kupovane orgonity skusenosti ....?

Máte otázku nebo odpověď?
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 20:56

člověk poprvé vystavený orgonitu má co dělat usnout s jedním TB :D Jestli si dáš do každého rohu postele 1 TB a ještě k tomu HHG tak to bude docela jízda.

Jinak symptomy co popisuješ by možná vyřešila oprava tvého biopole. Viz článek kritické inforamace. Píšu tam o tom jak se zase spojit se zemí. Mě osobně to dodalo hodně energie, a cejtim se celkově líp.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

foxocs
Příspěvky: 5
Registrován: 03 led 2011 14:10

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od foxocs » 07 led 2011 21:28

ja znesiem vela keby sa to nedalo vydržať tak ich rozložím po izbe do každého rohu :) a čo som čítal ten článok KRITICKÉ INFORMACE tak je pravda že za posledný rok a pol čo nebola práca som moc nechodil vonku a dosť to ovplivnila aj priatelka ktorej vadilo ked som bol s kamošmi ....tak som čas trávil na notebooku, navyše denne pretelefonujem takmer 2 hodiny, kuknem z okna jedna BTS na streche bytovky oproti ..prejdem na druhý koniec bytu kuknem z okna a na streche bytovky tiež BTS ...na kopci asi 700 metrov vzdušnou čiarou su dalšie 2 BTS pritom naše mesto má 30000 obyvatelov neviem načo je tu toľko staníc v byte mám navyše wifinu a okolo mna má dosť ľudí tiež AP-čka ...kedysi som sa takto necítil teraz nemám chuť sa už ani rozprávať s ludmi proste som strašne ospalý ... ...navyše ja som citlivý na všetko ani sa nemusím pozerať na CRT akonahle je na 60HZ strašne mi začne pišťať v hlave, pozerať sa na niečo také polhodinu tak sa asi dozvracám ...jedine čo som postrehol že vždy keď vypadnem niekam kde som mimo dosah telefonu tak okamžite sa mi vracia chuť do života ...potvrdilo sa mi to aj teraz na silvestra bolo mi uplne dokonale akonahle som sa vratil domov unava, pocit vygumovanej hlavy a podobne veci sa vratili s5 ...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 07 led 2011 21:41

jak píšu všechna elektronika přetáčí doprava, což je špatně.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Stisko » 07 led 2011 22:09

Přidávám se k Mike.Jt, v takovém obložení orgonitů toho moc nenaspíš. Ale to zjistíš až to vyzkoušíš, myslím, že nám dáš pak zapravdu. Mě stačí 1 TB pod postelí a pak si přidávám ještě 1TB s drahým kamínkem podle toho který zrovna potřebuju, a je to docela jízda. Ty sny ... Někdy mám ráno co dělat abych si uvědomila co byl sen a kde jsem teď.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od pepr » 08 led 2011 23:32

Já jsem tupec tupý a nevnímám TB ani pod polštářem. Ani HHG u postele u hlavy. Nejsem odpůrcem. Jen to prostě vůbec nevnímám. Nemám jiné pocity pokud to tam je ve srovnání s tím, když to tam není. Co s tím?

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Mike.Jt » 09 led 2011 11:05

ono to 1) jak moc je člověk citlivej na energie - respektive jak moc je schopnej ten orgon vstřebat. Já taky už sem ted více méně netečnej. KDyž sem na srazu podložil hlavu taštičkou s 10 TB tak to znát bylo, ale jinak to moc necejtim.
2) pokud je člověk víceméně v pohodě tak orgon ani nemá potřebu moc pracovat a napravovat. Takže to mžůe být i tim že si na tom dobře.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Ondřej » 09 led 2011 14:18

Lidi často energie nevnímají nebo jim "věci nefungují", kvůli podvědomýmu odporu k celé tématice. Jsou bloklí na nevědomé úrovni a nevyměňují si s těma věcma energii, takže ji ani nemůžou cítit.

Uživatelský avatar
BANDIDOS
Příspěvky: 58
Registrován: 08 črc 2010 09:34

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od BANDIDOS » 26 úno 2011 15:59

Já mám všechny TB od Ondřeje, mám je asi od července loňského roku, kdy jsem se dozvěděl že vůbec Orgonity existují, a ještě jsem ,,přikupil" a chystám se ,,přikupit" a vybíral jsem je na internetu podle toho, jak na mě působily. Z té nabídky co jsem od různých lidí viděl, tak byly nejlepší. Jedno jeho TB je ohodně silnější než např. 5 kg křištálových hrotů co mi přišly z obchodu s minerálama. Občas je dám na slunko, je to pro ně takové kafe na vzpružení a jedou ještě víc. A to i tak jedou dost dobře. Jsou silné jako bejk. O HHG ani nemluvím... Měl jsem ze začátku nějaké začátečnické pochybnosti a nejasnosti, ale to už je pryč. Doporučuju!

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: kupovane orgonity skusenosti ....?

Příspěvek od Ondřej » 02 bře 2011 19:13

:oops: 8-)

Odpovědět