Náprava šíleného počasí

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Náprava šíleného počasí

Příspěvek od Mike.Jt » 10 úno 2011 19:04

http://orgo-net.blogspot.com/2011/02/ao ... predpovida...
Někteří moji známí mi říkají: „Neblázni, vždyť je teprve začátek února, zima se přece ještě musí vrátit.“
V aktuálním transformačně-evolučním programu pro střední Evropu je však zapsáno, že právě touto dobou (nyní) se má už startovat předjaří. Globální oteplení planety je prostě na pořadu dne a tady má v plné parádě proběhnout tzv. „malé holandské jaro“. Když ho klimateroristé násilím zmrazí v celé střední Evropě, toto území se energeticky dostane do meziprostoru a potřebné transformační děje neproběhnou tak, jak by měly. Přesně tohle udělali v loňském roce a není vyloučeno, že se o to letos pokusí znovu (v rámci svých pseudoaktivit na podporu lyžařských lobby). Cítím, že příroda udělá maximum pro to, aby jim to nevyšlo. Přírodo, držím ti palce a podpořím tě, seč to půjde. A velké díky za krásně rozkvétající sněženky na naší zahrádce!
Zdravím,
rád bych všechny požádal aby si přečetli ten článek nahoře. Pokud opravdu by už mšlo zčít předjaří bylo by to super.
Bohužel jsem dneska narazil na tento článek.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocas ... ?id=690690
Na jaro zapomeňte, vrací se sníh, ví čerstvá předpověď.
Velkou oblačnost do České republiky přinese tlaková níže ze severu. Zatímco v pátek bude sněžit pouze v horských oblastech, o víkendu se srážky objeví i ve středních polohách a v nížinách.
Tak tohle je pro mě jasnej důkaz, že Aolian má pravdu ... Chystaní probouzející se přírodu zamrazit.
Nějak vnitřně cítím že je to špatně.
Rád bych požádal pomoc. Spousta z vás umí léčit krajinu, nebo zná lidi co to umí.
Rád bych kdyby jste tuto informaci rozšířili, a udělali vše pro to aby ty studená tlaková níže ze severu sem nepřišla.
Já sám se také pokusím přičinit, ale jeden člověk tohle sám nezmění.

Prosím všechny lidi co jsou schopni s tím něco dělat ( což jsou všichni ! ) aby něco udělal.
Nebojte se i jeden člověk toho zmůže opravdu hodně moc !
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

ormen
Příspěvky: 45
Registrován: 26 srp 2010 12:20

Re: Náprava šíleného počasí

Příspěvek od ormen » 11 úno 2011 20:37

rad sa pridam!

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Náprava šíleného počasí

Příspěvek od Mike.Jt » 11 úno 2011 21:25

jedeme dneska večer zase. Včera jsme byli nuceni podniknout nějaké kroky dost na rychlo.
Dneska chceme hlavně pročišťovat Zemi.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Odpovědět