Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Máte otázku nebo odpověď?
Odpovědět
uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od uzenypes » 10 bře 2011 13:12

Clanek z osud.cz, volne siritelny tak ho sem hodim:-)Matrix rozluštěn, část 1

Chci jako předmluvu tohoto textu říct, že následující texty jsem nenapsal. Shledal jsem tyto informace velmi důležitými pro lidi, kteří byli cílem zmíněné technologie. Kniha je dlouhá a tak budu zveřejňovat kapitoly postupně. Autor knihy má internetovou stránku se stejným názvem jako kniha,http://www.thematrixdeciphered.com. Tato kniha je pouze hrubým konceptem, takže jsou zde gramatický a textové chyby, a autor se také pokouší občas udržet emoce světla tím, že cituje Shakespeara a další díla. Tato kniha je původním výzkumem, takže jde o zdrojový dokument. Šiřte tento dokument volně, protože znalosti této technologie a psychologické profily stojící za touto technologií jsou nejlepší obranou před její aplikací. Autor se nazývá Svatý.

Spočívá na vás oko

Zednářský symbolismus

Totální integrovaná globální šmírovací síť

Jak „ionosférické ohřívače“, jako ty umístěné na Aljašce, Portoriku, v Coloradu a Brazílii, zobrazují Zemi v astronomicky malých podrobnostech? Od této chvíle budu ionosférické ohřívače nazývat Pozemní zobrazovací systémy řízené energie. Ďábel destrukce (DoD – slovní hříčka, DoD je min. obrany – p.p.) účelově tyto systémy mylně pojmenoval, aby zmátl veřejnost a kongres ohledně jejich skutečného použití a záměru.

Prostřednictvím efektu konkávního zrcadla odrážejícího se od zemské vrchní atmosféry mohou tyto obří fázové sestavy vidět sebemenší energii kdekoliv v jejich dosahu a stejným způsobem řídit energii zpět. Tyto řízení energetické fázové systémy jsou často mnoho mil široké. Představte si, co by člověk mohl vidět, pokud by byla obloha obrovským zrcadlem. Zvětšilo by to body na Zemi stejně, jako kosmetické zrcadlo zvětšuje váš obličej. Nyní si k tomu přidejte další čočky, jako teleskop, a můžete vidět dokonce ještě mikroskopičtější prvky. A stejně jako to, co muselo být provedeno při opravě Hubbleova teleskopu s deformovanými čočkami, lze kompenzovat nedokonalosti atmosféry a získat jasnější obraz.

Nasměrování energie na jedno místo na Zemi by bylo jako zaměřit lupu na mravence, abychom ho spálili energií slunce. Lidé vypadají pro tyto nectihodné bezvýznamné lidi hrající si na bohy na dálku jako mravenci.

Abychom instinktivně získali tušení, co by člověk viděl, pokud by měl oční bulvy velké jako sestava HAARP a mohl by vidět elektromagnetické vlny v rozsahu HF až UHF, podívejme se na atmosférické zrcadlo. Můžeme vidět téměř ¾ světa v jakémkoliv směru, a díky našim velkým očím a zvětšujícímu efektu zrcadla můžeme vidět mikroskopické vlastnosti vymezené pouze pro energetické rozlišení pomocí nejvyšší frekvence, kterou můžeme vidět, ale toto energetické rozlišení je omezeno citlivostí a algoritmy filtrování šumu. Pokud by se v místě pozorování nacházel člověk dívající se zpět teleskopem, za předpokladu, že se viditelné světlo odrazilo od ionosféry, viděl by, jak se na něj dívá obří oko. Takže toto ionosférické zrcadlo je pro stroj smrti velmi důležité. Nalezení způsobů, jak s ním zatřást, narušit, zahřát, rozvlnit nebo zdeformovat, aby nemohl nadále provozovat virtuální peklo, které vytvořili, bylo pro lidi dobrým cílem.

