kupovane orgonity skusenosti ....?

Máte otázku nebo odpověď?
foxocs
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2011 14:10

kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od foxocs » 05 led 2011 16:29

Ahoj...
Hladal som tému podobnu tejto ale nenašiel som ju tak by ma zaujimalo či mate niekto skusenosti s orgonites.eu konkretne s funkčnostou ich orgonitov ...tuto stranku mi odporučil jeden znamy tak som si teda kupil tento orgonit, mam ho doma 3 dni a necitim nejaku zmenu v noci si ho presuvam nad hlavu ale že by som sa nejako sviežo vyspal ...da sa nejak merat ich učinnosť alebo to či vôbec fungujú? maximalne čo sa mi zda že sa mi snivalo každu jednu noc odkedy ho mam doma ale aj tak si neviem spomenuť čo sa mi snivalo (dovtedy som mal bezsenne noci) ...a pocit dobrej nalady ale toto všetko môže byť takisto placebo efekt ...orgonit mam ked už som doma kusok od tela ... takto vyzerá ten moj

Obrázek

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 05 led 2011 17:09

na orgonites.eu sem slyšel reakce dost zlé. Navíc maj hoodně nadsazený ceny.
Navíc
nová orgonitová směs kovových pilin
mi silně připomíná Nové lepší receptura - což vždycky zmanela rapidní zhoršení chuti a kvality surovin ...
Navíc sem se doslech že někdo si kupoval nějakej voskovej za 800 a musel vyhodit protože se totálně zanes. (energeticky)

Jako orgonity eu je prostě čistá komerce. Nic víc nic míň.
Zkus se tu trošku porozhlédnout a zjistíš že tu máš doporučené výrobce, kteří jsou ověřený a mnohem levnější !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 05 led 2011 18:27

Tak jsem s Taurim udělal měření a vychází nám na 30% výkonu 1 TB.
1 Tb se řádově pohybuje kolem 50 Kč. ( jinak - ten tvuj orgonit má cenu přibližně 18 Kč )
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

foxocs
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2011 14:10

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od foxocs » 05 led 2011 19:43

no tak to som potom troška viac preplatil komerčnej firme :D ...nabuduce budem vedieť ...a to ste ako merali čo? som v tomto uplne novy tak sorry za hlupe otazky ...a tých 30% je zle alebo čo? :)

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od sophia » 05 led 2011 19:54

hmm, výrobní cenu té polokoule s "novou recepturou špon" :lol: odhaduji na něco mezi 15,- až 35,- Kč když moc :evil:

slušná marže...

jak to měřit? :arrow: http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=2&t= ... %ADky#p212

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 05 led 2011 20:45

"vědecky uměl měřit orgon jen Wilhem Raich, ten kdo to objevil. Dneska jsem schopný ho měřit pouze pomocí kyvadýlek.
Najdi si Orwa orgonite. Má tam k tomu něco.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Stisko » 05 led 2011 23:28

Já bych ho nezavrhovala, dala bych ho na tvém místě na sluníčko (ne aby se ti roztál :D ) a takhle bych ho občas čistila. Pracuje jak může, i když je to jen těch 30 jak píše Mike.Jt. Buď mu za to jak pracuje vděčný, každá kapička je fajn. A že byl trochu dražší? Ber to jako zkušenost, příště zase někde najdeš nějakou slevu, život je v rovnováze, i když nám to tak někdy nepřipadá ;)

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Aien » 06 led 2011 08:33

Ahoj Lidičky! Štístko má pravdu, přijmi ho jako opuštěné zmoklé koťátko, dej ho na sluníčko, dej ho do pramenité vody,při úplňku ho nech venku.Zahraj mu a sobě Mozarta nebo Vivaldiho a při tom ho přeprogramuj, řekni mu, že ho máš rád, popros ho ať pracuje jak nejlíp umí, popros ho aŤ dělá...........(činnost si vyber, mně vyšlo, že nejlíp bude pracovat doma se zvířatama),kup mu silného kamaráda, ať mu pomůže s elektrosmogem v bytě.Pá!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Ondřej » 06 led 2011 19:37

