Smysl?

Máte otázku nebo odpověď?
N/A
Příspěvky: 3
Registrován: 11 pro 2010 17:53

Smysl?

Příspěvek od N/A » 11 pro 2010 18:23

Mohu mít jednoduchý dotaz? Jistě mi to tu někdo objasní.

Narazil jsem na váš web a trochu se začetl. O spoustě věcí nevím co si myslet, nicméně pro tento okamžik budu vycházet z nějakého hypotetického předpokladu, že geoinženýrské projekty skutečně probíhají i nad územím ČR a že tato zařízení skutečně dokáží uměle seté, chemické mraky rozpustit. Apriori to nezavrhuji.

Nicméně, potom se musím ptát, kam ta rozpuštěná chemie asi mizí. Do vesmíru ji to zřejmě nevystřeluje, tak se dá předpokládat, že působením jakési ionizace ztěžkne a spadne. Tedy si ji sypete komínem přímo na hlavu v důsledku čehož geoinženýři, aby dosáhli očekávaných výsledků, musí jí do atmosféry napumpovat o to více. Nevím jak vám, ale mě to připadá poněkud kontraproduktivní.

Pokud jsem někde udělal logickou chybu v úsudku, rád se nechám poučit.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Smysl?

Příspěvek od Mike.Jt » 11 pro 2010 20:41

orgonit pouze nerozpouští chemii, ale pročištuje i člověka. A pomáhá mu.
Bohužel myslím si, že do určité míry je tvá logika správná. Ta chemii učitě nezmizí. Nikdo neví co se přesně děje. Orgonu zatím taolik nerozumíme a zároven nevíme co na nás sypou.
Domnívám se že je to podobné radikálům. Nasprejovaný mraky jsou strašně škodlivé prostředí. Tím že do toho dáme orgon převedeme ty kovy na méně škodlivou verzy. Navíc orgon posiluje všechny životní formy. I přírodu kolem sebe. Domnívám se že si s tím dokáže poradit (příroda). Nemůžu to nijak doložit výzkumama. Ale v místě který je "giftnutý" i přes to že na hlavu sprejujou víc, tak tím že je to "zneškodnění" a všechno co žije pod tím je posilněné se s tím dokáží lidé a příroda vyrovnat mnohem lépe než když se tím nedělá nic.
Navíc klíčové je giftovat lidi. Ve chvíli co se vypne Haarp a přestaou práškovat bude situace z větší části vyřešena.
Ale pročistit lidi, a naučit je všechno co zapomněli bude větší oříšek.
Jestli máš pochybnosti, kup si domu orgonit. A měj ho v baráku. Neměl by moc zasahovat do mraků nad tebou, bude mít co dělat s elektrospotřebičema a s tebou.

Navíc, pozoruji, že při prejování se silně ogiftovaným místům někdy už vyhybají. Radši to nasprejují jinde a pak to tam dotáhnout. Rychlé mraky většinou před tu oblast přejdou tak rychle že je menší verze orgonitů nestíhají zpracovat.

Já osobně se chystám oblast ogiftovat, ale hodlám použít velkokalibrové orgonity. Aby to prostě nad nás nastříkat nešlo.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Smysl?

Příspěvek od hajcman » 12 pro 2010 14:08

N/A píše:Mohu mít jednoduchý dotaz? Jistě mi to tu někdo objasní.

Narazil jsem na váš web a trochu se začetl. O spoustě věcí nevím co si myslet, nicméně pro tento okamžik budu vycházet z nějakého hypotetického předpokladu, že geoinženýrské projekty skutečně probíhají i nad územím ČR a že tato zařízení skutečně dokáží uměle seté, chemické mraky rozpustit. Apriori to nezavrhuji.