Ionosféra začíná ve výšce 50 km a sahá do 650 km nad zemí. Existuje několik vrstev a každá vrstva má plazma či ionizovaný vzduch, který odráží a láme signály z vertikálně namířeného radaru známého jako ionosonda, který je také hlavní součástí tak zvaných „ionosférických ohřívačů“. Úhel refrakce a celková vnitřní odrazivost závisí na vlnové délce elektromagnetické vlny a na jejím úhlu dopadu na vrstvy ionosféry.

(Viz mapa dosahu známých řízených energetických polí a úrovně výkonu založené na celkové vnitřní odrazivosti a překrytí jinými řízenými energetickými poli na různých běžných radarových vlnových délkách).

Rozlišovací schopnost teleskopů země-ionosféra-země, alias řízené energie a pozemních zobrazovacích systémů.

(Zadejte vzorec pro rozlišovací schopnost založenou na „čočkách“ fázových polí a vlnové délce, pak přidejte zvětšovací faktor na základě konkávnosti zemské atmosféry).

Elektronová rotační resonance (ESR)

To je tajná omáčka, pro kterou konspirace zabíjí, aby ji udržela v tajnosti. Povšimněte si, že žádné ESR stroje nejsou v nemocnicích. Proč? Protože by se stalo okamžitě zjevným, jak snadné je přečíst elektřinu těla z radaru, tj. z mozkových vln, na dálku. Základní koncept je jednoduchý a velmi podobný způsobu, jakým funguje zobrazování pomocí magnetické rezonance. Funguje na základě manipulace rotace a gyro frekvence elektronů.

Pokud by jen 5% lidí v zemi bylo dostatečně chytrých, aby pochopili tuto základní fyziku, nebyli bychom tak snadno manipulováni desinformačními agenty, kteří říkají, že mozkové vlny nelze číst poli radarového zobrazování nebo že výstupy neurotransmiterů nelze modulovat časovanými elektromagnetickými poli. Pokud by lidé této země chtěli být opět svobodnými, stačí jim jen pochopit tyto jednoduché fyzikální pravdy, a to je osvobodí od cizího psychologického a psychotronického zotročení. Není náhoda, že Spojené státy jsou na spodní příčce vyspělých zemí v matematickém nebo vědeckém vzdělání.

Elektronová rotační polaritní rezonance (EPR)

U této zobrazovací technice je měřena polarita tím, že se překlápí to, co přidává nebo odebírá ze systému ve formě energie. Energie musí být konzervována, aby fotony vyloučily to, co jde do nižšího energetického rotačního stavu. Během pohybu na vyšší energetický stav se „zahřívá“, jako příprava na synchronizovaný zpětný přechod na nižší energetický stav. Elektřina tělesa je namodulována do stavu zpožděných přechodů, díky odchylkám v místním elektrickém poli. Tento návratový signál je zpracován a je extrahován velmi vysoký signál pro zesílení EEG vzorů. Citlivost je skutečně podobná „science fiction“. Lze dokonce individuálně zachytit i jediný aktivní nerv nebo neuron. To dává nový význam rozvědce pomocí signálů.

Zobrazování magnetickou rezonancí (MRI)

Je velmi podobné způsobu, jak funguje magnetické zobrazování pomocí rotace atomových jader s jejich magnetickými momenty.

Tradiční zobrazování odrazem radaru

„Skalární“ či interferometrický stealth radar

Takže aby akademici a komerční odvětví náhodou neobjevili, kolik šmírovacích dat o nich armáda má, a protože energie z radaru způsobuje lidským tkáním a prostředí méně škod, zrodil se chytrý a neintuitivní koncept zdvojnásobení výkonu na šmírovanou oblast jako stealth radar. Pokud se jeden nebo dva paprsky, jako pulzy z aljašských a portorických zařízení, sbíhají v oblasti kontinentálních USA, budou mít paprsky buď dvojnásobnou intenzitu (konstruktivní interference), nebo se zcela vyruší (destruktivní interference), v závislosti na tom, jestli jsou vlny vzájemně mimo fázi o 0 nebo 180 stupňů.

