GIFTING

Máte otázku nebo odpověď?
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: GIFTING

Příspěvek od Mike.Jt » 06 čer 2011 18:27

mapa se dá dělat puntíkama nebo prostě že nabarvší plochu kdy orgonity jsou. Když uděláš trošku uhnutě kolem místa kde je orgonit 400 křivej polyegon tak se nepozná kde je ten orgonit. A i kdyby už vidím jak tam prochází 50m^2 aby vykovali jeden bobek.
GPS by sem se už trošku bál, ani ne ze strany NWO ale kdejakej blbec se tu v české kotlině najde a ani to nemusí mind controll a začne se bavit tím že je bude vykopávat.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: GIFTING

Příspěvek od Ondřej » 21 čer 2011 18:10

kolosjackos píše:nwo ma kopec satelitu a jinich "hracek", fakt je ten, ze maji uplne v pazi, kde mi nase "bobky" davame, nemaji z nich zadny strach, to by don croft a jiny manici davno uz nezili.

takova mapa je podle me vic nez uzitecna, hlavne na slovacku! neni nas tam az tak moc, a je lepsi kdyz si nebudem slapat po palcich ;), ja sice rozdavam hlavne okres nove zamky, ale nekdy zavitam i do blavy, i kdyz se mi zda ze tam slapani po palcich je spis vyhoda, tak jak asi v kazdem velkomeste.
?? asi nevíš kolik pokusů o atentát už na ně bylo spácháno že? A kolik lidí v Africe už bylo zapíchnuto a otráveno? Umíš anglicky?

Mapa je dobrá, ale jen hrubá! Né že mi například borec pošle mailem skoro přesný souřadnice GPS, kam frknul, HHG :shock: Prosím vás, veškerá komunikace se absolutně monitoruje a nahrává! Každý máme na sebe vlastní složku, kde je úplně všechno o nás.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: GIFTING

Příspěvek od kocour » 21 čer 2011 19:19

Každý máme na sebe vlastní složku, kde je úplně všechno o nás.
No a co?

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: GIFTING

Příspěvek od tomas » 21 čer 2011 20:10

kocour píše:
Každý máme na sebe vlastní složku, kde je úplně všechno o nás.
No a co?

A co takhle komentář k první části sdělení od Ondřeje. Zas takový válendo na pupendo to nebude v tý africe, zkus jim tam říct no a co

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: GIFTING

Příspěvek od kocour » 21 čer 2011 21:36

Každý si volí svou realitu. I ti v Africe, stejně jako já sám.
Rozdíl je v tom, že velká většina jedná nevědomě, podle zaužívaných schemat jednání, vzorců převzatých od jiných, karmických zátěží apod.
A ta menší část se pokouší žít vědomě, svobodně, zodpovědně k sobě a k Životu jako takovému.

Boj vždy přináší boj, jen mír jej dokáže překonat.

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GIFTING

Příspěvek od kozma » 21 čer 2011 21:36

Připojuju se k tomu že hrubá mapa je dobrej nápad. Vlastní složku samozřejmě máme založenou, to je jasné, ale zatim
pohoda. Přesné koordináty jsou úplně zbytečný žejo. Ulehčí to prácičku žejo, giftovaný věže se sice poznaj, ale jen když je k tomu svolný počasí a sračkomety nad hlavama. To, že už řádka gifterů zařvala, je taky pravda. Afrika, Japonsko, USA,... ale v bitvě se počítá s padlými.

