dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Máte otázku nebo odpověď?
lexone
Příspěvky: 21
Registrován: 31 led 2011 15:16

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od lexone » 25 úno 2011 05:29

muzu se zeptat co si bral za medikamenty a jak dlouho? ne vzdy antidepresiva zaberou hned a je treba jich vyzkouset vicero, a i doktor nemusi vzdy sednout, ted me tady asi ukamenujete , ale tohle tema tady resit, mi pride uplne zbytecny, jestlize clovek ma sebevrazedny myslenky, tak si myslim, ze prvotni vec je zajit za odbornikem, v tehle pripadech nejednomu cloveku zachrani zivot, sam je beru uz sedm let byt v minimalnim mnozstvi, ale sem spokojenej, diky nim sem se srovnal po obdobi chlastani atd., a co se tyce sebevedomi ani nemluve, nerikam, ze to je lek na vsechny problemy, ale preprogramovat myslenky v hlave nejde ze dne na den!
myslim si, ze radit v tomhle pripade nikomu z nas neprislusi, pokud tady neni nakej odbornim co se tyce psychickejch problemu, i kdyz s Onderejem musim souhasit, protoze posledni dva roky, co se snazim dbat na zivotospravu, dodavam do tela vitaminy a mineraly (napr. spirulina, mlady jecmen, vitamin B a D atd.) tak neprijemny stavy zmizely na minimum, proste s vetsinou jeho otazek souhlasim, ale clovek se sebevrazednejma sklonama preci nemuze spolehat na detoxikacni kuru, ktera muze trvat i nekolik mesicu (ikdyz zalezi taky na zvolenym typu detoxikace)
jo a pohyb, chce to pohyb, clovek prijde na jiny myslenky a endorfin je proste zlatej .)
zkus vyhledat kvalitniho psychiatra a psychologa a dej tomu cas a uvidis, ze vysledky se dostavi!

reci typu id sophia sou absolutne kontraproduktivni, clovek, ktery si neprosel stavama cloveka trpiciho silnyma depresema, nemuze pochopit, ze je pro nej sebevrazda to nejjednodussi reseni, aby si pomohl od bolesti, kterou proziva dnes a denne
jo a tahat do toho jeste hypnozu tak to je uplnej konec!

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od sophia » 25 úno 2011 09:07

Všechny léky včetně antidepresiv jsou jedy. Pokud má někdo deprese z vlastních problémů, doporučuji návštěvu onkologické nemocnice, kde jsou děti ve věku 12ti let s holou hlavou po chemoterapii a rokem života před sebou. Třeba si potom přeskládáte žebříček hodnot.

Taky je dobry být flegmatik a mít všechno v paži. :lol:

Nebo pravidelnou fyzickou aktivitu, třeba každý den hodinu běhat. :)

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od am2 » 25 úno 2011 16:53

antidepresiva...
je spousta lidí, co jim to pomohlo se vyhrabat se z nejhoršího, aby měli sílu pokračovat
je spoustal lidí, co jim to nepomohlo nebo je to ubilo

psychologové... kvalitních psychologů je bohužel málo a nemají dost času na jednoho klienta,
takže to často pomůže jen u případů, u kterých stačí uvolnit nějaký jeden emocionální blok,
a u pacientů, u kterých toto uvolnění emo bloku lze proběhnout snadno...
tedy nic pro složitě rozvětvené případy a pro případy s mnoha kombinovanými příčinami (psychickými i fyziologickými)

tedy lze max vyzkoušet ze dvakraát a buď to pomůže nebo ne

lupy na hlavě může dělat přemíra "mléčných" produktů a produktů obsahujících různé "zlepšovací látky" (umělé sladkosti se spoustou éček, škrobů apod.)


mně lupy přestaly po ročním vegetariánství, což je i logické, protože ekzémy většinou vznikají jako následek problémů ve střevě, výrazné omezení masa uleví střevu, které tak může lépe pracovat.
u vegetariánství jde spíše o to, aby maso nebylo nahrazeno buchtami apod...

s tím ovocem je to trochu dvojsečné... sice hodně pomáhá, ale také obsahuje hodně cukrů, které napomáhají rozmnožovat nechtěné bakterie ve střevě (podobně jako cukr rozmnožování těchto bakterií jim svědčí i hodně výrobků z bílé mouky)
proto bývá doporučována převaha zeleniny, která nemá ten cukrový efekt

spousta věcí kolem tohoto bylo řešeno ve vláknu "Cukr jako droga"

zajímavé testy na vhodnost či nevhodnost potravin na základě čínské medicíny:
(je to jakoby zdarma (tedy autor to dostává zaplaceno v prodeji doporučovaných přípravků))
http://www.patentnimedicina.cz/testy-tcm/


nemáš, Ondřeji, odkaz na nějaké diskuzní vlákno, kde by se testy na minerály, aminokyseliny apod. řešily podrobněji, např. jak jednat s lékaři v tomto, kde a za kolik testy sehnat apod.