Paprsky či vlnové fronty se od šmírované oblasti odrazí, aniž by to pozorovatel v tomto zájmovém bodě zaregistroval. Vlnové fronty se nezastaví, pokračují ze svých odražených a rozptýlených trajektorií a jsou snímány jakýmkoliv typem senzoru, jakmile se vlnové fronty posunou mimo vzájemné rušící paprsky, které existují jako „skalární pole“, či slangově „gravitační vlny“. Navíc rozptylový stealth radar způsobí, že to bude vypadat jako by odnikud přišla „volná energie“, v důsledku mikroskopických rozdílů u rozptylových úhlů. Plukovník Bearden tvrdil, že existuje 75 wattové zařízení na volnou energii; slyšel jsem, že lidské tělo vyzařovalo 30 wattů energie rozptýleného pole, což je dost blízko. To, co ve skutečnosti staví, je skalární detektor či detektor gravitačních vln. Je zajímavé, jak tento výzkum financoval přes společnost, která tvrdí, že to funguje na základě jiných mechanismů. Je to považováno za financováním černým rozpočtem? Zajímalo by mne, co si jeho investoři myslí?

Satelitní zobrazování na milimetrových vlnách, v infračerveném a viditelném spektru vlnových délek

Tato problematika je samovysvětlující. Všichni viděli neskutečně podrobné infračervené zobrazovací schopnosti armády. Mohou vidět tepelné stopy skrz zdi.

Co mají pronásledované domy, duchové, mimozemské únosy a Bermudský trojúhelník společného?

Vzpomínáte, jak je vzduch elektrizován předtím, než se ve filmech inspirovaných těmito zbraňovými testy na veřejnosti objeví poltergeist? Nahnali jsme našeho ducha do stroje! Vzpomínáte, jak padala letadla v Bermudském trojúhelníku, protože jejich kompas byl nepoužitelný a přístroje zešílely? To byly útoky řízenou energií z radarového pole v Portoriku, postaveného v r. 1959. Pamatujete na všechny ty ukázky zastavování aut a mizení radiostanic těsně před mimozemským únosem? To vše jsou stejné radarové triky, ale s různým stupněm smrtonosnosti. Tyto triky jsou všechny prováděny stejnou technologií a obvyklými zločinci v útrobách bestie.

Kdo dal opicím zbraně? Kdo jsou manipulátoři opic? Jsou to velezrádci a měli by být pověšeni podle kontinentálního zákona za to, že vycvičili opice, aby útočily na svoji vlastní zemi a provokovaly války na celém světě. Náklady na udržení tak velkého vražedného stroje ve formě lidského utrpení jsou příliš velké, a přesto tak nejisté, aby si vyděšení Američané mohli namluvit, že jsou v bezpečí. (Viz sekce o pravděpodobnosti být zabit americkým strojem v porovnání se zabitím cizí vládou, teroristy, žraloky nebo bleskem). Válečný stroj, který má údajně udržet lidi v bezpečí, je pro ně statisticky největší hrozbou. Ignorance může být požehnání, ale o čem nevíte vám může ublížit.

Hackerství Van Ecka

Hacknutí lidského mozku

Počítačoví hackeři vždy nachází způsoby, jak ochromit tolik strojů, kolik mohou. To znamená, že nachází způsoby, jak se nabourat do vašeho systému a nainstalovat tam nějaký software pro dálkové ovládání. Vojenské programy, zvané Zombie I-V, měly podobný cíl. Chtěli být schopni nabourat se do myslí lidí a udělat z nich na dálku ovládané zombie.