Nicméně, potom se musím ptát, kam ta rozpuštěná chemie asi mizí. Do vesmíru ji to zřejmě nevystřeluje, tak se dá předpokládat, že působením jakési ionizace ztěžkne a spadne. Tedy si ji sypete komínem přímo na hlavu v důsledku čehož geoinženýři, aby dosáhli očekávaných výsledků, musí jí do atmosféry napumpovat o to více. Nevím jak vám, ale mě to připadá poněkud kontraproduktivní.

Pokud jsem někde udělal logickou chybu v úsudku, rád se nechám poučit.
Chemie z mraků se na nás sype tak jako tak. Díky ní je půda čím dál více kyselá a pro lidi je to další hřebíček do rakve. Orgoníky obecně zlešují poměry ve tvém okolí. Pokud nebude protiakce stejně masivní, jako sypání, tak se to změní maximálně jen v lokálním měřítku. Tím samozřejmě netvrdím, že to nemá smysl. Zapojuje se a všímá si toho čím dál více lidí.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

N/A
Příspěvky: 3
Registrován: 11 pro 2010 17:53

Re: Smysl?

Příspěvek od N/A » 16 led 2011 12:49

Děkuji vám pánové za vaše reakce. Se svou jsem si dal tak trochu na čas v naději, že na téma třeba vznikne nějaká zajímavá diskuze. Vyjdu-li totiž z tezí, které tento a několik podobných webů nastolují, potom mnou výše popsané považuji za zcela zásadní problémy vašeho způsobu obrany. Vliv "orgonu" na člověka a další organizmy bych si dovolil taktně přejít, do toho se mi vůbec pouštět nechce a nevnímám to ani v kontextu k tomuto problému za podstatné.

Miku, Ty píšeš "převedeme ty kovy na méně škodlivou verzi", to je dle mého názoru velmi, ale VELMI odvážné tvrzení. Nedovedu si představit, co by se s takovým zrníčkem například hliníku mělo stát, aby se stal méně škodlivým. Nejsem chemik, ale připadá mi to trošku z říše Tvých snů, Tobě ne? Máš jakoukoliv indícii, která by třeba jen vzdáleně naznačovala, že je tomu skutečně tak, nebo jsi vařil vyloženě z vody?

Pokud vaše teze teoreticky připustím (budu v tomto okamžiku uvažovat pouze tzv. CB a rozpouštění mraků), musím se zamyslet, co by se tam tak mohlo dít. Vím, že nejjednodušší řešení bývají správná, tedy pokud ten mrak (těžkých kovů) skutečně zmizí, první co mě napadne je to, co jsem již napsal. Tedy že stejně jako ionizátor v pokoji ionizuje zrnka prachu, která v tom důsledku ztěžknou, spadnou k zemi a vzduch se tím od prachu vyčistí, tak CB donutí jednoduše podobně spadnout k zemi ona zrnka těžkých kovů, čímž si děláte na dvorku pěknou hromádku toho chemického svinstva, proti kterému chcete bojovat. A pak tam kolem toho CB posíláte hrát si své děti, protože přeci má naprosto blahodárné účinky na živé organizmy. To má však údajně i onen domácí ionizátor, ale jak vidíte, nevylučuje se to. Nevím, asi bych byl v celé té věci opatrnější. V tuto chvíli, pokud by si pořídil něco takového soused, nejspíš bych ho nakopal do prdele.

Další věcí je fakt, že to opravdu pravděpodobně nikoho nezastaví. Naopak. Pokud se vžijete do pozice člověka, jenž ono osévání od svého kancelářského stolu plánuje, lze předpokládat, že dostane shora rozkazem očekávaný výsledek a na základě statistik a čísel naplánuje řešení. A pokud naposledy nezabralo 100 tun, tentokrát použijeme 130. Čim více jim budete plány hatit, tím více budou muset tlačit na pilu, aby svého výsledku dosáhli. Myslíte, že s tím mají nějaký problém? Já si myslím, že pro ně je to otázka pouze více, nebo méně otevřené trysky, případně pár přeletů navíc, že to nikoho z nich obzvlášť netrápí. Ale pro nás už to může být třeba třikrát více rozprášeného svinstva, než kolik by ho k dosažení výsledku potřebovali nebýt orgonitů.

