čakrové pyramidy

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
panswan
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2011 12:42

čakrové pyramidy

Příspěvek od panswan » 03 led 2011 12:46

Dobrý den, chci si koupit svůj první orgonit. Mátě někdo szkušenosti s tímto obchodem? www.lastura.cz Objednal jsem si tam čakrovou pyramidu 15cm, tak jsem zvědav.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od Mike.Jt » 03 led 2011 13:15

Každý orgonit obsahuje energetický symbol, který podstatně zvyšuje jeho účinnost
Citace z jejich aukce.

Ceny vypadají dobře, takže to asi nedělá pro prachy. Špony používá taky dobré, a pryskyřice vypadá taky kvalitnější. Po stránce surovin ok, ten symbol (http://www.lastura.cz/ke_stazeni.html - energetický kruh 2010)
Je už zastaralý :D již dle názvu, a před symbolama by měl mít člověk respekt.
Do orgonitu se symbolem v sobě kterej sem nedělal já sám, bych nešel.

Jinak dodatek, narazil sem na názor, že orgonitové pyramidy nejsou zrovna ze 100% ok. Trošku se tam pere pyramidální a orgonová energie. De pak o to jak se podaří je dát do harmonie. Pokud člověk chce orgonitovou pyramidu tak že je dobré je udělat bez špičky, nebo s kulatýma stěnami, či jinak ohlazenou. (neměl sem možnost to ověřit zatím)

ps: ten symbol mi na oko připadá z větší části (cca 80%) pozitivní, ale ne zcela. Je to ale jen muj názor.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

panswan
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2011 12:42

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od panswan » 03 led 2011 15:28

Děkuji za odpověď a za dobrý tip. Ještě by mě zajímal Váš názor zda je tato velká 16cm čakrová pyramida srovnatelná s typem HHG. Děkuji

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od Mike.Jt » 03 led 2011 16:18

1) nevykat :D zas tak starej nejsem ...
2) podle toho jaký HHG. Do hhg se většinou dává 5 křištálů - 4 dolu horizontálně a jeden doprostřed vertikálně. Velikostně ta pyramida HHG odpovídá. I sem zahlídl vzácné kameny na vršku. Takže se to tváří jako HHG, a myslim že to bude mít i přibližně stejnou sílu.

Ovšem u orgonitů je důležité i kdo je vyrobí. Např orgonity od ondřeje jsou značně silnější než průměr. Jestli chceš fakt silnej orgonit, doporučuju Ondřeje (http://orgonit.uvadi.cz/).
Jestli ale kupuješ orgonit na léčení, možná by bylo lepší zkusit něco do Stiska. http://www.vegaorgonity.cz/
Další hodně povedený orgoše vyrábí Orwa. http://www.orwa.wbs.cz/
Pokud koupíš cokoli z těch linků měla by být kvalita opravdu zaručena. Můžeš se domluvit i konkrétně s těma lidma tady na foru do SZ např.

Jinak až ti přijde ta pyramida, mohl bys jí proměřit ? Délka stran, popřípadě uhel mezi základnou a stěnou ...
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

panswan
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2011 12:42

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od panswan » 03 led 2011 17:03

Ještě jednou Ti díky za odpověď. Jakmile pyramida dojde, poměřím a dám vědět. Někde jsem četl, že tak jako je pro Egyptskou zeměpisnou šířku ideální úhel 52 stupnů, u nás je to 65 stupnů, což by podle fotek mohlo i odpovídat, alespoň opticky je ten sklon větší. Každopádně dám vědět. Přeju hezký den

panswan
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2011 12:42

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od panswan » 07 led 2011 22:12

To MikeJT: Zdravím, tak orgonity došly ve čtvrtek. Rozměry jsou u větší čakrové pyramidy 15cm základna x výška 18cm, váha bych tipnul přes 1 kilo. ˇUhel pyramidy je 68 stupňů. U menší 11cm základna a 14 výška. Musím říct, že na mě udělaly dojem. Při rozbalení a "ošahání" jsem cítil lehké brnění v rukou. Na druhou stranu, po několika hodinách strávených v místnosti kde byly, jsem cítil lehounké bolení hlavy, ale předpokládám že by to (pokud to má vůbec spojitost s orgonitem) mohlo být nedostatkem energie v mým těle. Co se týká zpracování, nemůžu porovnávat, ale řekl bych že jsou na dost slušné úrovni. Navíc, ta čakrová je mě podvědomě strašně sympatická a pořád na ní musím koukat, uklidňuje mě:-) Takže maximální spokojenost. Mimo to, jsem si dle Tvého doporučení objednal orgonity i u Ondry. Ještě jednou díky za tip. Jinak posílám pro srvonání fotky obou pyramid. Hezký večer.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 22:18

děěkuji moc. Ta bolest hlavy je normální. Jedná se o brzdění pravotočivé rotace biopole / nabírání rychlosti levotočivosti
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

panswan
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2011 12:42

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od panswan » 07 led 2011 22:19

Aha, zajímavé. Jinak fotka mě sem dát nejde, údajně překročena velikost i když má jen 230KB. Tak nevím.

panswan
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2011 12:42

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od panswan » 07 led 2011 22:55

Takže alespoň malá fotka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 23:27

ta modrá se mi líbí. Opravdu pěkná práce. Nebejt tam ten symbol tak si taky jednu koupim ;-)
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od Stisko » 08 led 2011 19:55

Ty jsou fakt nádherný a dokonale udělaný, naprosto smekám. Nádhera !!!

novic
Příspěvky: 18
Registrován: 30 zář 2010 23:20

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od novic » 08 led 2011 23:39

Zdravím, tak tyto pyramidy od tohoto dodavatele mám celkem 4, zpracování na fotkách je mnohem lepší než ve skutečnosti, krom jedný u všech nějaké ty vady, ale zase cena je velice nízká, řekl bych takřka bez výdělku, což je chválihodné. Bohužel pokud srovnám účinnost tak v porovnání s Ondřejovým HHG několikanásobně nížžší a mě se zdá, že je v nich něco co mi ne příliš po delší době sedí (možná ty symboly jak psal Mike) nebo přenesené Reiki od výrobce.

panswan
Příspěvky: 7
Registrován: 03 led 2011 12:42

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od panswan » 09 led 2011 00:20

Tím líp:-) Mám objednány dvě HHG od Ondry a pokud jsem spokojen s tímto, už se těším...

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: čakrové pyramidy

Příspěvek od am2 » 04 úno 2011 00:29


Odpovědět