Uspěli asi před 30 lety a tato technologie je nyní blízko dokonalosti. Nyní dochází v Americe a na celém světě k loveckému fenoménu. Podívejte se „teroristé loví v Americe“ z jiné perspektivy. Existují tři druhy stopařů, z nichž jeden byl zveřejněn v dokumentech zveřejněných podle zákona o svobodném přístupu k informacím, kde se popisují vládní sledovací programy, nebo eskadry hrdlořezů, jak se jim říká slangově. CIA a další agentury cvičily své zaměstnance v zastrašovacích taktikách v zahraničí, a USA jsou jednou formou členů teroristických stopovacích gangů. CIA používala tyto taktiky jako podpůrné při svrhávání vlád a zastrašování vůdců jiných zemí v historii mnohokrát. Druhým účelem je hrát do ruky programování společnosti, že lidé, kteří si myslí, že po nich jdou vládní agenti, jsou blázni. Diskreditace jedinců pomocí házení bláta, vydírání nebo nevyzpytatelného chování bylo vysokou prioritou zdokumentovaných schopností těchto agentur. Další dva typy stopařů jsou pitomější a oběti zombifikace. Globální systém, TAMI, se může pověsit na kompatibilní mysl a je okamžitě schopen ji v různé míře manipulovat, v závislosti na mnoha faktorech. Útočné praktiky těží z toho, že ovlivňují lidi v blízkosti cíle, aby předávali informace související pouze s nimi pro špionážní hry. Tito lidé jsou běžní občané, kteří tuto technologii neznají. Účinky jsou tak subtilní a není třeba většího výcviku pro jejich detekci, že by z toho nikdo nebyl moudrý. Nanejvýš by se jen ptali, proč to udělali nebo cítili potřebu to říct. Třetí kategorie stopařů je nejvíce znepokojující. Jsou vytvářeny skutečné zombie prostřednictvím „hlasu božího“ pomocí efektů mikrovlnného slyšení. Někteří lidé začnou zcela věřit, že s nimi mluví bůh a říká jim, co mají dělat, ať již někoho sledovat nebo zabít na příkaz. Vrah Johna Lennona tvrdil, že mu hlasy neustále říkaly „udělej to, udělej to“, neustále dokola. TAMI byl zprovozněn v r. 1976 a John Lennon byl zabit v r. 1980.

Kultura kolem těchto stopovaných, mučených, zastrašovaných nebo obtěžovaných lidí v USA ze strany federálních agentur může být občas zábavná. Stopaři, kteří nacvičují své dětinské hry schovej se a udeř, se zaměřovali na jedince zvané „zombiloidi“, což je nová americká nadávka agentů tajných programů „Zombie“ a „Mongaloid“, protože výraz „strašidlo“ byl používán nadměrně.

Monitorování známek života a parapsychologické hvězdné války

Takže téměř každý člověk je monitorován a sledován různými integrovanými technologiemi. Jedním z ospravedlnění pro TAMI je, že jde o globální systém pro monitorování všech, které je třeba v armádě uvědomit v případě parapsychologické války, a pro ochranu vůdců před elektromagnetickým ovlivňováním. Ale ve skutečnosti je to samozřejmě používáno pro přesně opačné účely.

Jedinečnost tepu a vzorů dýchání (uvedení patentů)

Další plány na hvězdné války řízenými energetickými zbraněmi

Viděl jsem plány na elektromagnetická železniční děla pro vystřelování projektilů do vesmíru na jiné satelity. Používají supravodivé vysoce výkonné magnety, aby urychlili projektily rychleji než kulky.

Zobrazování mozku a dalších pozemských objektů

U svých chráněných zdrojů jsem viděl obrázky mozku odvezené ze systému TAMI. Nebylo mi řečeno, jak byly vytvořeny, ale některé možnosti jsem mohl zpětně odvodit, vzhledem k tomu, co vím o schopnostech šmírování. Za použití kognitivních modelovacích technik může člověk vytvořit PET, či funkční MRI podobný obraz, ukazující mozkovou aktivitu prostě tak, že používá informace o fázi, amplitudě a frekvenci z mysl čtoucího radaru. Spektrální obrázek lze vytvořit na základě modelů funkcí mozku a topografické mapy hlavy elektronové rotační rezonance. Protože mozková aktivita je přesně známá, lze ji vyjádřit a zobrazit 3D obrazem. K dalším metodám může patřit používání podmilimetrových či terahertzových vlnových délek pomocí radaru nebo pozemních Gauss MIR/ESR technik. Je neskutečné, že to vše lze udělat konstelací špionážních satelitů nebo pozemních fázových souprav. V medicíně se jedna technika nazývá počítačová tomografie, či CAT, a používá rentgenové paprsky pro získání obrazových dat z různých úhlů o celém těle, a pak se použije počítačového zpracování informací, aby se ukázaly příčné řezy tělesných tkání a orgánů. Rentgenové paprsky nejsou používány ze zjevných zdravotních důvodů u ekvivalentního radarového zobrazování, ale lze použít všechny vlnové délky viditelného spektra, aby se získal velmi dobrý obraz člověka. Neslavně známá fázová souprava HAARP rozprostírající se na Aljašce je schopná Zemi penetrující tomografie.