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 25 úno 2011 17:20

lexone píše:muzu se zeptat co si bral za medikamenty a jak dlouho? ne vzdy antidepresiva zaberou hned a je treba jich vyzkouset vicero, a i doktor nemusi vzdy sednout, ted me tady asi ukamenujete , ale tohle tema tady resit, mi pride uplne zbytecny, jestlize clovek ma sebevrazedny myslenky, tak si myslim, ze prvotni vec je zajit za odbornikem, v tehle pripadech nejednomu cloveku zachrani zivot, sam je beru uz sedm let byt v minimalnim mnozstvi, ale sem spokojenej, diky nim sem se srovnal po obdobi chlastani atd., a co se tyce sebevedomi ani nemluve, nerikam, ze to je lek na vsechny problemy, ale preprogramovat myslenky v hlave nejde ze dne na den!
myslim si, ze radit v tomhle pripade nikomu z nas neprislusi, pokud tady neni nakej odbornim co se tyce psychickejch problemu, i kdyz s Onderejem musim souhasit, protoze posledni dva roky, co se snazim dbat na zivotospravu, dodavam do tela vitaminy a mineraly (napr. spirulina, mlady jecmen, vitamin B a D atd.) tak neprijemny stavy zmizely na minimum, proste s vetsinou jeho otazek souhlasim, ale clovek se sebevrazednejma sklonama preci nemuze spolehat na detoxikacni kuru, ktera muze trvat i nekolik mesicu (ikdyz zalezi taky na zvolenym typu detoxikace)
jo a pohyb, chce to pohyb, clovek prijde na jiny myslenky a endorfin je proste zlatej .)
zkus vyhledat kvalitniho psychiatra a psychologa a dej tomu cas a uvidis, ze vysledky se dostavi!

reci typu id sophia sou absolutne kontraproduktivni, clovek, ktery si neprosel stavama cloveka trpiciho silnyma depresema, nemuze pochopit, ze je pro nej sebevrazda to nejjednodussi reseni, aby si pomohl od bolesti, kterou proziva dnes a denne
jo a tahat do toho jeste hypnozu tak to je uplnej konec!
to ja si uz nazvy nepamatam, ale vyskusal som ich 4 alebo 5 druhov, robili mi viac zle ako dobre, a to som ich bral dost dlho, k psyciatrovi ma nikto uz nedostane, na moju hlavu tie ich chemie nepomahaju a hotovo.
sophia píše:Všechny léky včetně antidepresiv jsou jedy. Pokud má někdo deprese z vlastních problémů, doporučuji návštěvu onkologické nemocnice, kde jsou děti ve věku 12ti let s holou hlavou po chemoterapii a rokem života před sebou. Třeba si potom přeskládáte žebříček hodnot.

Taky je dobry být flegmatik a mít všechno v paži. :lol:

Nebo pravidelnou fyzickou aktivitu, třeba každý den hodinu běhat. :)
ja mam rebrickej hodnot v pohode, ja nie som nespokojny, nestazujem si, len tazko zvladam prekazky v zivote. Mne osobne staci vidiet video tych deti a chytim este depresiu z toho, preco je svet taky kruty. A flegmatik, co ma vsetko v pazi som bol minuly rok, a teraz opakujem rocnik, cize ono clovek musi najst nejaky bod medzi asi.
am2 píše:antidepresiva...
je spousta lidí, co jim to pomohlo se vyhrabat se z nejhoršího, aby měli sílu pokračovat
je spoustal lidí, co jim to nepomohlo nebo je to ubilo

psychologové... kvalitních psychologů je bohužel málo a nemají dost času na jednoho klienta,
takže to často pomůže jen u případů, u kterých stačí uvolnit nějaký jeden emocionální blok,
a u pacientů, u kterých toto uvolnění emo bloku lze proběhnout snadno...
tedy nic pro složitě rozvětvené případy a pro případy s mnoha kombinovanými příčinami (psychickými i fyziologickými)

tedy lze max vyzkoušet ze dvakraát a buď to pomůže nebo ne

lupy na hlavě může dělat přemíra "mléčných" produktů a produktů obsahujících různé "zlepšovací látky" (umělé sladkosti se spoustou éček, škrobů apod.)


