostrou pozorností.
proto jsi měl i nekvalitní "vedení" intuicí při výrobě.
přístě víc času na naladění sebe před výrobou, meditace, prosba Boha v sobě o spoluúčast.
ale to jen takový pocit, intuici nemám dlouhodobě úplně v pořádku.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od sophia » 03 lis 2010 22:53

zkus ho dát ještě na noc 10 cm od hlavy a uvidíš jestli z něj něco jde nebo vůbec nic... pak napiš

levi
Příspěvky: 291
Registrován: 30 led 2010 23:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od levi » 04 lis 2010 01:16

Ahoj,
přijde mi, že je funkční, ale je pořádně zanešený. Teda - asi při výrobě dostal trochu zabrat, buď od tebe, nebo od něčeho, co se dělo kolem. Nebo i po výrobě. Takovýhle pocit jsem měla, když byl třeba slabší (míněno jemnější) orgonit u silného zdroje DOR - protože nestíhal rychle čistit, na nějakou dobu se "zasekl" a "nepracoval". A po nějaké době se "prošťouchl" a rozjel.
Energie je zaseklá v té horní části, v té s jemnějšíma šponama. Nevím, jestli je to tím, že jsou tam hodně nahusto, nebo rozdílem jejich velikostí v porovnání s dolní částí (myslím, že Ondřejova poznámka o zbytečně velké šponě je správný postřeh).
Přijde mi taky, že ten křišťál nebyl úplně dobře vyčištěný, je takový zašedlý (pocitově) a to šedivo se pak rozlévá uvnitř orgonitku.
Momentálně mě moc nenapadá, co s orgonitem provést, aby se "rozjel". Sluníčko by pomohlo, ale jen trochu, voda to samé. Jako nejpřínosnější mi přijde mít ho rád, myslet na něho s láskou, to se docela hezky rozzářil.
Jinak pokud budeš porovnávat s Ondřejovými orgonity, tak nebuď smutný, když budou ty tvoje slabší, Ondra má opravdu hodně silné.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od am2 » 04 lis 2010 03:05

mě tam právě taky přišlo, že těch špon nahoře je hodně - jsou hustě na sobě.
možná to mohl způsobit i tlak těch těžkých velkých špon.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od junak » 05 lis 2010 10:43

Ahoj
Môj názor je že tie špony dole sú zbytočne veľké a ten vrch "jemnejšie" častice sú príliš natlačené.Nie je dobré utláčať špony do živice najlepšie je ich len voľne rozmiešať v živici.Aby boli medzi časticami aj nejake medzeri kadial bude aspoň trochu prechádzať energia.Vidím že tam hore ti "stojí" energia a nepustí ju daľej.Proste tým vrškom neprejde.Neviem či by pomohlo aktívne budenie ale možnože ani to nie.Ako píšem špony sa musia len premiešať nie je dobré ich tlačiť na seba.
Fakt dobrý spôsob ktorým nič neokazíš je zmiešanie hrubších "napríklad hliník" s jemnejšími "napríklad mosadz alebo aj oceľ".Ale len voľne nič nie na silu.Proste energia bude prúdiť a odrážať sa "chaotickejšie" čím sa viac prečistí.

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od hajcman » 05 lis 2010 14:59

já dostal nápovědu, že je nejlepší dávat kovové náplně podle vodivosti...takže od spodu železo, hliník, měď...samozřejmě záleží také na velikosti špon, takže je to jen obecné pravidlo ;)
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Mike.Jt » 05 lis 2010 17:35

záleží na obojím. Prej hliník orgon odpuzuje a měd přitahuje.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Ondřej » 05 lis 2010 18:02

Tak prvně, ten rozdíl ve velikosti třísek je fakt velkej... Pokud to má objem těch 90 ml, ta velká špona je fakt na prd. A není vhodná ani do CB! Na CB používat stejnou velikost jako pro HHG! Takže tenhle "schod" by mohl proudění utlumit.
Měls nabitý křišťál? Nedal ti ho nějaký zlý mutant?
Pokud ti kyvadlo funguje, tak mu dávej jasný otázky - nejlepší je chctít vyjádřit ano-ne v procentech.
že by mělo být HHG salbší než TB, to fakt nechápu...

Ono vůbec používání stupňavání v takovýhle rozměrech je neefektivní. Je lepší tam nacpat optimum.

Uživatelský avatar
Aerosmith
Příspěvky: 638
Registrován: 29 kvě 2009 13:40
Bydliště: Kolem Břeclavi

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Aerosmith » 05 lis 2010 19:23

Mike.Jt píše:záleží na obojím. Prej hliník orgon odpuzuje a měd přitahuje.
To snad ne. Kov (jakýkoliv) v orgonitu má za "úkol" zpomalit - roztříštit pohyb DOR,ne? Přitahování má na "starosti" pryskyřice(?).

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj (ne)funkční orgonit

Příspěvek od Stisko » 05 lis 2010 20:57

že by mělo být HHG salbší než TB, to fakt nechápu...
Já sice taky ne ale už se mi to stalo. Měla jsem TBčko z čiré pryskyřice s růženínem a jedním kusem křišťálu uvnitř, které jsem vyráběla přímo pro jednu paní (při výrobě jsem žádala, aby byl pro tuto paní "na míru") a když jsem ho balila, tak mě upoutalo, jak z něj vyzařuje energie. Tak jsem to kyvadlem proměřila (na %) a opravdu byl silnější než menší HHG s 5ti křišťálovými hroty.

Odpovědět