Obrázky mé schránky duše

Mám přítele, který je radiolog. Prostrčil mě MRI, aby vytvořil spořič obrazovky, zatímco si zavdával, než jsme šli ven na panáka. Myslím, že mám dobrý obraz svého zdraví, protože po prohlédnutí MRI řezů okomentoval: „Jsem udiven, jak všední tvůj mozek je!“ Má odpověď: „Nesuď mysl podle schránky.“ Najděte si prosím čas a projděte si přílohu. Je tam dokument o zobrazování meteorů velikosti baseballových míčku pomocí fázovaného radaru na Portoriku za použití rozptylového radaru a absorpce iontového spektra, jinak efekt „čelní ozvěna“. Relevanci pochopíte.

Americké velvyslanectví v Moskvě

Takže toto se USA po mnoha letech naučily z ruského bombardování amerického velvyslanectví v Moskvě mikrovlnami. Smísením dvou silných mikrovlnných paprsků, kde jeden paprsek z velké části ruší efekt druhého v místě zájmu, dostanete téměř „skalární“ radarový paprsek, téměř nedetekovatelný díky nízké intenzitě. Mikrovlny o nízké intenzitě stále reagují s prostředím a odráží se zpět do místa svého původu. Původní paprsky měly velmi vysokou intenzitu. Takže to vytváří metodu zesilování signálu na úroveň šumu. To umožňuje, aby se signály vysokého výkonu odrážely od povrchů s minimální reakcí na objekty. Na přijímačích je pak lze zesílit čistým signálem. To je tajemství mysl čtoucího radaru.

Typické „pronásledování“ řízenou energií

Šipky představují přesné body v audiofrekvencí doméně, kde cíl vždy slyší začátek fenoménu slabiky slova.

To je vrcholová analýza (EAC) bílého šumu skeneru během silného útoku na lebky oběti. Poznámka: Je ilegální upravovat skenery, aby viděly vojenské frekvence. Všechny skenery mají zablokovány jisté frekvence těsně nad vojenskými pásmy, když sbírají naše údaje. OK? Chraň bůh, aby měli lidé právo se bránit a vidět, jaké energetické frekvence jsou používány pro útoky na ně a jejich zabíjení.

Ačkoliv je to obtížné a tomto zmenšeném obrázku vidět, cíl může slyšet stejnou řeč pokaždé, když je zvuk přehráván. U šipek oběť vládního mučení slyší slabiky slov. Všichni ostatní slyší jen šum. Slabiky slov a kadence, kterou oběť slyší, lze vidět v širokopásmovém energetickém spektru, nicméně neozbrojené ucho je slyšet nemůže. Některé energetické změny jsou snímány touto jednoduchou audioanalýzou silového spektra.

Zde je stejný „bílý šum“ v jiném měřítku silového spektra po aplikaci okrajové detekce. Pravoúhlé oblasti jsou místa, kde oběť opět slyší slabiky slov. Do zvýrazněného patří to, co vypadá jako 10 pásem a hlasové vzory Formant.