Víte, já jsem si jist, že to myslíte dobře, ale prosím o vaše důkladné zamyšlení, zda tím té přírodě a sami sobě opravdu odvádíte dobrou službu. Můj selský rozum bohužel totiž zatím naznačuje spíše opak ... :(

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Smysl?

Příspěvek od pepr » 16 led 2011 14:03

Akce je lepší než pasivita (vůči negativním věcem). Možná se budou snažit práškovat víc, pokud jim to budou orgonity kazit. Ale současně bude míň mraků a tedy i víc blahodárného slunečního záření. A taky na ty práškovací letadla bude víc vidět, bude si toho všímat víc lidí a poroste přirozený odpor proti nepřirozeným věcem.

Co se týká pozměňování vlastností tělu škodlivých prvků... Obecný příklad: kovový sodík tělu škodí, plynný chlór je taky škodlivý. NaCl tělo potřebuje. Takže možnost, že by se nějakým způsobem škodlivost nějakého prvku či sloučeniny snížila, určitě existuje. Zdravější tělo se navíc se škodlivinami lépe vypořádá.

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Smysl?

Příspěvek od Stisko » 16 led 2011 14:28

pro N/A:
tyhle otázky si časem musí položit a zodpovědět, každý kro orgonity vyrábí a rozmísťuje. A nejsou to jen tyto otázky, spousty jsi jich opomenul. Ale je tu jedno ale. Každá dobrá věc má svou špatnou stránku, stejně jako každá špatná věc má tu dobrou. Nemůžeš posoudit, kolik dobrého orgonity přinášejí, dokud si s nimi neuděláš dostatek zkušeností. Většina toho co píšeš odpovídá tomu, že jsi to prohnal přes mysl a ne přes zkušenost. Každý kdo vidí jak ničíme přírodu má dvě možnosti, dívat se a nebo něco udělat, i kdyby jen trochu. Když pominu tu hromadu fantastických věcí, které orgonit dokáže když je v blízkosti lidí a budu se soustředit na to co popisuješ. Přidávám se k předchozímu příspěvku, slunce je pro nás životně důležité a i kdybysme se měli v tom svinstvu brodit, tak to kvůli slunečním paprskům stojí za to!!!!

hajcman
Příspěvky: 199
Registrován: 22 bře 2010 02:01
Bydliště: OV
Kontaktovat uživatele:

Re: Smysl?

Příspěvek od hajcman » 16 led 2011 14:36

N/A Tvá úvaha v předposledním odstavci je stejně odvážné tvrzení (pokud nejsi jeden z práškujících) jako podle Tebe odvážné tvrzení Mikeho.
Nejsme lidské bytosti prožívající duchovní zážitek. Jsme duchovní bytosti prožívající lidský zážitek. Teilhard de Chardin
Samozřejmě, že jsem se mnohokrát zmýlil — patrně vždycky, když jsem cokoli vyslovil.Krišnamurtí

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Smysl?

Příspěvek od kozma » 16 led 2011 15:14

Hmm zajímavá diskuse. Dovolím si podotknout, že například Don Croft, který je autor modifikace Chembusteru, psal o tom, že CB způsobuje, že se chemtrail šíří horizontálně, chemie samotná je orgonem neutralizovaná a na zem z ní nespadne nic. Podotknul to v jednou když psal o tom, jak se liší chemtrails nyní od těch, co byly sprejovaný před rokem 2002 a předtím, než se v obydlených oblastech Evropy a Ameriky začaly tyčit desítky orgonových Chembusterů. Podotýkám, že orgonometrie je ještě v začátcích a celkem nemám důvod nevěřit seniorům Orgonautům.
Samozřejmě tyto akce se setkávají s protiakcemi. Jako v každém válečném konfliktu.
Všiml jsem si zajímavé analogie, kterou napravil jeden Slovinský gifter. Ten vysvětlil povodně v Polsku jako protiakci vůči faktu, že Polsko je jedním z lépe giftovaných krajů. Tím, že musejí nasazovat HAARP stále častěji, zkoušejí nové chemikálie atd..
proto se děje i progres na straně druhé - naší. Croftův základní CB už podle myšlení a pozorování některých na kombinaci chemdeky s HAARPem nestačí. Proto přišel Aegis CB.. torzní CB od Laozu... máme earthpipes.. učíme se využívat terén více strategicky...
Problém u nás myslím je ten že nejsme nějak víc koordinovaný... a je nás stále ještě jen skupinka ,,bláznů" :D