Ok, čím mám teda začít... :lol: Tak například, už mi několik cizích lidí naprosto nezávisle na sobě napsalo docela hrozný reference na "voskový orgonit" obecně. Včetně toho, že energii spíš odsává než dodává, což je názor jednoho známýho léčitele na Slovensku co to měl v ruce. Majitel byl samozřejmě pěkně nasraný. Tady se o voskovým orgonitu psalo už dost, stačí si vyhledat slovo vosk. Já osobně nevím o nikom dalším na světě, kdo by dělal orgonit z vosku. Dál, na webu s voskáčema lze najít vzorový, mozek vymývající slovní formulace, jak vystřižený z učebnice marketingu, stačí to chvíli číst pozorně. Za tím, že voskáče lidi vůbec kupují, stojí prostě jen marketing a reklama. Teď se mi vybavilo například "panenský včelý vosk" ? :lol: Musím se zeptat svýho Sales Managera for Solar System, třeba taky něco vymyslí :lol: No mohl bych pokračovat, ale kašlu na to. Majitelům je doporučuji zavčas prodat, než se ošmatle a obalí prachem a koupit si v podstatě jakýkoliv pryskyřicový, který bude mít 5x větší kapacitu transformovat DOR. Anebo, pokud ho už máte ošmatlaný, tak přetavit na svíčičky. Zrovna se můžete podívat, kolik je v nich kamenů a křišťálu.

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 06 led 2011 19:45

na druhé straně, muj voskáč pracuje prvotřídně. Sílu má jako každé jiné TBčka, navíc energie z něho je jemnější.
Takže z vosku to de. Ale musí se to s tim umět.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Ondřej » 06 led 2011 20:14

Tak to je zajímavé. Já si udělal TB z palmovýho, věnoval jsem mu dokonce víc energie než ostatním, nabíjel jsem ho pro jistotu na tachyonech a... je úplně nepoužitelný... Jsem zvědavý jak dopadnou další "technická měření".

Jo moment Mike, jak často ho dáváš do společnosti pryskyřicových nebo jak jsou daleko? :lol:

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 06 led 2011 20:46

Docela dost. Jinak dělal sem z klasického včelího.

Možná je to tím palmovým voskem.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

foxocs
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2011 14:10

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od foxocs » 07 led 2011 18:50

aha tak mna by zaujímalo na koho orgonity sú tu dobré referencie teda :) lebo chcem mať doma orgonity ktoré naozaj fungujú a nie nejaké komerčné napodobeniny :) vyrobil by som si to aj sám ale lepšie je zobrať to od niekoho kto sa tomu rozumie a nejde mu tak o peniaze ako o to čo vytvorí ...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 19:10

Ovšem u orgonitů je důležité i kdo je vyrobí. Např orgonity od ondřeje jsou značně silnější než průměr. Jestli chceš fakt silnej orgonit, doporučuju Ondřeje (http://orgonit.uvadi.cz/).
Jestli ale kupuješ orgonit na léčení, možná by bylo lepší zkusit něco do Stiska. http://www.vegaorgonity.cz/
Další hodně povedený orgoše vyrábí Orwa. http://www.orwa.wbs.cz/
Ten je má z mého hlediska asi techniky nejpokročilejší ...

Pokud koupíš cokoli z těch linků měla by být kvalita opravdu zaručena.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

foxocs
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2011 14:10

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od foxocs » 07 led 2011 19:40

ja by som chcel niečo na posilnenie duševnej aktivity, získanie energie lebo sa citim byť unaveny, nesustredeny, tvorivá mysel akoby ma opustila, pamäť tiež takže čo by si odporúčal na toto? neviem s čím z tohto mi dokáže pomôcť orgonit ale zaujímal by ma tu názor niekoho kto s tým robí a vie aký to má vplyv ...ja som sa o orgnoite dopočul len nedávno ...rozmýšlal som 5 TB (4 na každý roh postele, jeden osobný) a jeden HHG ktorý si dám pod postel alebo niekde blízko hlavy ...a ešte potom čo s tým mojim ktorý som dával v prvom príspevku či ho nechám v strede izby na stole alebo sa to bude nejako rušiť hmm?

Odpovědět