Uživatelský avatar
Luce
Příspěvky: 27
Registrován: 26 bře 2011 16:58

Re: GIFTING

Příspěvek od Luce » 22 čer 2011 09:36

kozma píše:Připojuju se k tomu že hrubá mapa je dobrej nápad. Vlastní složku samozřejmě máme založenou, to je jasné, ale zatim
pohoda. Přesné koordináty jsou úplně zbytečný žejo. Ulehčí to prácičku žejo, giftovaný věže se sice poznaj, ale jen když je k tomu svolný počasí a sračkomety nad hlavama. To, že už řádka gifterů zařvala, je taky pravda. Afrika, Japonsko, USA,... ale v bitvě se počítá s padlými.
ano lide umiraji a kazda akce vyvola reakci....
Kazdy si najde svoje "utociste" a idealy,podle kterych kona.
Co je dulezite je to,ze smrti nic nekonci a jak rikal ve filnu "prelet nad kukacim hnizdem" Nikolson: "aspoň jsem to zkusil" :-)
pokud nic nebudeme delat,tak se nic nezmeni a pokud ano,tak k horsimu a rychleji -takhle aspon muzeme pribrzdovat jejich aktivity:-)
Ja osobne to neberu jako boj,protoze to vytvari odpor a podporu dalsiho boje,ale beru to jako zvysovani "frekvence" vedomi lidi a tim i efekt "sté opice",kdy 100 lidi z vysokym vedomim zvysi vedomi ostatnim lidem automaticky.
L.

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: GIFTING

Příspěvek od Aien » 22 čer 2011 09:58

Je to tak, ale zase mi připadá dětinské ignorovat nebezpečí, když o něm víme. Gifterů v J.Africe je mi líto, asi je to tam jiný kafe než tady, ale to neznamená, že to sem nemůže přijít, věci se mění velice rychle a z toho , co se děje např. jen v tomto roce jde na člověka ledový děs (pokud se trochu zajímá a nečumí jen na Novu).Chce to klídek, ale žádný frajeřiny. Nechci tu číst o první oběti mezi gifterama :!:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: GIFTING

Příspěvek od Ondřej » 22 čer 2011 19:08

kocour píše:
Každý máme na sebe vlastní složku, kde je úplně všechno o nás.
No a co?
Nic. Ty jako pro systém neškodný, můžeš klidně jít dál meditovat.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: GIFTING

Příspěvek od Ondřej » 22 čer 2011 19:14

No podle mě gifting už jasně nese výsledky. Stačí sledovat čím dál zoufalejší akce "elit" nějak kontrolovat lidi a nahnat je tam kam chtějí. Lidi se zatím jen probírají a začínají vidět a chápat co se kolem nich děje. Viz starej reptil Brzezinki. Vždyť oni jsou už úplně v prdeli a musí volit pouze vysoce rizikový zoufalosti typu teď Berlín. +vyvolání třetí světové, což se jim nepovede ani náhodou...

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GIFTING

Příspěvek od kozma » 22 čer 2011 20:53

Berlín Ti nevim... je to nějak roztrubovaný úspěšně všude, že do toho asi nepůjdou čéče. Třetí světová bude, o tom svědčí stav lidstva... a tak to prostě asi bohužel být musí.

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: GIFTING

Příspěvek od tomas » 23 čer 2011 10:00

Ten Berlín se proslýchává dost no, uvidí se, každopádně na třetí světovou bych to neviděl a když, tak možná občanská, ale myslim že to dopadne úplně jinak, že lidi už vědí nebo alespoň tuší co chtějí a co by mělo být............i když spousta z nich je pořád připitomělá, tak zbytek se tak nějak sjednocuje pomalu

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: GIFTING

Příspěvek od kocour » 23 čer 2011 16:17

Ondřej píše:
kocour píše:
Každý máme na sebe vlastní složku, kde je úplně všechno o nás.
No a co?
Nic. Ty jako pro systém neškodný, můžeš klidně jít dál meditovat.
Poupravím Tě: ne neškodný, ale nepotřebný. Protože pokud systému nic nedávám (a to včetně negací, které on sám vyvolává, abych svou reakcí na ně systém potvrzoval), jsem pro něj nezajímavý.
Ty, jakožto jeho součást, neboť jej svým bojem potvrzuješ, si hraj dál. Je to Tvá volba :)

Odpovědět