N/A
Příspěvky: 3
Registrován: 11 pro 2010 17:53

Re: Smysl?

Příspěvek od N/A » 16 led 2011 16:15

Jsem velmi rád, že se diskuze na toto téma chytila.

pro Pepra:

Že je třeba problémy aktivně řešit je bezesporu svatá pravda. Stejně, jako je pravda, že řešení následků při zachování příčin dovede napáchat ještě více škody, než kdyby člověk nedělal nic. Ale to už jsem myslím dostatečně vysvětlil. Naprosto stejně to platí pro řešení potíží politických, medicínských, technických i jakýchkoliv jiných. Je třeba bojovat s příčinami, nikoliv následky.

Co se týká Tvé chemie, též jsem chodil na základní školu, tedy do této míry chemii ještě rozumím. Ale mluvíme tu o hypotetickém zrníčku hliníku a jakési energii. Nicméně hlavně jsem se ptal, zda vůbec existuje JAKÁKOLIV indície, která by třeba jenom hodně vzdáleně naznačovala, že se něco takového opravdu děje. Mě přijde, že to bylo jen tak plácnuto aby řeč nestála ...

dodatek pro Stiska:

Jistě musí? A jistě klade? Trochu mě mrzí, že jsem o nich nenašel ani zmínku například zde na fóru.

Mluvíš o zkušenostech s "tím dobrým" a já bych si v žádném případě nedovolil o tom nějak pochybovat. Rád věřím, že orgonit dovede energie zjemnit a dovedu si to představit i technicky. A je jasné, že ve světě, ve kterém uzavíráme energie do "tvrdých", koncentrovaných vln, takové "rozdrolení" do jemného spektra může působit na organizmy jedině pozitivně. Nicméně je to oblast spíše pocitová a duchovní, ke které se (jak správně říkáš) pro absenci zkušeností nemám právo vyjadřovat. Záměrně jsem se proto vyhnul působení na organizmy a zaměřil se pouze na onen konkrétní problém vyloženě technicky-mechanického rázu v boji proti technicko-mechanickým okolnostem. A zde s Tebou naprosto zásadně nesouhlasím, že jen ať se brodíme po kolena v chemii, hlavně když bude svítit slunce o stošest. Myslím, že pro naši potravu na polích je ona chemie daleko nebezpečnější, než mrakem omezený přísun paprsků. Bude jí o něco méně, nicméně nebude alespoň toxická. A o nás samých to platí dvounásob. Žiji na místě, kde je většinu roku neprostupná mlha a většinu času trávím programováním za zataženými žaluziemi. Slunce skutečně moc neužiji a přesto jsem nebyl 9 let u lékaře. Až se budu po Tvém rozhodnutí "v tom svinstvu brodit", bude tomu stále tak?

pro Hajcmana:

Myslíš tím ono "Čim více jim budete plány hatit, tím více budou muset tlačit na pilu, aby svého výsledku dosáhli"? Skutečně je to tak odvážný předpoklad? No dobře, zda jim to na čele vrásky udělá či vůbec ne je otázka, kterou těžko někdo z nás zodpoví, nicméně při množství různých vlivů, velmi silných vlivů samotné mocné přírody jako jsou tlakové podmínky, rozptylové podmínky, povětrnostní podmínky, vlhkost a podobně se dá myslím s úspěchem předpokládat, že nějaký pozvolný, dlouhodobý nárůst dalšího vlivu v podobě orgonitu dost možná ani takový plánovač neregistruje. Možná ze statistik, kde se dočte, že letos toho vyplácal třikrát tolik, než před pěti lety za stejné období. Spekulace to je, samozřejmě, nicméně dle mého poměrně realistická. Pokud mají jak tvrdíte dokonce technologii, jak takový orgonový zdroj rychle a přesně lokalizovat, zřejmě mají narozdíl od nás velmi dobré znalosti, s čím mají co dočinění. A pokud něco důkladně znáš, dovedeš s tím i velmi dobře žít, aniž bys tomu dovolil, aby Tě to poškodilo.

Kozma:

To je informace která by mě zajímala, nebyla-li vyřčena jenom jako doktrína bez čehokoliv, co by ji podpořilo. Zkusím si to najít, díky za tip. Nicméně zatím mi přijde stále naprosto bizarní, aby ono hypotetické zrníčko hliníku se náhle stalo neškodným a ještě vlastně průhledným ...

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Smysl?

Příspěvek od kozma » 16 led 2011 16:31

To je informace která by mě zajímala, nebyla-li vyřčena jenom jako doktrína bez čehokoliv, co by ji podpořilo. Zkusím si to najít, díky za tip. Nicméně zatím mi přijde stále naprosto bizarní, aby ono hypotetické zrníčko hliníku se náhle stalo neškodným a ještě vlastně průhledným ...
Uh mno musí se jít na uplně miniminiminuroveň. Mixtůra kovových pilin a pryskyřice přitahuje orgonovou energii která, zesilovaná krystalem vytváří skalární vlnění. Významnou roli tu hraje i sekundární efekt produkce negativních iontů které likvidují pozitivní náboj jedů. A jak to tak jde dál a dál proudění orgonu energizuje tu špínu která se prostě rozpadne na.. (molekulární ?) úrovni ? Tak nějak zhruba polopatě :)

Ale předpokládám že nějaký sajty se tím zabývají důkladněji...

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Smysl?

Příspěvek od Stisko » 16 led 2011 16:34

Jistě musí? A jistě klade?
jistě musí a jistě klade. Zase se vrátím ke zkušenosti. Tohle ti prostě nevysvětlím, když neuděláš vlastní zkušenost. Protože orgonit probouzí v lidech to nejlepší co v nich je! Od té doby co jsou orgonity v mém životě jsem mnohem lepší člověk.
K tomu slunci - tak abych vysvětlila co jsem tím myslela bych tu opakovala to co již bylo řečeno. Nehodlám se brodit ve svinstvu, ale to jsem předpokládala, že pochopíš, že je to nadnesené. Přečti si vlákno o vitamínu D. Nemá smysl se tu dohadovat co je důležitější, ale vezmi v potaz, kolik vitamínů a prospěšných látek bude v potravinách vypěstovaných bez slunce, jak silná bude naše imunita bez dostatku vitamínu D.
Pořiď si orgonit- jestli chceš daruju Ti ho - nos ho pořád u sebe, dávej si ho na noc pod postel. Dej tomu půl roku a pak se tu sejdem a proberem to co Ty na to?

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: Smysl?

Příspěvek od am2 » 16 led 2011 19:59

Taky je tu problém, že nemůžeme dobře posoudit pozitivní nebo negativní vliv orgonitu, neboť neznáme stav, jaký by tu byl bez žádného orgonitu.

Kdo ví, jak by dnes vypadala obloha, počet slunečných dnů, nemocnost obyvatelstva apod., kdyby jim to nikdo stále nenarušoval orgonitem a informovaností.