Toto je amplitudové fázové kódování „šumu“, další metoda zmíněná jak v Stocklinově patentu, tak Malechově patentu. Zdá se, že je to modulované amplitudou a pulzní frekvencí. Poslechněte si šum. Nemůžete tyto charakteristiky slyšet. Pokud je to deterministické širokopásmové kódování šumu a technologie CIA elektromagnetické čelní rezonance pro „slovo volba“, je to skutečně mazaně skryté a pro jednotlivce specifické. Všimněte si, že nízkofrekvenčních širokopásmových energetických skoků, které nelze slyšet, pokud na svém mp3 přehrávači nemáte ekvalizér.

Zatímco audioanalýza je bez špičkových vojenských digitálních osciloskopů a znalosti, jak zpětně vysledovat technologii CIA „slova volba“ nejednoznačná, další základní testy byly více než zjevné. Během útoků se celé spektrum skeneru až do 850 MHz stalo tímto bílým šumem a nebylo možné zachytit žádný další signál. Tělesná elektřina cíle, měřená několika voltmetry, stoupla z 10 mV na více než 0,3 V. ručičky kompasu se odchýlily o 20 stupňů od magnetického severu a mikročipový senzor videokamery (CCD) byl zionizován a celé video se stalé silně jasným a barvy byly pokřiveny. V době těchto testů jsem bezdrátové EEG vybavení neměl, ale neurologické účinky u cílových jedinců byly opět nezpochybnitelné. „Pronásledování“ řízenou energií je nyní dost běžné a přestávám se sledováním náhodných útoků americké armády na lidi, dokud nezískám odpovídající vybavení, abych mohl provádět komplexnější zpracování signálů.

Metody šifrované signalizace

Jediný gigahertzový puls stěnového radaru lze rozšířit jako velmi tajnou metodu zasílání zpráv do specifických míst. Za použití geograficky roztroušených transceiverů lze tok signálu šifrovat, rozložit a pak rozdělit na vysílající stanice (přes satelity nebo pozemní jednotky). Zpráva je zajištěna jak zašifrováním, tak fragmentací na své cestě ke každé stanici. Každá stanice vysílá v přesném načasování, takže pulsy dorazí ve správném pořadí pouze na jeden triangulovaný bod. Při zachycení toku kdekoliv jinde je tok zkreslen a jeho kousky mimo pořadí. Nechám to jako cvičení pro kryptology na špičkových univerzitách, aby navrhli algoritmus pro dekódování jednoho z těchto zachycených signálů.

Můžete si představit přesné vstřikování psychotronického signálu spolu s ultra širokým pásmem, přeskakováním frekvencí nebo deterministickým širokopásmovým šumem, které lze provést podobným způsobem, aby vznikla nízká pravděpodobnost zachycovacích a detekčních metod.

Báseň hanby

Porter Gossi, všechny jsi nás rozčaroval,

Máš moc zastavit to jedním telefonátem,

Hanba tobě Hotchkissi a veřejnosti s tvými lžemi,

Mučení je běžnou praktikou ututlávanou bazarovými sebevraždami,

Byla vám svěřena moc,

Ale mnozí z nás v poslední hodince selhali.Ze zahraničních zdrojů přeloženo pro OSUD.cz

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od kocour » 10 bře 2011 21:16

Nemám sil a ani chuti číst litanie stvořené kýmsi jiným. Tvořím si svůj osud. Svoji realitu. Jsem svobodná a osvobozená bytost!
Takže reaguji toliko na poslední větu: "Ale mnozí z nás v poslední hodince selhali." ???

Jako svobodná a osvobozená bytost; ta, která tvoří svou realitu navzdory všem rádoby ovládajícím vzorcům, zodpovědně prohlašuji: Trhněte si nohou, víc je nás těch, co NESELHALI!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

uzenypes
Příspěvky: 38
Registrován: 12 pro 2010 13:35

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od uzenypes » 11 bře 2011 06:14

Ja sem to taky docetl tak do 1/4 + konec, dal sem to sem ze by to mozna nekoho zajimalo ;)

Uživatelský avatar
pepr
Příspěvky: 682
Registrován: 27 led 2010 23:51
Bydliště: Olomouc

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od pepr » 11 bře 2011 10:47

kocour píše:Nemám sil a ani chuti číst litanie stvořené kýmsi jiným. Tvořím si svůj osud. Svoji realitu. Jsem svobodná a osvobozená bytost!
I svobodné bytosti se dá uříznout hlava. Když se to udělá nenápadným způsobem, nemusí si to nikdo uvědomovat. Když je něco složité a nemůžu to pochopit, neznamená to, že to je blbost a že bych to měl ignorovat, protože to nemůže fungovat. I složité věci často fungují. Nebo bych to mohl popsat jiným extrémem: "Blahoslavení (ti kdož jsou) chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od kocour » 11 bře 2011 17:34

pepr píše:
kocour píše:Nemám sil a ani chuti číst litanie stvořené kýmsi jiným. Tvořím si svůj osud. Svoji realitu. Jsem svobodná a osvobozená bytost!
I svobodné bytosti se dá uříznout hlava. Když se to udělá nenápadným způsobem, nemusí si to nikdo uvědomovat. Když je něco složité a nemůžu to pochopit, neznamená to, že to je blbost a že bych to měl ignorovat, protože to nemůže fungovat. I složité věci často fungují. Nebo bych to mohl popsat jiným extrémem: "Blahoslavení (ti kdož jsou) chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."
Strach tvoří. Já se nebojím. Čili netvořím nic, co by mi mohlo ublížit. Mám se rád, tak čeho se bát? :)

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od Mike.Jt » 12 bře 2011 01:56

znám pousty lidí co se nebály aut a zahynuly pod jejich koly. to že se člověk nebojí, pouze nepřidává nové další ohrožení. Zůstává pouze to staré. Ale myslet si že když se nebojim nemůže se mi nic stát je hodně idealistické.
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

kocour
Příspěvky: 372
Registrován: 29 zář 2009 16:58
Bydliště: jih Moravy

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od kocour » 12 bře 2011 09:16

Mike.Jt píše:znám pousty lidí co se nebály aut a zahynuly pod jejich koly. to že se člověk nebojí, pouze nepřidává nové další ohrožení. Zůstává pouze to staré. Ale myslet si že když se nebojim nemůže se mi nic stát je hodně idealistické.
Já se nebojím, protože vím, že bez mého svolení se mi ani vlásek na mé hlavě nezkřiví. Proč? Protože realita je prodloužením mého já, které se v ní realizuje. Pokud se tak děje, tak jen vědomě nebo nevědomě. Pokud vědomě, je realita přítel, s kterým si tykám; pokud nevědomě, reaguje realita jako nepřítel, proti němuž mám díky iluzi oddělenosti potřebu bojovat. Je to vše o hře ega.
Kam patříš, je Tvá věc, Tvá potřeba. Věř si čemu chceš - ostatně tak už konáš :) Zkus si ale zapamatovat, že hranice své reality si kolíkuješ Ty sám - není to nikdo zvenčí. Až se přestaneš bát vykouknout za svůj plůtek a poznáš svět neomezených možností, nebude pro Tebe nynější plůtek žádnou překážkou, ale vzpomínkou na jinou realitu, jíž jsi taky kdysi byl. A půjdeš vstříc jiným realitám...

Mike.Jt
Příspěvky: 1266
Registrován: 11 dub 2010 22:06

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od Mike.Jt » 12 bře 2011 13:24

Já má teda kolíky proklatě daleko :D , a lezu všude možně a dobře vím, že člověk může být přesvědčen a tvořit si realitu ale tu realitu si netvoříš sám, je to společná reality kam každý přispívá svým dílem. A pokud někdo hold přispěje větším dílem než ty, tak máš smůlu a přejede tě autobus.
Když si řeknu že se mi nic nestane je trošku nefér pro ostatní lidi, vem si takové vrahy a zloděje. Ty si taky tvoří realitu a představujou si že tě okradou nebo zapíchnou ... :D Co na to řeknou ?
Moje orgoše > Zde <                                     - Moderátor fóra -

Poppy Rammus
Příspěvky: 1
Registrován: 19 čer 2014 20:23

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od Poppy Rammus » 19 čer 2014 20:33

Článek jsem si vyhledal po tom, co se mi přihodilo něco neobvyklého. Někdo hacknul moji mysl, mé emoce, mé zrakové, sluchové i čichové vjemy, dokonce i můj pohyb. Navozoval u mě pocity deprese, lhostejnosti, touhy i spokojenosti. Slyšel jsem cizí hlasy v mé hlavě. Například odpovídaly na mé myšlenky, říkaly mi, co mám udělat, nadávaly mi, radily mi. Musela být hacknuta i mysl lidí kolem mne – několikrát se mi totiž stalo, že zopakovali právě tutéž věc, o které jsem zrovna přemýšlel – jakoby to nějak směřovalo na mě. Nevím, co vše se odehrálo na mé nevědomé úrovni. Také stále cítím podivné vnitřní píchání na hrudi a bolest v pravé patě. V depresivních náladách u mě navozoval silné myšlenky na smrt. Také u mě zpočátku vyvolával hrozné představy, o kterých raději nebudu psát. Intenzita hacknutí mé osoby se od určitého okamžiku postupně snižovala. Stále nevím, kdo mi to udělal a z jakého důvodu. Přemýšlím, kolika dalším lidem se stalo něco obdobného. Můj mail: poppyrammus@gmail.com

Karel Plihal
Příspěvky: 1
Registrován: 30 čer 2014 04:26

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od Karel Plihal » 30 čer 2014 17:29

Ahoj,

rad bych reagoval na Tvuj clanek jelikoz Te znam osobne a to pouze jedinym komentarem... Opravdu si myslim ze moc hulis. :( Promin...
Karel Jirka P.

cardej
Příspěvky: 253
Registrován: 16 črc 2009 21:56
Bydliště: Dobřany u Plzně

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od cardej » 23 črc 2014 11:46

Zajímavé je, jak dovedou udělat bratrovražednou válku, postavit Slovana proti Slovanovi, syna proti otci a sami jsou za vodou a jenom to pozorují .... jak dovedou vyvolat střet- jiskřiště energií na jednom místě...nebo se vyrovnávají energetické úrovně??

poznámka -No jsem jenom součást kosmického vědomí a tělo je to, co se zemí je spojení.

Petr001x
Příspěvky: 1
Registrován: 23 říj 2014 10:15

Re: Matrix rozluštěn I (hacknutí lidského mozku)

Příspěvek od Petr001x » 23 říj 2014 10:29

Někdo mi vsadil mozek do počítače, nejedná se o nemoc. Mění mi emoce, navozuje neuvěřitelné sluchové a zrakové iluze, zároveň mě v pravidelných rytmech píchá nalevo a napravo na hrudi a pobolívá pata. V různých chvílích se nacházím v různých myšlenkových stavech. Postupně jsou mi v hlavě upevňovány ty negativní myšlenky – myšlenky na smrt, jsou zjednodušovány důvody pro sebevraždu, myšlenky na relativitu – žiji úplně/jak moc v imaginárním světě? Jsou lidé kolem mě živí nebo jsou to jen do mě vsunuté iluze? Myšlenka na relativní svět je hrůzostrašná, vyžaduje sebevraždu. Nechápu, jak mě mohl tuto myšlenku někdo zdůraznit. Nevím, jak se jí mám zbavit, to nelze. Často jsem slyšel heslovitá slova jako: jsi had, lhals, hňup, konec 1. části, teď (v myšlenkovém stavu), stop, vyhráls, prohráls, gól, jsi sobec, Peťo, piš ho. Vše začalo tak, že mě nějaký hlas donutil pokusit se o sebevraždu (byl jsem jako kdyby pod hypnózou), ale vůbec nic se mi nestalo… Pokud má někdo podobné zkušenosti, může mě kontaktovat na: Petr01x@seznam.cz

Odpovědět