dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Máte otázku nebo odpověď?
Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 20 úno 2011 03:05

Dost divna otazka, viem. No mam snad uz od mala vkuse sebevrazedne nalady, je mozne, ze by mi orgonit pomohol? Alebo ako sa ich zbavit. Pilule od psychiatra ani psycholog mi nepomohli, skor naopak a ja uz neviem, co so sebou, a rady ako zit inak ani nedavajte, to uz mi davali inde, zabralo to na par dni a zase som bol kde som. Psycholog mi povedal na vysledky psychotestov, ze nieco take este nevidel a ze uz pri stvrtine takych extremov, ake mi vysli by som mal vysledky ako clovek z basy alebo cvokhauzu, a je fakt, ze co som cosi cital o psychopatoch, mam podobne zmyslanie a podobne myslienky, hoci sa mi hnusia a chcem milovat a sirit dobro. Je mozne, ze som niecim posadnuty? Alebo to moze byt sposobene tym, ze v detstve som nevyrastal zrovna v klude? Ja chcem byt normalny a stastny.

Uživatelský avatar
junak
Příspěvky: 322
Registrován: 24 lis 2009 14:33

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od junak » 20 úno 2011 09:58

Ahoj.Ty ešte nemáš orgonit?Myslel som že keď sa zaujímaš o tieto veci už ho budeš mať.Jediný spôsob ako to zistiť je obstarať si ho.No i tak musíš začať u seba orgonit to môže uľahčiť ale aj nemusí.Takže skús si zaobstarať orgonit a uvidíš.
Dôležité je nájsť príčinu.Príčinu toho čo opisuješ.Dôvod prečo sa to deje.Napríklad hypnózou a regresiou.Noeodporúčam lieky.To je len dočasné riešenie a nerieši príčinu ale ju iba potláča čo je podľa mňa ešte horšie.Musíš sa prejaviť.Všetko dať zo seba von.Dobré by bolo keby ťa viedol niekto skúsený.
Zistiť keď máš také myšlienky dôvod.Zistiť kedy sa cítiš lepšie a kedy horšie.Tím môžeš odhaliť čo je príčinou čo to spôsobuje.
Viac ma nenapadá rozhovor by bol asi lepší.Takto z toho neviem nič.Sú to len všeobecne "rady".Rsp moje názory.

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od sophia » 20 úno 2011 11:54

Sebevražda nic neřeší, je to jen útěk slabochů od odpovědnosti.
Sebevražda ubližuje jenom lidem, co mají sebevraha rádi (rodiče, příbuzní, přátelé...)
Vzít si dobrovolně život nemá nikdo právo, protože život přece taky nedostal dobrovolně, nikdo se tě neptal.
To že seš tady (v životě) má nějaký účel, tak to tak ber a čekej až ho poznáš. :)

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 20 úno 2011 13:14

Dik za nazory, junak, na hypnozu si netrufam, a ten orgonit, na neho si akurat vyrabam formicky, potom to snad konecne vyrobim, dovod tych myslienok dost mozne prameni z toho, ze som v permanentnom strese, som strasny introvert a vsetkeho sa bojim, aj ked potom zistim, ze zbytocne. Sophia, to ja viem, ja sa nechcem zabit, to by som tu uz nebol, len mi chodia take blbe myslienky po rozume, na ucel stale cakam, len som nedockavy.

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od kocour » 20 úno 2011 15:04

Taky nebudu rozdávat rozumy, s názory přede mnou napsanými souhlasím na 100%. Ale přece jen něco: Poznal jsem už pár lidí, kteří sebevraždu spáchali - při vzpomínce na ně cítím mezeru -díru, která po nich zbyla. Oni tu jednoduše měli být, to, že odešli, ublížilo nejen těm, co po nich zůstali, ale i jim samotným: karmické kolo se nezastaví, pokud jednou někdo sebevraždu spáchal, octne se před podobným (a často ještě v horší podobě) problémem znova - zkoušky jsou jednoduše proto, aby se zvládaly, jiná cesta není. Takže jestli někdo jednou propadne, reparátu se stejně nevyhne. Ale jakmile jej jednou složí - čili vědomě se postaví svodům a dokáže své "prokletí" (což je jen karmická zkouška) zlomit, má natrvalo vyhráno. A nemysli si, každý ve svém životě něco k řešení máme...
Orgonit zcela jistě pomůže pročistit a zjemnit vibrační prostor, ve kterém žiješ, ale sám o sobě ničemu nezabrání - od toho je tu jen Tvá vůle a Tvé rozhodnutí, nic jiného.
Zcela jistě by sis měl vážně položit otázku svého smyslu bytí tady - čili čeho chceš dosáhnout, v čem se realizovat, co Tě baví a naplňuje. Ať je to cokoliv, jdi za tím. Domnělou "sílu" přeludu v podobě sebevraždy přebij skutečnou tvořivou silou svého Já a uvidíš, že přelud zmizí. Posviť si na něj světlem lásky, radosti a hojnosti a uvidíš, že takto prosvětlená tma okamžitě a natrvalo zmizí.

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 20 úno 2011 15:13

Ok, no ja sa posnazim s tym nieco spravit. Dost problemov mi sposobuje aj to, ze sa mam problemy sustredit, nieco citam, neviem ani co napriklad, myslite, ze by orgonit aj na mozog mohol nejako pomoct? Lebo som uz skusal vselico, bylinky, tabletky, spim a pijem dost, ale coraz horsie sa mi sustredi, teda fakt uz neviem, ze preco. Myslel som si, ci to nema nieco s mojou stitnou zlazou, ktora mi poriadne nefunguje, a bol som na magnetickej rezonancii mozgu, ale hlavu mam OK.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od am2 » 20 úno 2011 19:50

Kdo nezažil dlouhodobé sebevražedné stavy,tak to asi nemůže pochopit a představit si, a tudíž asi ani moc pomoci. Leda by to byl kvalitní psycholog. Takových není moc, a když jsou, tak většinou nemají čas na to se jednomu klinetovi věnovat desítky hodin (a 500kč/sezení x krát týdně spousta lidí si nemůže dovolit, zvláště pokud tuší, že výsledek nelze ani tak zaručit).
Často to bývá začarovaný kruh, kdy pokus o rozmotání jedné části problému utahuje jinou stranu uzlíku...
Návody proti sebevraždě znám, ale sám je neumím naplnit, takže nevím, jestli je vůbec psát. Je k nim totiž potřeba vůle a vytrvalosti, což jsou vlastnosti, které člověk se sebevražednými tendecemi většinou již ztratil.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od pepr » 20 úno 2011 23:52

Nepatřím k těm, kdo by měli sebevražedné sklony. Mám život rád, i když se někdy zdá nudný, i když jsem někdy unavený, i když se mi občas stanou věci, které jsem si rozhodně nepřál a nestanou se ty, které jsem si přál. A nemyslím si ani, že jsem v těchto směrech nějak výjimečný, protože to se děje mnoha lidem.

Vždycky se mi potvrdilo, že čas zahojí všechny rány a že vždycky je z čeho se radovat. Je třeba se přestat litovat, protože sebelítost se stupňuje a kdo to neunese... Být tebou , začal bych věci zjednodušovat -- alespoň v tom, jak je vidíš. Když se budeš snažit pojmout svým rozumem, vysvětlováním si, nebo jinak všechny složitosti okolo, zblázníš se. Stačí mít pro začátek radost z nejobyčejnějších věcí -- třeba, že žiješ, dýcháš, máš co jíst, ... Všímat si toho, jak zvláštní je tělo i duše, přestat hodnotit, pozorovat, hledat pěkné stránky věcí...
Zdeněk Jirotka: Saturnin píše:Prožíváme-li delší dobu idylu, tvrdí doktor Vlach, přestaneme ji vnímat, a osud by nám prokázal neocenitelnou službu, kdyby nás popadl za límec a vyhodil dočasně na mráz. Pak bychom nevzpomínali na to, že kamna trochu kouřila, nýbrž na to, že hřála. A na to, že bylo konec konců v naší moci, aby jenom hřála.
Nějak se začít musí. Je-li ti mizerně, uvědom si, že jsou na tom lidi hůř. Dokonce je na tom hůř možná většina lidí na světě. Začni se radovat z toho, že je to právě takhle a že máš možnost to po troškách zlepšovat. Hledej cesty ke zlepšení a ke změně a postupně je najdeš. Dívej se na sebe jakoby očima někoho jiného -- jako kdyby ses díval na film, ve kterém hraješ. Je to proto, že často dovedeme poradit někomu jinému líp, než sami sobě. Snaž se proto, aby viděl sebe, jako kdyby se na tebe díval někdo jiný. A uvažuj jinými směry, než uvažuješ obvykle. Asi se motáš v kruhu. Ten kruh sis asi vytvořil ty. Ale už ho začínáš rozsekávat.

Třeba umíš něco, co ne všichni umí. Třeba bys mohl nějak někomu pomoct. Nebo zkus udělat něco úplně jiného.

Zkus zjednodušit jídelníček a zaveď si pravidelný režim -- naplánuj si napřed jen jednu pravidelnou věc, ale tu dělej s největší pečlivostí a chutí. Pak přiber další.

Začni sepisovat své zážitky -- jen ty nové, každodenní zážitky. Piš jen to, co je nové. Neopakuj všechno to, nad čím přemýšlíš dokola. Zaměř se jen na to nové. Napiš za den aspoň jedno slovo, které to vyjadřuj. Nebo jednu větu. Nemusí být tak lehké to dodržet. Nedávej to někomu číst, dokud nebudeš vědět, že to chceš dát někomu přečíst. Možná nikdy. Papír je lepší, než hlava. Na papíře zpětně poznáš, kde je ten bludný kruh.

Třeba jsem se vůbec netrefil. Možná jsi úplně jiný a máš úplně jiné problémy. Přemýšlej o sobě jinak. Nebo vůbec nepřemýšlej. Dívej se okolo, zaměř se na přírodu. Dýchej. Není to samozřejmost. Je to jen běžné.

Držím palce.

P.S. Je velmi snadné pořád dokola dumat, mudrovat a ... nic neudělat. Prostě si ten orgonit kup a pozoruj -- sebe, okolí, všechno nové i to, co se ti zdálo staré a přitom je jiné, než se ti to zdálo.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od pepr » 20 úno 2011 23:55

Sebevraždě dokážeš zabránit především ty sám. Máš víc síly, než jsi ochotný si připustit. Dělej různé věci, o kterých si myslíš, že ti pomůžou. Nechtěj vždycky cizí rozhodnutí. Naslouchej radám, ale rozhodnutí udělej svoje.

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 21 úno 2011 00:27

Pepr, diky za rady, pekne si sa rozpisal, vyzera to zaujimavo, skusim to, snad na tom papieri budu aj nejake pekne veci. Inak mam este otazku, ked niekedy robim spontanne veci, ktore nechcem robim, pridu mi nelogicke, viem, ze si nimi skomplikujem zivot, no proste ich z nejakeho dovodu musim spravit a aj spravim, potom mi to zase docvakne, aku som spravil hlupost, lutujem, ze som to spravil, poviem si, ze to uz nespravim, ale spravim to zase - mam snad rozdvojenu osobnost? Teraz sa mi to docela dari potlacovat, ale aj tak mam niekedy silne nutkanie robit poriadne svihnute veci, ako keby ma lakalo si komplikovat zivot. Je fakt, ze moj zivot je nuda, nemam moc kamaratov a tych co mam su domasedi a ja som tiez domased, co nie je dobre, ale sam chodit niekam je o nicom.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od pepr » 21 úno 2011 16:11

Pořiď si tuhle knihu Don Miguel Ruiz: Štyri dohody -- Kniha múdrosti starých Toltékov (třeba tady http://www.martinus.sk/?uItem=40713). Poradí ti líp, než já. Přečti ji pečlivě a začni pracovat na těch dohodách. Dá se stáhnout i v elektronické podobě, ale radil bych ti, aby sis ji koupil. A pokud možno v kamenném obchodě. Dá to totiž víc práce a dostaneš se na chvilku mezi lidi. ;)

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2011 20:32

Gyrxiur: odpověz na všechny otázky:
-jak vypadá krevní test na minerály?
-jak vypadá krevní test na vitamíny?
-jak vypadá krevní test na aminokyseliny?
-jak vypadají testy na těžký kovy?
-kolik máš amalgámů?
-kolik měla amalgámů matka v těhotenství a jak dlouho je měla?
-jak vypadá test na parazity?
-máš za sebou MMS kůru?
-kolik detoxů máš za sebou a jaký?

Předpokládám, že ti nepomůže ani metrák orgonitu, ani rota psychoušů, ani objímání stromečků, poněvadž příčina bude pravděpodobně fyziologická.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od pepr » 24 úno 2011 21:28

To je pravda. Někdy člověk vzhlíží k tajným vědám a ono zatím tělo chce třeba červenou řepu.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Ondřej » 24 úno 2011 21:42

o té rtuti a parazitech mám dost linků na webu... Pusťte si hlavně Klinghardtovu přednášku (video). Abyste věděli co je to Klinghardtův axiom 8-)

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 24 úno 2011 21:49

pepr píše:Pořiď si tuhle knihu Don Miguel Ruiz: Štyri dohody -- Kniha múdrosti starých Toltékov (třeba tady http://www.martinus.sk/?uItem=40713). Poradí ti líp, než já. Přečti ji pečlivě a začni pracovat na těch dohodách. Dá se stáhnout i v elektronické podobě, ale radil bych ti, aby sis ji koupil. A pokud možno v kamenném obchodě. Dá to totiž víc práce a dostaneš se na chvilku mezi lidi. ;)
Noo, idem teraz kupovat knizku o kresleni ceruzkou, a aby som uplatnil zlavovy kupon co mam, musim mat objednavku za viac eur, takze to prihodim do kosiku, vyzera to zaujimavo, diky.
Ondřej píše:Gyrxiur: odpověz na všechny otázky:
-jak vypadá krevní test na minerály?
-jak vypadá krevní test na vitamíny?
-jak vypadá krevní test na aminokyseliny?
-jak vypadají testy na těžký kovy?
-kolik máš amalgámů?
-kolik měla amalgámů matka v těhotenství a jak dlouho je měla?
-jak vypadá test na parazity?
-máš za sebou MMS kůru?
-kolik detoxů máš za sebou a jaký?

Předpokládám, že ti nepomůže ani metrák orgonitu, ani rota psychoušů, ani objímání stromečků, poněvadž příčina bude pravděpodobně fyziologická.
mineraly neviem, ale mam strasne odvapnene zuby, vitaminy netusim, ale papam dost ovocia, so zeleninou je to horsie..., aminokyseliny neviem, tazke kovy tiez neviem, ale zaoberal som sa tym davnejsie a oni by tie priznaky celkom sedeli, amalgamu mam plnu drzku, a moja mama tiez uz poriadne dlho ma, docela ma to stve, ale zubarka mi povedala, ze do 50ky mi zuby aj tak vypadaju nech s nimi robim cokolvek, proste ich mam naprd, takze to neriesim, snad vypadaju co najskor ;c), parazity netusim, ale robia sa mi uz par rokov priserne lupiny vo vlasoch a neviem sa ich nijako zbavit, ked som si oholil hlavu do hola, robilo to take cervene kruhy na kozi, mozno dermatofytoza, kozna mi na to cosi dala, ale nepomaha to, mms som neskusal, a niekde pisu, ze moze byt nebezpecne, ale na druhu stranu by som to riskol, len neviem, kde by som ho kupil, na nete je strasne drahe, a detoxy? ziadne, neviem ako na to, ale chcel by som daco skusit
pepr píše:To je pravda. Někdy člověk vzhlíží k tajným vědám a ono zatím tělo chce třeba červenou řepu.
jjo, to je dost mozne, len ako zistit, co to telo chce, je fakt, ze nieco asi hej, ked mam blbu imunitu, odvapnene zuby, znizenu funkciu stitnej zlazy a priberam stale na vahe a nie a nie zhubnut, a dost solim, ale dost mozne to je preto, lebo telo je navyknute, ze so solou papa aj jod a ten je dobry na stitnu zlazu, co ja viem...
Ondřej píše:o té rtuti a parazitech mám dost linků na webu... Pusťte si hlavně Klinghardtovu přednášku (video). Abyste věděli co je to Klinghardtův axiom 8-)
pozrem, diky

Odpovědět