(Chemtrail neumí jen "dělat mraky", ale dá se s tím podnikat spousta věcí (rozprašování virů, projekce světelných úkazů ze satelitů, vyvolávání ničivého počasí).
Doporučuji si přečíst dokument americké armády "2025 Weather as Force Multiplikator", což je v podstatě plán USA, jak do roku 2025 získat kontrolu nad počasím kdekoli ve světě a případně ho využívat jako ničivé či donucovací zbraně. Pokud se jim to podaří, pak mohou neomezeně pokračovat v ekonomickém vydírání světa (http://www.wtc917.freevar.com), neboť pokud nějaká země odmítne, hrozí ji katastrofické záplavy, sucha a požáry)

I z tohoto důvodu jsem raději, když se "budem brodit chemií" a budeme brzdit jejich program, než kdybychom se brodili v polovičním množstvím chemie a nechali si bez povšimnutí a protestů nad hlavou nainstalovat program, který by umožňoval později mnohem horší manipulační účinky. (Navíc si myslím, že konkrétně v Evropě ta padající chemie není zrovna ten nejhorší důvod, proč se proti tomu bojuje).

Ty jsi méně závislý na Slunci, ale většina lidí při nedostatku Slunce propadá depresím a apatyi, což umožňuje světovládě, aby snadněji protlačovala nepříjemné změny a zákony.


Ale obávám se, že tu řešíme věci, které nelze vyřešit slovy. Nikdo tu nemáme a ani nebudeme mít podrobné vědecké informace, které by mohly zodpovědět naše otázky.
Je to i trochu filozofie: Taky má cenu vynalézat stále nové a nové léky, když bakterie se stávají časem odolné a vznikají stále nové a nové nemoci... nebo tedy nevynalézat žádné léky a spokojit se s tím, že jednou za 20 let proběhne morová rána či bude větší úmrtnost?

Taky není nikde řečeno, že každý musí věřit orgonitu a případně jeho pozitivního či negativního vlivu na chemtrails. Na někoho orgonit působí až zázračně, na někoho téměř vůbec. Já se třeba nezabývám odléváním orgonitových výrobků, protože necítím, že je to moje cesta; každý jsme jiný a musíme ctít svoji cestu. Nehledě na to, že na to ani nemám prostory. Ale nemohu si nevšimnout, že se v oblasti počasí a na nebi děje něco, co se tam ještě před pár lety nedělo.

Doporučuji základní článek o výzkumu cloud seedingu http://orgo.cz/viewtopic.php?f=23&t=135&p=8266#p8249 .

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Smysl?

Příspěvek od Mike.Jt » 16 led 2011 20:35

K mému odvážnému tvrzení že kovy se mění na méně škodlivé. Jak moc je škodlivá 1mm kulička hliníku ? A jak je škodlivý atomární hliník o stejné hmotnosti. Tím že se molekuly dostanou k sobě, zvětší se a zmenší se tím šance že je vstřebáš.

Jinak orgonity tu byli vždycky. Jen né ve formě jako známe dnes. Dříve místo CB fungovat čistý les a Sluníčko. Ty dokážou chemy rozpustit stejně jako orgonit. Jenže příroda je dnes oslabená, takže to doháníme orgonitem.

Ps: jeslti se bojíš toho že ti budou na hlavu padat chemikálie doporučoval bych ti abys byl neustále ve stresu a vyhýbal se dobré náladě. On člověk s dobrou náladou umí udělat na nebi taky pěknou paseku. Platí že čím víc je člověk "probuzený" tím víc umí s počasím hýbat mentálně.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

vlady
Příspěvky: 349
Registrován: 28 kvě 2010 04:47
Bydliště: Jindřichohradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Smysl?

Příspěvek od vlady » 16 led 2011 22:14

Bohužel mi tato diskuze připomíná infiltraci klubu skeptiků která probíhá i na jiných fórech. Jsou vytrvalí.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Smysl?

Příspěvek od Mike.Jt » 16 led 2011 22:38

To my taky ! Nechť zvítězí ten tvrdohlavější ....
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět