Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Máte otázku nebo odpověď?
Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od antistatic » 17 čer 2011 10:59

Ono to všechno začíná nevinně a pak najednou je s toho velbloud...
Já četl celé vlákno a reakce Hoplei se mi vzhledem k ostatním názorům zdála přiměřená!
Řešit jestli fungují její orgonity mi přijde zcela směšné a irelevantní.
Proč tedy někdo nekoupil její orgonit a pak neudělal recenzi se vším všudy, hm???
Já její orgonit mám a funguje tak jak má! K tomu mi ho ještě naprogramovala a světe div se program se stal realitou..
Ona otázka zda její orgonity fungují se zcela zvrhla ve sprchu osobních útoků, uštěpačných poznámek, narážek na jejich cenu a neposlední řadě zveřejnění osobních fotografií její a její rodiny!
Nazývejte si to jak chcete, já mám svědomí v tomhle směru čisté...
Vy ostatní dál házejte kamenem...

Hamry
Příspěvky: 34
Registrován: 18 dub 2011 19:58
Bydliště: OrlickoÚstecko

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Hamry » 17 čer 2011 11:14

Jedno je jasné, jen u svých orgošů máme jistotu / no asi ani tam ne, vlastně jak jsme na tom s pozitivem,myšlenkou,náladou při nabíjení/,ale oprava -měli bysme být trochu jistí jak si ho nabijeme. Druhého člověka opravdu neznáme,nevíme co zrovna prožívá,jak na tom energeticky je. Dá se říct, že chápu i Antistatic jak to myslí.Jde o tom jestli má každý stejný přístup k nabíjení a výrobě orgošů pro sebe i co dělá na prodej, nebo na prodej už to u něj není tak důležité, jak se k nim chová ,bere je jen jako zboží nic víc. A pak opravdu neznáme všechny co je vyrábí a prodávají, jací jsou ve skutečnosti lidé, znám pár u kterých si myslím, že jsou negativně zaměření a prostě orgoš bych od nich nechtěla.A taky znám nějaké co vyrábí orgoše jen proto , že je to teď hit na kterém se dá vydělat, bez nějakého nabití, určitých postupů při výrobě,prostě naplácají do pryskyřice korálky,drátky, nějaké kamínky, obarví to ,aby to mělo barvičku a šup na prodej, nevím jestli to pak funguje jak má. Druhá věc je , že ty negativně založené by to ani nenapadlo je vyrábět,protože nemají potřebu pomáhat. Ale tady na foru snad všichni co je vyrábí , aby je dávali dál, nebo octují,nebo dávají energii,to přece musí myslet dobře, dělat to všechno s pozitivním úmyslem, chtějí pomoct. Když si dám ven ocet,orgoš,nebo dám energii, nedovedu si představit , že bych to dávala s úmyslem škodit, vždycky je tam myšlenka,přání pomoci okolí,lidem, Zemi,přírodě v rámci možností, aby si z toho bylo vzato to co je správně,potřebné a dobré.

Uživatelský avatar
antistatic
Příspěvky: 85
Registrován: 30 črc 2010 09:44
Bydliště: BRNO CITY
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od antistatic » 17 čer 2011 11:21

I já doufám že každý kdo se snaží odlívat to dělá v "dobrém".. Jen chci upozornit na skutečnost a to je zkušenost má , mích známých ale i jak sem četl i některých lidí z fóra, že některý orgonity od některých lidí nevyvolávají u druhých hezké pocity, ba naopak..
Potom to musí být tím že jsou vibračně níže zřejmě, potom takový orgonit nemá pro dotyčného význam..

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Ondřej » 21 čer 2011 16:22

mufin píše:
Havelpol 1 smradlavej a tezky tezkopadny energie husty s nizkou vibraci... a pak se pul dne vzpamatovavej... :oops:
mufin píše:No nechtěl sem to tak říct na plnou hubu ale to je ten velkej průser možná, protože se tady rozšiřujou orgonity který........ vlastně podporujou z lidí ovce, když to dělá někdo z toho stáda....... a to chceme, nebo nechceme???
Ono nic neni neřešitelný, ale pak bude třeba v nějakém okamžiku za pár let záhul dálkově přeprogramovat nebo rušit všechny nízký orgonity, aby nebrzdily Vzestup Země........ :roll:
To jsou zas sračky!!! Je jasný o co ti tady jde.
Pokud porovnám pryskyřicový a voskový, voskový zpravidla stojí za hovno, což se globálně ví už deset let. Mají tak 20%. Och, jaká to náhoda, že zrovna vy dva jste výrobci voskových! Asi jediní na světě...
A to, že špiníš pryskyřici je samozřejmě pochopitelný, že ano...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Ondřej » 21 čer 2011 16:29

antistatic píše:Tady někdo udeřil hřebíček na hlavičku!:)
Přesně tak spoustu Orgonitérů, vyrábí tak halabala a třeba to nejsou ani moc duchovně založení lidé!
A to je velmi špatně!!
Tady se pořád řeší jestli spirála ano či ne , jestli kameny ano či ne, kterou a jakou pryskyřici apod..
Ale, že člověk odlívá jenom pro výdělek nebo, že u odlívaní myslí na hovadiny nebo nadává, nebo že jsou mu ukradený vesmírný zákony apod. to už nikoho moc nezajímá..
a to je špatně!!
Zkuste se nad tím zamyslet!

Ps:Škoda,že neodlívá Ježíš, nebo Dalajláma.. Orgonit od nich by vás všechny "vystřelil z trenek!"
Pokud někdo skutečně vyrábí jen kvůli příležitosti hrabat prachy, automaticky před ním varuju!
Ale je nesmysl zas psát, že výrobce orgonitu musí být nějak "extra duchovní", aby na to měl. Nesmysl. K vyrobení výbornýho orgonitu stačí pouze respektovat základní pokyny v návodech a nenadávat. Ani není nutný ho programovat.
Mimochodem ze slova "duchovní" si dělám už jen prdel asi tak 4-5 let...

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Ondřej » 21 čer 2011 17:23

Ad Hoplea, vzhledem k jejím názorům, špinavýmu divadlu co tady předvedla, lhaní a teatrálnímu vyhrožování žalobama kvůli úplnýmu nesmyslu, má doufám většina názor už zformovaný. Dneska bych ji už fakt nebránil.

Nejen, že sem se klidně přijde bránit a vyhrožovat, ale může se někdo odsud bránit té špíně u ní na FAQ? Brý jitro...

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od tomas » 21 čer 2011 20:16

Mufin, antistatic:

nějak to moc mícháte klucí ušatí, myslim že situace, kdy by někdo musel začít čistit Zemi od "nekvalitních, slabých, pryskyřicových :D " orgonitů tu nenastane. Samozřejmě že kvality se různí a liší více či méně, ale podle mého NIKDO, kdo vyrazí giftovat s obecně dobrým záměrem uškodit nemůže. Budou giftované horší a lepší orgoše, ale to se dá přirovnat i k lidem, jsou schopnější a méně schopní, ale právě spoluprací se dosahuje konstruktivních cílů......chtěli byste vyhrát bitvu běz pěšáků ;)

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od mufin » 21 čer 2011 20:45

Když pryskyřice, tak kvalitnější a ne smradlavý. Sám dělám rád pryskyřicový ale nejraděj z "křišťálovky", ta je řekl bych luxusní. Trochu i cenově, ale pak má všechny kvality a žádnej smrad. Je krásně čirá, čistá, dekorativní, na gifting pravda luxus, tam bych volil něco přijatelnějšího, ale někam domů nebo do kanceláře stojí za to.
Voskový šlapou taky dobře, jiný jsou palmový a jiný včelí. Podotýkám že s byznysovým klanem Šebelovic nemám naštěstí již skoro 2 roky nic společnýho a docela bych rád aby se to v povědomí rozlišovalo, protože jejich prodej a ceny, to je skutečně těžkej byznys a humus bez porozumění věci, od toho jsem dal ruce pryč již před časem a jejich arogantní zastrašování v obchodech že "nelegální orgonity mohou být zabaveny" již řeší právníci.
Nicméně, kdo je vnímavej, bude jasně cítit i ty voskáče a když přiloží dobrej vnější křišťál vedle orgonitu, ještě se to podstatně zesílí ku vnímání, většinou už do minuty, jednoznačně to zkoušíme např. s Pavlem a za tu dlouhou dobu a desítky zkoušených kusů testovaných na různých místech naprosto není co dodat, lepší kusy se projevily takřka na počkání tak, že opravdu výrazně projasnily např. prostory čajovny nebo kavárny, samozřejmě co se týče energií toho prostředí. Jak voskový, tak různý pryskyřicový.
A kdo vnímavej není, píše tu akorát hlouposti a odsuzuje, co sám skutečně nepoznal.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Ondřej » 22 čer 2011 19:21

Pryskyřice smrdí pouze v tekuté fázi, takže proč píšeš nesmysly?
Poznal neboj, dělal jsem si vzorky jak z vosků, tak ze sádry. Sádra mrtvá, palmáč ani nebyl cítit v ruce. Výroba byla standardní, žádný flink flink.
Ano čajovna:) Do větších prostorů nebo nedej bože na gifting to není, poněvadž jako transformátor DOR je to úplně nepoužitelný, viz prehistorický testy na EW. Okamžitě se ucpávají DORem.
Až si budu jistej, že nemám pravdu a těch 4-5 nasraných lidí co mi psalo nemělo pravdu a US klasici se špičkovýma psychickýma schopnostma taky nemají pravdu, tak se ti veřejně omluvím.....
According to what Carol and DB could tell hte energy put out by beeswax orgonite is about 15% of that put out by resin..... Slovinec zas naměřil 17%.

Znáte někdo někoho, kdo spolehlivě měří Bovis? Ať proměří polyester....

A když už jsme u šebely, doporučuju přečíst "novinky". Brainwash und Sales Manager fakt perlí s tím slovním žonglováním, to je mazec :lol: Hlavně ta spolupráce s Grygarem a AV mě dostala, normálně si připadám jak ve sci-fi parodii.

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Ondřej » 22 čer 2011 19:24

kvíz:
Narazil jsem na dalšího úžasnýho výrobce revolučního orgonitu: http://smisek.nolimit.cz/orgonity-leci-objednat
Jaký máte názory na: materiál, krystal, objem/cena?

kozma
Příspěvky: 383
Registrován: 27 dub 2010 19:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od kozma » 22 čer 2011 20:52

Jo, máš pravdu s voskáčema kkkámo. A ten výrobce... eh. 210 fufňáků jo... teda. Ani fotku jsem nenašel. Jestli je to nadupaný HHGčko tak jo, ale jestli se jedna o TBčka tak je to zase další sklízeč. :lol:

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od mufin » 22 čer 2011 21:53

No ty obyčejný Havelpoly teda smrděj ještě kolikrát měsíce po "vytvrzení" a to nebyly třeba jen moje ale i když se mi dostaly do rukou od několika jiných odlejvačů, musel jsem je nechat na dvoře přes měsíc a stejně pak byly ještě drobně cítit v místnosti, hlavně když se celej den nevětrá a přijde člověk večer do zavřenýho bytu, tak nebejt orgonadšenec, tak to letí z baráku :-) O ostatním tu už polemizovat nebudu, palmáče jedou dost dobře jinak bych je nedělal, včetně zkušeností na mnoha rostlinách v GPZ a na mnoha lidech, zlepšení spánku atd atd.

tomas
Příspěvky: 58
Registrován: 23 led 2011 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od tomas » 23 čer 2011 09:51

Já mám zkušenost že za pět dnů je po smradu u TB úplně, u HHG max tejden...............Kozmiči, fotka je úplně dole.........210 bych za to nedal

Ondřej
Příspěvky: 1161
Registrován: 08 srp 2009 12:54

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od Ondřej » 24 čer 2011 18:45

nesmrdí pryskyřice, ale třísky omaštěný od řezné emulze. Už jsem to tu několikrát psal.

mufin
Příspěvky: 132
Registrován: 05 črc 2009 19:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Může orgonit působit bez vědomí lidí?

Příspěvek od mufin » 24 čer 2011 22:44

No třísky byly čistý praný a ten odlitek je z Havelpoolu 2 cejtit ještě po roce nyní...

Odpovědět