mně lupy přestaly po ročním vegetariánství, což je i logické, protože ekzémy většinou vznikají jako následek problémů ve střevě, výrazné omezení masa uleví střevu, které tak může lépe pracovat.
u vegetariánství jde spíše o to, aby maso nebylo nahrazeno buchtami apod...

s tím ovocem je to trochu dvojsečné... sice hodně pomáhá, ale také obsahuje hodně cukrů, které napomáhají rozmnožovat nechtěné bakterie ve střevě (podobně jako cukr rozmnožování těchto bakterií jim svědčí i hodně výrobků z bílé mouky)
proto bývá doporučována převaha zeleniny, která nemá ten cukrový efekt

spousta věcí kolem tohoto bylo řešeno ve vláknu "Cukr jako droga"

zajímavé testy na vhodnost či nevhodnost potravin na základě čínské medicíny:
(je to jakoby zdarma (tedy autor to dostává zaplaceno v prodeji doporučovaných přípravků))
http://www.patentnimedicina.cz/testy-tcm/


nemáš, Ondřeji, odkaz na nějaké diskuzní vlákno, kde by se testy na minerály, aminokyseliny apod. řešily podrobněji, např. jak jednat s lékaři v tomto, kde a za kolik testy sehnat apod.
noo, o vegetarianstve som rozmyslal, ale mame by sa asi nechcelo varit na dvakrat a ja na to nemam cas, navyse ja moc zeleninu nemusim, viem, ze to je velka chyba a zeleninu treba, ale nejak jej neviem prist na chut. Kazdopadne mlieko mozem obmedzit, je fakt ze jem vela jogurtov, a v tych je mlieko, skrob aj cukor, idealna kombinacia... Budem sa musiet k tomu dokopat, aj ked s mojou blbou volou to bude problem, no snad to nejak zvladnem :roll:

Uživatelský avatar
sophia
Příspěvky: 925
Registrován: 31 kvě 2009 21:10
Bydliště: Jižní Morava

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od sophia » 25 úno 2011 18:09

Gyrxiur a kolik že máš roků? Bohužel život je celej plnej překážek, nástrah a ostatních sraček. Je potřeba hledat to pozitivní, pozitivně myslet. Na psychiku hrozně pomáhá sport a chemie, kterou uvolňuje v těle.

http://www.ocviceni.cz/cviceni-ma-dobry ... -a190.html

http://zdravi.doktorka.cz/endorfiny---hormony-stesti-/

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od am2 » 25 úno 2011 19:11

Vařit na dvakrát není třeba kvůli vegetarianství. Já když začínal, tak jsem jedl s ostatními, akorát jsem prostě nejedl to maso, tedy měl jsem jen brambory nebo rýži, případně se šťávou nebo omáčkou. Případně si k tomu zakrojit trochu zeleniny (rajče, brokolici, papriku...). Pokud se člověk necpe něčím kontinuálně během celého dne, tak mu pak i ta zelenina náramně chutná :)
Pravidelná fyzická práce či námaha (běh), nejléep venku, většinou pomáhá hodně.
S vůlí je potíž, když ta není, blbě fungují i podpůrné věci, já to znám :oops:

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Ondřej » 02 bře 2011 19:34

To je mazec Gyrxiure, vlastně o sobě nevíš nic a navíc potvrdils, že jsi těžce otrávený. Já svoje vlastně už řekl a ty taky. Teď je řada na tobě něco začít dělat a hlavně študovat o co jde.
Tloustneš, poněvadž organismus používá špek jako skladiště jedovatýho odpadu. To je známo dobře a nemusíš nad tím pochybovat...
Ad amalgám - přečti si Světlanu. Flegmatické "plky" tě rychle přejdou.
Zeleninu není potřeba žvejkat jak magor. Naštuduj si odšťavování a gazpacho, například.

forum: http://derealizacia.wgz.cz

Já mám amalgámy dávno venku a 3/4 roku pojídal chlorellu a medvědí česnek, hodlám ještě pokračovat...

kolosjackos
Příspěvky: 415
Registrován: 15 říj 2010 06:36

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od kolosjackos » 03 bře 2011 04:08

v kazdem pripade potrebujes orgonit! pozitivne ovplyvnuje vsechny vibrace. mozna i trochu zlata pro zvyseni sebavedomi.

amalgan v zubech krmi tvoje telo ortutovou parou pri zvykani, pri napojech nebo jidle s vice nez 42°C, telefonovani z mobilem, anebo i sezenim u obrazovky, orgonit tomu aspon castecne zabrani. hlavne nemej mobil u hlavy, pouzivej hands free a v noci ho vypinej, prestan solit a poradne si nekolikrat vyplachni pusu po cisteni zubu, aspartam snad nemusim sponinat.
orgonit jonizuje vzduch a tim padem ho cisti, takze nemusis dychat ten bordel co na nas sypou.

tvoje telo je otravene a tim padem i tvuj duch.

osobne bych ti radil poridit si psa. budes nucen se o nej starat, chodit s nim ven a urcite spoznas nove pratele anebo dokonce pritelkyne :mrgreen:

bruce h. lipton vi hodne zajimavych veci o lidskych bunkach, mluvi i ve filmu "kymatica" kteri ti doporucuji mrknout v etapach a nekolik krat a jeho prvni dil "esoteric agenda".

jak uz ondrej spomel: necakaj ale jednaj!
vrchol ignorance gifteru (doslova, ale v nemeckem prekladu gift=otrava) je: myslet si ze W. Reich by neco tak primitivniho jak je DORgonit nedokazal vymyslet!

Uživatelský avatar
Stisko
Příspěvky: 191
Registrován: 11 úno 2010 10:26
Kontaktovat uživatele:

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Stisko » 03 bře 2011 14:05

Jestli se z toho opravdu chceš dostat, tak by podle mě bylo potřeba ještě nějaká práce po psych. stránce. Tj. Kineziologie one brain, nebo EFT, prostě to chce dobrého terapeuta. Je potřeba aby ses podíval na tvůj způsob získávání energie. Protože tohle co tu všichni, kdo jsme ti odpověděli děláme dodáváme ti energii. Ty nepotřebuješ rady co máš dělat, ty potřebuješ tu pozornost co ti věnujeme (s pozorností přichází i energie). Tohle je jeden ze způsobů jak získat energii od druhých - způsob "chudinka" - všichni mě litujte, mě nic nezabírá. Nemůže, protože to stejně nezkusím, nebo od toho hned jak to začne zabírat uteču, protože potřebuju být "chudinka" aby mě litovali a věnovali mi energii. Když se na to budeš chtít podívat podrobněji a vystoupit z tohoto způsobu, tak třeba zkus přečíst Celestinské proroctví. Každý máme nějaký z podobných způsobů získávání energie. Tenhle jak tu popisuješ důvěrně znám :) Proto vím, že z toho lze vystoupit, ale musí člověk chtít!!!!!!!!!!!!!

Aien
Příspěvky: 208
Registrován: 12 lis 2009 09:53

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Aien » 03 bře 2011 15:51

Ahoj Lidičky!Dr.Clarková někde píše, že lupy způsobují mikroskopičtí roztoči.Koupila bych si Skabicid (nevím jak se to přesně píše)- veterinární lék, kterým jsem mazala kočku , když chytla svrab, je to bílá chladivá emulze.Vlasy bych myla mýdlem (např glycerinové), šampony zanechávají v kůži detergenty, může to být alergie.Vlasy se pak opláchnou slabým roztokem octa (nebo citron.šťávy)-to mám z vlastní zkušenosti.
Deprese:Zase z nějaké knihy (myslím D.Icke)-Sám sobě řekl:Nemůžu se vystát! A pochopil co řekl:jedno "já" nemůže vystát druhé "já", je potřeba se rozhodnout, které to já chci být-samozřejmě to zdrvé, které nemůže vystát toho depkaře. Není to schizofrenie ale sebereflexe!.Obě já si člověk vytváří sám.Pokud se rozhodne pro to druhé, je to cesta k sebevraždě.Co se týká fyzických příčin deprese-ze začátku určitě antidepresiva, protože v té bolesti člověk ani nemůže myslet.Později:v obýváku rotoped a hned si vyrobit kýbl endorfinu.

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 04 bře 2011 15:46

Mam 20 rokov. Diky za rady, ste rozumni ludia. Akurat mi prisla ta knizka Styri dohody, tak to postudujem, a nieco so sebou zacnem robit, lebo takto to fakticky uz nejde.

am2
Příspěvky: 778
Registrován: 30 lis 2009 22:25
Bydliště: Brno

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od am2 » 04 bře 2011 18:50

píšeš, že máš problém s vůlí; to je potíž;
když není vůle, tak není síla do žádných zlepšovacích akcí, i kdyby člověk věděl, co má dělat

a pomoc z toho není snadná, neboť chybí právě ta vůle...

pomáhá zlepšování po stupínkách, člověk každý den udělá něco málo, co vyžaduje vůli, po čase se může takto znovunastartovat
pomáhá případně i režim 50/50, tj. když vím, že jsem závislý např. na komplu nebo dělám (nebo naopak nedělám (cvičení)) nějakou činnost, která mi sráží vůli nebo vnitřní radost, tak ji omezím tak, že ji jeden den dělám a druhý den ne. Tak o činnost nepřijdeme, ale zároveň snižujeme postupně její vliv na naši vůli.

(podobný problém jako ztráta vůle je ztráta motivace; motivace je částečně s vůlí propojená a vzájemně se ovlivňuje)

(s tím psem, jak tu kdosi radil, neplatí toto řešení obecně, takové řešení je jen pro někoho)
(...kvalitní pes se dožije i přes 10 let, a to už vyžaduje určitou zodpovědnost)

Gyrxiur
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2010 20:33
Bydliště: Martin, Slovakia

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Gyrxiur » 04 bře 2011 19:28

To je fakt, no nejak tu volu musim vypilovat. Co sa tyka psa, tak by som aj nejakeho bral, ale problem je v tom, ze byvam v byte a to je pre psa podla mna tyranie, navyse mame macku, ktora si az moc haji svoje teritorium.

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od pepr » 04 bře 2011 20:02

Pes byl nápad. Pro někoho dobrý, pro tebe možná ne. Uvažuj taky vlastní hlavou.

Uživatelský avatar
Prince
Příspěvky: 29
Registrován: 31 led 2011 23:50
Bydliště: Šternberk

Re: dokaze orgonit zabranit sebevrazde?

Příspěvek od Prince » 06 bře 2011 19:29

Gyrxiure, to co napíši, může zavánět abstrakcí, ale ona už úvaha o "vysvobození se" je také sama o sobě abstraktní.
Jsi mladý hoch, tak nevím, jak mou radu, nebo návrh zpracuješ. Předesílám, že na světě není člověka, který by NĚKDY, třeba jen jednou za život, neměl sebedestruktivní, nebo sebevražedné myšlenky, (to by bylo jako s tou onanií.)
Žijeme v kódovaných energetických polích. Naše bytí je tady na Zemi a naše energetická těla jsou uzavřena klíčem pro tento čas a prostor. Pokud si vyrobíš paklíč tak, že jedno z těl deletuješ, sice otevřeš nějaké dveře, ale nikdo z nás současných, ani ty sám, nevíme, jaké dveře si otevřeš a kam. A věřím, že na druhé straně dveří není klika zpět.
Tím nestraším peklem a jinýma zhovadilostma prezentované církvemi, z toho bludu jsme vyrostli.
A nyní k tomu mému návrhu. Udělej si orgonit s pěkným křišťálem, který pohlcuje negativní energie, neztratí se.
posbírej fotky svých zesnulých babiček, dědů, pra, pra.. shromáždi je u toho orgonitu, zapal svíčku a věnuj chvilku u fotek předků. Pověz jim všechna svá trápení, své myšlenky a požádej je o pomoc, přece jen to nejsou cizí lidé, ale ty jsi jejich krví, jejich dítě a babičky mají své děti rády. Zeptej se jich, jestli je dobrý nápad odejít předčasně, oni už vědí, o čem to je. Věřím tomu, že ti ve snech, nebo jinak přijde odpověď.
Avšak, nepleť to se spiritismem a vyvoláváním duchů, nebo channelováním, to se na tebe může nakontaktovat cizí entita a může ti být ještě hůř. Genetická energetická matrice si ke svým fragmentům vždy najde správnou cestu, stále jde o energetické kódy.
Není to nic nového, rodové oltáře jsou po světě běžné, to jen my civilizovaní pokřesťanštění opičáci jsme přestali racionálně uvažovat konat.
Přísloví na závěr: naděje-dobrá rada :)

Odpovědět